|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/22
15.9.2022 15:40:44   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Bambino1

Zdravo mame. Kod nas isto neka sparina, bas tesko vreme. Ja na poslu, malisa u vrticu. I mi ovih dana oko paprike, pravili ajvar pre neki dan, pa juce peckala za trgle, danas samo da poslozim i pasterizujem.Sanjice skroz te razumem, i kod mene ista situacija, deca se maze i ja od njih pokupim svaki virus. 🙂




Bambino, neodoljivi su. ❤️ kako da ih ne zagrli, kad i oni tebe grle. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori mama 09/22
16.9.2022 7:51:23   
flamingos
Dobro jutro.Daco,Ivana,kako ste?Osrale mame?Pijem kafu,pa da završavam šta imam u kuhinji i ostalo.Kasnije idem do poplaćam račune za telefon,kablovsku i internet itd.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori mama 09/22
16.9.2022 7:54:27   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Bolje je, hvala. Ali sam srecna sto je petak 😁 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori mama 09/22
16.9.2022 7:58:32   
flamingos
Ivana,drago mi je da si bolje.Da,petak je.Hajd da se odmoriš,i ti,a i svi ostali.Uživajte tokom vikenda.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori mama 09/22
16.9.2022 8:21:13   
Tiziana
Dobro jutro devojke. Sto kaze Ivana PETAK.Nesto mi lete dani. U ponedeljak, utorak imali roditeljske, pa krenule ostale vanskolske aktivnosti, nema vremena za odmor. Danas cu malo sa drugaricama na pice. Moram proznati radujem se kisi sutra da ostanemo kod kuce i odmorimo se. Rucak cu imati, nema kuvanja.
Nadam se da ste sve ok, svi zdravi. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori mama 09/22
17.9.2022 8:03:12   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa da zamesim za piriške i siđem do trafike i pijace.Kasnije da pravim 2 torte.Jedna mi treba za sutra,dolaze nam prijatelji iz Banjaluke i bićemo u selu.Drugu pravim za ponedeljak(rođendan mi je).Nadam se da ste dobro.Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori mama 09/22
17.9.2022 8:34:59   
Sanjica26 RR
Добро јутро. Правим кифлице и палачинке. Пола куфлица ћу у замрзивач, па да имам.Онај испит који сам предала и рекла професору да ипак не прегледава. По мојој процени сам мислила да је лоше, а јуче ми јавља да сам добила 8. Тако да није поништен 🤣 Још један следеће недеље и готово. Таман рођендански поклон. 
Моје спавају, хладно је. Пасуљ кувам. Биће мрсан. Уживајте у викенду.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori mama 09/22
17.9.2022 13:06:51   
dddaca
Dobar dan. Bravo Sanjice user posted image Super sto je tako ispalo.
Ovih dana mi se nakupio neki posao, ne stizem da se javim. I danas, dok sam otisla do pijace i prodavnice, pa provedoh pola dana u kuhinji, te dorucak, te rucak, uzina... Da operem sudove posle rucka i kuhinja me danas vise nece gledati.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori mama 09/22
17.9.2022 15:10:52   
Bambino1
Bravo Sanjice.Zdravo mame. Kod nas kisa padala celu noc i nastavila i danas. Nalozili smo sporet u prizemlju i sad kuvam bele babure za tegle za zimnicu. Privodimo kraju pripremanje zimnice. 🙂

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori mama 09/22
17.9.2022 17:32:53   
flamingos
Bambino,bravo za zimnicu.I ovde je užasno vreme.Tek sad sedoh.Za danas je dosta.Od jutros nisam stala.Sad da propitam dete.Sutra smo u selu,pa mora danas sve da završi,jer u ponedeljak ide pre podne u školu.Juče je napisala domaći,sad učenje i da bude spremna za školu.Sutra joj je dan za odmor.

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori mama 09/22
17.9.2022 18:43:38   
Tiziana
Cao devojke.Sanjice čestitam, stvarno svaka čast! Mi smo ceo dan manje više zablokirani zbog svih dešavanja. Kordoni su svuda oko nas. Mm oborila neka temperatura. Deca učila. Ćerka trebalo da ide kod drugarice na rođiš, ali smo i zbog mm i zbog haosa otkazali. Rođiš je baš u žiži dešavanja, drugarica tu živi. Flam baš sinoć htedoh da te pitam što mučiš dete petkom uveče da radi domaći. 🙂 Sad vidim napisala si nećete biti sutra ceo dan tu. Moji petkom uveče baš budu umorni. Nema panse da bi radili bilo šta.. Ja ne mogu da se pohvalim da sam danas bila bas vredna. Šta više.. 
Sinoc sam se iznervirala i nasekirala nesto oko posla i ceo dan sam pomalo uznemirena zbog toga. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori mama 09/22
17.9.2022 19:24:00   
Sanjica26 RR
Tizi, vreme je bas za gledanje serija. Od kad imam netflix nista ne stižem da pogledam.Nadam se da cu od sledece nedelje da gledam nesto. Sinoc smo mm i ja legli da gledamo neki film i ja sam odmah zaspala. Bas sam umorna. Ali nocima ne spavam kako treba. Na kraju je prešao u dnevnu da nastavi film. Bojao se da me ne probudi jer mi svaka sitnica smeta. 
Nadam se Tizi da je kod tvog muža samo umor prouzrokovao pad imuniteta. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori mama 09/22
17.9.2022 19:41:55   
flamingos
Tizi,ne mučim je.Pročitala si da sutra nismo kući,a sve i da jesmo,od prvog razreda imamo taj običaj da petkom samo napiše domaći i olakša sebi.Tako da subotom i nedeljom uči,prošetamo,odmori,družimo se sa prijateljima-ima vremena za sve.Drugih obaveza nema sem škole.Sutra joj je dan za odmor.Hajd da tm bude što pre dobro.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori mama 09/22
17.9.2022 22:24:39   
Tiziana
Da Flam, i ranije sam komentarisala koliko je tvoje dete odgovorno.
Moji nisu ni blizu.Vredni su, imaju sve super ocene, ali nemaju radne navike. Pogotovu on. Moras da ih poteras. Jedino sto slusaju i aktivni su na casu pa im je to pola zavrsenog posla. Sina u zivotu nismo preslisavali. Ne zato sto smo lenji i necemo, vec nema potrbe, on to sve sam zavrsi, ima neki svoj sistem. Sve radi doduse u poslednjem trenutku,ali do sada nije bilo problema sa ocenama. Sa njom mora da se sedne, da joj se objasni malo siri kontekst da bi shvatila i usvojila. Ona je vredna, sve zavrsi na vreme, ali nekim svojim tempom.
Boze kakav jesenji dan. Cini mi se da kisa nije stala ceo dan.
Odoh da nadjem neki lep film da gledam.



(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori mama 09/22
17.9.2022 22:40:13   
flamingos
Hvala Tizi.Bravo i za tvoju decu.Mnogo znači i aktivnost na času.Mora da se sluša predavanje.Anđela dosta toga i na časovima nauči.Neke predmete sama radi kući.Ono gde treba preslišam je i tako.Svako ima neki svoj princip rada i učenja.Samo da su živi i zdravi.Uživaj u gledanju filma.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori mama 09/22
17.9.2022 22:40:54   
Ivanka 75
Dobro vece. Ugrabih malo vremena da napisem nesto. Gledala, sam Elvisa pre neki dan. Cudno snimljen film, iskreno, nije mi se svideo. A moja kuma odusevljena 😊 Ne smem da joj kazem da mi se ne svidja 😊
Iva danas nije bila kuci pola dana. Sa drustvom do grada iako pljusti ceo dan. Ali, oni bili u podzemnom prolazu i Forumu pa su tako bili suvi. Posle dodjose pa pravise cajanku kod nas. Mlada gospoda i gospodjice. Pa se i lepo obukli, elegancija na nivou. Pa se razidjose i odose napolje. Na kratko 😊Sutra priprema za ponedeljak i tako... Dodje jesen... 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori mama 09/22
18.9.2022 6:21:08   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa kasnije da siđem po hleb.Sve sam popakovala za selo,samo kad krenemo u 9 h da preuzmemo roštilj i ostalo šta smo poručili i odosmo u selo.Nadam se da ste dobro.Želim vam prijatnu nedelju.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori mama 09/22
18.9.2022 10:21:37   
Ivanka 75
Lep provod Flam 😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori mama 09/22
18.9.2022 10:33:44   
IvanaSK RR
Dobar dan. Meni je juce odgovarala kisa 😁. Tv i kokice i milina. Aktivirali smo onaj Apolon, pa smo gledali filmove. Sin je vezbao sa drugaricom matematiku pa je posle nesto ucio. Naravno, on sve uci u poslednjem trenutku 🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori mama 09/22
18.9.2022 12:03:57   
Sanjica26 RR
Dobar dan. I ja jedva cekam Ivana da aktiviram sledece nedelje netflix. Sve imam, ali ne vredi kad sam aktivna van tv.Sad sam pod cebencetom i iscitavam. Posle da spremam rucak. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori mama 09/22
18.9.2022 23:11:00   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Lep provod Flam 😊
Hvala Ivanka.Predivno smo se proveli sa našim prijateljima.Čekam ponoć da pustim svojoj sestri bliznakinji poruku i čestitam joj rođendan,pa ću na spavanje.Častim sutra.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori mama 09/22
19.9.2022 6:18:39   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu i danas odmaram-rođendan mi je.Nadam se da ste dobro i da ste uspele da se odmorite tokom vikenda.Želim vam upspešnu radnu nedelju.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori mama 09/22
19.9.2022 8:32:45   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Kako ste?Nadam se da nece kisa. Ja cekam bus, pa odoh do faksa. Veceras imam čas. T je u školi, S se probudila. Juce smo se dogovarali sa nast.flaute oko kupovine instrumenta. 
Uživajte. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori mama 09/22
19.9.2022 8:54:19   
Bambino1
Dobro jutro. Kod nas bez kise ali je bas hladno. Flam srecan rodjendan, sve najlepse. 🙂😘

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori mama 09/22
19.9.2022 9:25:27   
flamingos
Hvala Bambino,da ste živi i zdravi.❤

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here