|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bolan rast zubica
23.2.2009 12:27:13   
Jeca*
Ne zezam. To je stari recept i više lekara mi je potvrdilo da je dobro jer sprečava infekciju desni. Ja mojoj bebi mažem i ništa mu ne fali (a ja sam skroz strejt lik user posted image ). To je par kapljica na mom prstu! Bolje nego silna hemija.

(odgovor članu maamaa)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Bolan rast zubica
23.2.2009 12:35:18   
Anoniman
I ja sam mazala detetu desni belim vinom. Ništa neće biti bebi.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Bolan rast zubica
23.2.2009 12:48:38   
Anoniman
I ja sam mazala desni belim vinom, a posle je dete trazilo jos, sisao mi je prst kao luduser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Bolan rast zubica
23.2.2009 12:49:42   
Jeca*
Eto user posted image user posted image user posted image
u najgorem slučaju ćeš ga lečiti od alkoholizma, sa godinu dana user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Bolan rast zubica
23.2.2009 12:50:38   
Anoniman
kud ranije ne saznadoh za to bijelo vino jbg, mislim da bi uzivao mladi gospodin  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Bolan rast zubica
23.2.2009 12:51:07   
Maya21
Ja sam mazala sa calgelom i belim vinom. A kad je bilo jako jako strasno, mrvicu paracetamola, cisto da moze da zaspi...

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Bolan rast zubica
23.2.2009 16:00:42   
mihi
Ja sam čula za OSANIT globule homeopatske kažu da su izvanredne nema ih kod nas nego u Austriji i nemačkoj ja sam naručila za moju bebu. Da li neko možda zna gde ih još ima. POZZ....

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Bolan rast zubica
23.2.2009 16:22:40   
oliveradj
Beba mi je užasno nervozna ovih dana Calgel ne pomaže pa sam probala sa belim vinom i ima efekta. Sad sam stavila u frižider mekane igračke i daću joj ih kad se probudi videću dal deluje pošto samo nešto žvaće, ako ima efekta javljam na forum.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Bolan rast zubica
18.3.2009 11:24:07   
Jeca*
Podsetile su me sad mihi i prase u temi o tableticama fluora, da nisam napisala da IMAMO 4 ZUBIĆA user posted image Nikako da se pohvalim jer izgleda ga već muče sledeći. Izbile su mu gornje jedinice zajedno, to nas je razvalilo od nespavanja i mnogo ga je bolelo, sudeći po ponašanju. A sad opet gura sve u usta i kontam da jezikom dodiruje meso na, recimo, mestu donjih dvojki, što mi je nelogično jer bi prvo trebale nići gornje. A zasad ne vidim nikakve otoke na desnima. Ali je sad mnogo smešan, pravi zeka user posted image

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Bolan rast zubica
18.3.2009 11:28:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

IMAMO 4 ZUBIĆA user posted image  


user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Bolan rast zubica
18.3.2009 11:33:57   
mihi
Pisala sam o onim Osanit homeopatskim globulama za zube ja ne verujen u to ali svi koji su koristili kažu da je super i čula sam za neki Sanofijev gel za zube da je sjajan ali ga nema u Srbiji.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Bolan rast zubica
18.3.2009 11:39:22   
prase

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Podsetile su me sad mihi i prase u temi o tableticama fluora, da nisam napisala da IMAMO 4 ZUBIĆA user posted image Nikako da se pohvalim jer izgleda ga već muče sledeći. Izbile su mu gornje jedinice zajedno, to nas je razvalilo od nespavanja i mnogo ga je bolelo, sudeći po ponašanju. A sad opet gura sve u usta i kontam da jezikom dodiruje meso na, recimo, mestu donjih dvojki, što mi je nelogično jer bi prvo trebale nići gornje. A zasad ne vidim nikakve otoke na desnima. Ali je sad mnogo smešan, pravi zeka user posted image


user posted image user posted image user posted image
Mi smo jutros primetili da je jedan zubić krenuo, donja jedinica levo, tek je probio desni. Sav je bio nervozan prethodnih par dana, sve sa onim crvenim krugovima na obrazima sa vremena na vreme - i evo rezultata. Ali kada čujem kako se druge bebe muče, pa mi smo prošli bez ikakve frke (pu-pu-pu). Primetila sam da mu ćilibarska ogrlica pomaže, ja sam naručila da mi kupe negde u Hrvatskoj jer kažu da su te original - nemam pojma. Prvo sam mislila da je to glupo, da mi je isti sa njom ili bez nje, ali dva puta mi se budio u toku noći i ja odlučila da probam da je nosi bar preko dana... Da li da zahvalim ogrlici ili svom sinu što je tako divna beba, ne znam...

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Bolan rast zubica
30.7.2009 12:47:43   
SUPER MAMA
Zdravo Tasha RR jel si ove cetkice kupila u Lilly?I nama sizbijaju zubici prvi dva donji su izbili u jedan dan sada su na red gornje jedinice.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Bolan rast zubica
30.7.2009 13:07:38   
Anoniman
Ono sa slike? Ne, to sam slikala u Tempu kada je već Luka bio veći i nije mu bilo potrebno. A onomad kada je on to koristio, kupila mu je drugarica, nisam sigurna da li u Lilly ili u DM.

(odgovor članu SUPER MAMA)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Bolan rast zubica
30.7.2009 13:21:45   
SUPER MAMA
OK da znam.Jer moja mala nono-stop gura prstice u usta ili neku gumenu igracku.Pozdrav

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Bolan rast zubica
30.7.2009 13:25:24   
magnetic
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Pedijatar mi je preporučio da bebi mažem desni BELIM VINOM. Kaže da je bolje od bilo koje kremice iz apoteke. Ja pitam mamu, ona kaže da je to stari recept i da su i naše bake to radile i da ima logike. Pa eto, probajte! user posted image
I mojoj snaji je babica to preporucila.Probala je i deluje.Cak se i maloj svidjauser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Bolan rast zubica
30.7.2009 14:36:31   
sonja999s
moj mali he jako je kenjkav
kad mu pogledam donje jedinice
bele se i iznutra je malko nateceno
ali nije crveno vec belicasto
mucio se jadnicak da zaspi
pa sam od muke stavila malko belog vina da mu utrne
stavila sam mu pre toga i calgel ali mu nje pomoglo
dok mu trljam desne ok, kad prestanem jako place, bas onako tuzno
jel moraju desni da se crvene?

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Bolan rast zubica
30.7.2009 14:38:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sonja999s


jel moraju desni da se crvene?


Ne, Luki nisu bile.

(odgovor članu sonja999s)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Bolan rast zubica
10.9.2009 12:12:56   
Rivana
Ja ne znam za druge bebe ali moj malecki toliko tesko podnosi izbijanje zubica to je strasno, nocu jeci ne moze da spava a nekad i u snu place mazala sam mu gel belo vino kupila ogrlicu od cilibara i opet se muci dole su mu izbila dva bez nakog veceg mucenja malo je plakao ali ovi gore nateceni a nikako da probiju sve trpa u usta bas se namuci user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Bolan rast zubica
16.9.2009 13:45:37   
mikanica
moja beba ima 4 meseca i vec duze vreme balavi, stavlja rukice u usta, a adnjih par dana je uzasno nervozna i place. Mazem joj Calgel, ali samo kratko ima efekta. Znam da taj gel ne bih smela cesto da joj mazem vec samo nekoliko puta na dan. Razmisljam dali da probam belo vino, malo sam skepticna??!!
user posted image   Citala sam link koji je Tasha postavila o cilibarskoj ogrlici, i tu sam skepticna?!
Dali je uopste rano da zubici krenu sad, obzirom da ima tek 4 meseca???


_____________________________

"Nezrela ljubav kaže: Volim te, jer te trebam.
Zrela ljubav kaže: Trebam te, jer te volim. "

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Bolan rast zubica
6.11.2009 8:19:45   
Pansophia
Mom bebcu izgleda rastu zubici. Mnogo je nervozan, stavlja saku u usta i kao da pokusava da masira desni - pravi takve pokrete. Desnu se crvene. Nisam jos nista koristila. Danas moram nesto da mu dam. Ne znam sta bi bilo najbolje. Ne mogu da se odlucim. Belo vino...hm...malo se plasim.user posted image

(odgovor članu mikanica)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Bolan rast zubica
6.11.2009 8:21:01   
Pansophia
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

user posted image

Kupila bih ove cetkice. Da li ima efekta?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Bolan rast zubica
9.11.2009 19:59:10   
princ
user posted image
moj mali ima 3.5 meseci gura rucice usta,balavi mazala sam mu belo vino medjutim cula sam za ogrlicu od cilibara.kupila sam mu pre dva dana i sada mirno spava i Luka i ja.Prezadovoljna sam i preporucila bih je svim mama!Ljubimo vas .......

(odgovor članu Pansophia)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Bolan rast zubica
9.11.2009 20:17:02   
Lilly*
Eugenija je napisala u temi "Propolis kapi" KLIK da im je dr preporučila da bebi mažu desni propolisom. Ja nisam probala. ali mi baš dobro zvuči, jer je propolis za svašta dobar user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu princ)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Bolan rast zubica
11.11.2009 7:46:28   
Pansophia
Da, Propolis je odlican, ali ne znam da li smeju da koriste bebe mladje od 12 meseci?

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here