|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bolan rast zubica
20.9.2015 11:09:55   
emicaa
Sun kako se kopča ta ogrlica,mi smo je nosili i nije pomogla.nije pomoglo ništa,sad muku mučimo sa trojkama,čini mi se da ovo sad najduže traje a nikako da probiju.Ali kod su krize samo noću,preko dana je manje više super.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Bolan rast zubica
20.9.2015 11:40:35   
choopa choops
SF ja sam njima naručivaala te Osanit, nisu nam pomagali. Lijepo nisam pametna šta ovoj maloj da počnem, jer evo izgleda da kreću muke sa zubima user posted image Nekako u tu ogrlicu i ne vjerujem baš, osanit nam nije pomagao (a kapiram da su ove Dentokind na istu foru?!user posted image ), Calgel opet ništa-nezgodan za mazanje, čini mi se da više progutaju nego što im se namaže...

Ja sam mojoj zadnjih dana počela da trljam desni sa četkicom za zube user posted image Svima je smješno, ali njoj prija. Dok ne nađem bolju metodu, ja ću tako da radim.

Ne znam ni sama šta da radimo...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Bolan rast zubica
20.9.2015 15:23:18   
SunFlower
emice ima kao malu kopcicu, ne znam kako da objasnim, nije na magnet. Ovo je da poludis, po ceo dan kenjka, o nosenju da ne govorim, sve me zivo boli. A ne pomaze za sad nista, bas nista.

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Bolan rast zubica
20.9.2015 17:16:45   
emicaa
Nama je pedijatar rekao da to da ogrlica su obične gluposti i jedini rizikujem da se nedaj bože ogrlica okači o nešto jer ova je bila baš teška za otkopčavanje i nije se mogla prekunuti.Teodori malo pomognu kugluce ali sve je trenutno.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Bolan rast zubica
7.12.2015 18:20:29   
bojana92
Danila su bas mucili zubici.Po 2-3 dana nije hteo nista da jede.A filip dobro podnosi rast zubica.

(odgovor članu mamyca)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Bolan rast zubica
7.12.2015 20:00:55   
branki*
Moju muce bas zubi,sa prvim detetom ih nismo ni osetili,a sa njom,bogme svakiuser posted image evo i sad je u fazi izbijanja,donja dvojka samo sto nije.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Bolan rast zubica
7.12.2015 20:48:19   
eca89
Moju takodje muce, strasno!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Bolan rast zubica
7.12.2015 20:58:33   
choopa choops
Ja sam I prije možda mjesec dana kupila ogrlicu (iako ne vjerujem u to, ali bila sam očajna user posted image ) Ipokazalo se da sam upravu što nisam vjerovala u te vradžbine user posted image Ništa joj nije pomagala. Pa je nije ni nosila.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Bolan rast zubica
7.12.2015 21:02:14   
eca89
Choopo, ma i ja sam džabe bacila pare, ništa pomoglo nije, ali ajd sve da probamuser posted image !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Bolan rast zubica
16.2.2016 10:26:57   
eca89
Samo ja pisem u ovoj temi. Naime nas muce gornje dvoje, vec 3mjeseca i nikako da izbiju. Jesu li jos ijednu bebu tako mucile dvojke? Na ostatak ne smijem ni pomisliti. Noci su nepodnosljivo, sve sam probala i ogrlicu, gel, kuglice homeop., cak i vino nista.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Bolan rast zubica
16.2.2016 10:57:00   
emicaa
Eco Dori su trojke probijale tri mjeseca,sad pretpostavljam da je muče petice i već oko mjesec dana joj je bijela desna i još nije probio.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Bolan rast zubica
19.2.2016 14:34:23   
Maraj
L je vec par dana nervozan. Trpa sve u usta. Nisam napipala jos ni jedan zubic al planiram da odem do apoteke da uzmem neki gwl. Jeste li mazali desni deci i sa cime? Sta da kupim?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Bolan rast zubica
19.2.2016 14:56:12   
eca89
Maraj, ja imam calgel, ali samo kratkotrajno djeluje.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Bolan rast zubica
3.3.2016 20:35:55   
*milica*
Nama jako tesko izbijaju zubici....
Juce i danas je preplakao.
Kako ce dalje biti nesmem ni da pomislim.

_____________________________

Stefan i Sofija NASA SRCA DVA NAJDRAZA!!!!


(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Bolan rast zubica
3.3.2016 20:50:17   
lesica
Oooooo, muke moje sa Damjanovim kljovicamauser posted image

Dentokind radi posao, ali mi se čini i on sve slabije user posted image ... krenule su mu sve dvojke odjednom, jedna je izbila ali tu su i ostale tri... I noćas nema spavanja.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu *milica*)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Bolan rast zubica
4.3.2016 9:18:48   
SunFlower
I kod nas je stanje ocajno, pa ljudi moji nisam verovala da mogu detetu zubi ovako tesko da izbijaju. Jadnica ima samo 4 zubica, istobsu sve dvojke natecene vec ihahahaa, samo kuka, stenje, cvili, nocu takodje zacvili par puta. Nista ne pomaze, ne postoji sta nismo probali. Jede svaki dan te kuglice i mazemo dentinox, ali slaba vajda.

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Bolan rast zubica
9.3.2016 11:36:23   
Sanjalicaaa
Sa koliko meseci su zubici krenuli da ih muce?
Ika za 10 dana puni 4. Ne spava dve noci. Uhvatim ga nocu kako dok sisa ne guta, nego samo onako.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Bolan rast zubica
17.3.2016 10:48:59   
Sanjalicaaa
Niko da mi odgovaori, al nema veze, nisu zubici kod Ike jos.
Pitanje za mame starije dece, jesu li vasa deca imala proliv dok su im nicali zubi? G raste petica. Imao je proliv pre dva dana. Razmisljam, s obzirom da je bilo samo jedan dan mozda je od zuba.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Bolan rast zubica
17.3.2016 10:54:30   
IvanaSK RR
Moj sin je počeo "balaviti" i stavljati rukice u usta sa četiri, pet meseci, a prvi zubic izbio oko devetog meseca.
Da, moguc je proliv ako izbijaju zubi.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Bolan rast zubica
22.3.2016 14:59:22   
*milica*
Sofiji je prvi zub izbio sa 6 meseci
Stefanu sa 7 a Vuletu tek sto je napuni 4 meseca.
Evo ga zubonja, 7 meseci 6 zubica...user posted image
Na redu su donje dvojcice....

_____________________________

Stefan i Sofija NASA SRCA DVA NAJDRAZA!!!!


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Bolan rast zubica
22.3.2016 15:05:29   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Pitanje za mame starije dece, jesu li vasa deca imala proliv dok su im nicali zubi? G raste petica. Imao je proliv pre dva dana. Razmisljam, s obzirom da je bilo samo jedan dan mozda je od zuba.


Moguće. Moji su uvijek imali rijeđu stolicu.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Bolan rast zubica
22.3.2016 15:10:17   
Maraj
L prvi zub izbio sa 5 i po meseci. Jako je nervozan od tad. Danas ceo dan provristao , da l ce jos jedan zub...ko ce gs znati. Uh... imao je danas i 4 stolice...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Bolan rast zubica
22.3.2016 15:10:38   
emicaa
Dori su krenule dvije petice,nije ni čudo što je ovakva kakva jest.Koliko će to trajati ne smijem ni zamisliti user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Bolan rast zubica
22.3.2016 15:13:31   
jocajaca
MOje obije cure su dobile prve zubiće sa 4,5 mjeseca. Prvoj samo stavljali ogrlicu onu sa velikim žutim bobama-ne znam kako bi ih nazvala ali nisu ove što se sad prodaju po apotekama sa sitnim kamenčićima, uglavnom eto prije nekih 10,5 godina smo nabavili iz Švicarske kod nas se još nisu bile pojavile I nismo zaista osjetili ni jedan jedini zubić. Ova mala je bila alergična na tu ogrlicu user posted image , kada sam joj stavila prvi put dobila je osip po vratu tako da njoj nisam ništa stavljala I za njen svaki zubić sam znala, mislim nije bilo prestrašno ali svaki zub je pratila rjeđa stolica, pad imuniteta što kod nje prouzrokuje osip I blaga temperature ali I njoj nikada nije izbijao samo po jedan zubić nego minimalno dva odjedom idu.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Bolan rast zubica
22.3.2016 15:17:48   
Maraj
Joco mislis li na one ogrlice od cilibara? Pomaze li to zaista , i da li je to pravi cilibar? Kupila bi majke mi da znam da ima efekta

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MOTORNI RAZVOJ DETETA - ENIGMA DO DANAŠNJI...
U potrazi za odgovorom gde je istina i kako odbraniti sebe kao roditelja i svoje dete koje je jedinstveno u onom najlepš...
Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...



Anketa

sta je manje bolno
sandrina

koji je po vama manje bolan i manje stresan porodjaj

prirodnim putem (62%)

carskim rezom (38%)


Ukupan broj glasova: 112

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here