|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bolan rast zubica
22.3.2016 15:20:01   
jocajaca
pa ne znam stvarno da li pomaže ili je to samo čista slučajnost bila kod moje Joce.
Sad ću pokušati da nađem ovu što smo mi koristili pa da stavim sliku.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Bolan rast zubica
22.3.2016 15:31:40   
jocajaca
ovakva je bila naša


< Poruku je uredio jocajaca -- 22.3.2016 15:32:15 >

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Bolan rast zubica
22.3.2016 15:37:09   
IvanaSK RR
Joco, mi smo imali odmah ispod slika sa desne strane. Ja ne znam koja je razlika u tim ogrlicama. Mislim, razlicito izgledaju, kako onda mogu isto da deluju?

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Bolan rast zubica
22.3.2016 16:41:39   
jocajaca
Pa nemam pojma. Kažem ti ja ne znam da li je to njoj pomoglo ili je prosto takvo dijete ali stvarno je činjenica da ni jedan zubic nismo osjetili. Ovu sliku sam jedva našla izgleda da ovakve više ne proizvode.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Bolan rast zubica
23.3.2016 21:36:30   
Sanjalicaaa
Iki već dve noći loše spava. Sve mislim neće zubi još. Danas
pogledam na mestu donje jedinice krenulo, nadulo se ali čini mi se da neće još.


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Bolan rast zubica
24.3.2016 13:51:55   
Sanjalicaaa
Da li dentokind se da se mesa sa mlekom, ili samo s vodom?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Bolan rast zubica
27.3.2016 0:46:54   
choopa choops
I mi je danas skroz čudna. Neraspoložena, čas ima temperturu. čas nema. OKo 21h je imala 38,6 pa sam joj dala Paracetamol jer mi je izgledala kao da se baš muči. Meni se čini da je od zubića, ali kako biti siguran user posted image Šta ako je opet urinarna infekcija? Ali zar onda ne bi temperatura bila opet stalno visoka. Mislim da nije ni grlo, nije crveno, ne kašlje, jede normalno osim kad joj skoči T. Sad je opet bila vrela, zaspala, u snu počela da plače, probudila se, nisam joj mjerila i nakon malo vremen opet ništa???? Ako su zubi, da li joj ja smijem dati Paracetaol ili Brufen kao analgetik, bez obzira što nema trenutno T. Kao protiv bolova?user posted image Žao mi je da se muči, još je budna...

Edit: U očaaju sam joj opet stavila ogrlicu od ćilibara user posted image

Sanjalice ja ne znam. Ja sam za L naručivala Osanit homeopatske kuglice, davala sam joj ih onako samo u usta...Ne znam je li to slično tome.

< Poruku je uredio choopa choops -- 27.3.2016 0:49:24 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mamyca)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Bolan rast zubica
29.3.2016 11:44:34   
Maraj
Sanjalice ja L dam sa vodom , tacnije stavim tableticu u spric , napunim ga vodom , sacekam da se rastopi , pa mu spricnem u usta (nece mi vodu nikako)
Chupo kako ste danas

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Bolan rast zubica
29.3.2016 14:13:05   
Sanjalicaaa
Super ideja, Maraj. Nisam se toga setila. Ja na kašičicu pa dok se otopi pa pola pljune ili prospem.. Probaću tako. A kako daješ 6 na dan? Strogo se pridržavaš onog na 1h?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Bolan rast zubica
30.10.2016 9:44:05   
Mala Elena
Evo i mene u temi user posted image danima ne jede, neraspolozena, nemam trenutka slobodnog vremena niti nocu spavam. Na 15 min se nekad budi. Preporucila mi drugarica Gengigel baby pa cu da probam i javicu kako deluje...ako ima jos preporuka...dobrodosle su.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Bolan rast zubica
30.10.2016 9:51:55   
MasnaMasnica
Me dentokind, name je bas pomogao, gelovi nisu.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Bolan rast zubica
30.10.2016 10:02:33   
Khaleesi
Elena ima onaj Camistad ili kamistad se pise sa kamilicom je i bas je pomogao. Namazes prstom i 10 min posle samo da ne pije nista i super, nama je taj najbolje radiouser posted image

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Bolan rast zubica
30.10.2016 11:07:12   
isidora88
Ja sam par puta u proteklih par dana davala paracetamol i utrljavala malo u desni i pomoglo je.gelovi pomognu na 5 minuta i posle opet vriska

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Bolan rast zubica
30.10.2016 11:43:47   
suzi kju
Ja mojim bekama dajem dentokind tabletice. Super su, ali nas nicanje zubića uništi. Davala sam u trenucima očaja i brufen, Febricet.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Bolan rast zubica
30.10.2016 12:25:44   
Animsaj9
pa suzi jel ih toliko boli, ja verujem da muci i mog D, dok nisu izbili kecevi desni su mu bile bukvalno krvave i otekle, al nikad mu ne bih dala lek zbog toga, mislim i za temperaturu se dobro razmislim da li dati ili ne

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Bolan rast zubica
30.10.2016 13:21:31   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: suzi kju

Ja mojim bekama dajem dentokind tabletice. Super su, ali nas nicanje zubića uništi. Davala sam u trenucima očaja i brufen, Febricet.

I ja sam devojcicama kad je bilo kriticno nocu davala da lepse spavaju mukice.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Bolan rast zubica
10.12.2016 17:29:37   
Anck Su Nmaun
Evo i nas da se prijavimo sa V u ovoj temi.
Koristimo Dentiokind, al kad bas vristi mm mu maze malo belog vina.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Bolan rast zubica
10.12.2016 21:55:39   
Maraj
Mm L nicu gore cetvorke i dole trojke. Sve krenulo odjednom. Muke zive. Ne spava. Budi se milion puta nocu
Place
Jaucr. Ne znam vise sta cu
Bas mi treba sna...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Bolan rast zubica
10.12.2016 23:20:33   
eca89
Maraj, sve te razumijem, moju A., su isto mucili, nema sta nisam pokusala!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Bolan rast zubica
10.12.2016 23:48:53   
isidora88
Nama dentokind nista ne pomaze. Bas ga muce, do skoro je imao 2 zubica i sad izbila jos 3, a uskoro ce i jos neki cim je ovako njanjav i nervozan

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Bolan rast zubica
11.12.2016 22:09:01   
IvanaSK RR
I mi smo skoro uzeli Dentokind, a i Imunokind.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Bolan rast zubica
11.12.2016 22:20:07   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: isidora88

Nama dentokind nista ne pomaze. Bas ga muce, do skoro je imao 2 zubica i sad izbila jos 3, a uskoro ce i jos neki cim je ovako njanjav i nervozan

Primerila sam da se umiri malo posle dvadesetak minuta, tako da msilim da nama.pomaze.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Bolan rast zubica
1.2.2017 14:06:25   
vocicana
Odgovor za Duskic, mi imamo Dentinox gel koji sam dobila od prijatelja iz Nemacke, ako imas nekog tamo, neka ti kupi, msm da je 3-4 eura. A mozes stavljati Calgel, sa malo lidokaina je pa desni utrnu i ne bole tako intenzivno. Imas i Dentokind, koji je uglavnom dobar i mame su zadovoljne. Postoji i jos kojekakvih gelova ali sve sto sam navela je provereno dobro.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Bolan rast zubica
1.2.2017 20:09:58   
Duškić
Dentokind me je konkretno najvise interesovao, definitivno planiram njega da uzmem. A potrudicu se i taj gel da narucim iz inostranstva.user posted image ..Hvala!😁

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Bolan rast zubica
2.2.2017 7:33:29   
vocicana
Probaj obavezno, vrlo je ok,ima mentol ikamilicu, oni vole ukus i lepo im rashladi desni i mirni su neko vreme. Super je,neces se pokajati.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here