RE: Moj muž je... (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


pandina -> RE: Moj muž je... (11.3.2013 10:38:35)

Bravo za takvog muza!




Figaro88 -> RE: Moj muž je... (11.3.2013 11:02:05)

Moja srodna dusa....Obozavam ga...




Maraj -> RE: Moj muž je... (11.3.2013 18:25:13)


IZVORNA PORUKA: Figaro88

Moja srodna dusa....Obozavam ga...

[sm=bravo.gif] slazem se




lavica28 -> RE: Moj muž je... (11.3.2013 18:51:27)

najbolji jer istrpi sve moje bubice i jede se u sebi a trenira i izbaci nekad bes heheheh i opet me voli najvise na svetu [sm=smiley36.gif]




isidora88 -> RE: Moj muž je... (11.3.2013 18:52:43)

mnogo dobar danas[sm=bravo.gif]




sneza24 -> RE: Moj muž je... (11.3.2013 19:00:07)

... je jutros čuvao bebu da bih ja mogla da odspavam još sat vremena. Hvala mu na tome. [sm=smiley1.gif]




maksmin -> RE: Moj muž je... (11.3.2013 19:04:11)

moja najveca podrska!!! Cele prosle nedelje sam veoma nervozna i neraspolozena, zbog nase trenutne situacije i pored dijagnoze oligomenoreja, dobila sam i novu sterilnost. Onda je mm dosao od doktora sa uputom za spremogram i spremokulturu, i prica mi kako mu je doktorka rekla da se ne ljuti sto mora da mu napise da je neplodan, kako bi mu dala uput. Ja vec lijem suze zbog svega i kazem mu blago nama, ja sterilna ti neplodan, a on ce meni minus i minus daju plus!!! Za cas je moje lice iz [sm=smiley19.gif] bilo [sm=smiley1.gif], i sada se nadam da ce se situacija brzo promeniti, i da cemo videti uskoro [sm=rozacrtici.gif]




jess021 -> RE: Moj muž je... (19.3.2013 15:37:17)

Sto bi rekao njegov kolega kad smo poceli da se zabavljamo, a ja se slazem sa tim:Osvojila si Jack Pot!!
Vec pocinje da me nervira sto njega svi hvale, a ja kao rospija teska, pa nisam ni ja tako losa[sm=smiley36.gif]




Trcosava -> RE: Moj muž je... (19.3.2013 16:17:46)

lebac ti ala preterano kakite! [sm=smiley36.gif]

moj muž je moj [sm=jezicek.gif]

da ga kudim neću (posle da me grize savest), da ga hvalim neću

volim ja njega, voli on mene - dovoljno

p.s. volimo i naše deeeeteeee




NadaR -> RE: Moj muž je... (24.3.2013 9:22:53)

IZVORNA PORUKA: jovicaa

volim svog muza zato sto je takav zaljubljenik u prirodu[sm=smiley27.gif]
volim to sto me s vremena na vreme tako iznenadi nekim svojim zanimacijama za koje uopste nisam znala, kao sto mi je danas sat vremena pricao kako je na poslu u neki akvarijum ubacio nimfe i ciklopse i neke crve i napravio pravi mali eko sistem... i onda su mu kolege zeznule to i ubacile ribice u akvarijum[sm=smiley36.gif]
volim to sto vidi nesto predivno i zanimiljivo u necemu u cemu to niko drugi ne vidi, divno[sm=smiley27.gif]

evo lepe teme, malo sam se raspekmezila danas, pa eto inspiracije, pisite[sm=smiley1.gif]


IZVORNA PORUKA: jovicaa

izgleda da niko ni zbog cega ne voli svog muza danas.... [sm=smiley36.gif]
ok takva tura....

IZVORNA PORUKA: Ana RR

..jer je nahranio dete, okupao ga, spremio za spavanje i dao mu mleko.. dok ja pečem palačinke [sm=smiley36.gif]

IZVORNA PORUKA: leamalamut

.....sam pored njega ,,JA'' u svakom smislu i svakom pogledu , potpuno ispunjena i potpuno slobodna .
A volim ga i sto mi pomaze oko svega , apsolutno i da spremi obrok i da opere sudove i da ukljuci masinu i da usisa(ovo je skoro uvek njegov posao) i da izbaci smece , da skuva kafu, da okaci zavese ma ne postoji posao koji ne delimo i radimo i jedno i drugo . I nista mu nije tesko , i jos ne ostavlja za sobom nikakv krs . I DA ME NASMEJE I DA SE MAZIII....I da idemo u setnje i da zajedno gledamo neke serije....
Ma bas ga volim jer je sav nekako pitom i ladovina teska

IZVORNA PORUKA: jovicaa

....sam pored njega ,,JA'' u svakom smislu i svakom pogledu , potpuno ispunjena i potpuno slobodna .

ovo potpisujem[sm=bravo.gif]


IZVORNA PORUKA: leamalamut


IZVORNA PORUKA: jovicaa

....sam pored njega ,,JA'' u svakom smislu i svakom pogledu , potpuno ispunjena i potpuno slobodna .

ovo potpisujem[sm=bravo.gif]


Heheh , to je najveci razlog sto sam sa njim! Zato mu ne mogu ni prineti mnogi




jovicaa -> RE: Moj muž je... (24.3.2013 11:53:36)

ove dve teme nisu uopste slicne, ima i drugih tema koje su mnogo slicnije pa se ne zakljucavaju, bas nije ok...
moj muz je i volim svog muza zato sto, hm, bas nije slicno




Olga75 -> RE: Moj muž je... (24.3.2013 12:27:46)

pa ima nas sto ne volimo muza nego komsiju [sm=jezicek.gif]
a sve one teme , pa treba sve to i videti , ipak nismo stalno tu , koliko god delovale nolajferski




branki* -> RE: Moj muž je... (24.3.2013 13:01:17)

moj muz je skrtica i cepidlaka[sm=jezicek.gif]nabacim ja s vremena na vreme kako hocu da mi se kupe nove usne,tek ti on juce kad je cuo cenu-staa,branka,da dam 600 evra za tvoja usta,dobro ti je ovako!!![sm=jezicek.gif]




17 joka -> RE: Moj muž je... (24.3.2013 13:02:11)

moja  dusa,  moj  oslonac  u  dobru  i  zlu, neko  ko  me  iznova  navede  da  se  zaljubim  u  njega,
definitivno  bez  njega  moj  zivot  nebi  imao  smisla,  bez  njega  ne  bih  bila  ja  i  imala  ovu  hrabrost

volim  ga  zato  sto  je  takav




jovicaa -> RE: Moj muž je... (24.3.2013 13:09:02)

IZVORNA PORUKA: Olga RR

pa ima nas sto ne volimo muza nego komsiju [sm=jezicek.gif]
a sve one teme , pa treba sve to i videti , ipak nismo stalno tu , koliko god delovale nolajferski

e zato treba da postoje odvojene teme... mozda neko napise moj muz je (cenzurisano) i ne volim ga... a ono je drugacija tema, o ljubavi i ljubavi[sm=smiley36.gif]
ali dobro, dobro... vec sam navikla da me nipodastavate ovde[sm=jezicek.gif] vi nolajferski moderatori[sm=smiley1.gif]
prvo sam minut razmisljala sta znaci ta rec, pa sam tek onda skontala, olga tvoj haiku postaje sve zamrseniji!




Olga75 -> RE: Moj muž je... (24.3.2013 13:36:24)

Jovice kad ostaris samo ce ti se kasti [sm=jezicek.gif]
a sad razmisljam da l da otvorim temu : moj komsija [sm=smiley27.gif]
i tako odoh sad da skuvam pobice me
i da da ne oftopicim
moj muz voli kad ima skuvan rucak [sm=smiley36.gif]




m@j@25 -> RE: Moj muž je... (30.3.2013 14:06:52)

jedinstvennnn[sm=smiley36.gif]




viking -> RE: Moj muž je... (30.3.2013 14:22:04)

...upravo napravio ručak! [sm=smiley36.gif] Ma, obožavam ga! [sm=smiley36.gif]




Pretty78 -> RE: Moj muž je... (30.3.2013 14:49:45)

....moj muz [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Ivanka 75 -> RE: Moj muž je... (30.3.2013 14:56:44)

Moj muž je diiivan [sm=smiley27.gif] Popravio mi mikser i sad mu pravim omiljenu kočoladnu tortu [sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]




Verolina -> RE: Moj muž je... (30.3.2013 14:59:33)

...prvi koga moje oci ugledaju sa svakim novim radjanjem, i jutra i trenutka. Neka ostane tako.[sm=bravo.gif]




branki* -> RE: Moj muž je... (30.3.2013 15:06:40)

..vecito nezadovoljan,i bogu bi nasao manu!




Jole84 -> RE: Moj muž je... (30.3.2013 22:35:32)

...sinoć kupio veliki buket cveća da me oraspoloži zbog negativne bete.
(ali su ga pretekle ringerajke [sm=smiley36.gif] )




Leax -> RE: Moj muž je... (30.3.2013 22:42:29)

oprao sve sudove i skuvao nam caj , ma sta mogu pozeleti vise u ovom trenutku [sm=smiley31.gif]




gugutka -> RE: Moj muž je... (6.9.2013 18:41:12)


IZVORNA PORUKA: jess021

Sto bi rekao njegov kolega kad smo poceli da se zabavljamo, a ja se slazem sa tim:Osvojila si Jack Pot!!
Vec pocinje da me nervira sto njega svi hvale, a ja kao rospija teska, pa nisam ni ja tako losa[sm=smiley36.gif]


[sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>