|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moj muž je...
13.5.2009 7:56:20   
bebać
Moj koliko me zna obradovat i iznenadit u pozitivnom smislu,usrećit toliko me zna iznervirat da bi ga ispalila na mjesecuser posted image A valjda to tako treba,od kud znam......

Nekad ume da bude baš ljubomoran bez razloga,a mene to nervira,....čak ne želim ni da objašnjavam išta....sinoć je u pretražilici našao ime i prezime sestre od mog bivšeg i jutros digao nos....kao ne priča.....pa šta sad ako ej ime i prezime....ja to ne gledam kao on....mislim da nema povjerenja u mene,čim se tako ponaša....i tako ta sitna zanovijetanja meni su out

A ume biti fin,prekuče sam bila  doma,kad zove me,'ajd sidji ispred ulaza da ti dam love,idi kupi vam nešto,malo se obradujte,ma šta hoćete'user posted image user posted image kako me obradovaouser posted image user posted image user posted image user posted image nekako me tako najviše obradujeuser posted image user posted image user posted image

Eto tako,kako ima finih stvari,brate ima i onih gluposti


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu vuk)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Moj muž je...
2.6.2009 16:31:01   
Anoniman
Jaoooooooooooooo ja sam se otopila juche.....

Dobila sam satensku spavatjicu roze boje....prelepa je....i to mi dragi doneo iz Slovachke....a to je posebno...jer je on antitalenat za kupovinu....a sad se bash potrudio da nadje moju velichinu...i boju koja mi se svidja..... srce moje user posted image

Morala sam negde da ga pohvalim...zasluzio je user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Moj muž je...
2.6.2009 17:31:17   
Dora
Mm i ja smo jako različiti, ali jako iskreni jedno prema drugom i nekako smo tim. Podržavamo se u svemu i trudimo oko svega što imamo, da nam bude bolje i lepše...
On je skromniji od mene ali ga ja forsiram da uvek učini i nemoguće, on bi sve uradio za mene, važno mu je samo da sam ja srećna. Često ga navedem da uradi najveću glupost da bi mi udovoljio (kao kad smo kupili auto) i da stavimo sve na kocku i izgubimo (kao kad smo počeli biznis koji je bio ogroman zalogaj i trn u oku velikih faca), da otputujemo negde mimo mogućnosti i ostale glupostiuser posted image
Najviše ga volim što on to sve radi iz ljubavi i obožava što sam ja takva, sve mu je to super.
Onda, super je otac. Ne postoji bolji otac za moju decu! Mnogo je uz njih i sa njima.
Onda, staložen je i uvek nađe način da reši problem, čak i kad izgleda nerešiv. Sve u hodu. Ne opterećuje se glupostima kao ja. Kad imamo veliki problem (a to je svaki dan), ja izbezumljeno kažem- smisli nešto! To mi je uzrečica. U stvari, tokom svih godina u braku, naučila sam da se uvek mogu osloniti na njega i što mi je najvažnije, da će uvek stvoriti za normalan život deci!user posted image
Onda, vedar je i pozitivan, stalno se zeza, i kad je u problemu njemu se to ne vidi. Dobar je čovek. Normalan je.

(odgovor članu vuk)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Moj muž je...
2.6.2009 17:37:14   
Dora
mane: nemaran je i treba da ga vučem za rukav kad treba nešto da uradi. To obično ne uradi nikad. A šta god da ga pitam da obavi, popravi, nabavi, odnese, donese, on vedro kaže- hoću ljubavi. A ni ne čuje šta sam mu rekla.
Često deci daje primer i ideju za neke gluposti, pa osim što učim njih neke stvari, moram i njega.
Dešava se da ponekad nama napravi problem samo zato što drugome hoće da učini uslugu.

Ali, kad izvagam dobre i loše stvari- on je super!user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Moj muž je...
2.6.2009 17:37:42   
Dora
Što reče moja zaova- našo lonac poklopacuser posted image


< Poruku je uredio Dora -- 2.6.2009 17:42:51 >

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Moj muž je...
2.6.2009 17:48:19   
barbara
ja u zivotu nikada nisam videla veceg coveka a neznijeg!smiren je,voli da se zeza,voli meneuser posted image ,voli da mi udovoljava!ja kazem ajd operi sudje meni mrsko on opere,ti usisaj ja brisem prasinu on pristane!sve mi hoce da pomogne,velika je maza!dok sam ja tempirana bomba malo mi fali da puknem a on mi onda kaze sto se rujas!user posted image u mnogim teskim trenucima je bio sa mnom i podrzavao me!ne bih ga menjala za deset drugih,kao sto kazu moj je i meni najbolji!user posted image

mane su mu aljkavost,brzopletost i sto voli mene!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za mog muzica


_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Moj muž je...
2.6.2009 23:49:51   
mamaraja
A koliko ste u braku, šećeru? Miriše mi na sami početak. user posted image  

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Moj muž je...
3.6.2009 0:40:04   
vodolija 82
ma moj muz je prava dusa,najbitnije mi e da nije kao tata(mislim njegov)sve odluke donosimo zajedno,pomaze mi u svemu,mazi me pazi,najbitnije mu je moje misljenje,ma savremen bre crnogoracuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu mamaraja)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Moj muž je...
3.6.2009 0:50:18   
Dora
bravo za naše muževe savremene crnogorce koji maze i paze svoje ženiceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Moj muž je...
3.6.2009 0:50:58   
Dora
Kad bi znao da ga ovako hvalim, mislio bi da se drogiram...user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Moj muž je...
3.6.2009 1:46:49   
sosa
ja sam uvek boga molila da mi da dobrog muza....moje molitve su uslisene...
nisam ni sanjala kakvu cu srecu u zivotu imati...
cekala sam ga 26 god, ,,,isplatilo se...ja sama da sam ovako htela lepe osobine ne bih znala da nabrojim...bog me bas voli...vidi se kroz moga muza...
ima on i mana...ali sto moja mama kaze orden mu treba dati sto mene trpi..user posted image

_____________________________

"vera je moja jedino ozbiljno zanimanje zivota moga,zaista sve je drugo komedija cula"

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Moj muž je...
3.6.2009 7:59:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

Kad bi znao da ga ovako hvalim, mislio bi da se drogiram...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

moj muž je .... trenutno moj muž .... a sutra ... ko će mu ga znati user posted image

< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 3.6.2009 8:00:03 >

(odgovor članu sosa)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Moj muž je...
3.6.2009 19:53:19   
božana
Moj muž je jedna zrela, obrazovana, tolerantna i stabilna osoba.Uvek je tu da me podrži i da mi pomogne.Ono što posebno cenim kod njega je to što stoji na zemlji, bez obzira na svoje obrazovanje i položaj koji ima (direktor).Ne omalovažava nikoga.Dobar je i u seksu.Ma muškarčina je, šta da kažem. 

(odgovor članu vuk)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Moj muž je...
29.6.2009 0:30:33   
eugenija
Crn, plav, smeđ, tvrdoglav, vredan, ljut, lep, ružan... nebitno....


Ono što jeste:

user posted image Moj suprug je moja ljubav najveća!
user posted image


VOLIM TE DO BESKRAJA!


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Moj muž je...
29.6.2009 0:31:42   
vodolija 82
Eugiuser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Moj muž je...
29.6.2009 0:57:04   
eugenija
IZVORNA PORUKA: vodolija 82

Eugiuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Moj muž je...
13.7.2009 21:45:19   
Ana RR
Moj dragi upravo pere sudove i pevuši uz neke narodnjake koji su na tv-u user posted image
a da ga pitaš šta peva ne bi imao pojma user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Moj muž je...
13.7.2009 21:50:00   
Ana RR
Bogte, sad je i pojačao muziku user posted image kaže da mora da uči pesme za svadbu u septembru na kojoj je kum  user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Moj muž je...
13.7.2009 22:46:47   
Maya21
Moj Bane je super tata, odličan muž i najbolji drug...
Jedino što može da me kod njega iznervira je to što mu obavezno treba kompjuter kad ja želim da zvirnem u našu RR user posted image


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Moj muž je...
14.7.2009 13:26:01   
ljubičica
Moj muž je meni sve! On je zaslužan za ovo kakva sam ja sad! On je od mene napravio mudriju osobu i staloženiju. Uspeo je ono što moj otac nikada nije uspeo, da me natera da razmišljam o posledicama, da pravim plan pre nego što bilo šta krenem da radim... Ali, samo jedna stvar mu je promakla, i ja mislim da će teško uspeti da je reguliše, moju direktnost. Naučila sam da se ujedem za jezik...
Toliko je velikodušan da bi sve svoje dao zarad toga da meni bude dobro, ali ja mu uzvraćam na isti način...

Malo me nervira što nije ažuran (kao Gupikina priša vezana za usisivač) jer kod njega je sve "kako ćemo, lako ćemo", a onda kada ja više ne mogu da izdržim uzmem stvar u svoje ruke i samo malo ubrzam postupak user posted image
I nekako dođe kao Crveni krst, kad god je nekome nešto potrebno, evo ga.... i ništa mu nije teško...
Prag tolerancije mu je daleko, ali kad poludi bolje beži  user posted image


< Poruku je uredio ljubičica -- 14.7.2009 13:27:31 >


_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu vuk)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Moj muž je...
14.7.2009 13:51:41   
magnetic
Citam ove postove i svugde prepoznajem i svoju jacu polovinu i mislim se kako smo samo sve sretne sto ih imamo pored sebeuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Moj muž je...
14.7.2009 13:59:20   
sandrina
blago tebi i svaka cast na izboru koji govori da si i ti jako pametna i zrela osoba.sve najbolje!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Moj muž je...
1.8.2009 22:00:07   
Jovanovici
Voooliiim gaaaaaa najvise na svetu.
On mi je sve, najbolji muz, drug, tata nasoj devojcici.
Takodje uzivam da ga gledam kad se igra sa njom, kad se maze..
Kad mi sveki nije tu, sve mi pomaze.
Pere sudove,usisava kucu, brise prasinu sa mnom, cuva Sofiju kad ja hoce da odmorim.

A sta me nervira...
Nikad ne sklanja stvari za sobom, uvece kad hocu da legnemo, on kaze "evo samo da nesto pogledam na netu..." i nema ga naredna 3 sata.
Ali i pored svega sto me nervira kod njega(ima dosta toga, ne mogu da nabrajam) ni zasta ga nikad ne bih menjala...

(odgovor članu vuk)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Moj muž je...
1.8.2009 22:08:16   
magde
jaako stabilna pametna intelegentna osoba sa svoj stav i jako me postuje i voli sa mnom je kad je imao 17 a ja 15 znaci jos malo pa 10 godina do sad hvala bogu je sve kao sto treba da bude jedan divan brak.sta me nervira?ponekad je ljubomoran.ali za to ima odgovor.kaze ljubomoran sam jer te jako volim draga.i .........ma nemam reci vredna osoba i jako dobar drug koji zna da ti da savet za sve ima odgovor.VOLIM GAAA i rodicu mu puno dece jer voli to najvise na svetu

(odgovor članu Jovanovici)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Moj muž je...
1.8.2009 22:10:54   
Verus
Moj dragi prda-smrdauser posted image necu ga menjati nizasta.

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here