|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 16:18:22   
LillyT
IZVORNA PORUKA: lu

Ajmeee,šta smo sve obradile u ovoj temi,stigli smo i do ravnopravnosti spolova!
Kod mene je još patrijarhat,mm zarađuje ja raspoređujem novac i to nam dobro ide,jedino se ljutim što neće mrdnit prstom u kući,kaže ja sam svoje odradiouser posted image
Šta ću ja kad sam se udala za balkanca one ebene vrste,opet ga volim neka meni njegauser posted image



user posted image user posted image user posted image

Pa neka je balkanac onda i 100 puta user posted image

Meni ravnopravnost odgovara i uvek kazem kako ce ovaj moj biti bolja majka od mene (iskreno se i nadam da ce tako biti)



< Poruku je uredio LillyT -- 2.11.2009 16:21:13 >


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 16:19:11   
gagana83
IZVORNA PORUKA: lu

Šta ću ja kad sam se udala za balkanca one ebene vrste,opet ga volim neka meni njegauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 16:30:11   
viking
Ma i vi što niste zaposlene ste ravnopravne (možda u malo manjoj meri, ali jeste) jer je takvo vreme... Mislim da mi nemamo pojma šta znači biti stvarno neravnopravna, mi zamišljamo da je to isti ovaj život koji sad živimo, samo manje obaveza. A daleko je od toga.
A i govorimo o relativnoj ravnopravnosti pošto odnos 50:50 nikada ne može da bude precizno odmeren, to je živa stvar a i polovi su po prirodi različiti, nekad malo više nekad drugi, ali kad se sabere - tu smo.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 128
   Ravnopravnost polova
2.11.2009 16:30:34   
Anoniman





IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: Trcosava

I moram da se osvrnem na Vuletovo - htele smo ravnopravnost! Jeste, htele i hoćemo je, ali ta ista ravnopravnost se odnosi i na njih, pa prema tome, može i tata malo da se uključi u cucanje deteta i presvlačenje i uspavljivanje. I to spada pod ravnopravnost, jednako nama kako i njima! Stoji, otac ne može da podoji dete, a šta je sa onim mamama koje nemaju mleka? Koja je onda razlika da li ću ja da smutim mleko ili će on da smuti mleko?

Ja za sada kao mogu sve po kući i osećam se iskreno totalno beskorisno i besno jer ne mogu finansijski da nam pomognem, pa iz te griže savesti gledam da ga što manje opterećujem kućnim poslovima, no kad dođe beba ima i te kako da uzjaše usisivač!



e vidiš ja je nisam htjela (mislim na ravnopravnost)

drugo oni je ne traže (tu istu ravnopravnost)

a zašto se osjećaš beskorisno???? ja se nisam osjećala beskorisno...molim lijepo njegov posao je da obezbijedi i ženu i porodicu ... i dan danas ja mogu reći da dobro i to bas dobro zaradjujem , ali on zaradjuje 5X više od mene




IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.



e vidiš ja je nisam htjela (mislim na ravnopravnost)

drugo oni je ne traže (tu istu ravnopravnost)

a zašto se osjećaš beskorisno???? ja se nisam osjećala beskorisno...molim lijepo njegov posao je da obezbijedi i ženu i porodicu ... i dan danas ja mogu reći da dobro i to bas dobro zaradjujem , ali on zaradjuje 5X više od mene





trcosava



A to što se osećam beskorisno, jednostavno takva sam, volim da imam svoj ''dinar'' i sa tim istim da obradujem meni drage osobe (u smislu malih znakova pažnje)
Drugo je što smo mi odlučili da zadržimo bebu iako ja još nemam posao, a kako je stanje trenutno ovde, pitanje je i kada ću naći. No to je sasvim druga tema....




Trco nema potrebe da se izvinjavaš raspravljamo i naravno da svi imamo različita mišljenja

ne znam zaista ili je moj muz zaista ekstra galantan , ali ja znam da on meni samo preda sve pare i nikada ne pita gdje su, a to traje haman već 8 dugih godina koliko smo u braku

i zato sam mislila da je to o ravnopravnosti više samo šuplja priča

evo jednog primjera
radim, ustanem u 6 odem na posao, dodjem kući preuzmem djecu, on radi do nekih 8 ili 9 naveče, dok on dođe kući, presvuče se, istušira se , jede ja sam već mrtva i u horizontali

dok nisam radila, uspavam djecu i mi rahat da prostiš opalimo se...sjedimo gledamo tv, ili pričamo, pijemo kafu, sok pivo ...a sad jedva za vikend da se vidimo ...živjela ravnopravnost ja sam od nje i silne demokratije jako jako umorna
I

IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.






pa vi ste ravnopravni, draga........ on je taj koji zarađuje, ali i ti si podjednako odgovorna jer pravilno raspoređuješ taj novac, kako god jer čim on ne pita znači da mu je dobro.. ništa mu ne fali , ni deci, ni tebi.. u smislu odgovornosti - vi ste ravnopravni... to je naravno samo moje mišljenje.
aj bre ko će da otvori temu da ne dobijem opet ćušku!?




ZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

Trco nema potrebe da se izvinjavaš raspravljamo i naravno da svi imamo različita mišljenja

ne znam zaista ili je moj muz zaista ekstra galantan , ali ja znam da on meni samo preda sve pare i nikada ne pita gdje su, a to traje haman već 8 dugih godina koliko smo u braku

i zato sam mislila da je to o ravnopravnosti više samo šuplja priča

evo jednog primjera
radim, ustanem u 6 odem na posao, dodjem kući preuzmem djecu, on radi do nekih 8 ili 9 naveče, dok on dođe kući, presvuče se, istušira se , jede ja sam već mrtva i u horizontali

dok nisam radila, uspavam djecu i mi rahat da prostiš opalimo se...sjedimo gledamo tv, ili pričamo, pijemo kafu, sok pivo ...a sad jedva za vikend da se vidimo ...živjela ravnopravnost ja sam od nje i silne demokratije jako jako umorna


IZVORNA PORUKA: Trcosava

Naravno Vule, ne mislim ja sad da on krije novac od mene ili bilo šta, samo je eto malo drugačija priča. Mislim kako ja sad njemu da kažem ''Ej daj mi parice idem da ti kupim rođendanski poklon'' 

A što se tiče ravnopravnosti i šuplje priče ehehe ajd onda da se zapitamo koliko je u stvari želimo?


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ma ja već duže vreme pitam: koja budala se lomila za ravnopravnost žena i muškaraca? Ta ravnopravnost je ono što uništava brak.



IZVORNA PORUKA: OTI


institucija braka i porodice je postala LOMLJIVA od tada...



IZVORNA PORUKA: viking

Meni ravnopravnost baš odgovara! Jeste teže, ali je bolje. Meni.



IZVORNA PORUKA: lu

Ajmeee,šta smo sve obradile u ovoj temi,stigli smo i do ravnopravnosti spolova!
Kod mene je još patrijarhat,mm zarađuje ja raspoređujem novac i to nam dobro ide,jedino se ljutim što neće mrdnit prstom u kući,kaže ja sam svoje odradio
Šta ću ja kad sam se udala za balkanca one ebene vrste,opet ga volim neka meni njega






(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 129
   RE: Ravnopravnost polova
2.11.2009 16:31:08   
Anoniman
e jbg htela sam da otvorim temu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 130
   RE: Ravnopravnost polova
3.11.2009 14:04:53   
Anoniman
Evo opet zalba, sta ce, tako im sudjeno a i nama - sinoc sam odlucila da odem malo da se prosetam i procunjam po nekim radnjicama, tacnije da se izduvam, kad ono eto ti , mm se naljuti na mene sto nije mogao da ode da se oshisha i sto sam mu "uvalila" Saru na 1h!!! I naravno kad sam se vratila zatekla sam je kako dreci kod njega u narucju a on lezi i kao pokusava da je smiri!  I naravno celo vece a ni noc nije hteo da prica samnom i imao je onu facu kao dete, ljutitu i besnu sto sam ja to uradila!
Pa ebem mu sve, da mu ebem, i ja stvarno pozelim da se razvedem, ionako odgajam sama dete i pocecu i da radim kad mi se zavrsi porodiljsko, pa cu je u jaslice ili cu nesto smisliti vec! A u pm svi muskarci (cast izuzetcima koji su retki)...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 131
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2017 19:48:21   
Anck Su Nmaun
Moja tema u poslednjih par godina.
Kako sam dobila decu mnooogo sam nervozna. Nikda takva nisam bila. Al jednostavno sve me vuce da budem takva, obaveze oko dece, da li sam uradila ovo il ono, da li cu stici, kako cu ... sve nekako uvek vodi na nervozu user posted image
I ne svidja mi se to ni malo kod mene user posted image

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Mnogo sam nervozna!
3.11.2017 14:44:01   
mama Jo
Ja sam isto postala nervoznija od kada sam postala majka...
I uzasno me to nervira i pokusavam to da prevaspitam kod sebe. Sva sreca pa ima.divnog i smirenog muza koji mi nikada ne zamera ispade nervoze, nego me simri.
A nervozna sam zbog nevidjenih gluposti - pobacane igracke po stanu, nisam jutros stigla da slozim ves sa strika nego me to sacekalo do uvece, ujutru mi ostale solje u sudoperi od vecere... realno, to su bas bzvzne i manje vazne stvari da bi se nervirali, ali verujem da se to desava svim zenama

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Mnogo sam nervozna!
3.11.2017 14:49:00   
Anck Su Nmaun
Toga ce sve mnje biti kako budu rasli. Ja sam vec bila "normalnija" pre nego sto ce se V roditi. One vec malo porasle pa lakse i smirenija sam. Al sad sve jovo nanovo...huljadu ruka mi treba jedva sve postizem, uvek trka i frka...pa ne budi nervozan user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Mnogo sam nervozna!
3.11.2017 14:50:23   
Duškić
E ista situacija, desava mi se i da zaboravim puno stvari pa se dodatno iznerviram. A muz mi.je zivac pa umesto da me smiri cesto se izderemo kao ludaciuser posted image
Sad kad je cerkica veca i kad sve upija i kopira , pokusavam malo na lepsi i kulturniji nacin da pojasnim neke stvari .
Muz me zeza da sam kao pudlica, ako ne izadjem u setnju jednom dnevno da su svi po kuci nadrljali...hmuser posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Mnogo sam nervozna!
3.11.2017 15:29:39   
Anck Su Nmaun
Duskic pa treba zivaca ...jaaako debelih da bi ostao normalan. Ja s njih troje .... vec na granici user posted image user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Mnogo sam nervozna!
3.11.2017 15:49:29   
Mala Elena
Svi sa troje su na granici ludila user posted image
Duskic i moj je zivac, koliko god sam ja tvrdoglava, on je gori.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Mnogo sam nervozna!
3.11.2017 15:54:36   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Svi sa troje su na granici ludila user posted image


Pa..ne mora biti.
Ko zivi u zajednici ili ima blizu nekog svog, mislim dda je zivot ne uporedivo laksi po tom pitanju. Imas kome dete bar ostavi kad ides u nabavku a ne da vuces sve ili kod doktora.
Pre neki dan mm morao da izlazi s posla da se nadjemo na pola puta da preuzme decu dok ja odem i tamo cekam 100 god. Nervozna jer oni tamo kafenisu... itd itd i milion takvih situacija.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 3.11.2017 15:56:45 >

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Mnogo sam nervozna!
3.11.2017 17:13:00   
degu
Anck rastrzani smo na hiljadu strana, hoces sve najbolje, dajes sve od sebe i opet nekad kao da ti sve uz K ide user posted image moj muz je isto zivac, zacas planemo, ali se brzo i smirimo, iako nikad ne bi priznao poceo je da me razume. Mene grize savest sto nekad iz zelje da budem najbolja za njih, izvuku ono najgore iz mene.user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Mnogo sam nervozna!
3.11.2017 17:15:19   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: degu
Mene grize savest sto nekad iz zelje da budem najbolja za njih, izvuku ono najgore iz mene.user posted image

OVO SE TAKO CESTo DESI user posted image
Ps se posle pojedem user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Mnogo sam nervozna!
3.11.2017 17:19:31   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Svi sa troje su na granici ludila user posted image


Pa..ne mora biti.
Ko zivi u zajednici ili ima blizu nekog svog, mislim dda je zivot ne uporedivo laksi po tom pitanju. Imas kome dete bar ostavi kad ides u nabavku a ne da vuces sve ili kod doktora.
Pre neki dan mm morao da izlazi s posla da se nadjemo na pola puta da preuzme decu dok ja odem i tamo cekam 100 god. Nervozna jer oni tamo kafenisu... itd itd i milion takvih situacija.

Upravo je tako kod nas. Stalno se nalazimo na pola puta.
Pokusavam da budem smirena. Ja sam od ranog jutra na pokretnoj traci. Ne stajem od kako je poceo septembar. Prezivecemo samo da su nam deca zdrava


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Mnogo sam nervozna!
3.11.2017 17:24:32   
Anck Su Nmaun
Bas tako hiljadu je situacija za koje sam mislila da cu dobiti nervni slom,da sednem i placem, al sto kazes da su nam zivi i zdravi..a zivci...ma resi ce to jedan bendzos user posted image user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Mnogo sam nervozna!
4.11.2017 15:54:29   
degu
user posted image
Zivot ce mi biti laksi kad bendzos ili casa vina dodju na red user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Mnogo sam nervozna!
4.11.2017 16:19:48   
Anck Su Nmaun
Heheheh dajte vina....il.pivce za zivce !

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Mnogo sam nervozna!
4.11.2017 16:54:38   
isidora88
Nervozna sam uzasno, glava me boli, nije mi dobro, deca nemouca, meni ova lujka sto me je udarila autom nije dala sve pare i sad se ganjam sa njima, da sam bila sama u autu zvala bi policiju i lepo u bolbicu pa nek mi stave kragnu pa bi popili tuzbu samo takvu, ovako sa bebcem koji je bio gladan i uplakan nisam mogla cekati 2 sata na uvidjaj pa jos i preglede u bolnici, ma besna sam kao risuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Mnogo sam nervozna!
4.11.2017 17:19:21   
Mala Elena
I ja sam nervozna na momente , ali to pripisujem trudnoci. Jedva cekam da se resim toga...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Mnogo sam nervozna!
4.11.2017 23:07:05   
MamaNecaVo
Ja sam nervozna jer nemam vise snage.
Mesecima sam sama sa bebom,MM ima takav posao da stalno putuje van zenlje i jednostavno iscrpljena sam.
A nervozna i beba pa smo fantasticna dvojka.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Mnogo sam nervozna!
5.11.2017 7:29:20   
vocicana
Trenutno me PMS razbija, bez milosti, sve mi smeta, sto spavaju...jedu...disu...sve me nervira. Nervozu mi takodje stvaraju nedorecene situacije, bilo profesionalno, bilo privatno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Mnogo sam nervozna!
15.2.2018 15:29:59   
mama Jo
Nemam sad bas vremena da iscitam sve ovde i jedva cekam uvece da zaspu pa da citam.
Ja sam mnogo nervozna poslednjih dana, ne znam kako da se oslobodim te doaadne nervoze...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Mnogo sam nervozna!
15.2.2018 15:41:51   
emicaa
Mama Jo ne brini nisi jedina.I ja imam dan kad me nervoza ubi bez nekog konkretnog razloga

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here