RE: Šta je romantično? (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


MimaKos -> RE: Šta je romantično? (13.7.2019 16:48:49)

 :) Meni je to vrhunac romantike!





doramar11 -> RE: Šta je romantično? (13.7.2019 16:49:39)

Auuu nista poezija i ruze, a? :)




flamingos -> RE: Šta je romantično? (13.7.2019 23:43:38)



IZVORNA PORUKA: Olga75

Danas matori oprao suđe dok mi se sušio lak na noktima. Ja sam slepica koja to sama radi [sm=smiley36.gif]
i još mi kaže: ajde nemoj gledati kako sam izribao jer ćeš uzeti žicu da popraviš i sve ćeš to da u*ereš na noktima.
Eto došlo mi nekako romantično [sm=jezicek.gif]
ps. znam da je tema iz naftalina [sm=zz_wub.gif]
Romantika,ali baš.Šta znam,i nismo nešto romantični,ide valjda to sa godinama.Znam da ga volim,znam da me voli-to nam je najbitnije.





Ivanka 75 -> RE: Šta je romantično? (13.7.2019 23:45:23)



IZVORNA PORUKA: flamingos



IZVORNA PORUKA: Olga75

Danas matori oprao suđe dok mi se sušio lak na noktima. Ja sam slepica koja to sama radi [sm=smiley36.gif]
i još mi kaže: ajde nemoj gledati kako sam izribao jer ćeš uzeti žicu da popraviš i sve ćeš to da u*ereš na noktima.
Eto došlo mi nekako romantično [sm=jezicek.gif]
ps. znam da je tema iz naftalina [sm=zz_wub.gif]
Romantika,ali baš.Šta znam,i nismo nešto romantični,ide valjda to sa godinama.Znam da ga volim,znam da me voli-to nam je najbitnije.





Za ljubav nisu potrebni veliki gestovi da je dokazu. Musko pranje sudova i prostiranje vesa je vrhunac romantike, sedi draga, lakiraj nokte, ja cu. ❤️❤️❤️




bubulence -> RE: Šta je romantično? (14.7.2019 0:09:18)



IZVORNA PORUKA: Olga75

Danas matori oprao suđe dok mi se sušio lak na noktima. Ja sam slepica koja to sama radi [sm=smiley36.gif]
i još mi kaže: ajde nemoj gledati kako sam izribao jer ćeš uzeti žicu da popraviš i sve ćeš to da u*ereš na noktima.
Eto došlo mi nekako romantično [sm=jezicek.gif]
ps. znam da je tema iz naftalina [sm=zz_wub.gif]



Meni je to stvarno romantika... Oni buketi cveca, skupoceni pokloni i vecere itd... Ma to je jedna 0.Romantika je kada mi kaze da ga podsecam na Ckalju iz Vruceg vetra ali kaze da sam najlepsi Ckalja na svetu 😂. Romantika je kada ode da set_a decu a vrati se sa mojom omiljenom sweet cokoladicom. Romantika je kada mi posalje poruku ''cuz, cuz, cuz, raktumintu bluz'' a ja odgovorim sa ''cuz magare, cokni me u guz'', i onda 20 poruka sa smajlicima jer samo mi znamo kako to ne znaci nista a nama znaci sve na svetu. Romantika je kada i posle 9 godina braka nikada nije izasao iz kuce a da me ne poljubi... 




flamingos -> RE: Šta je romantično? (14.7.2019 0:13:46)



IZVORNA PORUKA: bubulence



IZVORNA PORUKA: Olga75

Danas matori oprao suđe dok mi se sušio lak na noktima. Ja sam slepica koja to sama radi [sm=smiley36.gif]
i još mi kaže: ajde nemoj gledati kako sam izribao jer ćeš uzeti žicu da popraviš i sve ćeš to da u*ereš na noktima.
Eto došlo mi nekako romantično [sm=jezicek.gif]
ps. znam da je tema iz naftalina [sm=zz_wub.gif]



Meni je to stvarno romantika... Oni buketi cveca, skupoceni pokloni i vecere itd... Ma to je jedna 0.Romantika je kada mi kaze da ga podsecam na Ckalju iz Vruceg vetra ali kaze da sam najlepsi Ckalja na svetu 😂. Romantika je kada ode da set__a decu a vrati se sa mojom omiljenom sweet cokoladicom. Romantika je kada mi posalje poruku ''''cuz, cuz, cuz, raktumintu bluz'''' a ja odgovorim sa ''''cuz magare, cokni me u guz'''', i onda 20 poruka sa smajlicima jer samo mi znamo kako to ne znaci nista a nama znaci sve na svetu. Romantika je kada i posle 9 godina braka nikada nije izasao iz kuce a da me ne poljubi... 
Divno draga,baš ste romantični.Laku noć želim svima,sanjajte divne snove.Ljubim vad





doramar11 -> RE: Šta je romantično? (14.7.2019 0:19:05)

Kad mi izrecituje moju omiljenu pesmu, bolje zvuci nego uz muziku :)




MimaKos -> RE: Šta je romantično? (14.7.2019 7:49:55)

Moj to pojma nema..  ali se cesto set_i da iz cista mira uzme neku sitnicu, slatkis





doramar11 -> RE: Šta je romantično? (14.7.2019 10:53:54)

Mima, to je lepo. Obozavam iznenadjenja.




MimaKos -> RE: Šta je romantično? (15.7.2019 0:02:14)

Bilo sta sto uradi da me iznenadi, meni je slatko :)  jednom mi kupio mirisljavu svecu obicnu, ja crkoh od srece :)





doramar11 -> RE: Šta je romantično? (15.7.2019 10:08:17)

Doneo mi omiljeni dorucak jutros iz pekare :) Ja srecna kao da sam se popela na Everest.




MimaKos -> RE: Šta je romantično? (15.7.2019 10:26:23)



IZVORNA PORUKA: doramar11

Doneo mi omiljeni dorucak jutros iz pekare :) Ja srecna kao da sam se popela na Everest.
  to jeste romanticno :) 





Duškić -> RE: Šta je romantično? (16.7.2019 6:17:02)

Uh. Nisam nesto preterano romanticna.
Volim kafu za poneti kad mi donese i ferero.




MimaKos -> RE: Šta je romantično? (16.7.2019 6:32:44)

Meni kad skuva ujutru kafu, pre nego sto se probudim :)





doramar11 -> RE: Šta je romantično? (16.7.2019 10:58:32)

Mozda nisi romanticna, ali imas ukusa. Ferero mmm :)




MimaKos -> RE: Šta je romantično? (16.7.2019 13:56:04)

Nista lepse od Ferrera 👌





Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]