|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta je romantično?
13.7.2019 16:48:49   
MimaKos
 :) Meni je to vrhunac romantike!


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Šta je romantično?
13.7.2019 16:49:39   
doramar11
Auuu nista poezija i ruze, a? :)

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Šta je romantično?
13.7.2019 23:43:38   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Olga75

Danas matori oprao suđe dok mi se sušio lak na noktima. Ja sam slepica koja to sama radi user posted image
i još mi kaže: ajde nemoj gledati kako sam izribao jer ćeš uzeti žicu da popraviš i sve ćeš to da u*ereš na noktima.
Eto došlo mi nekako romantično user posted image
ps. znam da je tema iz naftalina user posted image
Romantika,ali baš.Šta znam,i nismo nešto romantični,ide valjda to sa godinama.Znam da ga volim,znam da me voli-to nam je najbitnije.


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Šta je romantično?
13.7.2019 23:45:23   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: flamingos



IZVORNA PORUKA: Olga75

Danas matori oprao suđe dok mi se sušio lak na noktima. Ja sam slepica koja to sama radi user posted image
i još mi kaže: ajde nemoj gledati kako sam izribao jer ćeš uzeti žicu da popraviš i sve ćeš to da u*ereš na noktima.
Eto došlo mi nekako romantično user posted image
ps. znam da je tema iz naftalina user posted image
Romantika,ali baš.Šta znam,i nismo nešto romantični,ide valjda to sa godinama.Znam da ga volim,znam da me voli-to nam je najbitnije.





Za ljubav nisu potrebni veliki gestovi da je dokazu. Musko pranje sudova i prostiranje vesa je vrhunac romantike, sedi draga, lakiraj nokte, ja cu. ❤️❤️❤️

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Šta je romantično?
14.7.2019 0:09:18   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Olga75

Danas matori oprao suđe dok mi se sušio lak na noktima. Ja sam slepica koja to sama radi user posted image
i još mi kaže: ajde nemoj gledati kako sam izribao jer ćeš uzeti žicu da popraviš i sve ćeš to da u*ereš na noktima.
Eto došlo mi nekako romantično user posted image
ps. znam da je tema iz naftalina user posted image



Meni je to stvarno romantika... Oni buketi cveca, skupoceni pokloni i vecere itd... Ma to je jedna 0.Romantika je kada mi kaze da ga podsecam na Ckalju iz Vruceg vetra ali kaze da sam najlepsi Ckalja na svetu 😂. Romantika je kada ode da set_a decu a vrati se sa mojom omiljenom sweet cokoladicom. Romantika je kada mi posalje poruku ''cuz, cuz, cuz, raktumintu bluz'' a ja odgovorim sa ''cuz magare, cokni me u guz'', i onda 20 poruka sa smajlicima jer samo mi znamo kako to ne znaci nista a nama znaci sve na svetu. Romantika je kada i posle 9 godina braka nikada nije izasao iz kuce a da me ne poljubi... 

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Šta je romantično?
14.7.2019 0:13:46   
flamingos


IZVORNA PORUKA: bubulence



IZVORNA PORUKA: Olga75

Danas matori oprao suđe dok mi se sušio lak na noktima. Ja sam slepica koja to sama radi user posted image
i još mi kaže: ajde nemoj gledati kako sam izribao jer ćeš uzeti žicu da popraviš i sve ćeš to da u*ereš na noktima.
Eto došlo mi nekako romantično user posted image
ps. znam da je tema iz naftalina user posted image



Meni je to stvarno romantika... Oni buketi cveca, skupoceni pokloni i vecere itd... Ma to je jedna 0.Romantika je kada mi kaze da ga podsecam na Ckalju iz Vruceg vetra ali kaze da sam najlepsi Ckalja na svetu 😂. Romantika je kada ode da set__a decu a vrati se sa mojom omiljenom sweet cokoladicom. Romantika je kada mi posalje poruku ''''cuz, cuz, cuz, raktumintu bluz'''' a ja odgovorim sa ''''cuz magare, cokni me u guz'''', i onda 20 poruka sa smajlicima jer samo mi znamo kako to ne znaci nista a nama znaci sve na svetu. Romantika je kada i posle 9 godina braka nikada nije izasao iz kuce a da me ne poljubi... 
Divno draga,baš ste romantični.Laku noć želim svima,sanjajte divne snove.Ljubim vad


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Šta je romantično?
14.7.2019 0:19:05   
doramar11
Kad mi izrecituje moju omiljenu pesmu, bolje zvuci nego uz muziku :)

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Šta je romantično?
14.7.2019 7:49:55   
MimaKos
Moj to pojma nema..  ali se cesto set_i da iz cista mira uzme neku sitnicu, slatkis


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Šta je romantično?
14.7.2019 10:53:54   
doramar11
Mima, to je lepo. Obozavam iznenadjenja.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Šta je romantično?
15.7.2019 0:02:14   
MimaKos
Bilo sta sto uradi da me iznenadi, meni je slatko :)  jednom mi kupio mirisljavu svecu obicnu, ja crkoh od srece :)


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Šta je romantično?
15.7.2019 10:08:17   
doramar11
Doneo mi omiljeni dorucak jutros iz pekare :) Ja srecna kao da sam se popela na Everest.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Šta je romantično?
15.7.2019 10:26:23   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: doramar11

Doneo mi omiljeni dorucak jutros iz pekare :) Ja srecna kao da sam se popela na Everest.
  to jeste romanticno :) 


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Šta je romantično?
16.7.2019 6:17:02   
Duškić
Uh. Nisam nesto preterano romanticna.
Volim kafu za poneti kad mi donese i ferero.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Šta je romantično?
16.7.2019 6:32:44   
MimaKos
Meni kad skuva ujutru kafu, pre nego sto se probudim :)


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Šta je romantično?
16.7.2019 10:58:32   
doramar11
Mozda nisi romanticna, ali imas ukusa. Ferero mmm :)

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Šta je romantično?
16.7.2019 13:56:04   
MimaKos
Nista lepse od Ferrera 👌


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 41
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here