|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
23.12.2018 13:48:54   
Ana RR
Ja kući za ručak pečem pile sa povrćem i kuvam supicu. Pravim karamel tortu. Uveče idemo kod kumova i nosim rolovano meso, kiflice, susam salatu i pola karamel torte. Kuma sprema neku salatu i slaniše. To je plan ali ima još vremena za prepravke.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
23.12.2018 13:53:14   
emicaa
Olga pa onda neki kolac,nesto da ti ne oduzme mnogo vremena.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
23.12.2018 14:07:46   
suzi kju
Mi ove godine imao goste, muzevljev brat sa porodicom.Tortu sam porucila, imam zenu koja pravu predivne torte z male pare, a napravicu i princes krofne, pripremicu neko meso i neki sos, kiflice, pica rolat, ruska salata i eventualno ona makarone salata sa secercem, pice i to je to. Za decu mozda mafine mozda i ne. 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
24.12.2018 19:42:40   
branki*
ja pojma nemam sta cu...znam da cu rusku salatu da pravim..junecu corbu i sarme..a,ostalo ne znam...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
24.12.2018 20:26:42   
milicicak
Ja cu ove godine rusku salatu, raznorazne slane stapice, tost tortu, valdorf i rebarca

Od slatkisa keks tortu (obecala mini bubi), cimet i djumbir keksice, medenjake, chocholate chips cookies i kuglof ili milibrot za sveki

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
24.12.2018 21:16:48   
mama Jo
Mama ce mi doneti sarmu 😊
A ja sta cu... nemam pojma, taj vikend pre ng pravimo rodjus kod kuce za malenu i tu cu naspremiti salata raznih i peciva, i tortu... to je subota i nedelja, a onda za ng ponedeljak i ostali dani.. smisljam sta bih a da ne bude isto.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
25.12.2018 8:43:55   
emicaa
Ja cu praviti tortu Japanka,cini mi se da se tako zove 🤣 ostalo jos ne znam
Kaze mm nasjeckamo slaninice,peke,luka i paradajza 😂😂😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
25.12.2018 11:13:38   
Ana RR
Mmmm Emi, jel to ona Japanka što sam ti ja slala recept? Vidiš, mogla bih i ja to user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
25.12.2018 11:44:31   
nata11
Kako pravite rusku? Sa sunkom ili piletinom? Stavljate krastavcice? Ja samo posno spremala.
Razmisljam izmedju ruske i mimoza. Predjelo ce biti bogato i mm narucuje cevape i vesalice. Dezert ce biti kupljen ove godine. 

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
26.12.2018 11:29:32   
Olga75

IZVORNA PORUKA: nata11

Kako pravite rusku? Sa sunkom ili piletinom? Stavljate krastavcice? Ja samo posno spremala.
Razmisljam izmedju ruske i mimoza. Predjelo ce biti bogato i mm narucuje cevape i vesalice. Dezert ce biti kupljen ove godine. 

Ja pravim samo povrće (šargarepa, grašak, krompir, kukuruz, neeeekad paštrnak), kad se doooobro ocedi i ohladi posolim i dodam pavlaku i majonez, krastavce moji ne vole ali meni su fini. Ne dodajem meso jer uglavno je služim kao prilog pečenom mesu pa mi je to nepotrebno. Moja svekrva je stavljala piletinu i kuvano jaje ( piletinu je stavljala iz supe)

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
28.12.2018 12:30:17   
mila83
Udjoh u temu da vidim ideje i dobijem inspiraciju.Vidim ruska salata je nezaobilazna,tako ce i kod mene biti.
Mi isto ostajemo kod kuce sa decom, tako nam je najlepse. Verovatno cu peci punjeno pile uz krompirice u rerni,za rucak, i supu.A za veceru i docek neke slanise,ajvar rolat, korpice sa ruskom salatom i carsku pitu ili nesto slicno,malo domaceg mezeta... Jos nisam smislilakoju bih tortu,ali ce biti novogodisnja dekoracija, to mi deca pomazu.

Za Bozic obavezno idu medenjaci i medena kuca user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
28.12.2018 13:41:00   
milicicak
Ja u rusku stavljam belo meso i suvo meso. I obavezno krastavcice.
Na spisak cu da dodam i cheese cake

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
28.12.2018 14:09:56   
Maraj
Ja stavljam sunku. Probala sam sa piletinom. Ne sviđa mi se.
Najcesce kupim onu mesavinu za rusku od frikoma. Skuvam. Posolim. Dodam sunku , kis.krastavcice, kuvano jaje i majonez
Tako mi je najlepsa
U rusku ne ide pavlaka
Bez sunke tj samo povrce je francuska salata

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
28.12.2018 14:57:20   
Ana RR
Meni je ruska salata bljak. Ne volim majonez i sama pomisao na grašak i šargarepu sa majonezom.... uffff. Gadno user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
28.12.2018 15:30:25   
milicicak
Mi porodicno obozavamo rusku, mm cesto trazi da je pravim. I on i mini buba obozavaju da seckaju stvari za rusku salatu 😃
Stavljam krompir, sargarepu, jaja, kisele krastavce, belo meso, suvo meso, majonez, so i biber

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
28.12.2018 15:54:18   
nata11
Kod mene je obavezna susam salata a sada resih da pravim rusku.Ja obavila danas nabavku za NG. Kupila gotovu Rusku, suhomesnato, limun kolac, tortu.. 


_____________________________





(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
28.12.2018 16:05:22   
Ana RR
Nato i ja pravim susam salatu za skoro svako slavlje user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
28.12.2018 16:16:19   
nata11
Jojj Ana meni je ona ceo obrok 😁😁  Obozavam je. 

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
28.12.2018 16:29:36   
Ana RR
Isto user posted image ja inače volim to meze i slađe mi je da sedim i bockam po malo nego da se najedem neke konkretne hrane. Brusketi, pršuta, sir, salatica, vince... milina.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
28.12.2018 22:39:58   
emicaa
Dajte recept za susam salatu,da vidim dal mi se svidja.
Mi cemo rostilj,uz to cu nekako spremiti sampinjone ali jos ne znam kako,tzatziki i japanka tortu.Dosta od mene 😁

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
28.12.2018 23:26:15   
MasnaMasnica
Dobro me podset_iste na susam salatu.Ja cu kroasane,lesnik kiflice ,popsice,tortu porucila. Neku piletinu. Meze. I napravicu susam salatu.👌

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
28.12.2018 23:27:07   
MasnaMasnica
Emice przeni susam sunka ili pecenica krem sir pavlaka. To je to.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
28.12.2018 23:32:37   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Dajte recept za susam salatu,da vidim dal mi se svidja.
Mi cemo rostilj,uz to cu nekako spremiti sampinjone ali jos ne znam kako,tzatziki i japanka tortu.Dosta od mene 😁


Emi evo:

500 gr. sira - ja kupujem neki mlečni namaz koji je jako, jako fin
200 ml. kisele pavlake ili milerama
200 gr. šunke (lepo je sa ćurećom i možeš staviti i više od 200gr, kako voliš)
100 gr. PEČENOG susama
+ susam za posipanje

Susam treba da prepečeš u tiganju da lepo potamni, ja volim kada bude lepo šaren.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
29.12.2018 8:22:21   
emicaa
Anci moze ona philadelfija namaz,jedino mi on pada na pamet da je fin 😁
Pravim za docek sigurno

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
29.12.2018 10:00:47   
Ana RR
Može Emi, on je prilično neutralan.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pšenični griz sa voćem
Ringerajin kuvar: little_one
Ružice sa sirom
Ringerajin kuvar: minnica



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here