|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
6.1.2019 16:40:25   
vocicana
Gagana pa bas si vredna covece. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
6.1.2019 17:00:26   
Maslacak15
Kod Nas prebranac, bundevara, za veceru pastrmka u foliji i pomfrit...i sitnice

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
6.1.2019 17:59:08   
gagana83


IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Gagana pa bas si vredna covece. user posted image


To ja i sveki u tandemu. 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
6.1.2019 19:37:13   
Ana RR
Svi ste vredni, ja sam samo izvadila prebranac iz zamrzivača (mama mi poslala) i napravila salatu user posted image

Gago, brokoli očistiš i potopiš u posoljenu ključalu vodu na kratko pa izvadiš i preliješ ledenom vodom (neko ga ne kuva uopšte, ja ga na kratko obarim). Iseckaš ga, dodaš ljubičasti luk isečen na trakice, semenke suncokreta, pavlaku i malo majoneza, so, biber. To je neka osnova a možeš dodati proprženu slaninicu, neki tvrdi sir. (čedar npr ili neki beli sir). Kuma pravi samo sa posnim majonezom, meni je to malo teško jer ga ja ne volim pa mi je lepše kada stavim pavlaku pomešanu sa kašikom, dve majoneza.

< Poruku je uredio Ana RR -- 6.1.2019 19:38:50 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
6.1.2019 19:43:50   
veselicaa
Za danas domaci hleb,pasulj,pita sa jabukama,pita sa kupusom,pecena bundeva,punjene paprike,riba.
Sutra peceni but,kiflice vise vrsta,salate,ruske kape,mafini.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
6.1.2019 20:25:05   
mama Jo
Danas riblja corba i riba sa soja sosom uz pirinac i zlatnu frikom mesavinu. Mama mi poslala domaci kolac sa pekmezom od kajsija- divan 😊
Vockice i sto bi mm rekao -zobalice ☺ evo celo popodne grickamo bademe, lesnike, orahe, kandirano voce.

Za sutra svasta isplanirano ali sta ce ispasti pisacu sutra ☺

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
7.1.2019 12:35:57   
suzi kju
Ja naspremala  grane za ceo bataljon, za Badnje veče pasulj, riba, neka kao droba od pecurki, krompir salata, kolac s jabukama, pita, suvo voce, sveze voce. A za danas ostao pasulj, piletina sa nekim sosom, rolat onaj sa bananama. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
7.1.2019 17:15:06   
mati
Ja sam za Novu godinu dezurala, ali smo ipak spremali... Susam-mak stapici, M nosio u skoli, zuti i beli rolat slani, suhomesnato, mm im przii cevape, kremenadle i kobasice, ruska salata.Napravila sam i susam bombice. Slatko- bombice (iz vrtica, ako nisu iste, nece ih), i napravila jos jednu smesu za bombice, ali nisam imala snage pa sam napravila rolat, i bas je fino ispalo.
Badnji dan sam samo ja postila, uvece prebranac, mm umesio pogacu(njemu uvek uspe), oslic, pastrmka, krompir salata, kiseo kupus... Za dezert , poslala mi drugarica posni jafa kolac kad smo bili kod njih spremali divljac... Ja pravila pitu sa jabukama. I voce, sveze i suseno.
Bozic, opet suhomesnato, paprike ukiseljene, urnebes salata, ruska salata, susam bombice, punjene pecurke i malo prasence(polovina). Za dezert ostao rolat i otvoricemo decije cokolade i praline iz paketica.. user posted image

< Poruku je uredio mati -- 7.1.2019 17:18:03 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
7.1.2019 19:35:56   
Ana RR
Kod nas danas domaća goveđa supica, sarme, pogača ruža. Vino i sladoled user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
8.1.2019 10:25:52   
jess021
Ja cu sad da upisem sve sto sam pravila. Medenjake, supu, curku u rerni, mlince, rusku salatu, cokoladnu tortu, vojvodjansku cesnicu. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
20.12.2019 22:43:48   
nata11
Pravila bih ove kolace za praznike



user posted image
Da li imate preporuku za testo? Toliko je recepata na netu sa ne znam od kog bi najbolje ispalo. 

_____________________________





(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
20.12.2019 23:00:46   
mama Jo
Ja sam pre neki dan pravila po jednom najjednostavnijem na svetu, i ispalo je jako dobro, posebno sutradan kad su smeksali, i narednih dana. Sad cu pisati.

125g putera
1 jaje
150g secera u prahu
250g brasna
Narendana limunova kora.

Prvo umutim jaje i puter, pa dodam secer u prahu, pa dodajem brasno dok ne bude testo koje se ne lepi za ruke. Onda razvijem oklagijom i vadim oblike.

< Poruku je uredio mama Jo -- 20.12.2019 23:02:58 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
21.12.2019 16:24:25   
Olga75
Nato, da l su to vanilice ili linzer testo?


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
21.12.2019 16:36:57   
Olga75
Evo ponovo Božić user posted image
za Badnji dan klasika: pasulj s maslom, riba, krompir salata i guba s makom
za Božić: supa-svatovska, rinflajaš, da l ću sos od jabuka videću, but sa dunjama, meso ću sada na plotni ( ušerpi-laboški) ako uspe super, ako ne poješće se. gljive, pečena paprika sa belim lukom, moraću i malo krompira na tepsiji i salata od čičoke i kolači- oblatne, čizkejk a kad već imam mlevenog keksa onda i onaj rolat.
Za Novu: sarma, prasetina ,ruska, pečena paprika,gibanica, volela bih i krompir u gaćama al to ako ih nateram da založe roštilj a onda mi se možda i planovi poremete user posted image
zakolače nemam pojma,valjda će od Božić ostati, ako ne pesak tortaaaa user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
23.12.2019 9:09:26   
nata11
Ne bih rekla da su vanilice, testo mi deluje svetlije. 



_____________________________





(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
23.12.2019 9:22:35   
mama Jo
Nato, ja sam od ovog testa pravila i vanilice i linzer, i kao samo testo pa iz njega vadili modlica kolacice.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
23.12.2019 11:49:31   
Ana RR
Nato, meni to liči na klasičan puter keks ovog tipa klik

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
23.12.2019 12:11:10   
vocicana
ala Ogla75, neka ti je,zar i tonije previse_ Ja pojma nemam sta cu, zvala bih da sveki dodje kod nas, ne ide mi se nigde, 1.1. radim pre podne. A sta cu, moracu da razmislim, da izguglam, da dobijem neku ideju.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
23.12.2019 12:59:51   
Ana RR
Što se tiče novogodišnje trpeze, za ručak planiram marinirana svinjska rebra i plećku, sporo pečeno u pekaču sa povrćem i krompirom, salata od kupusa, crvenog luka i šargarepe, kapri torta za dezert. Meze za uveče - goveđa salata, pršuta, biber blok, peglana kobasica, razni sirevi, masline, humus, krekeri, kiflice...

Za Božić ne znam šta ću, verovatno ćemo ići kod mojih na ručak pa možda spremim samo pogaču i neki slatkiš.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
23.12.2019 13:50:20   
Olga75

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

ala Ogla75, neka ti je,zar i tonije previse_

Ja kuvam za Božić pa do Novenekuvam, jedemo maradeke user posted image ( ostatke)onda za Novu kuvam pa doBožića ponovo ne-
Tako za nedelju dana će se valjda izjesti user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
24.12.2019 6:21:39   
lepic

IZVORNA PORUKA: Olga75


IZVORNA PORUKA: vocicana RR

ala Ogla75, neka ti je,zar i tonije previse_

Ja kuvam za Božić pa do Novenekuvam, jedemo maradeke user posted image ( ostatke)onda za Novu kuvam pa doBožića ponovo ne-
Tako za nedelju dana će se valjda izjesti user posted image



Slatko me nasmeja.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
24.12.2019 12:51:35   
nata11
Za sada za novogodisnji meni imam samo u planu susam salatu. Ove godine smo bas neorganizovani niti znamo da li putujemo ili ce doci rodjaci, ko e sve biti... Ma imam jos 7 dana user posted image

_____________________________





(odgovor članu lepic)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
29.12.2019 13:25:04   
branki*
sutra moram neku tortu...nemam pojma koju cu.mozda reformu.ako imam zivaca za kore.
pravim i rusku salatu,to znam.i videcu podvarak,sarme necu,jer ide nam slava,pa samo sarme jedemo.videcu neki gulas jos da spremim...i rostilj ce mm da naruci.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
29.12.2019 13:34:18   
Sanjalicaaa
Nama ce doci neki prijatelhi, ali jos uvek ne znam koliko ce nas biti.


Za docek cu spremiti tortilje, pilecu-kikiriki salatu, spansku pitu deca je vole, suhomesnato. I nesto posno, jer ja postim. A slatko nemam pojma. Bas nemam ideju. A jos da bude i posno ako moze.
A za Badnje vece i Bozic idemo kod mojih. Tako da vrv necu nista soremati. 

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
29.12.2019 14:04:02   
Dragica Draga
Svasta planiram. Od veceras krecem. Najvise se radujem slremanju prebranca user posted image dugo ga nismo jeli, i sad mi se bas jede user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pita sa mesom i jogurtom
Ringerajin kuvar: vikiveki
Originalne ideje za Uskršnji ručak !
Svi volimo momente kada je čitava porodica na okupu, kada su ljudi oko nas nasmejani i zadovoljni.



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here