|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nameštaj za dečije sobice
25.9.2014 23:40:33   
17 joka
UM, user posted image pa naravno da je bolje da sluzi godinama nego ni godinu

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Nameštaj za dečije sobice
25.9.2014 23:40:38   
Klarita
Nasa je od iverice user posted image ima samo neke detalje od medijapana user posted image

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Nameštaj za dečije sobice
26.9.2014 0:01:17   
Azra_
Ovaj link sa krevetićem koji sam postavila je gotov proizvod, ali inače, rade po meri. Odlična firma, rade već 20 godina. Istina, na glasu, pa i malo skuplji, ali prave neverovatne stvari. Razgledam, mogu da ukradem neku ideju, ništa ne fali. I ja sam pre za medijapan. A kada običan ormar, krevet sa fiokom i odgovarajući most u Formi, od iverice, košta 650e, zašto medijapan ili drvo ne bi bili 1000e?! Jeste mnogo stvarno, ali eto, nadam se da će sobu koristiti bar 10ak godina. S tim da mi imamo u dugoročnijiem planu i selidbu u novi prostor, pa moram da vodim računa da se sve razdvaja, kombinuje, sklapa, da mogu nekada da sve prebacim-naravno, to će dodatno da nas košta.user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Nameštaj za dečije sobice
26.9.2014 0:03:44   
Klarita
Azra, ja sam mojoj cerki napravila sobu i to joj je do udadbuuser posted image Sad cu da pogledam link koji si postavila.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Nameštaj za dečije sobice
26.9.2014 0:06:35   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Klarita

Nasa je od iverice user posted image ima samo neke detalje od medijapana user posted image

user posted image



Nikad ne bih reklauser posted image user posted image

(odgovor članu Klarita)
  Direktna veza do poruke: 330
   RE: Nameštaj za dečije sobice
26.9.2014 0:26:18   
Azra_
UM, pošalji taj link. Da razgledam.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Nameštaj za dečije sobice
26.9.2014 0:28:38   
Anoniman
poslalauser posted image

(odgovor članu Azra_)
  Direktna veza do poruke: 332
   RE: Nameštaj za dečije sobice
26.9.2014 0:40:43   
gagana83

IZVORNA PORUKA: Azra_

Mame, imamo nameru, nekada u budućnosti da spremimo sobu za dečaka. Iskreno, u startu su me šokirale cene. Znam da sve zavisi i od materijala, i od veličine, i od naše zamisli, ali , koliko je realno odvojiti za sobicu, tj. koliko ste vi uložile u to? Bar da znam, orjentaciono, a ne da se zabezeknem kada vidim i čujem cene.

Ovo košta 60 000 din, a to je samo krevet sa fiokama. :-( krevet

Ja mislim da je to mnogo, pogledaj krevet koji smo mi za Unu pravili, na prethodnoj strani, to je slicna varijanta. Ne secam se koliko je izasao ali svakako nije toliko.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Nameštaj za dečije sobice
26.9.2014 0:44:01   
mati
Azra krevet je super i odlican za ustedu peostora, ali ne i para...
Mi cemo sad za klince nesto da pravimo. Razmisljali smo o krevetu na sprat al Mata ispada i iz ovog samo sa prizemljem.user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Nameštaj za dečije sobice
26.9.2014 0:54:09   
gagana83

IZVORNA PORUKA: Unina mama

klarita, secam se vase, prelepa jeuser posted image

nasla sam jos neke ideje, pa cu razmotriti to dobro, ali ova ideja za sad vodi, i bitno mi je da bude kvalitet, ako treba das 1000 e, ali znas da ce da traje, a ne da bude iverica, i da se raspadne posle nekoliko meseciuser posted image

A sto bi se iverica raspala posle nekoliko meseci?
Ako je iverica kvalitetna, i ako majstor zna svoj posao, moze dugo da traje.
Ja medijapan ne volim, nikad ne bih dala pare za medijapan. Drvo je vec nesto drugo.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Nameštaj za dečije sobice
26.9.2014 0:58:38   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: gagana83


IZVORNA PORUKA: Unina mama

klarita, secam se vase, prelepa jeuser posted image

nasla sam jos neke ideje, pa cu razmotriti to dobro, ali ova ideja za sad vodi, i bitno mi je da bude kvalitet, ako treba das 1000 e, ali znas da ce da traje, a ne da bude iverica, i da se raspadne posle nekoliko meseciuser posted image

A sto bi se iverica raspala posle nekoliko meseci?
Ako je iverica kvalitetna, i ako majstor zna svoj posao, moze dugo da traje.
Ja medijapan ne volim, nikad ne bih dala pare za medijapan. Drvo je vec nesto drugo.



Moji su imali neku kuhinju od iverice i to su je dobro platili, 2 godine nije traja, pocela je sa svih strana da se odlepljuje,mada sto ti rece sve zavisi od majstora do majstora.
Mi imamo spavacu od drveta, donela nam je sveki iz Nemacke, bila je pre pre skupa, cenu ne smem ni da napisem, i sada kada pocne renoviranje,ona me nudi da je menjam, i uzmem nama novu, a njoj da prosledimo tu da stavi u sobu za goste,ali ja necu, promenicu joj samo dusek, jer ovoj i njenom kvalitetu ne moze ni jedna da pridje od ovih nasih...

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 336
   RE: Nameštaj za dečije sobice
26.9.2014 1:23:47   
Azra_
Drvo je drvo, i tu nema priče. Naravno, i onaj ko pravi je jako bitan u celoj priči.

Mati, i mene strah od kreveta na sprat. I moje dete ispada. Uglavnom spava u krevetu koji je gurnut skroz do zida, na zidu jastuci, sa druge strane kao ograda služim ja. Soba nam je kao katakomba. Kada spava u prenosivom, onda je ok. Mada, mislim da se naviknu, ali sam ipak za onaj prizemni krevetić. Možda da pogledate onaj krevetić sa fiokom. Dosta ljudii znam koji imaju za klince takav mehanizam.

A da. Ja pravim sobu( u svojoj glavi) za jedno dete, ovo koje imam, a mm navija da se ipak orjentišemo na sobu za dvoje.user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Nameštaj za dečije sobice
26.9.2014 1:26:28   
mati
Azra ipak poslusaj tm. user posted image
Mm sad nesto radi sa namestajem, pa zato mi gledamo da sto pre osmislimo sobu, imamo 20% popusta.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Nameštaj za dečije sobice
26.9.2014 1:26:44   
Mala Elena
Naravno da ne moze da pridje ! Ja sam pre za neki rucni rad nego za Forma ideale recimo koji je za neke stvarcice od drveta povoljan ali nema ni P od punog drveta.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Nameštaj za dečije sobice
26.9.2014 1:32:37   
Mala Elena
Znaci Azra muz nesto dalje planira. ...user posted image
Meni se svidja taj krevet sa slike, ne oduzima prostor ali je cini mi se visok pa ako se ne daj Boze desi da dete padne. ...user posted image
Nisam pametna kakav krevet kupiti za taj prelazni period, od k ad odbiju da spavaju u krevecu pa do trenutka kada nauce da ne ispadaju iz kreveta. user posted image user posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Nameštaj za dečije sobice
26.9.2014 1:41:23   
gagana83
Ja sam prezadovoljna sto smo izabrali krevet sa fiokama ispod, lepo, prakticno i najbitnije usteda prostora. Moje dete prilicno nemirno spava ali nismo imali problema sa padanjem, ogradica je skoro celom duzinom kreveta.
Mama Elena, slazem se. Uvek rucni rad ispred Forma Ideale i sl. Forma ideale za izradu namestaja koristi tanju ivericu, zato su i pristupacni sa cenama.
A drvo i iverica su svakako neuporedivi po kvalitetu, ali i po ceni.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Nameštaj za dečije sobice
26.9.2014 1:45:19   
Azra_
Gago, i Forma više nije tako pristupačna, bar po onome što gledam. tj.razlika u ceni postoji, ali nije kao nekada. Valjda su i oni stekli neko ime, a i nemaju neku konkurenciju, pa ajde. da, fioke su super stvar. I ja bih to, a mm hoće običnu fioku, za dušek. Da nam se nađe još jedan krevetić. :-) Može i dva reda fioka, pa jedan krevetić, taj dodatni, drugi red fioke i onda glavni krevet, ali tada ovaj poslednji sprat ide dosta visoko, pa mi se ne sviđa baš.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Nameštaj za dečije sobice
26.9.2014 1:49:33   
Klarita
Azra, oci mi se sklapaju, ali zaboravicu ujutru...Pogledaj nas u temi "iz krevetica u krevet" visok je, ali ima duzu ogradu i iako nemirno spava, nisam se ni trena bojala niti se bojim sada. Ispod je prostor za igru, a od leta cu ubaciti tu dusek za N. Preskupo je dati za onaj krevet sto si stavila 65000user posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Nameštaj za dečije sobice
26.9.2014 1:54:15   
gagana83
Mi smo napravili fioke koje su standardnih dubina, ne idu do kraja, celom sirinom keveta, nego bas kao klasicne fioke, zauzumaju od prilike 2/3 sirine kreveta. Ostatak je kao neki boks za odlaganje stvari koje se retko upotrebljavaju. U tim fiokama i ormaricu koji su ispod kreveta je stala skoro sva Unina garderoba, pored toga imamo samo ormar.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Nameštaj za dečije sobice
26.9.2014 12:26:01   
isidora88
um posalji i meni link da vidimuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Nameštaj za dečije sobice
26.9.2014 12:35:52   
Anoniman
poslala Isiuser posted image

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 346
   RE: Nameštaj za dečije sobice
6.11.2015 17:38:54   
Zemunka85
Pisala sam par puta da je moja cera napokon dobila sobu, koju obozava, pa da podelim to i kroz slike.
Jako je malo, ali njoj sasvim dovoljno. Iskreno, jedva sam cekala da ovo desi jer su dnevnu sobu preeeetrpale njene igracke. Vec je delovalo kao igraonica, pretrpaaano. Sada sm podeli, omiljene sam joj stavila u sobu a u dnevnoj sobi su ostale jos samo ove tri kutije na tockice user posted image , kockice, konj za jahanje i ona lopta za skakanje.. Svakako je mnoooog sredjenije user posted image .

Taj sprat je bila garsonjera, koju cine dve prostorije, odvojene sankom i prolazom. Jedna prostorija je bila dnevna/spavaca soba, a druga kuhinja. Onda smo mi sve to pretumbali :D. Sank smo zazidali a izmedju te dve prostorije je ostao prolaz, za sada. Jedna prostorija je sada nasa spavaca soba (gde je i Lara spavala do pre par dana), a druga njena. Nisam odmah htela da zazidamo prolaz, jer njen krevet gleda na nas i TV i mislila sam da ce joj odvajanje tako lakse ici, ali kako smo to bez problema prevazisli, mislim da cemo prvom prilikom t zazidati. Sobica je vecim delom gotova, ali fali jos par stvari. Hocu da kupim jedno bonsai drvce (znaaaaaaam koliko je tesko za odrzavanje, ali hooooocuuuuuu), neki stiker (lepi su mi bebi stikeri svi, ali ona vise nije beba), stolicu za radni sto, neki sat i da zamenimo lustere za plafonjerke i to ce biti tooooooo ... par godina dok se ne preselimo user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Nameštaj za dečije sobice
6.11.2015 18:23:20   
madre
jaaao, zemunka, soba joj je tako slatka, nezna i ususkanauser posted image verujem da bas uziva u njojuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Nameštaj za dečije sobice
6.11.2015 18:26:33   
milicicak
Zemunka, bas vam je lepa sobica :) jeste li pravili ili kupili krevet?

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Nameštaj za dečije sobice
6.11.2015 22:27:57   
branki*
Bas je preslatka sobica ,prava za malene devojciceuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here