|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nameštaj za dečije sobice
16.1.2010 23:13:16   
magde
ja sam mnogo nasla na google DECJE SOBE ima dosta a ova sto je cipiripi dala mi se dopada DA.a steta mi nemamo ZASAD mesto za decja soba a tako zelim

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Nameštaj za dečije sobice
16.1.2010 23:18:31   
engimengi
IZVORNA PORUKA: OTI

Verus divna je sobica...i namestaj koji si izabrala...

mi nemamo sobu za bebu user posted image
U nasoj spavacoj sobi je nas krevet, orman i bice mesta za krevetac i malu komodu...Smrc!


Oti tako i kod nas,a ja moram dve bebe nekako da smestim u deo spavace sobe,dva kreveca,komodu i ormaric!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Nameštaj za dečije sobice
16.1.2010 23:32:01   
Verus
I mi cemo staviti krevetac sa nama prvo...pa ce tek kasnije biti sama....ali ja je moram navikavati puno ranije, jer ce ona vec rano u jaslice, nazalostuser posted image   engi, jel mogu bebe u istom krevecu u pocetku, dok su mali?

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Nameštaj za dečije sobice
16.1.2010 23:36:18   
Verus
Znaci u pravu sam?user posted image eee znala samuser posted image

DG, ne znam jel ima kod nas, mozda ikea?  Ja sam to narucila preko jedne radnje Walmart, koja je najjeftinija, tako da mm mora da sklopi namestaj, doci ce, onako, u delovima u kutiji....stvarno se trudim da sve bude sto jednostavnije, i bez glupiranja....deca tako brzo izrastu iz stvari, da sve drugo sto joj treba ce isto biti tako: jeftino ili nasledjeno.  Gledam da uzmem kvalitetan madrac, pa jedan dan cipele kad prohoda itd. stvari koje ce biti bitne za noge, kicmu zdravlje...sigurna sam da ce biti vremena kad cu imati devojcicu/devojku koja ce da izvoljeva, a dok ne moze: bice po momuser posted image
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Ali ja nikako ne vidim devojku od nekih 15 godina koja bi htela beo namestaj...



Ja sam ga imala do drugog srednje! user posted image Nasledila sam maminu devojačku sobu. Kako sam bila srećna kada je stigao moj čokolada nameštaj!!! user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Nameštaj za dečije sobice
30.1.2010 1:52:17   
JULIE
mg]http://www4.slikomat.com/09/0130/iob-Slika2.jpg[/img][/url]Ovo bi trebalo da je nas krevetic,ako sam dobro ubacila slikuuser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Nameštaj za dečije sobice
30.1.2010 1:52:57   
JULIE
A naravno da nisamuser posted image user posted image

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Nameštaj za dečije sobice
30.1.2010 2:34:39   
eugenija
Verus, sad sam tek videla šta si odabrala za princezu! Odličan izbor! Evo je neka dečačka varijanta slična:

user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Nameštaj za dečije sobice
3.2.2010 12:51:38   
bebuska
Pomozite mi da razrjesim dilemu...
Nasa spavaca soba je mala jedva da bi mogli da ubacimo krevetac a sa druge strane imamo jos jednu sobicu koja je zasad prazna i za koju od uvjek planiram da bude djecija tako da ja mastam da mu namjestim kompletnu sobicu sa tapetama, krevtecom,orman. komodica za presvlacenje.... Onakao htjela bi da mu tu sobicu sredim tip top a s obzirom da tesko da cu moc prvih dana da ga odvojim od sebe mislila sam i da u spavacu ubacim jednu malu koljevkicu pa da bude s nama nocu za tih prvih par mjeseci dok je ne preraste...Posle kontam bice mu bolje u svojoj sobici, cistiji zrak itd. al me mnogi kad im to spomenem gledaju poprjeko kao u fazonu jesil ti luda? Odvojices malu bebu od sebe??? Kao, treba da je uz majku dok god koristi krevetac?!
???

_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Nameštaj za dečije sobice
3.2.2010 12:56:37   
Anoniman
Kada bebu prebaciti u vlastitu sobu? KLIKNI

(odgovor članu bebuska)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Nameštaj za dečije sobice
3.2.2010 12:59:38   
*Alexx*
Koliko ja znam, preporučuje se da beba spava u drugoj sobi od roditelja. Možda ne u prvih mesec-dva, kada će i tebi biti lakše da je beba sa tobom u sobi, ali posle toga svakako. Bolje spavaju i beba i roditelji, roditelji se ne cimaju na svaki bebin šum, što i ne treba. Da imam tu drugu sobu,, već bi Andrej uveliko bio u njoj.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu bebuska)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Nameštaj za dečije sobice
3.2.2010 12:59:53   
bebuska
Hvala Tasho, nisam ni trazila da li ima neka tema o tome. user posted image

_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Nameštaj za dečije sobice
3.2.2010 13:03:09   
*Alexx*
Prebacila sam postove.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Nameštaj za dečije sobice
3.2.2010 13:29:46   
Jeca*
KLIK

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Nameštaj za dečije sobice
10.2.2010 1:58:06   
lothroniell
Jao zene raspametila sam se kad videh neke stvari na ovom sajtu... user posted image KLIK

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Nameštaj za dečije sobice
10.2.2010 2:02:41   
buhla
ja sam danas dala dimenzije bratu za komodu pa ce da mi je on napravi. na njoj ce da stoji onaj deo za presvlacenje bebe a iznad ce da budu police na kojima ce da mi stoje kpkice, kremice i sl. user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Nameštaj za dečije sobice
10.2.2010 2:07:54   
lothroniell
Ja planiram da pravim komodicu takodje... Hocu ovako nesto.user posted image Ali da bude sira pa da ne moram da stanem sa strane kad presvlacin nego od napred. Ala sam objasnila! user posted image

< Poruku je uredio lothroniell -- 10.2.2010 2:08:27 >


_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Nameštaj za dečije sobice
10.2.2010 2:14:27   
buhla
moja ce biti slicna ovoj, da mogu i ja od napred da presvlacim, posto ce mi sa leve strane biti kadica a sa desne krevetac
user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Nameštaj za dečije sobice
10.2.2010 2:15:44   
lothroniell
Slatko je! user posted image Ali i dalje me drzi sve ono sa onog sajta... user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Nameštaj za dečije sobice
22.2.2010 11:46:51   
mejvis
Hej devojke, evo mene sa malim problemčićem...
Krevetac smo nasledili ali ćemo komodu (presvlakalicu) kupiti.
Uglavnom sve komode se prodaju sa kadicom i svi me ubedjuju da se beba, dok je jako mala, kupa u spavaćoj sobi pa su zbog toga te komode sa kadicom jako praktične jer se sve obavi na jednom mestu!
Po meni je kupanje u spavaćoj sobi skroz bezveze, donosiš vodu, sve se isprska, mi onako smotani...ma ne mogu da zamislim....Ali šta ja znam kada nemam iskustvauser posted image
Šta misle mame?
Što se tiče komodica, našla sam dve firme i uglavnom su po radnjama njihovi proizvodi:
http://kreveci.com/
http://www.bambino.rs/rs/komoda_bonny

Ove plave komodice su mi baš simpa, sa mesecom i zvezdicama....

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Nameštaj za dečije sobice
22.2.2010 11:52:49   
Anoniman
Ja imam tu bambino, ali ima tri fioke ispod ormarica.
Tu glupavu kadicu sam koristila citave dve nedelje, pa nam je postala mala.
Ono za presvlacenje sam koristila mozda mesec ipo dana.
Najgluplje potrosene pare u zivotu, za tu komodu, a nije ni jeftinauser posted image
Lepo ona sad izgleda u sobi, ali mi je bespotrebna jer Nesa ima svoj orman, u komodi drzim samo pidzame i bodije, sve ostalo sam povadila jer je Nesa sve vadio napolje, a ovo ga ne zanima.

(odgovor članu mejvis)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Nameštaj za dečije sobice
22.2.2010 11:55:05   
Anoniman
Pa ove bambino komode nemaju kadicu...koliko ja znam.... user posted image   A bebicu svakako morash kupati u posebnoj kadici...a ti tjesh vetj videti gde tjesh je kupati...samo je bitno da temperatura bude odgovarajutja...

Ja npr nemam mesta da kupam bebe u kupatilu...a i hodnik do sobe je hladan...pa ne valja da bebu...ugrejanu od kupanja...nosim kroz hladan hodnik do sobe...user posted image


PS. Sad gledam slike sa ovog prvog linka....i kontam...da mozda i ove bambini komode imaju kadicu...al to moze da se izvadi...pa ti ostane samo orman...user posted image

(odgovor članu mejvis)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Nameštaj za dečije sobice
22.2.2010 11:58:30   
Anoniman
Imaju Smeski, i moze da se izvadi, i onda bude obicna komoda.
Ja sam Nesu do 6 meseci kupala u sobi, ali u vecoj kadici, bas zbog hodnika koji ne mogu da ugrejem, jer su mi tu ulazna vrata koja nikako ne dihtuju pa hladnoca samo ulazi.Kad je poceo da sedi i malo porastao, onda smo presli u kupatilo, a i tad je vec bilo toplije napolju.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Nameštaj za dečije sobice
22.2.2010 12:03:10   
Lu
IZVORNA PORUKA: Nedja

Ja imam tu bambino, ali ima tri fioke ispod ormarica.
Tu glupavu kadicu sam koristila citave dve nedelje, pa nam je postala mala.
Ono za presvlacenje sam koristila mozda mesec ipo dana.



Većina mama ima takvo iskustvo a ja obrnuto,ja sam ga kupala u tome skoro do 6. mjeseca, kad je počeo da sjedi onda u drugu kadicu u veliku kadu,a presvačila sam ga do kraja na tome(2 god. i 8 mjeseci).
Visile su mu nogice dole,ali mnogo mi je bilo lakše nego na krevetu dabudem sagnutauser posted image
Sad nam na tome stoji tv a ispod su ladiceuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Nameštaj za dečije sobice
22.2.2010 12:07:55   
Anoniman
Mi inache netjemo ni kupovati komodu.... a ni krevetice ne kupujemo.... jedan je moj....a drugi njegov kad smo mi bili bebe....a na njegovom ima i ormaric sa fiokama...pa tje nam to biti dovoljno za pochetak....user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Nameštaj za dečije sobice
22.2.2010 12:41:05   
mejvis
Hvala devojke!
I ja imam taj hodnik izmedju kupatila i bebine sobe koji je spojen sa izlaznim vratimauser posted image

Da, možda je bolje kupiti "klot" drvenu komnodu koja kasnije može da bude cipelarnik ili stalak za televizor!?
Ili stolar da napravi po uzorku na "Bambino" a sundjer za presvlačenje da kupimo posebno?!...Ne znam baš koliko bi uštedeli u tom slučaju...

Bambino komode sa sundjerom i kadicom ,ovde kod mene, koštaju 11.500din (mislim da ima i par modela koji su nešto skuplji- 12 i nešto hiljada). Posebno sudjer košta 2000 din, dakle komoda je 9500din. Stolar bi je možda napravio za 5-7000din a kadicu opet nemamuser posted image
I pitanje kako bih bila zadovoljna na kraju...user posted image
Tako da moguće da su ove "bambino" dobro rešenje!

A ova druga firma, "kreveci com", njihove komode imaju crevo za odvodjenje vode, zvala sam telefonom pa su mi rekliuser posted image  Koštaju 12400din ovde po radnjama a da se poruče od proizvodjača 110 eura + PTT!
I oni imaju jednobojne...
Svakako ću proveriti još i u aksi šta oni imaju od ponude....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







ODLUČILA JE DA RODI DETE, IAKO ONO NEĆE MO...
Ona je uspela u jednoj minuti da shvati da će njeno dete umreti, ali i da oseti potrebu da drugoj deci pomogne. To je bi...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here