|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Solarijum u trudnoći
14.1.2010 15:38:53   
minavb
I moja doktorica ne preporucuje suncanje u trudnoci tako da, odmorite kozu.

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Solarijum u trudnoći
5.1.2011 10:45:03   
Anoniman
zar je potreban doktor da kaze da je solarijum stetan

stvarno mi neki ljudi nisu jasni, da ne mozes da se iskuliras u trudnoci od tih sranja...

ne mogu da verujem

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Solarijum u trudnoći
5.1.2011 10:47:13   
zoća
kakav solarijum pa on nije zdrav ni ovako user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Solarijum u trudnoći
5.1.2011 10:50:48   
minavb
IZVORNA PORUKA: Anoniman

zar je potreban doktor da kaze da je solarijum stetan

stvarno mi neki ljudi nisu jasni, da ne mozes da se iskuliras u trudnoci od tih sranja...

ne mogu da verujem

Ti to meni nesto?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Solarijum u trudnoći
5.1.2011 11:01:50   
Anoniman
ma ne nego na temu uopste...

mislim da je preglupo ici kao zbog boje koze, a da znas da moze detetu da skodi ...

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Solarijum u trudnoći
5.1.2011 11:05:01   
minavb
Svako radi kako hoce, ko smo mi da sudimo i kritikujemo. Ja nisam isla i ne bih isla, ali necu vredjati i pljuvati onog ko jeste ili se samo raspitivao o tome.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Solarijum u trudnoći
5.1.2011 11:10:14   
zoća
Mina nema tu pljuvanja.Solarijum je štetan i tačka sve ostalo je komercijala.Samo u određenim situacijama kod kožnih oboljenja po nalogu dermatologa to priznajem

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Solarijum u trudnoći
5.1.2011 14:53:44   
Anoniman
cini mi se da nisam nikog pljuvala...

samo sam iznela svoje misljenje na datu temu... stvarno je uzas da ti zbog preplanulog tena unistavas svoje zdravlje i zdravlje svog detetauser posted image

ovo je i dalje moje misljenje, ja ne pljujem nikog konkretno, ja samo imam stav o tome (pogresan ili ne moj je)

(odgovor članu zoća)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Solarijum u trudnoći
5.1.2011 18:04:15   
Lilly*
Iznele ste svoje mišljenje, dosta prepucavanja, inače će tema biti zaključana!

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Solarijum u trudnoći
5.1.2011 18:26:41   
Mishica 77
Jednoj poznanici je "vrsni" i naširoko poznati ginekolog u Pa dozvolio solarijum pod uslovom da prekriva stomak folijom user posted image ... Bila je trudna u toku leta i ima sopstveni salon... Ludilo....
Mislim..... Alooooooooo!!!!!!!!!!


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Solarijum u trudnoći
5.1.2011 18:42:50   
maja19
Sta ako pokrije folijom zastitice dete....strasno...ja sam kao mladja visila po solarijumima da budem sto vise preplanula i slicno, dok nisam pocela da dobijam tkz.suncane pege i dok mi jedan mladez na stomaku nije poraso i zacrveneo se da sam u roku od dva dana primljena na hirurgiji i moralo je da mi se hiruski, nozem odkloni, posto je imao velike korene..srecom bila je jaka upala tako je pokazala patologija ali od tada vise ne idem tamo...

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Solarijum u trudnoći
5.1.2011 19:18:24   
Crvenkapa85
Meni je ova tema cista bglupost......ako si iole malo pametan,neces otici!!!!

(odgovor članu maja19)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Solarijum u trudnoći
5.1.2011 19:45:30   
Anoniman
Crvenkapa, ja se u potpunosti slazem sa tobom...

Ali skupljam poene za poklon paketic, a ne mogu da idem na neke teme gde pricaju o bolestima jer se odmah natripujem da je imam (jbg, hipohonda)

Pozz

(odgovor članu Crvenkapa85)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Solarijum u trudnoći
5.1.2011 19:47:58   
Jeca*
ako zelis paketic znaci da imas dete, onda caskaj sa nama u temi o deci i sl...kao osoba a ne kao anonimna user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Solarijum u trudnoći
5.1.2011 19:50:20   
Sanjica26 RR
Neces dobiti paketic, ako se potpisujes kao anonimna.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Solarijum u trudnoći
5.1.2011 20:23:44   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Crvenkapa, ja se u potpunosti slazem sa tobom...

Ali skupljam poene za poklon paketic, a ne mogu da idem na neke teme gde pricaju o bolestima jer se odmah natripujem da je imam (jbg, hipohonda)

Pozz


Anonimna zaista nisam sigurna da li ti se broj postova/pisanja na forumu računa u slučaju da pišeš kao anonimna (za paketić). Ja zaista dobijam spisak broja objava na forumu od programera tek na kraju meseca, tako ne bi da bezveze pišeš kao anonimna a da ti se ti posle ne uračuna. Što reče Jeca, imaš dete/dobićeš ga u ovom mesecu, te ima puno zanimljivih tema u kojima možeš pisati, a tima i sebi povećati šanse za paketić, posebno za prvo mesto, koje donosi najlepše poklone user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 5.1.2011 20:24:15 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Solarijum u trudnoći
31.5.2012 18:10:22   
MakaM
Meni su oduvek bili Hit ljudi koji izričito govore svoje mišljenje, pljujući po drugima i njihovim izborima.

Konkretno o solarijumu u trudnoći moj stav je da-kojoj se ide- neka ide i na Mars, a ne u solarijum.
Koliko sam čitala-Nigde nije zabranjeno, samo nije preporučljivo jer nije ispitano da li na bebu utiču zraci i toplota(mada solarijumi imaju one ludačke ventilatore)...
Ja sam izabrala da ne idem u solarijum u trudnoći, jer neću da moja beba, ne daj Bože, bude deo statistike ili neki primer..Ali da jedva čekam da uskočim u njega posle porođaja-to da!
i stvarno me niko ne može ubediti da ne idem zbog bla..bla...iovako ništa nije zdravo.Svako ima svoje fetiš.

Pušači, setite se "drobljenja" drugih, a vi palite i smejete se
user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 42
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here