RE: Solarijum u trudnoći (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


minavb -> RE: Solarijum u trudnoći (14.1.2010 15:38:53)

I moja doktorica ne preporucuje suncanje u trudnoci tako da, odmorite kozu.




Anoniman -> RE: Solarijum u trudnoći (5.1.2011 10:45:03)

zar je potreban doktor da kaze da je solarijum stetan

stvarno mi neki ljudi nisu jasni, da ne mozes da se iskuliras u trudnoci od tih sranja...

ne mogu da verujem




zoća -> RE: Solarijum u trudnoći (5.1.2011 10:47:13)

kakav solarijum pa on nije zdrav ni ovako [sm=zmeden.gif]




minavb -> RE: Solarijum u trudnoći (5.1.2011 10:50:48)

IZVORNA PORUKA: Anoniman

zar je potreban doktor da kaze da je solarijum stetan

stvarno mi neki ljudi nisu jasni, da ne mozes da se iskuliras u trudnoci od tih sranja...

ne mogu da verujem

Ti to meni nesto?




Anoniman -> RE: Solarijum u trudnoći (5.1.2011 11:01:50)

ma ne nego na temu uopste...

mislim da je preglupo ici kao zbog boje koze, a da znas da moze detetu da skodi ...




minavb -> RE: Solarijum u trudnoći (5.1.2011 11:05:01)

Svako radi kako hoce, ko smo mi da sudimo i kritikujemo. Ja nisam isla i ne bih isla, ali necu vredjati i pljuvati onog ko jeste ili se samo raspitivao o tome.




zoća -> RE: Solarijum u trudnoći (5.1.2011 11:10:14)

Mina nema tu pljuvanja.Solarijum je štetan i tačka sve ostalo je komercijala.Samo u određenim situacijama kod kožnih oboljenja po nalogu dermatologa to priznajem




Anoniman -> RE: Solarijum u trudnoći (5.1.2011 14:53:44)

cini mi se da nisam nikog pljuvala...

samo sam iznela svoje misljenje na datu temu... stvarno je uzas da ti zbog preplanulog tena unistavas svoje zdravlje i zdravlje svog deteta[sm=zmeden.gif]

ovo je i dalje moje misljenje, ja ne pljujem nikog konkretno, ja samo imam stav o tome (pogresan ili ne moj je)




Lilly* -> RE: Solarijum u trudnoći (5.1.2011 18:04:15)

Iznele ste svoje mišljenje, dosta prepucavanja, inače će tema biti zaključana!




Mishica 77 -> RE: Solarijum u trudnoći (5.1.2011 18:26:41)

Jednoj poznanici je "vrsni" i naširoko poznati ginekolog u Pa dozvolio solarijum pod uslovom da prekriva stomak folijom [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden.gif[/image]... Bila je trudna u toku leta i ima sopstveni salon... Ludilo....
Mislim..... Alooooooooo!!!!!!!!!!




maja19 -> RE: Solarijum u trudnoći (5.1.2011 18:42:50)

Sta ako pokrije folijom zastitice dete....strasno...ja sam kao mladja visila po solarijumima da budem sto vise preplanula i slicno, dok nisam pocela da dobijam tkz.suncane pege i dok mi jedan mladez na stomaku nije poraso i zacrveneo se da sam u roku od dva dana primljena na hirurgiji i moralo je da mi se hiruski, nozem odkloni, posto je imao velike korene..srecom bila je jaka upala tako je pokazala patologija ali od tada vise ne idem tamo...




Crvenkapa85 -> RE: Solarijum u trudnoći (5.1.2011 19:18:24)

Meni je ova tema cista bglupost......ako si iole malo pametan,neces otici!!!!




Anoniman -> RE: Solarijum u trudnoći (5.1.2011 19:45:30)

Crvenkapa, ja se u potpunosti slazem sa tobom...

Ali skupljam poene za poklon paketic, a ne mogu da idem na neke teme gde pricaju o bolestima jer se odmah natripujem da je imam (jbg, hipohonda)

Pozz




Jeca* -> RE: Solarijum u trudnoći (5.1.2011 19:47:58)

ako zelis paketic znaci da imas dete, onda caskaj sa nama u temi o deci i sl...kao osoba a ne kao anonimna [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Sanjica26 RR -> RE: Solarijum u trudnoći (5.1.2011 19:50:20)

Neces dobiti paketic, ako se potpisujes kao anonimna.[sm=smiley1.gif]




dunja RR -> RE: Solarijum u trudnoći (5.1.2011 20:23:44)

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Crvenkapa, ja se u potpunosti slazem sa tobom...

Ali skupljam poene za poklon paketic, a ne mogu da idem na neke teme gde pricaju o bolestima jer se odmah natripujem da je imam (jbg, hipohonda)

Pozz


Anonimna zaista nisam sigurna da li ti se broj postova/pisanja na forumu računa u slučaju da pišeš kao anonimna (za paketić). Ja zaista dobijam spisak broja objava na forumu od programera tek na kraju meseca, tako ne bi da bezveze pišeš kao anonimna a da ti se ti posle ne uračuna. Što reče Jeca, imaš dete/dobićeš ga u ovom mesecu, te ima puno zanimljivih tema u kojima možeš pisati, a tima i sebi povećati šanse za paketić, posebno za prvo mesto, koje donosi najlepše poklone [sm=smiley1.gif]




MakaM -> RE: Solarijum u trudnoći (31.5.2012 18:10:22)

Meni su oduvek bili Hit ljudi koji izričito govore svoje mišljenje, pljujući po drugima i njihovim izborima.

Konkretno o solarijumu u trudnoći moj stav je da-kojoj se ide- neka ide i na Mars, a ne u solarijum.
Koliko sam čitala-Nigde nije zabranjeno, samo nije preporučljivo jer nije ispitano da li na bebu utiču zraci i toplota(mada solarijumi imaju one ludačke ventilatore)...
Ja sam izabrala da ne idem u solarijum u trudnoći, jer neću da moja beba, ne daj Bože, bude deo statistike ili neki primer..Ali da jedva čekam da uskočim u njega posle porođaja-to da!
i stvarno me niko ne može ubediti da ne idem zbog bla..bla...iovako ništa nije zdravo.Svako ima svoje fetiš.

Pušači, setite se "drobljenja" drugih, a vi palite i smejete se
[sm=smiley2.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]