RE: Gorušica (kiselina) !! (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Ishrana trudnice



Poruka


vocicana -> RE: Gorušica (kiselina) !! (20.5.2019 19:35:08)

Jane znam sta je to, Fomela, neko ce ti vec reci. Ja sam pila Nolpazu, ne cesto, ali kada bude nepodnosljivo, jesam. Rupurut mi nije pomagao, normalno sam se hranila, jer sam zbog ketona u urinu negde na polovini trudnoce bacila akcenatna testo, iako nisam neki veliki ljubitelj hleba, pa je mozda i to malo uticalo na gorusicu.




lokicagagica -> RE: Gorušica (kiselina) !! (20.5.2019 19:37:27)

Fomelu sam koristila u trudnoci po savetu lekara. Skoro svakog dana po jednu, najvise dve tablete. Meni je pomagalo, ali je bilo kratkog dejstva, posto sam imala bas jaku gorusicu. 





Duškić -> RE: Gorušica (kiselina) !! (20.5.2019 21:59:23)


IZVORNA PORUKA: Nensiq

Meni je u trudnoci ublazavala gorusicu samo Donat Mg voda. Ima jak ukus, kao soda bikarbona ali je pomagala. Kad krene gorusica, uzmem nekoliko gutljaja. Provereno pomaze





I meni je bila ok.




Nevenaa -> RE: Gorušica (kiselina) !! (11.4.2020 16:52:05)

Kisela voda i korica od hleba pomaze





Dragica Draga -> RE: Gorušica (kiselina) !! (11.4.2020 19:08:39)

Kokice su mene spasile




mikica88 -> RE: Gorušica (kiselina) !! (2.10.2020 20:33:16)

Mene danas ubi, jutros me je tako mucilo i mucnina i sve. J to napravim onu kasu koju volim sa ovsenim pahiljicama i ubacim sljive i sve lepo , ali posle. Bljak.
Voce mogu u smuti , i to da prilagodjavam kako koji dan
Ali pijem vitamine. To je bitno.




Maruska15 -> RE: Gorušica (kiselina) !! (2.10.2020 21:18:17)

Joj meni pocela kiselina pre par dana. Bice mi veselo... Sa Natom izginuh od kiseline. Kokice su mi jedino pomagale .





mikica88 -> RE: Gorušica (kiselina) !! (6.10.2020 23:05:41)

Pih. Ja sam danas u vise navrata bljucnula.




lejlapantic -> RE: Gorušica (kiselina) !! (6.4.2021 10:30:47)

Ja se inace borim sa kiselinom redovno, a u trudnoci se samo pogorsala. Meni pomazu svi probiotski proizvodi, tipa kefir, pa do suplemenata. Mogu da preporucim Simaktiv npr kao probiotik jer je prirodan, ako ne volite kefir. :D




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]