|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
28.7.2014 7:11:39   
Trcosava
Moje jedino sećanje na početak je Tasha. Ona je bila svuda! I dugo sam samo čitala i mislim se, gledaj ove žene kao da se znaju sto godina!


A, da... CURKE! Pošto masa ne koristi šćđž... mislila sam da se jedna drugoj obraćaju sa ĆURKE! user posted image

Eto, to su počeci.

p.s. crkoh od početka teme - neko reče da sam komedija na dve noge user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
28.7.2014 8:41:26   
big mum
Na RR sam oko 10 mj.I prvo sjećanje me vuče upravo na Trcosavu ,otkačeno i blesavo stvorenje.
Evo dokaza samo ako mi uspije KLIKuser posted image

< Poruku je uredio big mum -- 28.7.2014 8:44:53 >


_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
28.7.2014 9:12:16   
vonavoj
tek sad vidim koliko nas je bilo..verka,poison,uninamama,jabudic,popadijauser posted image ..i moj trudnicki mozak i dalje zaboravlja!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
28.7.2014 9:35:24   
Sanjica26 RR
Von ne brini se. I ja sam puno zaboravila i ako nisam trudna.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
28.7.2014 23:14:31   
Didy
Joj, kakva tema! user posted image
Mene je (kao i većinu user posted image ) dočekala Tasha i odmah me uputila na temu da napravim tiker. I tako je sve krenulo.
Moram još da dodam da ja nisam među onima koji su dugo samo čitali, ja sam planirala da kupim sling maramu kad je Stefan bio beba i u guglu mi iskočila tema na ringeraji. Pročitala sam par postova i odmah se uključila. U početku nisam mnogo pisala, nekako sam se osećala kao da ne pripadam toj uigranoj ekipi, svi su već imali neke interne šale, ali vremenom sam se sve više osećala kao svoj na svome.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
28.7.2014 23:59:00   
Sanchy
Tash,Gae,Bebilina,Verolinauser posted image

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
29.7.2014 0:05:34   
Azra_
Von, zaboravljaš maslackica i mamukunkunku!user posted image Pamtim da smo se načekali da se porodišuser posted image , onda malog miša, a ksena nas sve iznenadila i poranila...

< Poruku je uredio Azra_ -- 29.7.2014 0:07:39 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
29.7.2014 0:11:49   
Sanchy
E da mama kukunka ,podsetila si meuser posted image

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
29.7.2014 0:12:12   
jovicaa
uclanila sam se na forum, kada sam pocela da odrzavam prvu trudnocu.. bas zbog toga, da bih se savetovala.. secam se da sam citala verusine postove i bas su mi bili uteha posto sam bila sva isprepadana zbog kontrakcija i odrzavanja trudnoce.. kasnije sam se naravno zblizila sa puno zena, a sa par njih ostvarila prava prijateljstva, koja ce nadam se trajati zauvek, zato sto su to zaista kvalitetne osobe, koje se retko srecu!

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
29.7.2014 8:07:42   
branki*

IZVORNA PORUKA: mihi


IZVORNA PORUKA: branki

meni su dobrodoslicu pozelele alexx i dunja prveuser posted image a,ko mi je tad ostao u secanju...minavb,tash,indy,mihi,brana,vukosava....



Branki ti i ja smo jos uvek ovdeuser posted image user posted image

daauser posted image jesmo,ali ti bi mogla malo vise da budes tu...secas se kako smo 'hvalile' nase svekrve negotinke i kako smo se rasplinjavale na pesnickim temamauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
29.7.2014 8:38:55   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: New Mom

Prvi post sam napisala da se prijavim na spisak rr trudnica. Verus mi je poželela prva dobrodošlicu.user posted image
Koleginica iznad (LillyT) prva odgovorila na prvi sledeći post, negde gde sam pisala čima se trenutno bavim ili tako nešto (ne znam u kojoj temi, ali sam zapamtila od koga je odgovor).user posted image

Citam i bas razmisljam kako bih volela da vidim svojih prvih par postova,,,uopste se ne secam o cemu sam pisala, ipak je to bilo pre oko 5 god.
. Mislim (po datumu registracije) da jos nisam ni bila trudnail sam tek saznala tako nekako pa sam se informisala i tako mi izbacilo RR.
Kako se vi secate i ko vam je dobrodoslicu pozeleo svaka cas_t!

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 29.7.2014 8:40:13 >

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
29.7.2014 8:41:26   
Brand new mama
Ti bokca,mogu da pocnem sa "Nekada davno...."Nekada davno, dok sam ja jos cekala da se moj veliki sin promeskolji u stomaku, Tasha me je zbunila sa skracenicama u kojim ja trudnocom zaglupela, nisam prepoznala termin porodjaja, pravljenje tikera mi je bilo ki sletanje na Mesec. Tada je Eugenija bila neko "glavna draga" foruma, sa Diablom su cinile power duouser posted image pa su i svoje mrvce dobile isti dan. Sjecam se kako sam se radovala kada je Verus, cekajuci na jesen i VTO, ostala trudna , te kako ih je tek iznenadio bubac, kog def. nisu ocekivali tako brzo...Kao i Modesty,pa moja "zemljakinja" Ana, Dunja( srecan ti rodjendan ovako :)...Alex koja me obradovala sa svojim trojkama:) Buhtla sa svojim blizankicama... A Tasha me podsjeca na moju prijateljicu Draganu, te imam utisak kao da je znam onih vec nepomenutih sto godinauser posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
29.7.2014 8:55:35   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Azra_

Von, zaboravljaš maslackica i mamukunkunku!user posted image Pamtim da smo se načekali da se porodišuser posted image , onda malog miša, a ksena nas sve iznenadila i poranila...

kazem ti ja trudnicki mozak! i tebe sam zaboravila..gae...zivka..user posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
29.7.2014 9:02:32   
branki*
ja znam da sam se taD pitala kako li ove zene tacno znaju kako se zove cije dete,sta rade,kakva je situacija sa svekrvom i slicno,kako le reko upamte sve touser posted image ,a sad i ja tacno znam sve te podatke,kao da se poznajemo.
ah,da-jeca,pisala je stalno o dijetama i ishrani,lu i njene cipele,ima jos puno zenica koje ne pisu vise.a secam se tad pre par godina,bila je ta ekipa u razgovorima mama,ja tad nisam pisala u toj temi,gae,zivka,von,mamakukunka i ostale,boze koliko su se one dopisivale,svaki dan ispisu po 4-5 stranicauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
29.7.2014 9:10:29   
vonavoj
jeste branki,bas smo puno pisale,sve smo bile trudnice,deca su nam u razmaku 6 meseci..
i druzimo se i privatno,i preko fb,osnovale smo samo nasu grupuuser posted image user posted image ..posto su one otisle sa RR,iz meni nepoznatih,glupih razloga...a toliko toga sam naucila sa njima,delile smo sve!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
29.7.2014 14:14:41   
degu
Moja prva sećanja su vezana za period kad nisam pisala al sam čitala, bile su tu crtice Cipiripi, Mari86 i mnoge druge, pozaboravljala sam al su one bile zanimljive i bile su razlog što sam čitala rr i pratila šta im se dešava. A onda je dugo bilo zatišje dok nisam naišla na moju ekipu crtica Grgu, Ivu, World, Little one, Macu, Soni i mnoge druge, stekle smo ovde prava prijateljstva user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
29.7.2014 14:29:34   
superm
Ja se secam forumasice lalojedac I jole84. I njihove borbe... Jole je uspela da postane mama I dobila je skoro Milu, a Lalojedac jos uvek ne. Ali vidim da se javi sa vremena na vreme I verujem da ce uspeti.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
29.7.2014 14:30:02   
17 joka
puno divnih devojaka sa crtica i vto tema koje sam vrlo brzo zavolela i osecala da znam ceo zivot

od tada nemogu bez RR i RR-jki user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
29.7.2014 14:34:59   
superm
Ima ovde zanimljivih sagovornica.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
29.7.2014 16:36:18   
ivaMark
I moja prva secanja su iz doba prve trudnoce: janabons, Snelle, Cindarella, minnica, Trcosava, lady_b, serpica, majared..... user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
29.7.2014 17:13:43   
Jole84
Šerpi,Natice,Adulence,Štetko,Superm user posted image user posted image porasla sam ko kvasac što vas sećanja vežu za mene user posted image
Ovaj forum je za mene postao kao dom,toliko puta su me devojke sa crtica digle kad sam bila tužna,uplašena,kad sam živela sa strahom da možda nikad neću da postanem mama a isto toliko forumašica bilo uz mene u divnim trenucima! Kad sam se porodila i videla temu navijanja za mene,dugo sam plakala. Tako navija i brine samo porodica user posted image
Mene su na forum prve dočekale Degu i Pčelica Lena na temi o virku i macinoj travi,tako sam i našla forum tražeći informaciju,a zatim me Maslačak utešila za prolaktin i to nikad neću da zaboravim,kako je neko kom sam ja anonimus meni napisao kilometarski post da me uteši i ohrabri user posted image
Mnoge sam upoznala,sugrađanke i obožavam ih a jako želim da upoznam još dragih devojaka. Nadam se da će Verka uskoro da mi ispuni tu željicu user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
29.7.2014 18:15:17   
Verolina
Sad si me javno prozvalauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
31.7.2014 12:49:51   
bubulence
evo je user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
31.7.2014 14:25:06   
jabudic

IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: Verolina


IZVORNA PORUKA: bubulence

divna drugarstva su se rodila na rr. ne prodje dan da se ne cujem sa Jabudic,

Sta je sa njom?


nista, uziva. preselili su se u njihovu kucicu, radi posao koji voli, muz je slusa, decica su divna...


Ipak me niste zaboravile user posted image
Divno je to vrijeme bilo, i divna su se prijateljsta izrodila.
Onda sam se ja preselila, bila bez interneta neko vrijeme, i ispala iz štosa... Kasnije počela da radim, i sve je otišlo u nekom drugom pravcu, ali nisam vas zaboravila, sve one divne djevojke koje je Bubi već nabrojala!
user posted image user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
31.7.2014 14:44:07   
New Mom
Jabudic!user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here