|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: UGG cizme
11.1.2010 0:50:57   
dunja RR

zato se kod tih, kako vi kažete , jeftinijim modelima brže ofuca peta....

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: UGG cizme
11.1.2010 0:51:34   
Verus
Nisam znala da eto ima razlike...sta ja znam, mene u ravnim uvek bole noge, jer bas imam visok taban (onaj unutrasnji deo kako li se vec zove), pa moram imati ili dobru cipelu ili dobar umetak...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: UGG cizme
11.1.2010 0:52:57   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Nisam znala da eto ima razlike...sta ja znam, mene u ravnim uvek bole noge, jer bas imam visok taban (onaj unutrasnji deo kako li se vec zove), pa moram imati ili dobru cipelu ili dobar umetak...


i ja imam visok ris, isto me bole noge ali posle baš, baš dugog nošenja recimo japanki.....
a posle ovih UGG bi me verovatno još više bolele....ako je tako kako kažu...

< Poruku je uredio dunja -- 11.1.2010 0:53:39 >

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: UGG cizme
11.1.2010 0:57:25   
Verus
ris jeste to je touser posted image moj tata to zove 'gladno'user posted image   moje gladno i zedno stopalouser posted image   aha ja nosim neke anatomske na posao, Dansko poljske, ajme nema bolje cipele na svetu!  Tolko mi je udobna da mi vise nije ni ruzna-cek da nadjem sliku....

user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: UGG cizme
11.1.2010 1:02:49   
lence
Verus, meni su bas slatke (samo da im je malcice glatkija platforma), kao zatvorene klompe, izgledaju kozne?

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: UGG cizme
11.1.2010 1:06:06   
cipiripi
moja mama je sad na rehabilitaciju u sokobanjskoj zbog kicme..ceo zivot je nosila stikle i zadnjih godinu dana presla na baletanke.. i cvrc.. sad vezbe svaki dan..
doktori kazu da su baletanke jako lose i da je najbolje ovo o cemu Verus prica..
takodje i NiKe 2 je odlicna patika za nogu.


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: UGG cizme
11.1.2010 1:28:04   
Verus
user posted image  user posted image joj lence i ja ih tako volim! DIVNO idu uz farmerice, a super su udobne, pogotovo ko stoji dugo na poslu.  Ako ukucas Dansko clogs na googletu, naci ces sve i svasta-ove su one profesionalne, mada, prave i udobne cipele za svaki dan-sandale, cizme itd.  Nisu jeftine, ali meni su prve trajale skoro 4 godine, i to je koza pukla tamo gde mi nokat tuce...inace nista se nisu iznosile.  Koza su napolje i iznutra i tretira antimikrobijskim sredstvom, nikada nisu smrdele!
IZVORNA PORUKA: lence

Verus, meni su bas slatke (samo da im je malcice glatkija platforma), kao zatvorene klompe, izgledaju kozne?

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: UGG cizme
11.1.2010 9:06:59   
*Alexx*
Ja STVARNO ne želim da budem partibrejker, ali ovo beše tema o Ugg čizmama? user posted image Ne bi bilo loše da otvorite temu Udobna obuća (ako takva tema već ne postoji) i da prenesete ove poslednje postove - to bi bilo baš super, da preporučujemo obuću! Isto tako, može i tema Neudobna obuća user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: UGG cizme
12.1.2010 11:59:18   
tanya
Jel zna neko da li ih ima u N.S-u?user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: UGG cizme
24.1.2010 4:01:26   
She Ra
U pocetku mi se nisu dopadale... A onda sma odjednom pomislila da mogu biti slatke.. user posted image

Pogledala sam nacin narucivanja preko Interneta direktno iz Australije, medjutim, cizme nisu bile skupe - one kao one, ali transport, pa nasa carina i spedicija bi mi odrali kozu s ledja..

Zato sam u Skoplju u prodavnici Kaliopi kupila repliku standardnih UGG cizama u krem boji, za smesne novce i celu zimu ih nosim.. Udobne su jako, ali najbitnije je sto su tople..
Mada nisu bas spremne za lapavicu, prodje voda kroz njih.

Sto se tice NS-a, cula sam da u Teranovi u tom gradu ima u nekoliko boja, ali nisam sigurna..


_____________________________

"Deca se prave od mame
i ne prave se od rode..
Ne veruj. To su priče!
Prave se od gotovih beba
da sama na sebe liče."
M. Antić

(odgovor članu tanya)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: UGG cizme
25.1.2010 21:07:14   
Rivana
A gde u Beogradu mogu da se kupe cizmice user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: UGG cizme
25.1.2010 21:22:48   
cipiripi
imas u TC usce prodavnica Calvin Klein na prvom spratu, i u Knezu.. tu su sigurno originali user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: UGG cizme
26.1.2010 11:19:21   
Rivana
Hvala user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: UGG cizme
25.3.2010 9:17:52   
pepino
Meni se u pocetku nisu svidjale samo iz razloga sto su mi djelovale previse siroke za moje noge,pogotovo listove koji su mi jako tanki,medjutim kada sam poslije vidjela na djevojkama koje su mrsave kao i ja,a super im stoje,svidjele su mi se jako!
Ali za moj standard su jako skupe,nikada nisam dala vise od 100e za cizme...
Imam cizmice ravne,gumeni djon,skroz unutra postavljeno krzno,i okolo,jako tople,udobne,nisu klizave,nosim ih vec 4 zime,a platila sam ih samo oko 30e,nije uvijek pravilo da sve sto je skupo je i dobro...
Ove godine sam razmisljala da kupim tu jeftiniju varijantu Ugsica,pa koliko ih obucem,ali nisam...user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: UGG cizme
18.9.2010 15:58:17   
viking
Ja probala danas jedne crne, muž mi je rekao "izgledaš kao neka živuljka" user posted image  Kako sam i do sada bila ambivalentna prema ovim čizmama (u principu mi se ne dopadaju, ali se ponekad oduševim kako nekim devojkama stoje), mislim da me je ovaj komentar opredelio....

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: UGG cizme
18.9.2010 16:38:55   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: UGG cizme
28.11.2010 16:48:48   
pepino
Ja danas gledala na Australijskom sajtu,ja bi sebi kupila obicne Classic tall,ali jako su skupe kod nas malo manje od 300e user posted image ,na sajtu su oko 117e,to mi nije toliko puno,ali nisam nikada nista narucivala preko sajta,sta mislite bi li me puno izasla postarina,carina,sta li vec sto se placa?
Kod njih ne pise tacan iznos i nema tacno za koliko dana bi stigle.
Indy koliko su tamo kod vas?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: UGG cizme
28.11.2010 18:02:40   
indy_25
Ovdje u Holandiji su oko 150 e . Ja sam svoje dala mami ove godine jer je u Bosni gadna zima uvjek. Muz mi ide u Las Vegas u cetvrtak pa sam narucila da mi kupi jedne meni i svekrvi jer su tamo jeftinije cula sam.

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: UGG cizme
28.11.2010 18:13:42   
Verus
indy sad gledam na internetu, i one standardne su 140$ a one visoke 180, znaci oko 100 eura, ne znam koji je sada kurs....Sve u svemu, reci mu da ne kupuje nista bas u Las Vegasu, nego ako ce i ici malo van grada, da vidi tamo u nekim radnjama....da ne sopuje po glavnim bulevarima, tu je uvek skuplje....

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: UGG cizme
28.11.2010 18:19:21   
pepino
Ja bas ne znam sta da radimuser posted image Mogu dati najvise 150e,a ako narucim ko zna kada ce mi stici i koliko ce me sve izaci!?
Muz mi ima rodbinu u Australiji,bas cu se cuti sa njima i pitati ih...
Indy  koju si ti boju uzimala i jesu od njih brojevi kao kod nas?
Ja nosim nesto izmedju 37-38,ima na njihovom sajtu da izmjeris stopalo,moje je oko 23-24 cm,ako bi na bosu nogu treba mi 37,jer kao one su tople,ja bi naravno nosila carape,ali ako su bas jako tople neke tanke,inace imam slabu cirkulaciju,uvijek su mi noge hladne,a i ja sam iz BIH pa onda sve znas...user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: UGG cizme
28.11.2010 18:20:03   
indy_25
Verus nece ici nigdje van grada ide s drugovima da se provodi malo jer im je to zelja iz tinejdzerskih dana da idu zajedno u LV. Ma bas me briga nek mi kupi iako su skupe kad on moze da trosi pare na sebe nek potrosi i na mene user posted image

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: UGG cizme
28.11.2010 18:23:50   
indy_25
Pepino moje su bile sive i broj 37 a stvarno su tople unutra je vuna ma da izadjes bose noge u njima toplo bi ti bilo. Meni je bilo zao moju mamu jer dole kod nas je zima katastrofa i morala sam da joj dam. A sad cu ti uslikati jedne slicne uugs koje sam kupila prije mjesec dana isto imaju vunu i super su i one pa cu postaviti sliku. One su kostale 39 e po snizenju.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: UGG cizme
28.11.2010 18:32:04   
choopa choops
Larine uggsice user posted image
user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: UGG cizme
28.11.2010 18:32:42   
indy_25
user posted image

user posted image

A mogu se nositi i ovako

user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: UGG cizme
28.11.2010 18:32:46   
pepino
Ajde,ajde,ja bi najvjerovatnije smedje uzela,ali ne tamno skroz vec onako i bez su mi lijepe,ali presvjetle,tesko za odrzavati...
Ja pojma nemam koji bi onda broj!?user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KOŽA ŠTITI NAS, MI ŠTITIMO KOŽU!
Eucerin® Oktobar – mesec suve kože
BRAGE modna kolekcija - ženstvenost koja i...
U Brage modnoj kući, uz veliki broj modela i dezena spremni su da odgovore na svaki izazov, svaku potrebu ili želju kupc...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here