|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: UGG cizme
28.11.2010 18:36:17   
pepino
Choopa preslatke su!user posted image
Meni su tako slatke i za nas one klasicne duboke u tim svijetlim bojama,ja inace volim se da nosim u takvim bojama,ali su mi cizmice nezgodne za kombinaciju i odrzavanje!
Indy i te su super,ja sam vec pisala da imam krem od brusene koze,30e sam ih platila,nosim ih vec sigurno 4 zime,isto unutra krznene,gumeni djon,prezadovoljna sam za tako male pare,bas sam ih se nanosala...

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: UGG cizme
28.11.2010 18:38:50   
choopa choops
Teske su za odrzavanj da poludis user posted image Ne mogu sad da ih slikam, ali ni blizu ne lice  kao kad su nove. Jedino ako ima neka fora za ciscenje ovcje koze a da ja ne znam?user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: UGG cizme
28.11.2010 18:40:46   
indy_25
Mislim da imas sprejeve za ciscenje da kupis.

http://www.uggs-nederland.nl/ 

pepino evo ti jedan sajt pa vidi mozes li naruciti preko interneta
Ovdje gdje ti pise laarzen to su ti cizme imas i onih bas skupih a imas i jeftinijih.


< Poruku je uredio indy_25 -- 28.11.2010 18:43:20 >

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: UGG cizme
28.11.2010 18:47:02   
pepino
Choopa ja sam gledala kod nas u Merkatoru ima set za ciscenje bas UGG cizama,mislim da kosta oko 45e,hvala Indy bas cu da pogledam,ako se budem snasla ista zbog jezika...user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: UGG cizme
28.11.2010 18:51:41   
pepino
Bome Indy na ovom tvom linku one obicne sto ja hocu,preko 200euser posted image ,koliko si ih ti platila,to mi je preskupo!?

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: UGG cizme
28.11.2010 18:56:35   
indy_25
Ja sam ih platila one najobicnije bumbaste 169 e po snizenju. Prosle godine.

< Poruku je uredio indy_25 -- 28.11.2010 18:57:01 >

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: UGG cizme
28.11.2010 18:59:18   
Verus
vala bas!user posted image
IZVORNA PORUKA: indy_25

Verus nece ici nigdje van grada ide s drugovima da se provodi malo jer im je to zelja iz tinejdzerskih dana da idu zajedno u LV. Ma bas me briga nek mi kupi iako su skupe kad on moze da trosi pare na sebe nek potrosi i na mene user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: UGG cizme
28.11.2010 19:02:31   
indy_25
Evo nadjoh jos jedan site kaze free delivery a bas su jeftine.

http://www.uggboots4all.com.au/?gclid=CMXmmvGLxKUCFU0w3godbC2DDA

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: UGG cizme
28.11.2010 19:08:00   
choopa choops
pepino 45e??user posted image
Ma super su i ovako user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: UGG cizme
28.11.2010 22:47:36   
pepino
Choopa da,da,skupe cizme,skupo odrzavanje!user posted image
Indy ovo je bas povoljno,hmuser posted image  odma mi i sumnjivo user posted image  kao sto sam i rekla nikada nista nisam narucivala preko neta,pa se malo plasim,u svakom slucaju razmislicu,hvala!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: UGG cizme
16.12.2010 22:41:48   
madre
ja ih imam svih boja i dezenauser posted image ali kopije naravnouser posted image i prosto ih obozavamuser posted image user posted image user posted image nisu za kisu, ali zato su za zimu stvoreneuser posted image nosim ih uz sve i odlicno mi stojeuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: UGG cizme
17.12.2010 19:56:28   
pepino
IZVORNA PORUKA: madre

ja ih imam svih boja i dezenauser posted image ali kopije naravnouser posted image i prosto ih obozavamuser posted image user posted image user posted image nisu za kisu, ali zato su za zimu stvoreneuser posted image nosim ih uz sve i odlicno mi stojeuser posted image


Madre dje ih kupujes i koliko ih placas ako nije tajna?
Kod nas ima kopija,ali su sve one plice,sa dugmicima,nema onih dubljih,klasicnih,a ja bi takve,jeftine su oko 20e,ali cini mi se da nista ne valjaju,kao pokucnice su,deformisu se brzo,tanke nekako,lagane,ja bi ih uzela da su malo kvalitetnije,ne moraju biti original,ali kod nas kvalitet jako los izgleda!user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: UGG cizme
24.11.2011 23:54:08   
madre
toliko su tople da se i ovce u njima grejuuser posted image
user posted image

ja ih imam svih boja i dezena.
nisam zadovoljna kako izgledaju, cak sta vise, ruzne su jako...ali opet nikako da im odolimuser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: UGG cizme
25.11.2011 9:36:25   
PoisonEve
Hahhah, user posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: UGG cizme
25.11.2011 9:39:27   
hanka
Ja imam sive,kupila u Turskoj letos.Vec sam ih iznosila.Jako su udobne.Jesu kopija ali im nista ne fali.Duboke su i bez dodataka.Placene 10e user posted image .Nisu mrdnule za sada,imaju neko ojacanje dole da se ne bi deformisale.Ruzne jesu vala ali ih obozavam
Ja sam ova sa desne str svidja mi se boja user posted image

< Poruku je uredio hanka -- 25.11.2011 9:40:31 >

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: UGG cizme
25.11.2011 9:45:37   
Anoniman
Ja sam prošle zime kupila kopiju-Torna collection, braon duboke, sa dugmićima sa strane...
Nikad toplije i udobnije čizme nisam nosila. Kao da šetaš u papučama user posted image

A da, platila sam ih 1990 dinara user posted image


< Poruku je uredio n i n a -- 25.11.2011 9:46:06 >

(odgovor članu hanka)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: UGG cizme
25.11.2011 9:46:41   
Kookai
Ja imam sive i oker i slabo ih nosim,nesto mi puno ravne pa me bole noge! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: UGG cizme
25.11.2011 10:48:42   
mihi
Juče sam gledala u Ušću neke koje bi se meni eventulno svidele su 27000. Čula sam da su u Americi oko 100$ pošto ću u aprilu ići kod mm, ako ih nađem kupiću tamo, volela bih sive.

(odgovor članu Kookai)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: UGG cizme
25.11.2011 10:49:16   
MarijaBg
Ugg nisu jedine Australijske cizme, iako kod nas kad se misli na Australian boots svi kazu ugg. Ja imam EMU, pre njih sam imala Ugg i mogu da kazem da se EMU mnogo kvalitetnije a kod nas su jeftinije (a u Australiji kostaju isto kao Ugg). Platila sam ih prosle godine oko 18 hiljada. Meni su one ruzne, ali najtoplija i najudobnija obuca koja postoji plus ne propusta vodu. Od novembra do aprila ih nosim skoro svaki dan, a u trudnoci me samo one nisu stezale...
Sto se tice odrzavanja, ne bi trebalo nicim da se mazu i prskaju, postoje cetke za ciscenje spolja.

(odgovor članu Kookai)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: UGG cizme
25.11.2011 10:52:42   
mihi
Videla sam te EMU i upoređivala ih sa UGG, nekako mi se UGG mnogo više sviđaju.

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: UGG cizme
25.11.2011 11:04:45   
PoisonEve
user posted image

JUce sam kupila sketchers kopiju UGG, 4750din, jako su udobneuser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: UGG cizme
18.2.2012 11:54:39   
clanica

IZVORNA PORUKA: cipiripi
jedino sto moras kod UGG cizmi da pazis je ka pospu veliku koncentraciju soli na ulice kad padne sneg..ja imam jedan sprej sa kojim ih naprskam - kao neka vrsta zastite, i onda ne ostaju fleke.

user posted image




Ja sam skoro kupila originalm UGG cizme,bas u Australiji.. ^^

Znam da postoji taj sprej,ali nigde ne mogu da ga nadjem.. -.-
Jel,mozda,neko zna gde ima u Bg da se kupi? :) ♥♥

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: UGG cizme
18.2.2012 12:01:36   
MASHKA

IZVORNA PORUKA: hanka

Ja imam sive,kupila u Turskoj letos.Vec sam ih iznosila.Jako su udobne.Jesu kopija ali im nista ne fali.Duboke su i bez dodataka.Placene 10e user posted image .Nisu mrdnule za sada,imaju neko ojacanje dole da se ne bi deformisale.Ruzne jesu vala ali ih obozavam
Ja sam ova sa desne str svidja mi se boja user posted image

i ja imam kopiju, 3500 din. kupila preko interneta i super su.nisu mrdnule!

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: UGG cizme
18.2.2012 12:16:46   
Bebilina
Ja imam dva para- pletene- classic cardy u sivoj i bailey button triplet u chestnut boji. Originali su i obzirom na komfor koji mi pruzaju vrede svake pare. Mislim da bih da mogu samo njih svuda nosila zbog topline i udobnosti (skoro celi dan sam na nogama i u pokretu).
Za ciscenje imam za bailey ovaj set
http://m.uggaustralia.co.uk/on/demandware.store/Sites-UGG-UK-Site/en_GB/mProduct-Show?pid=528&dwvar_528_color=CARE&start=1&cgid=women-care-cleaning
A cardy imam tek mesec-dva i nisam ih jos uprljala jer biram kad ih nosim.

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: UGG cizme
18.2.2012 13:03:16   
mama kukunka
  Narucivanje preko fb-a

koliko sam videla, od 50-100 eur su
ali nikako da prezalim pare i narucim nesto za sebe ( trenutno, nemam sta ni da prezalim..)

Obrisan  link , reklama . user posted image

< Poruku je uredio Nada RR -- 18.2.2012 14:29:34 >

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Berkesel torbe i nakit - ponesi nesvakidaš...
Brend „Berkesel“, uplovite u svet ručno rađenog nakita i unikatnih torbi „Made in Zrenjanin“.
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here