RE: UGG cizme (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Lepota i moda



Poruka


MasnaMasnica -> RE: UGG cizme (19.11.2017 9:28:00)

Uzela sam ih preko stranice kutak detinjstva na fb, a Matalanove su.




Mala Elena -> RE: UGG cizme (19.11.2017 10:31:33)

Lepe ali one su samo za suvo i hladno vreme?
Mm narucio neke zimske za E. Video u Djaku i nigde vise nismo isli... a ja nisam bila za njih nego za neke kanadjanke .




MasnaMasnica -> RE: UGG cizme (19.11.2017 10:48:43)

Ove su kozne, nisu propustale. A bas su tople i jake, djon im se uopste ne krivi.
Imamo zimske next za sneg, i gledam neke kozne da joj kupim ,videla sam lepe crne u zari, katke, mogu uz haljinice , sorcic.




mama Jo -> RE: UGG cizme (19.11.2017 11:02:25)

Ove ugg u deklaraciji pise da ne propustaju vodu i mrlje, da im je djon jak i da je krzo skroz prirodno i kvalitetno, tako da kontam ako je to tacno moze i po kisnom vremenu i snegu, posebno onom cvrstom...

Mi imamo od prosle godine i dobre su joj evo i ove- superfit za sneg, jak djon nema sanse da propuste, unutra skroz krzno i bas su super...

Masnice hvala pogledacu bas na toj stranici, predivne su mi ove vase 😊




IvanaSK RR -> RE: UGG cizme (17.1.2018 11:51:16)

Ja imam neke koje nosim po kuci[sm=smiley36.gif]
Ruzno mi je kad vidim onako iskrivljen djon na njima pa se nisam usudila da ih kupim i nosim napolju.
Maca je dobila neke crne, preslatke su. Mislim da ce joj biti dobre sledeće godine.




Srecko47E -> RE: UGG cizme (25.2.2018 1:46:41)

Ja ih volim.Ima nekoliko modela u nekoliko boja kupljene pre dolaska bebe (sada bi mi bilo zao taj novac na cizme da dam) a i dok sam bila "baba-devojka" nisam zalila novac za sebe (imala sam i bolje radno mesto).sada ih cuvam,prskam i negujem.Druge doci nece[sm=jezicek.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: UGG cizme (25.2.2018 7:09:19)

Ivana ja ih nosim.godinama.i nikad mi ae djonovo nisi pokrivili.




Mala Elena -> RE: UGG cizme (25.2.2018 8:49:04)

Lepe su mi te zimske za kucnu varijantu [sm=smiley36.gif]
Gde ti bese kupujes Anck?




Anck Su Nmaun -> RE: UGG cizme (25.2.2018 9:07:49)

Je ..gde nadjem povoljno [sm=jezicek.gif] ove zadnje sam kupila u Becu po nekoj smesnoj ceni.




Srecko47E -> RE: UGG cizme (25.2.2018 13:34:07)

Takodje sto se djonova tice.Kod originala nema sanse to da se desi a i imas garanciju.Aldo ima dobre modele i Kiten takodje nema krivljenja pozadi.

A ja kucne kupujem u Primarku u Becu za po 2.5 na akciji a kod nas u Tempu (i sada ih ima po 500su)




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]