|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
19.2.2009 20:50:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

U temi Depilacija vs brijanje (i eugenija je, vidim, dala link) obavezno pročitajte šta sam tamo pisala o peni za brijanje.


Mico, ti si pisala o kremi za depilaciju, a ja pričamo o peni za brijanje, muškoj (mm-ovoj) Gillete. user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
19.2.2009 21:06:17   
Jeca*
Znam na šta si ti mislila, nego ja skrećem pažnju ženama na ono što sam ja pisala u onoj drugoj temi, da ni slučajno to ne koriste, a pogotovo ne u trudnoći.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
20.2.2009 1:53:00   
leila
I ja radim depilaciju u salonu i u trudnoci je preporucljiva hladna depilacija.  Odradi mi zena lepo sve skroz, u pocetku sam bila sva stegnuta jer je bilo ˝mrdni gacice levo˝ ˝mrdni desno˝ i na kraju mi zena lepo preporuci,˝ a da ti skines te gacice˝ i odradi posao skroz, jes blam prvi put al si bar miran mesec dana user posted image
Posebno je preporucljivo za porodjaj da nas tamo nebi gulili svim i svacim...

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
23.2.2009 12:20:10   
Anoniman
Jaoj, ljudi, ja sam oduvek (pre trudnoce) depilirala ama bas sve toplim voskom u salonu... sad se nesto bojim da radim sve, pa sam radila samo okolo, jer sam cula da bol nije dobar za plod.
Ne znam koliko je to tacno, ali mene bas nesto zent uhvatio. Imam jos dosta do porodjaja, ali ne bih bas volela da dozivim da me briju tamo neke sestre u bolnici ko zna cime i kako!
Jel mislite da je moguce otici na depilaciju u salon pred porodjaj?
P.S. inace mi dlake i u trudnoci rastu brzo, iako ih nemam puno, ipak rastu isto kao i pre! user posted image

(odgovor članu leila)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
23.2.2009 12:25:20   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Trinny

Jel mislite da je moguce otici na depilaciju u salon pred porodjaj?



pogledaj na prvoj strani ove teme, ja baš pisala o tome, ali radila sam depilaciju hladnim voskom. Čistijii je i bolje da nije vruće na koži.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
23.2.2009 12:29:22   
Anoniman
Al crkavam od bolova sa hladnim voskom. Nije da mi je bol problem, jer imam jako visok prag bola, samo se plasim za bebu, da njoj ne naskodim nesto.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
23.2.2009 12:32:21   
Jeca*
Više ćeš joj naškoditi toplim voskom jer ne treba grejati telo previše, a i nehigijenskiji je. Ako možeš, depiliraj hladnim, kad već kažeš da imaš visok prag bola.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
23.2.2009 12:32:34   
Anoniman
A zašto bi se pred porođaj morala izdepilirati? Nama su u školici za trudnice rekli da kada nam krenu kontrakcije da tada imamo taman dovoljno vremena da se obrijemo (odnosno da nas neko, recimo mm obrije), time će proći vreme dok se kontrakcije ne ustale.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
23.2.2009 12:37:47   
Anoniman
Brijanje mi napravi opsti haos sa kozom... neopisiv svrab, bol, bubuljice... ma nema sta nema... Stvarno nastane svasta, sto mi nevidjeno smeta, a i onako imam problema sa uraslim dlakama koje mi se sa brijanjem pogorsaju. Depilacija mi vise odgovara... pa ajd poslusacu savet za hladnu...
P.S. nevezano za temu... kako ste stavile ove slicice na nadimku da vam izadje, koliko jos imate do kraja trudnoce? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
23.2.2009 12:44:02   
Jeca*
Kako se ubaci Ticker?  <--KLIK

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
23.2.2009 13:08:14   
Anoniman
Aaaaa, uspeh! Thanks, Jeco!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
23.2.2009 17:10:34   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

A zašto bi se pred porođaj morala izdepilirati? Nama su u školici za trudnice rekli da kada nam krenu kontrakcije da tada imamo taman dovoljno vremena da se obrijemo (odnosno da nas neko, recimo mm obrije), time će proći vreme dok se kontrakcije ne ustale.

Ovo je baš lep savet, ali nešto razmišljam, verovatno bi me neko isekao jer pretpostavljam da ću biti turbo maksi nervozna i u panici pred polazak u bolnicu...


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
23.2.2009 19:41:24   
Anoniman
Pa i ja to mislim, tesko da cu biti u stanju kada mogu da se opustim da me neko brije! 

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
24.2.2009 1:27:39   
leila
Pa probas da ides na srecu, znas kad je termin, zakazes nekih npr 5-6 dana pre toga, za  svaki slucaj, za tako kratak rok ti sigurno nece izrasti, a sad, jbg, ako porodjaj krene pre sta da radis...zamolis sestre da budu nezne user posted image
Ja se salim malo, to i mene ceka pa cisto da se utesim...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
24.2.2009 7:32:05   
Anoniman
Nijedna sala nije na odmet! Trebace nam! Ja jos imam dosta do tog famoznog dogadjaja, pa me valjda jos nije uhvatila nikakva panika ni slicno... al ne mogu to da garantujem za kasnije!
Ti si ipak bliza tome!

(odgovor članu leila)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
26.2.2009 19:39:34   
prase
Ih, pa ja nisam ni razmišljala o tome da li hemija utiče na bebu, kad je mamina koža upije... Hoću reći, probala sam da koristim kremu za depilaciju blizu porođaja bez da sam razmišljala o tome. Odustala sam, ali ne zato što sam mislila da će da škodi bebi nego zato što mm koji je morao da pripomaže to uopšte nije dobro odradio a sa žiletom se i te kako snalazi. Inače, mi smo kad sam se primakla terminu 7 dana počeli da praktikujemo brijanje delova koje ja nisam mogla da dohvatim na svakih 2-3 dana i tako sam uspela da izbegnem da me brije kada krenu kontrakcije i da me briju u bolnici. Sigurno je najbolje rešenje da se ode na depilaciju u salon, ali meni je prag bola pao na neverovatno nizak nivo u trudnoći pa to nisam ni razmatrala. Znam nekoliko žena koje su išle na depilaciju u 9. mesecu, a kako dlačice najsporije rastu tamo gde ne mogu da se dohvate žiletom, to je bilo i te kako dovoljno... Eto, nisam se baš rasturila od moždikanja, ali sastavih 10-ak redova bez problema user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
21.6.2009 10:12:19   
Rina
Ovo je pravo savrsenstvo, ne iritira,ne isusuje,perfektno glatko,mekano, ma predivno user posted image
user posted image
user posted image






(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
21.6.2009 21:25:21   
sanji
DEPILACIJA je definitivno user posted image . A sto je najbitnije može da se uradi nedelju dana unapred i opet si mirna dok se ne vratiš kući iz bolnice! user posted image I najjednostavnije je a ne smeta bebcu. Pitala sam sve koji imaju bilo kakve veze sa medicinom!!!user posted image user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
23.6.2009 18:46:05   
Rina
Eeeee depilacija samo za prepone i brežuljak,ostalo boli  user posted image

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
23.6.2009 23:33:22   
sanji
Ma to je 2 minuta bola, svako može da izdržiuser posted image !  Još ako nađeš kozmetičarku koja će da te zagovara i da se opustiš, ništa lakšeuser posted image ! Samo pomisli da bar desetak dana neće da krenu da rastu, a često i dužeuser posted image !!!!!

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
24.6.2009 8:24:01   
Anoniman
Ma meni depilacija prepona nije problem... pogotov u trudnoci... inace mi je prag bola visok, a sad je jos vislji, tako da mi depilacija potpuno odgovara, ako ova moja malecka ne resi da izadje dosta ranije... user posted image

(odgovor članu sanji)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
24.6.2009 15:38:37   
Rina
IZVORNA PORUKA: sanji

Ma to je 2 minuta bola, svako može da izdržiuser posted image !  Još ako nađeš kozmetičarku koja će da te zagovara i da se opustiš, ništa lakšeuser posted image ! Samo pomisli da bar desetak dana neće da krenu da rastu, a često i dužeuser posted image !!!!!

Ma idem sve dalje i dalje sa depilacijom..ali onim veet sensitive hladnim trakama.. ne bih da dajem svakom svoju stvar u ruke ...kakve sam srece i kod frizerke uvek dobijem neku ucenicu pa zamisli tako i kozmeticarku user posted image
Najvise sebi verujem user posted image


(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
24.6.2009 15:46:39   
sanji
Svaka čast kad uspevaš još uvek! Ja inače radim taj posao i sama sebe sređujem ali sam se već dogovorila sa drugaricama da za par meseci one preuzmu stvar u svoje rukeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ! Ne znam kako to uspeš da izvedeš ali u svakom slučajuuser posted image user posted image user posted image !!!

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
24.6.2009 15:50:09   
Rina
user posted image

Pa znas kako ...traje to...mesecima user posted image user posted image user posted image
I sve je manje i manje ,valjda cu jednom i biti celava hihihiuser posted image

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
24.6.2009 18:43:51   
pucka
Ja zabacim glavu,pa sto pogodim,pogodim.....Kad se savijem,beba me grune nogom,ili ko zna cim,tako da od tog posla nema nista!!!!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here