Fleke po licu (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


milenche85 -> Fleke po licu (8.1.2010 15:44:28)

Drage moje, htela bih da vas pitam u vezi fleka na licu u toku trudnoce!!!Pre 2 nedelje usla sam u 9 mesec i primetila sam piojavu flekica ili pegica na licu. Pa bih da pitam da li je naka trudnica imala slican problem i da li ima neke veze sa babinim devetinama oko pola deteta. Ili su mi potrebni neki vitamini?




Anoniman -> RE: Fleke po licu (12.1.2010 22:27:17)

ma babine price- gluposti[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

ja sam imala crvene mladeze po licu i kapilare, sve se povuklo, tako da ce i tvoje fleke. Moja mama je imala sa mojim bratom te trudnicke fleke po licu, i povukle su se. Ne brini.




magde -> RE: Fleke po licu (12.1.2010 22:30:38)

i ja znam da se sve to povlace ne brini usput ti si se sad uclanila>>>????DOBRODOSLA iako ne smem tu




buhla -> RE: Fleke po licu (13.1.2010 10:16:41)

jutros kada sam ustala sam imala crvenu fleku na desnom obrazu, mislila sam da je to od spavanja, da sam se nažuljala, ali evo sada se gledam u ogledalo i još uvek je tu [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image]  kad je pipam nema nikakvu razliku u odnosu na drugi deo kože, samo je eto crveno, jooooooooooj





She Ra -> RE: Fleke po licu (19.1.2010 4:11:26)

Ja vec jako dugo imam crvene fleke od nozdrva ka rubovima usana.. Sa desne strane vecu nego sa leve.. Ponekad su blaze, a nekad bas jake..
Koza po njima ume da bude suva, pa bas ruzno bude i ispod sminke (ili ja to bas primecujem, pa mi smeta)...

Ne znam da li ima neka kremica da to ublazi?
Ili da sacekam da se porodim, pa da se smiri?  [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Trudi -> RE: Fleke po licu (19.1.2010 13:40:27)

Ima chicco kremicu za trudničke fleke po licu iz linije mamma donna.
Ja je koristim preventivno. Dosta je gusta jer sadrži jojobino ulje.




She Ra -> RE: Fleke po licu (19.1.2010 23:39:48)

Hvala, Trudi... [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image] Nabavicu je!




Anoniman -> RE: Fleke po licu (23.8.2011 19:35:25)

IZVORNA PORUKA: Mima1707

Evo ja treba da se porodim jos malo, 03.09.mi je termin, a celu trudnocu me nervira tamna fleka na nausnicama kao da imam brkove. Pojavilo se negde oko 5 meseca. Brinem se da ce ostati.Jel neko imao iskustva  I cime da ih sprecim?




jekiki -> RE: Fleke po licu (30.8.2015 9:07:55)

Meni se pojavile tamne flekice po licu, oko jagodica i nosa, ima li jos koja trudnicica takav problemcic [sm=smiley13.gif]




Tiziana -> RE: Fleke po licu (30.8.2015 9:20:32)

Ja sam imala u obe trudnoce.kao indijanac.cak i sad kad pocrnim dobijem fleke po obrazima sto pre trudnoca nije bio slucaj.




jekiki -> RE: Fleke po licu (30.8.2015 9:29:12)

Znaci moze da se desi da se pojavljuju povremno i posle iako nisam imala taj problem nkada, veselo




wivern -> RE: Fleke po licu (30.8.2015 9:31:13)

Jekiki imala sam ja, i na žalost sve su mi ostale nijedna se nije povukla. Meni su rekli da se pojavljuju od progesterona i da treba ići dermatologu, dobiješ kremicu koja će to smanjiti. Ja nisam otišla i skroz sam flekava [sm=smiley36.gif], fleke su mi tamne ne crvene.




jekiki -> RE: Fleke po licu (30.8.2015 9:36:19)

Joj bre [sm=smiley36.gif] i meni su malo tamnije od tena, a jos mi se i pegice pojavile, ko pipi duga carapa [sm=smiley36.gif]




wivern -> RE: Fleke po licu (30.8.2015 9:41:31)

Isto, ali ja baš imam par tih velikih fleka. I sad mi je žao što me mrzelo da idem kod dermatologa. Jedino ako mi celo lice ne prekrije velika pegica, ili fleka [sm=smiley36.gif] to bi bilo sjajno.
Još da se ofarbamo u narandžasto i original pipike [sm=bravo.gif]




jekiki -> RE: Fleke po licu (30.8.2015 9:48:09)

Ja se ionako farbam u crveno, a ovih dana cu pokusati u drecavo crveno, hihihi i dva repa da vezem , ma original pipi , a ti mi se pridruzi [sm=smiley36.gif]
Flekice znaci ako ne prodju kod dermatologa, icicemo nije frka [sm=smiley1.gif]




jess021 -> RE: Fleke po licu (30.8.2015 10:04:06)

Jekiki, ja sam imala u nekom petom, sestom mesecu neke crvene koje su se pojavljivale i nestajale, a sad su mi ispod ociju, sa svake strane simetricno, ostale neke male zelenkaste, kao kad modrica prolazi i bas me nerviraju, kao rakun sam.




jekiki -> RE: Fleke po licu (30.8.2015 11:21:49)

Jess ma ove moje dve i nisu tako male, bas se lepo vide, tacno ispod ociju, izmedju jagodica i nosa,sa obe strane, smesna sam sama sebi iako i mene nerviraju




choopa choops -> RE: Fleke po licu (30.8.2015 14:12:45)

Ja imam ispod podočnjaka, nisu baš velike. A prije nekoliko mi potamniše brkovi -koža[sm=smiley19.gif][sm=jezicek.gif] Mislila sam da je od depilacije, ali nije, ngo kažu od hormona. Uglavnom, tražila sam po netu, te kao trljati limunom, te krompirom...šta znam, ja probala krompir ali i dalje su tu. Nešto mislim i da ne mogu da nestanu ukoliko se ne tretiraju "iznutra". E da, našla sam još kao da je dobra neka Eucerin krema za izbjeljivanje, ali nisam otišla još da kupim...

Tako da, uživajte...sve je dobro dok ne počnete šetat "brčine" kao ja [sm=smiley36.gif]




Žapkić -> RE: Fleke po licu (30.8.2015 17:05:07)

Meni se u toku trudnoće pojavila ogromna tamna fleka preko čela i slepoočice ka licu. Rekli su mi da je od progesterona i silnih lekova i hormona koje sam imala kao terapiju za VTO. To se preko zime malo povuče, nekad potpuno, lai odmah sa prolećem, kada me ogreje sunce, opet se pojavljuje. Ne uvek na istom menstu. Uglavnom, svake goiine na drugom mestu bude. Sad imam sa strane čela i jednu ogromnu na licu nekih 1-2 cm od levog uha




wivern -> RE: Fleke po licu (30.8.2015 18:30:12)

Cupo imam ja i tu fleku, ali nisu celi brkovi u pitanju. Najbolja mi je fleka sa strane na obrazu. [sm=smiley27.gif]

[img]http://www.dodaj.rs/f/3k/Od/3sc8UJYO/mmm.jpg[/img]




Žapkić -> RE: Fleke po licu (30.8.2015 18:57:24)

Joj, Viv, pa to nije ništa. Meni je preko cele duzine obraza...a širine možda oko 2,5-3cm...[sm=smiley13.gif]




wivern -> RE: Fleke po licu (30.8.2015 19:01:33)

Uf, a ja sam mislila da su moje velike [sm=smiley13.gif]




veselicaa -> RE: Fleke po licu (30.8.2015 19:06:12)

Cini mi se sam videla da Gerovital ima neku kremu protiv fleka,ja sam skoro kupila svasta od njihove kozmetike i bas sam zadovoljna.




Ivanka 75 -> RE: Fleke po licu (30.8.2015 19:12:41)

Ja sam kao dete imala cir na obrazu i ostala mi fleka od oko 1cm, bas je potamnela od trudnoce. Vise ni puder ne moze dobro da je sakrije.




choopa choops -> RE: Fleke po licu (30.8.2015 20:50:19)

Wiv furaš fleku umjesto tetovaže [sm=smiley36.gif] Superiška ti je [sm=zz_inlove.gif]

Čitala sam o još jednoj kremi da su je hvalili, ali nema kod nas u CG da se kupi pa se nism ni udubljivala u priču. Ako nađem koja je, javiću vam.




Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>