|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ekspertni UZ
25.3.2010 16:50:56   
bebablue

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Naravno, zato bebablue i ja smejemo toj rečenici. user posted image


na zalost svi sve rade, to kod nas sve prolazi, ako je dobar ginekolog ne znaci i da je strucan za uz, znam slucajeve starijih lekara koji ne prihvataju uz toliko, ali posto su penzionisani i privatno rade, kupe aparat i kao gledaju...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Ekspertni UZ
26.3.2010 12:15:05   
inataly
jutros sam bila na ekspertnom uz i hvala Bogu dobro smo user posted image rekla je doktorica da je sve u redu
u ponedeljak treba da idem na vadjenje krvi - double test

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Ekspertni UZ
26.3.2010 12:30:03   
bebablue

IZVORNA PORUKA: inataly

jutros sam bila na ekspertnom uz i hvala Bogu dobro smo user posted image rekla je doktorica da je sve u redu
u ponedeljak treba da idem na vadjenje krvi - double test




user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu inataly)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Ekspertni UZ
17.5.2010 14:40:10   
isidora88
trebala bih za neke tri nedelje da radim ekspertni UZ pa me zanima sta mi preporucujete gde da ga radim kod privatnika i koja je cena? i zanima me sta je sve potrebno od analiza da uradim pre tog ultrazvuka?inace sam iz novog sada pa mi na pp saljite imena dr i klinika i cene user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Ekspertni UZ
4.6.2010 17:47:31   
isidora88
moze li mi neko pomoci oko mog pitanja?
gde da radim ekspertni i kod koga? trazim privatnu kliniku user posted image
sledece nedelje idem na EUZ pa mi treba sto pre pomoc
hvala svima user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Ekspertni UZ
4.6.2010 17:51:32   
Anoniman
A gde inače vodiš trudnoću?

Ekspertni UZ ti može uraditi skoro bilo koji dr privatno.
Ja konkretno trudnoću vodim u MC bolnici (na Limanu), i tamo su mi rađeni i prvi i drugi ekspertni.

Nadam se da nisi mislila na 4D, nego samo na ekspertni UZ.

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Ekspertni UZ
4.6.2010 17:53:27   
Anoniman
A što se analiza tiče, nema tu ništa pre da se radi. Ja radim pred svaki UZ krvnu sliku, šećer i urin, pa sam tako i tada. Nakon ekspertnog taj ili sledeći dan treba da odeš u laboratoriju sa izvešatjem sa ekspertnog, da ti izvade krv i urade Double test, ako želiš da ga radiš. 

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Ekspertni UZ
4.6.2010 18:17:49   
isidora88
trudnocu vodim u P.......lu u centru kod dr Mackic ali ne znam nikog ko je kod nje vodio trudnocu pa bih zbog toga radila negde drugde.meni uvek radi i 4D UZ pa bih i sada da vidim bebu i na 4D i da se izmeri to sto treba user posted image
koliko si ti placala ekspertni?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Ekspertni UZ
4.6.2010 19:46:20   
Mari86
IZVORNA PORUKA: isidora88

trudnocu vodim u P.......lu u centru kod dr Mackic ali ne znam nikog ko je kod nje vodio trudnocu pa bih zbog toga radila negde drugde.meni uvek radi i 4D UZ pa bih i sada da vidim bebu i na 4D i da se izmeri to sto treba user posted image
koliko si ti placala ekspertni?


draga ja sam vidjala mnogo trudnica ali su isli kod Gordane Kozarov...za ovu doktorku nisam cula...
Nego Smeski je isla u P....al na ekspertni..potrazi njene postove negde user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Ekspertni UZ
4.6.2010 19:57:25   
isidora88
mari jel bi mogla da pitas svoju doktoricu kakva je ova moja? reci da neka tvoja drugarica treba kod nje da ide na ekpertni UZ pa cisto da cujem sta ona misli o mojoj dr,trebala bi u sredu da idem na UZ pa ako ti nije tesko da se raspitas user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Ekspertni UZ
4.6.2010 21:02:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mari86

IZVORNA PORUKA: isidora88

trudnocu vodim u P.......lu u centru kod dr Mackic ali ne znam nikog ko je kod nje vodio trudnocu pa bih zbog toga radila negde drugde.meni uvek radi i 4D UZ pa bih i sada da vidim bebu i na 4D i da se izmeri to sto treba user posted image
koliko si ti placala ekspertni?


draga ja sam vidjala mnogo trudnica ali su isli kod Gordane Kozarov...za ovu doktorku nisam cula...
Nego Smeski je isla u P....al na ekspertni..potrazi njene postove negde user posted image



Isidora vidi u ovoj temi , negde u sredini čini mi se...
Možda ti pomogne ...user posted image
KLIK


(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Ekspertni UZ
4.6.2010 21:51:33   
Daca88
Isidora,vidim da si iz NS,otidji kod dr.Stojica.
Sinisa Stojic ginekolog-akuser,ekspert za dijagnostiku anomalija,i ekspert za ekspertne ultrazvuke trudnica.
Divan covek,strucan,sve dvaput pregleda,sve pogleda,sve objasni,na svako tvoje pitanje ima odgovor,ja sam odusevljena i prezadovoljna sa njim.
Ekspertni UZ kod nas kosta 6000 din(bez obzira da li je obican ili 4d,jer na ekspertnom ne placas tip ultrazvuka ili izgled fotografije,nego placas strucno lice tj ginekologa eksperta).
Ako u ustanovi postoji 4d aparat onda ce ti gledati na njemu,ako nemaju 4d aparat radice ti na obicnom-dobar i iskusan ginekolog vidi sve i na obicnom ultrazvuku ne treba mu 4d.
Ako si zainteresovana da ides kod njega okreni sve privatnike koje znas,i pitaj da li kod njih radi dr.Sinisa Stojic,i kazes konkretno da zelis da zakazes ekspertni uz...vidis koje su cene i to je to.

Ja sam iz Subotice,a Stojic je iz NS mada on radi bukvalno svuda po Srbiji jer putuje na pozive privatnika.Znaci kad se sakupi odredjeni broj zainteresovanih trudnica za njega onda ga pozivaju i on dolazi.
Tako je dolazio i kod nas,a kod nas inace dolazi svake druge subote jer je jako velik broj trudnica zainteresovan iskljucivo za njega.
Meni je prvi ekspertni radio bolnicki ginekolog koji mi inace vodi trudnocu u 12 nedelji.
Drugi ekspertni mi je radio Stojic u 22 nedelji i platila sam ga 6000 din.
Treci ekspertni mi je radio isto Stojic i platila sam 5500 din.
Ti ne moras ici na tri ekspertna,ja sam morala zbog nekih ranijih stvari i desavanja,ali ne mora svako.

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Ekspertni UZ
4.6.2010 21:54:46   
isidora88
daco hvala ti puno,nadam se da cu naci nekog jer bi trebala sledece nedelje da uradim EUZ

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Ekspertni UZ
4.6.2010 21:59:33   
Anoniman
Daco, gde može u NS inače da se nahvata dr Stojić?
Čisto informativno.
Je l* on u Betaniji?

I ja sam čula samo reči hvale za njega...Od žena kojima je vodio po dve trudnoće...

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Ekspertni UZ
4.6.2010 22:06:26   
Daca88

IZVORNA PORUKA: kaliopi

Daco, gde može u NS inače da se nahvata dr Stojić?
Čisto informativno.
Je l* on u Betaniji?

I ja sam čula samo reči hvale za njega...Od žena kojima je vodio po dve trudnoće...


Puf,ti si iz Zrenjanina...neznam...znam da ide u stvarno dosta gradova kao dosta privatnika,a sad da li radi i drzavno negde neznam.
Ti lepo isto okrenes privatne klinike u Zrenjaninu,i pitas...dobar dan,zanima me da li kod vas dolazi dr.Stojic...i ako dolazi zakazes.
Ako nije trazen u ZR ili ne dolazi onda doputujes u Ns ili Su,kad si zakazana sve brzo ide.
Ja sam cula sa radi u Senti,Kikindi,Subotici,Novom Sadu,Beogradu,Nisu,Kragujevcu...
E sad mozda je tako bilo nekada,zene koje su isle u gore navedene gradove su bile trudne pre nekoliko godina,ali u Subotici,Novom Sadu i Beogradu radi 100%
Treba zvati i pitati.

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Ekspertni UZ
4.6.2010 22:09:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: Mari86

IZVORNA PORUKA: isidora88

trudnocu vodim u P.......lu u centru kod dr Mackic ali ne znam nikog ko je kod nje vodio trudnocu pa bih zbog toga radila negde drugde.meni uvek radi i 4D UZ pa bih i sada da vidim bebu i na 4D i da se izmeri to sto treba user posted image
koliko si ti placala ekspertni?


draga ja sam vidjala mnogo trudnica ali su isli kod Gordane Kozarov...za ovu doktorku nisam cula...
Nego Smeski je isla u P....al na ekspertni..potrazi njene postove negde user posted image



Isidora vidi u ovoj temi , negde u sredini čini mi se...
Možda ti pomogne ...user posted image
KLIK




Ja sam ishla kod dr Kozarov.... fantastichna je....sve je ispregledala...obe bebe od glave do pete...usput objashnjavala muzu i meni.... ja zadovoljna 100% user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Ekspertni UZ
4.6.2010 22:20:14   
ljubavce
Samo jedno pitanje (nisam znala gde da ga postavim, pa videh ovu temu)

Da li postoji forum o temi UZ BEBINE GLAVICE?
Ili tema postoji ali ima drugaciji naziv.

Hvala.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Ekspertni UZ
4.6.2010 22:45:40   
Anoniman
hvala Daco.user posted image

(odgovor članu ljubavce)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Ekspertni UZ
4.6.2010 22:50:05   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: ljubavce

Samo jedno pitanje (nisam znala gde da ga postavim, pa videh ovu temu)

Da li postoji forum o temi UZ BEBINE GLAVICE?
Ili tema postoji ali ima drugaciji naziv.

Hvala.


Otvori. Znam da sam negde čitala o tome, ali ne mogu da nađem, bilo je davno. Ako tema iskrsne u međuvremenu, kopiraćemo.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu ljubavce)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Ekspertni UZ
5.6.2010 10:47:21   
Jeca*
UZ MOZGA

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Ekspertni UZ
5.6.2010 10:58:12   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

UZ MOZGA


To, Jeco!


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Ekspertni UZ
15.6.2010 14:32:49   
cipiripi
Ja planiram da idem na expertni u 20 - oj nedelji...
E sad..zanima me.. jel to podrazumeva 19+1 ili 20+ ?


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Ekspertni UZ
15.6.2010 18:28:34   
Daca88

IZVORNA PORUKA: cipiripi

Ja planiram da idem na expertni u 20 - oj nedelji...
E sad..zanima me.. jel to podrazumeva 19+1 ili 20+ ?


Expertni drugog tromesečja se radi od 18-22 ned,pa možeš kako hoćeš.
Ja sam bila sa 22+4.

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Ekspertni UZ
15.6.2010 21:36:39   
cipiripi
e odlicno user posted image hvala draga user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Ekspertni UZ
3.8.2010 0:01:33   
zvoncica24
Da li je kasno da prvi expertni uradim u 20. toj nedelji? Tako mi je doktor zakazao,preskacuci 13. nedelju sa obrazlozenjem da se u 20. nedelji sve bolje vidi user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here