|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beba sisa palac
26.6.2019 15:37:51   
dunja RR
Evo, situacija trenutna 😊

Zaplakala se u snu, i dok ja dođoh u sobu, palac je tu user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 26.6.2019 15:38:58 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Beba sisa palac
26.6.2019 15:41:41   
lesli
Ajoj ❤️ malo!
Dunja, pusti je. Mi smo imali tu fazu do jedno 3, mozda 4 meseca. I uspavljivala se i prva stvar kad otvori oci ugura palac u usta i sisa i sve cokce koliko jako sisa. Proslo je samo od sebe. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Beba sisa palac
26.6.2019 16:06:57   
Ana RR
Joj srce malo user posted image

Suzi, ja mislim da je to normalna faza, ne bih uopšte brinula zbog toga. Moj Marko je koristio dudu do 2. godine i vrlo lako smo se odvikli. Mislim da im treba nešto što ih smiruje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Beba sisa palac
26.6.2019 16:11:19   
smeško
Da, Dunja. Stalno je imao prstic u ustima, a sada samo kada se uspavljuje. Prstic i plisana igracka ili jastuce. 

Ja sam sisala prst jako dugo, do polaska u skolu. Oba palca su ista, nije se istanjio.😂

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Beba sisa palac
26.6.2019 16:16:08   
Sanjica26 RR
I S je drzala palac u ustima, ali je jako brzo prestala bez naseg odvikavanja. Meni je to slatko. Nije mi slatko kad dete od dve ili tri godine to isto radi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Beba sisa palac
26.6.2019 16:47:46   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Joj srce malo user posted image

Suzi, ja mislim da je to normalna faza, ne bih uopšte brinula zbog toga. Moj Marko je koristio dudu do 2. godine i vrlo lako smo se odvikli. Mislim da im treba nešto što ih smiruje.


Moje su obe dugo koristile dude, odvikle se bez ikakvih problema, jednu suzu nisu pustile. Slatko mi je i ako sisaju palac... Nesto mora da im bude uteha... Nece ici u skolu i sisati palac... 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Beba sisa palac
26.6.2019 16:57:38   
dunja RR
Bubi, nisi čitala temu, ima puno mama ovde koje su i u školi sisale palac, do visokih razreda :)


IZVORNA PORUKA: bubulence

Nece ici u skolu i sisati palac... 


< Poruku je uredio dunja RR -- 26.6.2019 16:58:18 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Beba sisa palac
26.6.2019 16:57:47   
Ana RR
Moja školska drugarica je sisala palac do srednje škole, možda i posle ali nije priznala... e ona ima istanjen palac i to baš. Stavljala je pamučnu maramicu na palac i onda u usta. Stvarno užasno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Beba sisa palac
26.6.2019 17:00:06   
dunja RR
Ja lično nisam znala nikog ko je sisao palac u školi, ali eto, silom prilika iščitah temu pa saznadoh da to postoji.
Ali, sve je za ljude ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Beba sisa palac
26.6.2019 17:03:53   
bubulence
Istina, nisam citala temu od pocetka. Nisam nikada ni videla ni cula da neko sisa palac u skolskom uzrastu. Ali i da se to desava, sta ima veze... Mada sigurno postoji nacin da se dete ranije odvikne. Isto kao i od dude... 


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Beba sisa palac
19.7.2019 5:58:15   
MimaKos
Kao jako mali je sisao prstice ali ga je brzo proslo ali smo mu vadili.prste iz usta svaki.put kada to uradi, dudu takodje nismo koristili, 


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 86
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Zašto su deca koja su često bosa, srećnija...
Kako hodanje bosih nogu podstiče razvoj mozga kod dece?



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image
Click Here