|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Veš mašina
20.12.2021 15:55:49   
dunja RR
Sinoć sam uključila na 40, i dežurala, vrata su bila hladna, ali kada je krenula da izbacuje vodu, stavila sam ruku u kadu, i voda je topla, mlaka, ne znam sada koja je T,, ali kontam da je crkao grejač voda bi bila hladna skroz jel tako ili grešim?
Ne može da greje slabije, on ako crkne, ne greje nikako, ili nije tako? Ili može da crkne na pola, što mi nema logike, ali ajd da pitam. Ne znam zapravo da li je u mašini jedan grejač ili više njih. Mi recimo u 2 peći na struju koju imamo imamo u svakoj 3 grejača, inače kaljeva peći su, ali nam je majstor ugradio grejače u njih pre 8 godina.


Voda u cevima je inače ledena, a mi u zgradi nemamo centralno grejanje, tako da je kupatilo uvek hladno.

Nisam uopšte na to obraćala ranije pažnju, ne znam zato sam sada posumnjala da ne radi grejač.

Još ću ispratiti sledeće iskuvavanje, čekam da se skupi veša.

< Poruku je uredio dunja RR -- 20.12.2021 15:56:30 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Veš mašina
20.12.2021 16:04:06   
dddaca
Samo ne guraj ruku u vodu kad budes proveravala iskuvavanje user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Veš mašina
20.12.2021 16:10:28   
dunja RR
user posted image

Ma iskreno, verujem da nije toliko vrelo, zbog ove ledene vode u cevima, putanje je koliko ugreje, ali javiću ;)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Veš mašina
20.12.2021 16:31:35   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: dunja RR

user posted image

Ma iskreno, verujem da nije toliko vrelo, zbog ove ledene vode u cevima, putanje je koliko ugreje, ali javiću ;)



Suzi, da je crkao grejac voda bi bila potpuno hladna. Nasa npr masina za sudove kad zavrsi pranje, sudovi su topli. Kad nam je crkao grejac bilo su hladni. Vrata su bila hladna. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Veš mašina
28.8.2022 19:16:23   
Bojjana
Izvinjavam se unapred ne znam da li sam na pravoj temi. Zelela bih da kupim kombinovanu masinu za ves 2 u 1. Da li neko ima informacije koja se dobro pokazala. Htela sam Candy pa nesto nisam sigurna, pozdrav.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Veš mašina
28.8.2022 19:18:35   
Bojjana
Dunja mi je pomogla pre skoro 2 godine za Bosch stapni usisivac😀 pa reko da probam sada sa masinom❤️.

(odgovor članu Bojjana)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Veš mašina
29.8.2022 20:43:37   
Didy
Nemam konkretan odgovor, osim da ljudi koji imaju 2 u 1 nisu baš zadovoljni. Moji brat i snaja su imali, nešto su se stalno žalili da ne radi dobro, na kraju tu za sušenje nisu ni koristili. Znam da kad opereš, ne može sve da osuši, nego mora iz dva puta. To bi mi već bilo dovoljno cimanja.

Ako imaš mesta i novca, bolje uzmi odvojene. Takođe za sušenje mora biti veća od mašine za pranje. Mi imamo beko za pranje od 7kg, a za sušenje 8kg. Bila je skuplja, ali mm je rekao da tako mora ako hoćeš da samo prebaciš iz jedne u drugu. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Bojjana)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Veš mašina
29.8.2022 21:33:22   
Sanjica26 RR
Bojana, nasa Ivana ima 2u1 i, zadovoljna je. Pogledaj unazad koji model ima 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Veš mašina
29.8.2022 22:09:11   
flamingos
Ja je nemam,tačnije,nemam mesta za nju.Mnogi je hvale.Šta znam.Pročitaj iskustva onih koji je imaju,pa odluči.Za sad mi je dobra ova.Za kasnije videćemo.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Veš mašina
31.8.2022 8:05:32   
IvanaSK RR
Ja imam Candy kombinovanu nekih pet godina, mislim. Nemam zamerki. Desi se da, na primer, bude malo vlazan lastiš koji je deblji na nekoj trenerci. A i to sve zavisi od kolicine vesa, programa... 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Veš mašina
31.8.2022 8:54:51   
Sanjica26 RR
Ivana, to se desava i na ovoj klasicnoj masini za susenje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Veš mašina
12.10.2023 8:16:18   
dddaca
Evo me i u ovoj temi. Kombinovana ili posebno za susenje, posebno za pranje? Mislim da necu imati mesta za obe, tako da me vise interesuju iskustva sa kombinovanom. Koji tip ove za susenje, ako uopste moze da se bira tip kod kombinovane? Da li kondenzacijska ili sa toplotnom pumpom? Bitno mi je da dobro pere i jos bolje ispira, ako ima opciju za dodatno ispiranje tokom cikluca pranja jos bolje, a sto se tice susenja tu me sve interesuje.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Veš mašina
12.10.2023 10:13:27   
Srecko47E
Ja sam uzela Candy,kombinovanu.
Prezadovoljna sam!

Susi 8kg vesa,lepo osusi.
Napravim oen loptice od alu folije pa ubrzam proces.
Eco eg ubrzava susenje takodje,bas sam zadovoljna.


Geberalno,ko ima mesta za ves,super!
Ja nemam,dugacno,a usko kupatilo,ne staju dve masine nikako,a nisam fan onih varijanti, masina na masinu.


Ali opet,sve se svodi na to , ko koliko mesta ima.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Veš mašina
12.10.2023 10:33:20   
Ana RR
Daco, ja imam odvojene mašine pa ne znam da li mogu da pomognem. Naša je Bosch sa toplotnom pumpom ali ima opciju i sa posudom za vodu i bez nje, pa ne znam da li je onda zapravo kombinacija - kondenzacijska sa toplotnom pumpom? Mm to zna, ja nisam sigurna. Ja sam zaista zadovoljna mada mi je žao što tada kadasmo kupovali nije bila sa svetlom unutra jer bih sigurno uzela nju, ali to je manje više nebitno.

Evo Srećko preporučuje Candy a ja se npr naježim na sam pomen. Davno smo imali Candy veš mašinu i nekih godinu dana je ok radila. Posle toga smo jedva čekali da je zamenimo koliko problema je bilo i od tada Candy više nikadMožda je bila samo takva serija ali meni dovoljno da ne poželim više.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Veš mašina
12.10.2023 12:48:06   
Srecko47E
Jaoo,ne marku,nikako!

Prezadovoljna sam odlukom za kombinovanu.

KOja crna Candy masina,crkla je posle mesec dana.
Jako im je losa servisna usliga,uzas su!

Nisam se dobro izrazila,usao mi je klijent i to sto sam htela da dopisem,pisem sada. user posted image


Candy ni dzabe vise.
Lepo pere,lepo susi,ali je kvalitet sporan.
Kazu losa serija,pa vrati mi novac!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Veš mašina
12.10.2023 13:04:12   
dunja RR
Srećko kojom kombinovanom si zadovoljna? Ja ću morati kombinovanu, ali tek kada budemo sređivali kupatilo, za sada me Gorenje (ima preko 15 godina) savršeno služi.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Veš mašina
12.10.2023 13:40:02   
dunja RR
Kad smo već u temi, da priupitam - da li ćebiće i jorgane perete u mašini ili nosite na hemijsko?

Moja tetka sve nosi na hemijsko, ćebad, jorgane...Ja ćebiće perem u mašini, nekad sam i one jorgane koji mogu da stanu, jedva ih naguram, ali stanu. Sada sam dva veća odnela na hemijsko, super su oprali, ali je trošak.


Imam i jedan jorgan koji nije baš veliki (recimo da je za jednu osobu tako se vodi, mada mogu i dve da se pokriju), njega sam obično prala u mašini. Razmišljam da li da ga operem opet u mašini, mislim da hoću.

< Poruku je uredio dunja RR -- 12.10.2023 14:33:40 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Veš mašina
12.10.2023 15:45:25   
Ana RR
Dunja, ja u mašinu pa u mašinu za sušenje, budu kao novi. Doduše, nemamo velike jorgane i ćebad, svi su za jednu osobu, tačno bih odlepila kada bi se mm i ja pokrivali onim bračnim jorganom user posted image on spava visoko, na dva jastuka, ja skoro pa bez jastuka, bio bi mi prekrivač preko glave user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 12.10.2023 15:54:47 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Veš mašina
12.10.2023 16:27:13   
dunja RR
Anči, kod nas se svako pokriva sa svojim, ne delimo jorgane, ćebiće, prekirivače, ma jok user posted image Lepo se ušuškamo u te velike, koje smo uglavnom podobijali na poklon, jer su nam pre dece često dolazili na spavanje, rodbina, prijatelji, iz belog sveta. Sada više ne dolaze jer ih i nemmao gde od kako dobismo decu (a još i firma u stanu...), pa te jorgane sada mi koristimo, i svako ima svoj. E sad ta dva najveća, oni su kao neki kvalitetniji, od neke memorijske pene (ili nešto slično), ali mogu da se peru u mašini, imaju oznaku. I jedan od njih uopšte ne može da stane u mašinu, toliko je pufnast, njega uvek nosim na hemijsko, a drugi može da stane, ali jedva naguram, pa je pitanje kako se opere. Njih sam nosila sada oba na hemijsko.

A ovaj manji i malo tanji ću sama opreti kao ranije, kada ga operem on se na sušilici osuši za sat vremena, ali bih volela da ga zamirišem nekim omekšivačem. Ovi sa hemijskog što su stigli tako lepo mirišu, evo danima, čak i pidžame nam svima mirišu, iako smo jorganima stavili navlaku, ali prenosi se. Obožavamo taj miris., ali verujem da nije obični omekšivač, imaju oni neku caku garant.

E sad pošto ja ne koristim omekšivač tečni, šta bih mogla staviti u mašinu za jorgan, neku kapsulu omekšivača, imalet neku preporuku?
Nadam se samo da se neće zaglaviti u vratima mašine kao kapsule deterdženta, njih ne koristim više, jer se uvek zaglave, verujem da je do tipa moje mašine i oblika/položaja vrata.

< Poruku je uredio dunja RR -- 12.10.2023 16:28:33 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Veš mašina
12.10.2023 19:26:52   
dddaca

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Daco, ja imam odvojene mašine pa ne znam da li mogu da pomognem. Naša je Bosch sa toplotnom pumpom ali ima opciju i sa posudom za vodu i bez nje, pa ne znam da li je onda zapravo kombinacija - kondenzacijska sa toplotnom pumpom? Mm to zna, ja nisam sigurna. Ja sam zaista zadovoljna mada mi je žao što tada kadasmo kupovali nije bila sa svetlom unutra jer bih sigurno uzela nju, ali to je manje više nebitno.

Evo Srećko preporučuje Candy a ja se npr naježim na sam pomen. Davno smo imali Candy veš mašinu i nekih godinu dana je ok radila. Posle toga smo jedva čekali da je zamenimo koliko problema je bilo i od tada Candy više nikadMožda je bila samo takva serija ali meni dovoljno da ne poželim više.


Dakle 2 glasa protiv Candy. Imacu to u vidu. Jos pre sam citala komentare da te kombinovane nisu bas dobre, pa onda cujem kako nisu lose i potpuno sam zbunjena. Ona bi mi bila odlicna zbog prostora, ali ako nije efikasna, onda bolje da pocnem da razmisljam o obe. Jos imam vremena za razmisljanje, nije mi hitno, ali polako prikupljam informacije.


IZVORNA PORUKA: Srecko47E

Susi 8kg vesa,lepo osusi.
Napravim oen loptice od alu folije pa ubrzam proces.
Eco eg ubrzava susenje takodje,bas sam zadovoljna.



Koju masinu imas? Koji model?


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Kad smo već u temi, da priupitam - da li ćebiće i jorgane perete u mašini ili nosite na hemijsko?



Perem u masini, ali ukljucim nekoliko dodatnih ispiranja. I ja ih naguram i razmisljam koliko se to uopste opere, ali ne isplati mi se da nosim na hemijsko.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Veš mašina
12.10.2023 21:55:17   
Ana RR
Daco, ako ti nešto znači, moja kuma i moja drugarica imaju LG kombinovane mašine,obe su zadovoljne.

Ali ono što je zeznuto po meni, je to što moraš voditi računa o količini veša koji pereš jer npr možeš oprati 9 kg veša ali smeš sušiti 7 kg. Lupam ali taj fazon.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Veš mašina
12.10.2023 22:26:11   
dddaca
Da, znam da manje moze da osusi nego da opere. Mada retko kad je bas napunim kad perem, tako da mislim da to ne bi trebalo da bude problem. Hvala Ana user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Veš mašina
12.10.2023 23:52:39   
dunja RR
Daco da i ja uvek dodatno isperem i ne stavim puno deterdženta. Stavljaš li omekšivač ili ne? 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Veš mašina
13.10.2023 6:52:15   
dddaca
Omeksivac na kraju obavezno, ali ne puno.Oko pola doze jer u suprotnom ne bih mogla da spavam od jakog mirisa

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Veš mašina
13.10.2023 12:41:30   
IvanaSK RR
Ja sve perem u mašini, a i skoro sve susim. Candy kombinovana ima veliki plus od mene. Prethodnu sam imala dosta godina i otišao neki deo pre deset_ dana. Pre tri dana stigla nova Candy kombinovana. Nismo hteli da zovemo majstora, jer smo smatrali da je ta stara sasvim dovoljno odradila svoje. Kod moje mame je pa ona razmišlja da je popravlja. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here