|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Crtani fimovi za decu
10.4.2015 21:12:11   
Kata90
da se i ja dovezem,rekla mi doktorica da nestavljam dete ispred tv a da gleda crtani jer onda nece kao hteti pricati,luda zenauser posted image a naprotiv bas gundja nestouser posted image ali nisam joj nista rekla na to.

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Crtani fimovi za decu
12.4.2015 0:24:21   
Azra_
I ja nekako Masu ne obožavam. Više volim Pčelicu Maju. Dete voli i jedno i drugo. Kada je Maša na programu Ultra televizije?

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Crtani fimovi za decu
12.4.2015 0:50:35   
Misha i Ljisha
Maša je ne neveljala vec bezobrazna ali je bas slatka. Cak i moja mama voli da gleda Mašu i kad ne cuva decuuser posted image . Naravno da svaka epizoda ima pouku koja je na isti onaj nacin kao i nasi stari crtani filmovi porucuju skriveno a ne eksplicitno kao npr u Pepi ili u nekom drugom crtanom filmu. Masa ipak stoji u cosku, meda je uci lepom ponasanju, higijeni, kako ne treba jesti slatkise i td. Tako da kad se sve uzme u obzir ok je Maša.heehhe...Ja bas volim da je gledam, ma porodicno je svi gledamo. Duca u poslednje vreme ne gleda bas tv eto Pepu i Masu i nekad gleda jobi jobotauser posted image ali to je ujutru dok dolazi k sebi. Uvece pred spavanje gleda pa pa letimo i radimo vezbe sa njima. I to je manje vise to

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Crtani fimovi za decu
12.4.2015 4:04:47   
Ana RR
Mm i ja obožavamo Mašu a Marko neće više da je gleda user posted image čak ni Pepu više ne traži.

Ovde voli da gleda Jake and neverland pirates, Caillou (imamo i knjigu pa čitamo pred spavanje), Mike the knight (mislim da se prikazuje i tu), i neki sa autićima i kamionima, sličan je onom Chuck and friends što je bio na Mini ultra.

< Poruku je uredio Ana RR -- 12.4.2015 4:05:34 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Crtani fimovi za decu
21.4.2015 14:04:53   
Modessty
Malo pre pročitah na FB. Crtani Maša i medvde dobio nagradu za najbolji crtani u prošloj godini! user posted image
Ja ih obožavam. Više gledam nego moja deca user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Crtani fimovi za decu
22.4.2015 12:14:37   
nikiteki
moja deca najvise vole da gledaju masu i medveda

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Crtani fimovi za decu
8.7.2015 0:25:33   
Mariya
Lu ima novi omiljeni crtani-Ben and Holly's little kingdom.stvarno je super crtani,i ja obozavam da ga gledam sa njom.crtali su ga oni što crtaju pepu ali je crtani smesniji i za veću decu. A osim ovog zadnjih nekoliko dana gleda pocoyo i pink pantera(ona kaže rozi tigar)user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Crtani fimovi za decu
8.7.2015 8:22:33   
Anoniman
kod nas su aktuelne spijunke, winks klub i pet's klub...

(odgovor članu Mariya)
  Direktna veza do poruke: 358
   RE: Crtani fimovi za decu
23.7.2015 9:08:26   
jovana jojo
Kod nas je omiljeni crtani još uvek Mija i ja,to J. gleda po sto putauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Crtani fimovi za decu
23.7.2015 11:34:00   
vikiveki
Da, taj crtani je opet počeo da se emituje na Minimaxu i moji ga gledaju,S. se baš sviđa onaj mali jednorog Oliver se valjda zove

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Crtani fimovi za decu
23.7.2015 11:53:25   
LP mama
Mm obožava crtaće, više nego decauser posted image , a svi familijarno gledamo Pingvine sa Madagaskara,
Luka je voleo Tom i čarobno drvo, pa stoji pred televizorom i izvodi one magične pokrete user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Crtani fimovi za decu
23.7.2015 12:35:01   
Anarunika

IZVORNA PORUKA: LP mama

Mm obožava crtaće, više nego decauser posted image , a svi familijarno gledamo Pingvine sa Madagaskara,
Luka je voleo Tom i čarobno drvo, pa stoji pred televizorom i izvodi one magične pokrete user posted image


E sad baš htedoh da napišem da moji sada redovno prate Pingvine sa Madagaskara pogotovo stariji,kad vidim LP ih već spomenula user posted image A sada ima onih kao edukativnih na Nikelodionu pa i to prate.

(odgovor članu LP mama)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Crtani fimovi za decu
23.7.2015 12:37:42   
jovana jojo
Moja voli da gleda crtaće na Minimaxu

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Crtani fimovi za decu
23.7.2015 12:43:00   
veselicaa
Trenutno najvise vole pop pixie.

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Crtani fimovi za decu
23.7.2015 12:52:37   
mimahana
Hana najvise voli da gleda Moj mali poni i Mia i ja a i ja ih volim,a Filip voli Kung fu pandu iliti Poa i Pingvine sa Madagaskarauser posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Crtani fimovi za decu
23.7.2015 12:56:43   
veselicaa
E da ove moje upravo gledaju Mia i ja,imaju nove epizode i odusevljene su njima,jedva cekaju da im pocne crtani.

(odgovor članu mimahana)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Crtani fimovi za decu
23.7.2015 13:03:32   
vikiveki
Moji do skoro nisu gasili Nikelodeon a sada su prešli na Minimax

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Crtani fimovi za decu
23.7.2015 13:08:16   
mila83
I moja Mima voli Miu, isto prati te nove episode, dok bata i dalje preferira bajke I Disney crtace, ponekad Nindza kornjace (stare) a obozava crtani A je to (ili Pat & Mat)

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Crtani fimovi za decu
23.7.2015 13:14:01   
jovana jojo
Moja je opsednuta Mijom,po ceo dan peva onu pesmuuser posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Crtani fimovi za decu
23.7.2015 13:19:06   
amdn
nam aje bila dugo omiljena Masa i miska ali na ruskom, onda Traktor tom i Pepa prase,
zao mi sto nema vise Dvoristance i Oktonauta to mu je isto bilo omiljeno,
sad smo u fazi Doktor Masinkova isto ruski crtac

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Crtani fimovi za decu
23.7.2015 13:23:11   
veselicaa
E da,Masa je uvek aktuelna,cak je i meni preslatka i cesto sednem sa S pa zajedno gledamo.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Crtani fimovi za decu
23.7.2015 13:53:09   
Mariya
Hehe, Maša, bezobraznicauser posted image
L zadnja dva dana traži da gleda Paju patkauser posted image Gde ga je videla, kako ga se setila nema pojma, ali gleda ga sa uživanjem!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Crtani fimovi za decu
23.7.2015 13:56:00   
veselicaa
E ti stari crtaci su divni,mm im pusta tom i dzerija pa zajedno gledaju.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Crtani fimovi za decu
23.7.2015 15:43:13   
vikiveki
Kad pomenuste Mašu mom najmlađem je trenutno omiljeni Maša i medved

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Crtani fimovi za decu
23.7.2015 15:53:51   
amdn
u nase vreme su bili super crtaci, mada meni Tom iDzeri sad bas nesto agresivni kad ih gledam, secam se Snorkijevca,
a najgluplje sto je ikada moglo biti jeste Laku noc deco i sugava lisica i kornjaca ista jos vec.
sad bas ima dosta zanimljivih i edukativnijih crtaca,
mi pustamo Juriju sad dugometrazne neke koji odgovaraju njegovom uzrastu i odgledamo iz dva tri navrata

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here