|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Crtani fimovi za decu
23.7.2015 15:56:21   
NadaR
Kod nas aktuelni Pingvini ,Avatar i Sundjer Bob.


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Crtani fimovi za decu
23.7.2015 15:59:46   
jovana jojo
I meni se sviđaju pingvini ali J. ih baš nešto ne voli

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Crtani fimovi za decu
23.7.2015 16:04:19   
vikiveki
e kod nas svvi vole da gledaju Pingvine,čak i taja voli da ih gleda,pa često porodično sedimo i gledamouser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Crtani fimovi za decu
23.7.2015 16:06:06   
veselicaa
amdn kako ti se ne svidja laku noc deco,ja sam obozavala to kao mala user posted image

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Crtani fimovi za decu
23.7.2015 16:08:24   
jovana jojo
Veselice,toga se i ja sećam,obožavala sam to da gledam kao mala

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Crtani fimovi za decu
23.7.2015 16:11:32   
veselicaa
Prvo je islo to pa dnevnik,skoro sam nasla na you tube i pokazala svojim smizlama.

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Crtani fimovi za decu
23.7.2015 16:13:46   
amdn
joj ako je to sa onom lisicom u 5 do 7 ili 7 i 5min, samo kad se setim te grozne lisice, ne secam se ni prica, znam samo da je trajalo bas kratko i da mi je ta lisca bila nekao ofucana i prljava, ko zna kakva me secanja vezuju za to laku noc user posted image
al sam volela da gledam onog arapina i kamilu Matildu, Neven je super bio, sad Juriju nekad nadjemo pa pustimo

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Crtani fimovi za decu
23.7.2015 16:13:54   
jovana jojo
Ja obožavala sam to da gledam,a uvodnu špicu i pesmu i danas pevam mojoj deci kao uspavanku.Sećaš li se te pesme ?

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Crtani fimovi za decu
23.7.2015 16:15:10   
vikiveki
Jovana,Veselice i ja sam to obožavala...a tu pesmu pevam i svojoj ali i deci u vrtiću

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Crtani fimovi za decu
23.7.2015 16:16:34   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: jovana jojo

Ja obožavala sam to da gledam,a uvodnu špicu i pesmu i danas pevam mojoj deci kao uspavanku.Sećaš li se te pesme ?

Skoro sam se setila kada sam nasla snimak na netu,pa je sada stalno pevusim.

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Crtani fimovi za decu
23.7.2015 16:18:45   
LP mama
Joooj, Matilda i Artemije i arapin... Kako sam to obožavala
"O zašto nemaš četiri noge, pa da zajedno lutamo po svetu..." user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Crtani fimovi za decu
23.7.2015 16:20:42   
vikiveki
user posted image LP mama ti se sećaš i njihovih imena,sada sam se i ja setilauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu LP mama)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Crtani fimovi za decu
23.7.2015 16:22:55   
jovana jojo
user posted image i ja se sećam njihovih imena...ma neprevaziđeni su

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Crtani fimovi za decu
23.7.2015 16:26:38   
LP mama
"Cika Altemije...pa vi ste se zacopali" user posted image
Onaj zeka što tepa user posted image

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Crtani fimovi za decu
23.7.2015 16:28:18   
vikiveki
Ma pravi biseri,šteta što to danas ne pustaju na TV

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu LP mama)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Crtani fimovi za decu
23.7.2015 16:36:51   
amdn
ja se isto secam te pesmice i Matilda koja trepce svojim veliki trepavica i mlati mindjusama,
steta sto sad nema takvih emisija.
Heh LPMama secas se i zeke user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Crtani fimovi za decu
24.7.2015 18:51:58   
Anarunika
Jao ni ja nisam volela Laku noć deco. Kad vidim to umesto nekog crtaća smorim se.Ali pesmu "Laku noć" sam pevala klincima user posted image Vidiš dobro ste me podset___ile da i to ubacim u repertoar za Živu.
A što se tiče crtaća nekad i sad, ja ipak glasam za ove sad. Prvo što je mnogo veći izbor,a drugo što stvarno ima edukativnih,pa mi samo dođu klinci sa nekim pitanjem ili pojmom a ja nemam pojma o čemu pričaju ili se zafrapiram odakle im ionformacija.
Oktonauti su Iki bili omiljeni i sada mi traži da mu puštam preko kompa ponekad. A i Dvorištance su obojca pratili,verovatno bi i sada.
A Duškodugouško, Tom i Džeri, Pink Panter zapravo uopšte nisu pametni crtaći i nisam ni sigurna koliko su za decu. A i dugometražni su kada malo bolje razmislim prilično agresivni. Otac ide da ubije ćerku u šumu i da joj izvadi srce! Snežana i sedam patuljaka. Pa onda maćeha koja zlostavlja svoju pastorku u Pepeljugi! Pa mala sirena i zla veštica itd. Ima i manje agresivnih ali ovi su kao najpopularniji.
Da se razumemo ja sam isto volela te crtaće da gledam i ako žele da ih gledaju klinci ne bih im branila jer mislim da zabrane u tom smislu nemaju svrhu,ali ove ideje jesu malo morbidne zar ne?


< Poruku je uredio Anarunika -- 24.7.2015 19:02:37 >

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Crtani fimovi za decu
10.10.2016 12:38:56   
dijana1*
Vuk voli da gleda Spartakusa, tako nesto nisam sigurnauser posted image
A Kosta i Uros vole da gledaju Maksima. Uros bas lepo djuska uz Maksimove pesmiceuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Crtani fimovi za decu
10.10.2016 14:02:51   
Anck Su Nmaun
Transformersi , Patrolne sape, Avatar... kao decake da imam user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Crtani fimovi za decu
10.10.2016 14:27:59   
emicaa
i kod Nas je Maksim hit,voli Minionse,princezu Sofiju,onu doktoricu za igracke i naravno Masu i medu

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Crtani fimovi za decu
26.3.2017 7:13:41   
IvanaSK RR
Klik
Mariya, evo Maksima :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Crtani fimovi za decu
26.3.2017 8:01:01   
branki*
pepa prase po ceo dan!kaze boka-ja sam pepa prase,boza je dzordz,tata je parse,mama je ovca suzi,baba je zec,a deda je gospodin bikuser posted image

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 26.3.2017 8:25:17 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Crtani fimovi za decu
26.3.2017 8:26:16   
IvanaSK RR
Branki, i sin dok je bio manji svi smo bili prasici user posted image
Sve epizode smo znali napamet.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Crtani fimovi za decu
26.3.2017 8:38:33   
eca89
Jao Branki divna je, duša mala, svi imate ulogeuser posted image ! I moja gleda Pepu, mada je sad počela gledati slovenačke crtane i traži pjesmice da sluša njihove, jer ih uči u vrtiću.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Crtani fimovi za decu
26.3.2017 8:53:58   
Sanjica26 RR
Moje vise ne gledaju pepu. Sad su aktuelne "Patrolne sape". A dugometrazne T gleda sve.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...
Roditelji, da li znate za pravilo 3-6-9-12?
U eri moderne tehnologije zavisnost od interneta je nažalost sve prisutnija, naročito među mladima. Kao i svaka druga b...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here