|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pojas za trudnice
10.11.2013 20:07:57   
Dani.kv
I ja pojas stavljam stojeci. Na ledja ne mogu ni minut. Inace pojas je super. Kad set_am obavezno ga nosim a po kuci mi smeta. Za sad je stomak visoko i sve je Ok

< Poruku je uredio Ana RR -- 10.11.2013 20:09:02 >

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Pojas za trudnice
10.11.2013 20:26:44   
Milica cica
Ja sam bila u apoteci i pitala za pojas, preporučila mi je ovaj kao što ima cvećka, i rekla mi da se stavlja u ležećem položaju. Samo ne znam od kada mogu da počnem da ga nosim.

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Pojas za trudnice
11.11.2013 2:01:37   
dijana1*
Moj se kopca napred i niko mi nije rekao u kom polozaju se stavlja, da li u lezecem ili dok stojimuser posted image
Meni je stomak nisko, pa i pojas stavim bas nisko. Danas sam ga malo nosala po stanu i lakse je sa njimuser posted image

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Pojas za trudnice
21.2.2014 15:09:46   
moja ciklama
Devijke, tj trudnice, user posted image pazarila sam ovaj user posted image . Meni se baš dopada, e sad..tek sam ga kupila..iskustva kasnije..
Nego da čujem Vas koje imate više iskustva oda mene, možda da uzmem ovako nešto user posted image
p.s. sniženje!

< Poruku je uredio moja ciklama -- 21.2.2014 15:10:51 >


_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Pojas za trudnice
21.2.2014 15:13:04   
degu
Ciklamo meni se čini da je super ovaj steznik, jer može da se podešava, a npr baš u tom delu i leđa i stomaka ti treba podrška. Ja imam pojas koji je više modni dodatak, još uvek mi je širok i ne mogu da ga nosim.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Steznici u trudnoci
21.2.2014 15:26:21   
Mara1986

IZVORNA PORUKA: cvećka

Pa onda smo otprilike u isto vreme pocele da ga nosimo... Meni dosta znaci kad idem napolje, ne nosim ga po kuci, ali kad setam... Pocne uvek da me boli donji deo stomaka, ali ne po sredini, nego sa obe strane, pa mi pojas taman pruzi tu neku podrsku i mogu dosta duze da izdrzim na nogama.


Ja imam ovaj i kupila sam ga kad sam bila 6 mesec ali nije mi tad bio od koristi pošto mi je stomak bio visoko pa mi nije pomagao ništa (kupila sam ga zbog bešike) e sad već kad sam na pragu devetog i ima neku funkciju pošto sad malko stomak pada ali moj sin mi jasno stavlja do znanja da mu se nikako nesviđa.... poludi.... ali nema veze ova u apoteci mi je rekla da je dobar posle porođaja za stezanje stomaka i da bi se sve vratilo na mesto ... pa ćemo videti...

Milice ja neznam kako ga stavljaš kad ležiš user posted image ja ga stavljam u stajaćem položaju

_____________________________

Ko ne zna da ceni vrednost žene,
nikad nije znao da ceni vrednost majke.

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Steznici u trudnoci
21.2.2014 15:27:45   
Mara1986

IZVORNA PORUKA: cvećka

Ja imam ovaj pojas i odlican mi je, moze lepo da se podesi koliko treba da se zategne i bas mi znaci... nemam iskustva sa drugima, cisto prenosim ovo [:

Mislila sam na ovaj citirala sam pogrešno user posted image

_____________________________

Ko ne zna da ceni vrednost žene,
nikad nije znao da ceni vrednost majke.

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Pojas za trudnice
21.2.2014 15:58:06   
madre
ciklamo, ja nemam iskustva sa pojasevima, nisam ih nosila iako mi je bio bas veliiiki stpmak, ali moja drugarica je nosaila taj sa gacaronama i bas ga je hvalilauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Pojas za trudnice
4.3.2014 12:22:06   
mali_mis
Ja sam prvo od neke 20 nedelje pa do neke 26 nedelje nosila onaj pojas koji je kao gace sa nogavicama, a posle sam se prebacila na farlinov pojas, i bio mi je stvarno super. I mene je ginekolog savetovao da ga stavljam lezeci, nikad mi to nije uspelo, pa sam pocela da spavam sa njim. Toliko sam se emotivno vezala za pojas, da sam ga skidala samo kad se tusiram, i nosala sam ga do porodjaja user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Pojas za trudnice
26.4.2014 8:03:20   
pari
razmišljam se da li kupiti pojas ili ne i koji...i da li smem da ga nosim na svoju ruku ili je bolje pitati dr...
kako ste vi zadovoljne pojasom, da li ga nosite...?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Pojas za trudnice
26.4.2014 10:26:38   
Mariya
Pari, ja imam ovaj prvi u ciklaminom postu. Kupila sam ga cini mi se u 6.mesecu i nosila sam ga do porodjaja. Meni je pomagao, osim sto je udoban, mogla sam duze da budem na nogama kad sam ga nosila.  Imala sam osecaj da mi bas lepo drzi stomak. A nisam pitala dr. za misljenje, jednom sam otisla na pregled sa pojasom, video je da ga nosim ali nije nista rekao.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Pojas za trudnice
26.4.2014 11:38:11   
pari
hvala Mariya!
baš se razmišljam između tih Cariwell-ovih i Farlina...

jedino me brine da li to pritiska stomak suviše...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Pojas za trudnice
26.4.2014 12:35:29   
Mariya
Ovaj moj ne. Ako ga dobro namestis ne useca se ni na kukovima ni iznad stomaka. I super je za grejanje ledja i pokrivanje stomaka (ako obuces kracu majicu,ili ti se majica podigneuser posted image ). A pre nego sto se odlucis, ti ih sve isprobaj, pa vidi koji ti odgovara.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Pojas za trudnice
26.4.2014 14:43:47   
degu
Ja nosim Farlin i baš mi je udoban, ne steže ni malo a čini mi se da mnogo duže mogu da šetam i da stojim s njim.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Pojas za trudnice
26.4.2014 23:23:38   
Mille
Trudnice drage, ja imam taj Farlinov pojas i ne znam da li ja ne umem da ga namestim ili mi ne odgovara. Ili me steze na kukovima ili ne osetim da uopste ima neku funkciju, nisam pametna..

_____________________________

I don't dance to a different drummer, I have my own music in my heart.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Pojas za trudnice
27.4.2014 12:34:16   
degu
Staviš ga ovako Mille, da ti kaišići budu malo gore a pojas da ti dođe ispod stomaka i tako ti bukvalno nosi stomak. Mislim da tek kad nam bude veći stomak ćemo osetiti da stvarno pomaže. Za sad nemam neki osećaj, al mogu duže da šetam i da radim po kući, pa kontam da pomaže user posted image
user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mille)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Pojas za trudnice
27.4.2014 14:05:10   
Ana RR
Ja sam ga koristila, mnogo mi je značio. Kaiševi moraju malo višlje pozadi, ja sam prvo nameštala pojas ispod stomaka pa mi onda mm zakopča kaiševe.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Pojas za trudnice
27.4.2014 14:11:33   
Meisje
Meni je babica rekla da ne valja stalno da se nosi jer opusta misice koji drze stomak..
Meni je bio preko potreban ali sam ga samo nosila kad sam znala da cu stojati duze ili setati vise..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Pojas za trudnice
28.4.2014 8:45:19   
Mille
Hvala na objasnjenju. Zbunjuje me sto kad ga stavim nemam osecaj da mi uopste pomaze, vise da mi smeta, a kada sam bila u Aniti da kupim trudnicki grudnjak, zena mi namestila taj njihov pojas, i posle 2 minuta sam osetila razliku i koliko mi je lakse sto ga imam na sebi. Taj je tri puta skuplji :( A izgleda kao debela guma sa cicak trakom.

_____________________________

I don't dance to a different drummer, I have my own music in my heart.

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Pojas za trudnice
2.9.2014 13:42:14   
anita
Drage devojke user posted image
Ja sam danas kupila pojas za trdunice. Cim sam stigla kuci odmah sam ga stavila. Utiske cu Vam pisati kad malo prodje vreme. Za sada mi se cini da je ok.
Inace pojas je meni preporucila babica sa iskustvom od preko 30 godina rada u porodilistu.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Mille)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Pojas za trudnice
2.9.2014 14:33:27   
mati
Ja nisam nosila pojas, a mozda je trebalo. Ugojila sam se 18 kg i svih 18 je bilo u stomak. Da sam nosila pojas mozda bi izbegla pojavu kile, ali mozda.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Pojas za trudnice
2.9.2014 20:00:14   
Sanjalica1980
Anita ja sam pre dve nedelje kupila onaj sa gacama ali mi je dr rekla da mi vec treba jaci. Onaj na cicak.
Kaze zato sto nosim blizance i stomacic je vec veliki user posted image
Bas javi kakav je tvoj user posted image

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Pojas za trudnice
3.9.2014 11:39:20   
anita
Sanjalice ja sam juce kupila onaj koji ide preko stomaka celog a dole ispod ima kao ojacanje. Za pocetak sam uzela ovaj.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Pojas za trudnice
3.9.2014 18:48:43   
Sanjalica1980
Anita jel' ih oblacis kao gace ili samo na stomak i od kog materijala je.
Danas sam dosla kod dr i to opet sa ovim pojasom koji je kao gace ali ide do grudi i ispod stomaka ima ojacanje.
Kaze mi dr ,rekli smo da necemo taj pojas nositi user posted image Nista vam ne pomaze samo cuva ledja.
Tako da cu sutra uzeti taj cvrsti.

Danas me malo i stomak boleo od njega. Vec sam velika a on mi drzi u donjem delu i onda me pritiska kada sedim.

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Pojas za trudnice
3.9.2014 20:30:50   
anita
Sanjalice
Oblacim ga kao gacice tj.navlacim ga odozdo nagore i ide do ispod grudi.

user posted image

Cena je 1130.
Sto se tice tog drugog pojasa ima i taj i kosta 1119 dinara. Iskreno da ti kazem prodavacica mi je pokazala i taj ali mi je na prvi pogled izgledao mnogo kruto pa sam se za pocetak odlucila za ovaj.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here