|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tragovi krvi u stolici
10.1.2013 12:25:37   
Trcosava
krv u redu (koliko shvatih nije neka upala u pitanju)

rezultati brisa se čekaju, izolovali su je u slučaju da je pokupila neku bakteriju)

javljam dalji razvoj

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Tragovi krvi u stolici
10.1.2013 12:29:29   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: branki

dobro je sto je u bolnici,pratice je.moze da bude sijaset nekih bezazlenijih stvari,ali NEC(neonatalni enterokolitis)zahteva intervenciju dr.je li kuma imala nekih komplikacija na porodjaju ili u trudnoci?za bebicu jedan velikiuser posted image user posted image


Koliko ja znam nije apsolutno nikakvih problema imala. Ni u trudnoći, ni na porođaju. Opet, napominjem da je tu dijagnozu dao lekar koji je porodio i koji nije na ''licinom mestu'' user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Tragovi krvi u stolici
10.1.2013 12:29:32   
branki*
da,snelle.veruj mi da se jezim sad kad opet citam tu odvratnu rec NEC.moze se javiti ako je beba patila u utrobi majke,npr ako je majka tokom trudnoce imala visok pritisak ili secer.kod nas se javio jer je boza prilikom carskog reza ostao dugo bez kiseonika,u tom trenu creva su bila bez kiseonika i doslo je do njihovog slepljivanja.imao je i klebsiellu.dr su prilicno nedefinisani kad je NEC u pitanju.nama na otpusnoj listi je pisalo na histopatoloskom izvestaju da je to najverovatnije posledica NEC-a,pod tom dijagnozom je i vodjen na hirurgiji.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Tragovi krvi u stolici
10.1.2013 12:33:17   
Snelle
Uh, verujem ti Branki. Hvala Bogu, sve je to sada iza vas user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Tragovi krvi u stolici
10.1.2013 12:36:46   
branki*
da,sve je sad gotovo,Bogu hvala.mada je bilo uzasno,ostane nesto u coveku,ja i dalje zagledjujem svaku bozinu pelenu,opipavam stomacic i sekiram se kad odbija da jede,sta cu,jace od mene..
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Tragovi krvi u stolici
10.1.2013 12:48:15   
Snelle
Joj Branki, moje dete je skoro godinu dana starije, pa posle svake stolice koju ima, ja "nabijem nos" u nošu da vidim da li je sve ok, i u granicama normale, da nema neke krvi user posted image Potpuno te razumem!

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Tragovi krvi u stolici
10.1.2013 12:50:57   
jovicaa
user posted image strasno, sta sve moze da se desi.
brankiuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Tragovi krvi u stolici
10.1.2013 12:52:41   
branki*
jovice,snelleuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Tragovi krvi u stolici
10.1.2013 13:01:59   
vikiveki
Branki, nisam znala za taj NEC ali mogu da zamislim kako ti je bilo...dobro je što je to sada iza vasuser posted image
Trcosava nadam se da će sa tvojim kumčetom biti sve okuser posted image A što se tiče tvoje kume, pretpostavljam kako je njenima pošto i ja imam sestru koja je takva i niko ništa ne sme da je pitauser posted image pa kad se nešto desi svi mene ispituju kao da ja sve treba da znam o njojuser posted image a ja znam ali neću sve da kažemuser posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Tragovi krvi u stolici
10.1.2013 13:09:45   
Trcosava
kakav si user posted image user posted image

ma ja isto mislim da je sve ok, samo gadno je kad ti neko pusti buvu pa posle ćuti....

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Tragovi krvi u stolici
31.1.2015 17:40:40   
doktorkakristal
BIBILIB Jutros kad je moje dete kakilo na nosici primetila sam da je kroz kaku bilo krvi...Mozda zato sto je kakio bas tvrdo pa ga je kaka povredila...Bas sam se uplasila...Da li je neko imao takvo iskustvo...?







_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Tragovi krvi u stolici
31.1.2015 18:12:04   
serpica
Odevdi dete lekaru,cisto da budes mirna,secam se da je nama dr rekao jos odavno da stolica moze da bude svakakve boje,nije strasno,sve dok ne bude krvi u njoj. Verujem da nije nista strasno ali ipak vidi sa dr za svaki slucaj

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Tragovi krvi u stolici
31.1.2015 18:28:06   
Maslacak15
Doktorka verovatno nije u stolici nego na stolici. Mi smo imali sa starijim sinom x puta dokle god je bio u fazi tvrde stolice. Pucanje kapilara sfinktera kod male dece je daleko najcesci uzrok krvi. Ako je sveza krv 99,9999% je to uzrok. Naravno mozes da odes kod lekara i proveris, ali ja sam skoro sigurna da je to razlog....

Ako nije homogeno, znacio nije iz creva, najverovatnije.

< Poruku je uredio Maslacak15 -- 31.1.2015 18:31:00 >

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Tragovi krvi u stolici
31.1.2015 19:35:49   
doktorkakristal
nisam ja postavila pitanje lose sam kopirala pitale je clanica BIBILIB nadam se da ce se javiti sa jos informacija

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Tragovi krvi u stolici
20.2.2015 15:05:21   
Bibilib
Hvala Doktorka,nismo bili kod doktora jos uvek ali nam se desilo jos jednom da dete ima krv na kaku i plakao je dok je kakio...Moracu sledece nedelje da ga odvedem do DR jer nasa Dr nije radila....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Tragovi krvi u stolici
30.3.2015 6:47:38   
branki*
ja sam se juce odseklauser posted image boka moja prethodna 2 dana nije imala stolicu,desava joj se to par puta.juce imala 2 normalne zute.oko 6 uvece se opet ukaki i vidim da je stolica sluzavija sa primesam krvi.ponasa se isto kao i do sad...prethodnih dana je bila malo prehladjena,kijala i cureo joj nos.od danas sam na strogoj dijeti sto se tice mleka i mlecnih proizvoda.prekjuce sam jela sirni namaz i neki sir isto.ne znam da li je to uticalo ili neki virus..planiram danas da pratim,pa sutra kod dr.ili treba odmah da idem?nisam pametna..user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Tragovi krvi u stolici
30.3.2015 7:18:50   
serpica
Branki ne znam koliko to ima veze sa tojom ishranom. Vidi danas kako je,ako se ne daj Boze ponovi idi kod dr... user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Tragovi krvi u stolici
30.3.2015 9:20:40   
milicicak
Branki, primese krvi u stolici mogu da budu normalne kod dojene bebe. Ali za svaki slucaj isprati i ako se pojavi jos neki put, pravac dr.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Tragovi krvi u stolici
30.3.2015 9:31:03   
branki*
ok,hocu.imala je stolicu jutros,zelenkasta i sluzava bas,ali bez krvi.....

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Tragovi krvi u stolici
30.3.2015 9:43:43   
milicicak
Zelenkasta moze da bude zato sto je posisala suvise prednjeg mleka a sluz moze da bude od slinaca ako ih ima. Necu da te plasim, ali to sto opisujes su prvi znaci alergije na pkm :(

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Tragovi krvi u stolici
30.3.2015 9:47:59   
degu
Nama je krv u stolici i sluz značila alergiju na pkm tako da može imati veze sa tvojom ishranom, a može biti neka infekcijica, može biti da je pukao kapilarčić zbog eksplozivne stolice, ako je svarena krv može biti od tvojih ragada ako ih imaš ili ako ima pukotinicu na čmaru. U svakom slučaju ako se opet desi, sačuvaj pelenu i ponesi kod pedijatra, naravno i Boku povedi da je pregleda. Jesu li joj tečnije, zelenkaste stolice, smrdljivije? Ako jesu prvo uradi koprokulturu i test na gljivice. Sluz može biti i do bala ako bali slučajno i od slinica.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Tragovi krvi u stolici
30.3.2015 9:48:21   
branki*
ima one i slince,prehladjena je...ali,znam da si pisala na tu temu,citala sam.ja cu strogo da pratim deklaracije,ionako mi boza ne koristi mleko,niti mlecne proizvode,niti bilo sta,resila sam da skroz izbacim mlecno,pa da vidim kako je.mi ionako imamo kontrolu u savetovalistu sutra,reci cu dr za to.jesi ti dojila mini bubu?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Tragovi krvi u stolici
30.3.2015 9:53:16   
branki*
hvala degu i milicicak puno.
jesu onako tecnije,a ova jutros zelena je bas bila sluzava,slinasta nekako.
u svakom slucaju cu eliminisati sve mlecno na neko vreme,ne moze da steti,cak i da je neka infekcija,je l tako?
znam da je snelle pisala da su njima rekli da nema nikakve alergije na ml.proteine,a beba je imala krv u stolici kad god bi ona jela mlecno.
uh...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Tragovi krvi u stolici
30.3.2015 9:54:23   
milicicak
Branki, dojila sam je do 14 meseci. Od njenog 4,5 meseca sam bila na bezmlecnoj ishrani. Njoj su pelene postale tako sluzave i tegljive sa tragovima krvi kad je otprilike imala 2 meseca... Ali ja stvarno ne jedem mlecno inace... Sir i jogurt retko, mleko uopste ne pijem tako da ona ni tad nije imala nesto puno kontakata sa pkm preko mog mleka. Svaku sumljivu pelenu slikaj pa pokazi dr.
Nadam se da zaista nije nista user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Tragovi krvi u stolici
30.3.2015 9:59:40   
branki*
ne jedem ni jaspecijalno nesto mlecno,niti pijem mleko,ne volim ga,ne znam sta mi bi da pojedem onaj sirni namaz,ali ver unosim mleko kroz slatkise,keks i tako...sve cu to da izbacim,pa cu videti.
sa ovom mojom decom sve neka muka..kazem juce kad sam videla onu krv,reko kad cu da imam'normalne' decije bolesti,a ne autisticni spektar,razvojna disfazija,ekcem,krv u stolici...user posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here