|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Crna stolica
21.1.2010 9:39:32   
Anitaaa
E ne znam ima li tema,ja sam je tražila ali nisam našla.
Jutros kad sam presvlačila malog videla sam da mu je stolica potpuno crna i jako tvrda u kuglicama ( kao koza user posted image ) pa me zanima jel to normalno.Razmišljam šta je jeo ali nije ništa novo,ne pije dodatno gvožđe i sl,nema temperaturu sve  je normalno sem te stolice.



_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Crna stolica
21.1.2010 9:41:14   
Jeca*
kao ovčica kad kaki user posted image  dešavalo nam se, pogotovo u tom uzrastu

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Crna stolica
21.1.2010 9:53:08   
Anitaaa
Znači da ne paničim.Mene mm odmah alarmirao da je dete bolesno i sl pa sam se malo unervozila

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Crna stolica
21.1.2010 11:28:40   
Jeca*
sigurno je nešto od hrane...
šta je jeo juče, prekjuče?

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Crna stolica
21.1.2010 12:52:00   
Anitaaa
prekjuče- mleko,jabuku sa plazmom,piletinu sa šargarepom i supicom,čaj od kamilice
juče-mleko,krušku,piletinasa rižom i brokolijem,sok od jabuke,
mislim daj je to to


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Crna stolica
21.1.2010 12:58:54   
simke

IZVORNA PORUKA: Anitaaa

prekjuče- mleko,jabuku sa plazmom,piletinu sa šargarepom i supicom,čaj od kamilice
juče-mleko,krušku,piletinasa rižom i brokolijem,sok od jabuke,
mislim daj je to to


I eto ti odgovorauser posted image
Nama se desavalo da ima takvu stolicu i kad jede spanac ili blitvu,a bogami i brokoli.Bude stolica na prvi pogled crna,ali kad malo bolje pogledas ustvari je zelenkastauser posted image

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Crna stolica
21.1.2010 13:02:15   
Anitaaa
Mislim da nije,jede brokoli već 6 nedelja i nikad mu do sada nije bilo promena u stolici.Nemam pojma

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Crna stolica
21.1.2010 13:09:17   
simke
Hm...a jel redovno imao stolicuuser posted image

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Crna stolica
21.1.2010 13:10:10   
kika 80
i moja je beba jutros imala tamno zelenu stolicu i to skoro sve u kuglicama.user posted image user posted image ..a vec dva dana je jeo kasicu od krompira i bundeve i pijo je sokic od jabuke jagode i maline hippov...mama mi kaze da mu dam caj od kamilice....ali me zanima sta vi mislite

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Crna stolica
21.1.2010 13:48:11   
Anitaaa
ima stolicu svakog dana dva puta.Juče je bila malo tamnija a danas crna.Čekam popodne da vidim ima li poboljšanja,dala sam mu čaj od kamilice da pije pa ćemo videti

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Crna stolica
21.1.2010 20:29:31   
Lilly*
user posted image Moje znanje o crnoj stolici je sledeće user posted image user posted image :
1. Može biti crna ukoliko ima viška gvožđa u organizmu pa se ono izlučuje- ne davati nekoliko dana hranu bogatu gvožđem pa videti da li se stanje menja;
2. može biti i kada je stolica tvrda pa je jako koncentrovana (bez obzira što je izbacuje npr. 2x dnevno ali pomalo)- davati kuvane šljive i mekinjice- pahuljice;
3. i može biti znak poremećene crevne flore- davati jogurt nekoliko puta dnevno oko nedelju dana pa videti da li će se ponoviti
Sve u svemu ništa strašno, ne brini user posted image

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Crna stolica
21.1.2010 20:38:20   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Lilly RR

user posted image Moje znanje o crnoj stolici je sledeće user posted image user posted image :
1. Može biti crna ukoliko ima viška gvožđa u organizmu pa se ono izlučuje- ne davati nekoliko dana hranu bogatu gvožđem pa videti da li se stanje menja;
2. može biti i kada je stolica tvrda pa je jako koncentrovana (bez obzira što je izbacuje npr. 2x dnevno ali pomalo)- davati kuvane šljive i mekinjice- pahuljice;
3. i može biti znak poremećene crevne flore- davati jogurt nekoliko puta dnevno oko nedelju dana pa videti da li će se ponoviti
Sve u svemu ništa strašno, ne brini user posted image



Lilly user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here