RE: Amniocenteza (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


bojana92 -> RE: Amniocenteza (8.3.2018 22:11:05)

Hvala puno na odgovorima.Verujem da je sve dobro,cak mislim da posto je devojcica posle dva decaka malo zeza,pa moram sve i svasta da radim :D Dobro je sto su samo dva hromozama nasli da nisu dobri,a ostalih 98 jesu,to mi malo olaksava sledeci korak,kordo,nadam se da ce tamo pisati samo 46 xx,bez dodatnih komentrara :D




madre -> RE: Amniocenteza (8.3.2018 22:18:36)

Maslacak, zelim i ja da ti se zahvalim na strpljenju i angažovanju[sm=smiley31.gif]
Bojana, bice sve kako treba[sm=smiley1.gif]




bojana92 -> RE: Amniocenteza (8.3.2018 23:13:40)

Jos jednom hvala na odgovorima,lakse su spavati nocas :) Bice to sve dobro,mora,i sreca sto samo dva nisu dobra,a svi ostali jesu :) Javljam vam sta bude dalje :)




dunja RR -> RE: Amniocenteza (8.3.2018 23:15:35)

Bojana, Maraj [sm=smiley31.gif]




milicicak -> RE: Amniocenteza (9.3.2018 6:57:02)

Bojana, o odnosu geneticarke prema tebi mogu samo da kazem da bih joj zabranila da radi sa pacijentima! Umesto da te smiri i objasni ti rezultate ona pominje nenormalne bebe! Strasno! Ono sto je kod tvojih rezultata dobro je da je na velikom broju mitoza pronadjen jako mali broj celija sa greskom u deobi. One su najverovatnije deo ekstraembrionalnih struktura (tj. nisu poreklom od bebe) i to ce se razjasniti kordocentezom. Ali sve ti je Maslacak objasnila. Jedan veliki [sm=smiley31.gif] za tebe i puno pozitivne energije saljem.
Maraj, kao i Maslacak mislim da se bespotrebno nerviras jer ti ni jedan rezultat nije dramaticno los. Ako ti je frka od amnio, a ne bi trebalo da bude jer se ona rutinski izvodi i kod trudnica na tvom tipu terapije, idi na NPT da ti glava bude mirna. Tvoj mir nema cenu a za novac cete se nekako snaci. Iskreno, mislim da tvoja dr iz dz bespotrebno dize paniku oko svega i da podgreva taj tvoj panicarski odgovor na situaciju koja iz mog ugla zaista nije toliko dramaticna. Ali nisam ti u kozi i ne znam zaista kako se osecas. Samo mogu da ti posaljem veliki [sm=smiley31.gif] i puno pozitivne energije i da ponovim jos jednom da je moje misljenje da rezultati zaista nisu toliko losi




gablerova -> RE: Amniocenteza (11.3.2018 18:28:05)

ćao svima,

htela sam da podelim sa vama jedan dobar izvor informacija. ja sam, čak, nekoliko puta konsultovala lekare ONLINE putem i dobila brze i tačne odgovore na sve nedoumice. topla preporuka ukoliko imate bilo kakva pitanja u vezi trudnoće.

ps.s. sajt pokriva i druge medicinske teme, čekirajte sekciju bolesti.

puno pozdrava
Reklamiranje nije dozvoljeno bez prethodnog dogovora sa Marketingom RR!




Mmila -> RE: Amniocenteza (8.11.2022 19:30:37)

Maslacak Ako si I dalje aktivna volela bi da cujem misljenje mog dabl testa. Beta HCG 2,1 ,Pappa 0,299. Adjusted risk za down pise 1:580. Mada I''ma pored I biohemical koji je katastrofa 1:9 I Nt+Biochemical 1:40. De je rekla da se gledam adjusted mada me svakako plasi kompletan rezultat.Nt je 1,5 crl 68 12+4 gn a 13 +1 Po uz .radjena je amniocenteza ziva nisam do rezultata. Molim te za tvoje misljenje? 




Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 81 82 [83]