|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kokice
8.3.2015 19:41:02   
veselicaa
Mmm cokolada,verujem da su bile dobre user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kokice
11.3.2015 10:16:52   
Plavusa34
volimo svi kokice jednom sam probala sa karamelom al neznam napravitiuser posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kokice
24.10.2015 9:43:25   
branki*
ja dala boki pre dva dana kokice.otvorila za b kesu i ona navalila hoce i ona.i ja ajde,nego ja odgrizem one delice tamo gde je ona opnica,a njj dam samo beli ostatak da joj se ne zalepi za nepce i jela super,samo trazi,stavim joj na sto i ona sama uzima.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kokice
24.10.2015 10:42:45   
dijana1*
Branki pa bravo za Bokuuser posted image ja se jos uvek plasim da dam Kosti. On voli sve da jede sam tako da tesko da bi mi dozvolio da bilo sta odvajam. Ali zato semenke jede kao lud, ne mogu da stignem da mu ocistimuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kokice
24.10.2015 10:45:21   
Sanjica26 RR
Ni ja Sofi nisam jos to dala. Bojim se da joj dajem, jer ona nema strpljenja da ceka dok joj ocistim. Isto tako ni jednoj ni drugoj ne dajem bombone.Jedinovkad je neki rodjendan T jede.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kokice
24.10.2015 10:50:23   
dijana1*
Mozda bi on i znao da jede ali ja se plasim i nema potrebe da rizikujem.
A sto se tice bombona ja ih inace ne kupujem ali moja mama ih uvek ima u torbi, one mekane karamel i Vuk je uzimao a Kosta video i raskukao se da hoce i on. Dali mu jednu i od tada krijemouser posted image sam sve lepo otvori i po malo gricka ali ne volim da mi se deca bez potrebe navlace na slatkise i grickalice. Taj dzek cuvam kada bas prigustiuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kokice
24.10.2015 10:52:09   
Didy
Ja sam svojima dosta rano dala kokice. Ne secam se tacno kada, ali se secam da me je kuma kritikovala - Zar se ne bojis da im dajes? S godinu dana mislim da su uveliko jeli i nisam im odvajala beli od krckavog dela.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kokice
24.10.2015 11:14:23   
isidora88
I meni je Mateja dosta rano poceo da jede kokice, nikad se nije zagrcnuo. Bombone mu ne dajem, ne voli ih. Probao je par puta gumene pre par meseci ali mu se ne svidjaju. A tvrde bombone ne kupujem niti mu dajem, ne zbog straha nego da ne kvari zube zbog gluposti.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kokice
24.10.2015 11:16:17   
Sanjica26 RR
Upravo zbog toga i ne dajem bombone. Smatram da joj to nista ne koristi.Hvala Bogu ona to i ne trazi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kokice
24.10.2015 13:51:35   
choopa choops
I ja sam mojima davalaa kokice bez problema.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kokice
22.12.2015 10:43:53   
dejana007
Kokice obozava, vise ih voli od drugih grickalica. cak i nece da ih deli user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kokice
22.12.2015 12:06:54   
tekilica
Kokice obozava, ali sam se ja dugo bojala da joj dam. Iskeno, ne znam kada je pocela da ih jede, ali definitivno ih obozava. I one slatke i slane klasicne i sa piletinom...

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kokice
2.6.2016 20:53:47   
mila83
Ja jos nisam T dala kokice..iskreno,ne secam se kada sam klincima dala,koliko su bili stari. Ona sada ima 20 zubica,mozda bi i mogli polako poceti,sa onako malo usitnjenim kokicama.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kokice
3.6.2016 1:08:52   
choopa choops
Dala kokice i maloj. Pa možda sa oko 14mj prvi put. Ta melje sve i bademe čak, pa štpo ne bi i kokice. user posted image Svekrva pada u nesvijest kad dođe, ja sam možda i previše oputena, a ona je moja totalna suprostnost. Ona,recimo, unuku od 8g i dalje renda jabuku iz straha da se on ne zadavi?!user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kokice
3.6.2016 8:38:54   
mila83
E Chupo,to je stvarno previse,mislim na to rendanje jabuke detetu od 8 godina!

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kokice
3.6.2016 10:56:58   
Mala Elena
Moja obozava....do skoro sam joj odvajala onaj tvrdi deo a sada vec nema potrebe.
Ijoooj Chupo user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kokice
3.6.2016 13:58:35   
Maraj
Ja sam uvek nešto imala fobiju od kokica , mozda zato sto sam se par puta "davila" sa njima...tako da ne verujem da cu zuriti s njima , sto se tice ishrane mog sina

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kokice
10.6.2016 19:08:34   
mila83
Da prijavim da je T danas probala kokice ! Setali smo,i uzela sam starijim klincima i ona je odmah naravno trazila.Davala sam joj izmrvljene za pocetak. Svidjaju joj se user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kokice
10.6.2016 20:30:16   
Mala Elena
Super, pa ja nisam cula da neko dete ne voli kokice!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kokice
10.6.2016 21:05:27   
mila83
Mislim da nisam ni ja,mada ako se zagrcnu i zapamte po losem,neko vreme nece da okuse kokice..tako je jedan klinac od moje drugarice...ove su bile mekane i ne previse slane,zato sam i dala da proba...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kokice
10.6.2016 21:20:02   
Maraj
Mila , ta sam user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kokice
10.6.2016 21:38:24   
vonavoj
Moje obe obozavaju kokice.jer ih ja obozavam! Obe su rano pocele da jedu!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kokice
29.10.2016 14:46:38   
Anck Su Nmaun
Mi smo zavisnici os kokica!
Mikrotalasna nam je naj vise za kokice user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kokice
29.10.2016 15:30:40   
Animsaj9
Da uz flm + Coca Cola

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kokice
29.10.2016 16:16:19   
isidora88
Ja ih volim, ali svaki put mi se zalepi za nepce ona tanka opna iki mi se zabije izmedju zuba ili u meso, da ne mogu ni konac da provucem, odlepim od toga tako da ih izbegavam. I jako me nadimaju

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here