|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moja mama i ja
15.12.2014 23:46:12   
Anoniman
branki, tako teku i razgovori mene i moje mame. isto! mi se cujemo po par puta dnevno, ako se desi da se ne vidimo. inace, gleda da dodje prepodne da malo bude sa decom, sem ako sveki ne dolazi. samo je pretereno brizna, to je sve. ali i to zna da nekada preoptereti. takva je ista bila i moja baka, njena mama. desavalo se da zove rano ujutru, pre nego sto moji krenu na posao, tata se javi, a tasta mu kaze da stavi salce jer je mnogo hladno. user posted image smesno, ali tako je..
ja se inace sa mojom mamom jedino svadjam oko ksenije. jer ona nju sve pusta, na glavu da joj se popne pustila bi je, kritikuje me ako vicem na nju, ne daj Boze da je sljepim.. a onda ova mala to sve slusa i koristi... inace, obozava je!!! mislim da je mnogo vise voli nego sto je mene volela.

< Poruku je uredio Macaki -- 15.12.2014 23:48:11 >

(odgovor članu dragicar)
  Direktna veza do poruke: 251
   RE: Moja mama i ja
17.12.2014 8:51:59   
Peace*
Ja se sa mamom čujem samo kad je nešto hitno. Imamo odličan odnos, ali smo obe dosta zauzete, i jednostavno nemamo potrebu da se čujemo svaki dan. Ako je nešto bzvz tipa "Šta ima novo?", to šaljemo porukom, pa kad druga strana ima vremena, napiše. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Moja mama i ja
17.12.2014 18:46:04   
mama krava

IZVORNA PORUKA: Macaki

branki, tako teku i razgovori mene i moje mame. isto! mi se cujemo po par puta dnevno, ako se desi da se ne vidimo. inace, gleda da dodje prepodne da malo bude sa decom, sem ako sveki ne dolazi. samo je pretereno brizna, to je sve. ali i to zna da nekada preoptereti. takva je ista bila i moja baka, njena mama. desavalo se da zove rano ujutru, pre nego sto moji krenu na posao, tata se javi, a tasta mu kaze da stavi salce jer je mnogo hladno. user posted image smesno, ali tako je..
ja se inace sa mojom mamom jedino svadjam oko ksenije. jer ona nju sve pusta, na glavu da joj se popne pustila bi je, kritikuje me ako vicem na nju, ne daj Boze da je sljepim.. a onda ova mala to sve slusa i koristi... inace, obozava je!!! mislim da je mnogo vise voli nego sto je mene volela.

Kao da si opisala situaciju meme i moje mame i moje starije cerke! Sad je prestala da me pita da li sam jelauser posted image , jer sam se jednom kad sam bila nesto bzv nervozna na nju izdrala zbog tog pitanja. Pa, pobogu imala sam tada dete i bila trudna sa drugim i imala 35god!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Moja mama i ja
17.12.2014 19:33:47   
Anoniman
mene mama isto stalno pita da li sam jela. ako se slucajno pozalim da me boli glava - treba da jedem. ako kazem da mi je muka - treba da jedem... ako mi bilo sta zafali - resenje je da jedem. i uvek komentarise kako sam kilava i slaba i svasta mi fali i neretko kaze pogledaj se kako izgledas, samo sto nisi pala od nejela i slabosti. user posted image mislim sta reci... zato se retko i zalim.

(odgovor članu mama krava)
  Direktna veza do poruke: 254
   RE: Moja mama i ja
21.12.2014 15:48:43   
dragicar
Moja mama stalno pazi dal smo deca i ja dovoljno obuceni, dal smo jeli, dal smo kvalitetno jeli. i obozava kad ustanemo ranije - a ja to nikad nisam volela, ni u periodu kad sam bila devojka :-)

_____________________________

Život je lep

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Moja mama i ja
21.12.2014 20:24:11   
Torbica

IZVORNA PORUKA: Macaki

mene mama isto stalno pita da li sam jela. ako se slucajno pozalim da me boli glava - treba da jedem. ako kazem da mi je muka - treba da jedem... ako mi bilo sta zafali - resenje je da jedem. i uvek komentarise kako sam kilava i slaba i svasta mi fali i neretko kaze pogledaj se kako izgledas, samo sto nisi pala od nejela i slabosti. user posted image mislim sta reci... zato se retko i zalim.

user posted image Joooj!
Moja mama..... Nedavno smo imale fazu zahladnelih odnosa, nekih godinu dana, ono, ponekad se cujemo i vidimo jednom u dva meseca.. Na 100 km smo. Medjutim, da ne gresim dusu posle svakog porodjaja je bila tu prvih 30-40 dana i dolazila da pripomogne kad je gusto... Pa evo i sad, kako sam pocela da radim, od septembra, gleda da dodje svaki drugi vikend, a sad sam je zamolila da pricuva klince preko raspusta da ne idu u vrtic, I dosla je. Hvala joj do neba.
Nije preterano brizna, mislim ne nervira me, mada ako kazem da na poslu nisam stigla da jedem, odmah kritike i narednih dana drobljenje, moras jeeeesti.. Ruku na srce, i mi smo mame, pa videcemo nas jednog dana user posted image
Sve u svemu, moj veliki drug, moja velika podrska i ono kad je bilo najvaznije, odigrala je kako treba, pritom samohrana, borila se kao lavica, svaka joj cast!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Moja mama i ja
21.12.2014 22:30:57   
bubulence
da da, i mi smo mame i jedva cekam da vidim kakve cemo tek biti.
vec sada se cesto setim onog maminog od ranije ‘pitacu te kada budes imala svoje dete‘...
zove me mama juce popodne (a cule smo se dva puta pre toga) i naravno pitanja: sta ste radili, sta ste rucali, jeli vam hladno, gde je Ema ( a Ema kod komsinice), da li je otisla u patofnama ili patikama i jos milion pitanja i naravno svako propraceno mojim prevrtanjem ociju. posle pola sata dolazi Ema kuci i ja sa vrata ' sta ste radile, jeste se igrale, jesi bila dobra, jesi nesto jela, jesi izuvala sunjalice' a ona jadna prevrce ocima i odgovara sa 'aha' ... odmah sam shvatila da sam ista moja mama

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Moja mama i ja
22.12.2014 0:26:02   
Sanjica26 RR
Moja majka ako se ne javljam na mobilni pomisli na najgore cstvari. Evo npr danas dugo se nisam javljala i kad sam se javila drzala mi je predavanje.
Mnogo puta preteruje ali je ne osudjujem. Na putu sam da postanem kao i ona.
user posted image
Inace moj najveci prijatelj i oslonac u zivotu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Moja mama i ja
22.12.2014 0:36:21   
choopa choops
moja mama uopšte ne zove tako često. Meni je bilo jako teško da se naviknem na svekrvu koja je non stop zivkala sina. dodušee sad je mrvicu prorijedila, ali ona kaže da je to jednostavno jače od nje, a i njena majka je ista takva, nju zovne bar 5 puta dnevno user posted image

Ja se češće čujem sa mamom samo ako se nešto dešava, tipa neko je bolestan, ili imamo neki važan događđaj i slično...Inače prođe i po tri, četiri dana da se ne čujemo...Mada zavisi od perioda, ljeti se čujemo i viđamo češće, jer živi na m od moje kuće p odem tamo na kaficu i djeca da se izigraju u dvorištu.



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Moja mama i ja
22.12.2014 9:28:45   
Peace*

IZVORNA PORUKA: choopa choops

moja mama uopšte ne zove tako često. Meni je bilo jako teško da se naviknem na svekrvu koja je non stop zivkala sina. dodušee sad je mrvicu prorijedila, ali ona kaže da je to jednostavno jače od nje, a i njena majka je ista takva, nju zovne bar 5 puta dnevno user posted image

Ja se češće čujem sa mamom samo ako se nešto dešava, tipa neko je bolestan, ili imamo neki važan događđaj i slično...Inače prođe i po tri, četiri dana da se ne čujemo...Mada zavisi od perioda, ljeti se čujemo i viđamo češće, jer živi na m od moje kuće p odem tamo na kaficu i djeca da se izigraju u dvorištu.





E, baš tako Choopa. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Moja mama i ja
23.12.2014 21:45:28   
superm
Velika podrška! Uvek, uvek, uvek je tu.user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Moja mama i ja
27.12.2014 17:49:29   
Maraj
Moje sveuser posted image user posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Moja mama i ja
26.9.2015 12:54:58   
Maraj
Da malo dignem temu....
Boze koliko je moja mama požrtvovana za mog brata i mene....nekad pomislim da nema svoj zivot koliko gleda da nama ugodi.
Celu trudnocu je oko mene. Cisti mi po stanu (renovirali smo kupatilo i wc) . Toliko je prasine bile kao na najgoroj geadjevini. Sve je ona sama ceo moj stan koji nije bas mali -ima preko 100 kvadrata , sama oribala. Kad idem kod dr a najcesce je to pre podne , da ne idem sama jer je mm za to vreme na poslu , ona ide sa mnom. Kuva stno
Sto za tatu , brata i nju , stalno pravi nesto i za mm i mene. Evo danas je mm vanredno na poslu ja moram da lezim jer imam zalazan CR za 4 dana ona ce mi za sat i po doneti vrucu musaku. Da ne kazem da je jutros bila na pijaci. Nakupovala voca i povrca za njih , i naravno meni donela obilje voca. Ne znam sta vise reci za nju. Puno je volim a mislim da joj to nikad nisam rekla....nikad koliko mi znaci....

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Moja mama i ja
26.9.2015 13:24:55   
isidora88
e maraj blago tebiuser posted image
zao mi je sto ja nemam sa kim da podelim neke stvari jer prosto sa tatom i bratom ne mogu o nekim stvarima...
dok sam bila na strogom mirovanju, moj tata je po ceo bio sa Matejom jer je mm bio na terenu, donosio mi rucak svakog dana, obavljao kupovinu, radio je sve ono sto bi majka trebala da radi za svoje dete... moja mama je za to vreme uzivala na moru, vratila se na par dana, unuku je kupila cak magnet za frizideruser posted image , nije dosla ni da me vidi i opet je otisla na more. njen zivot je procvetao kad nas je ostavila, uziva zena sa novim muzem, ponasa se kao klinka. sta reci kad je njen muz uvek tu za mene da pomogne oko popravki u kuci, on Mateju voli kao svog unuka, a ona takva bezdusnauser posted image
budite srecne vi koje imate majke koje su tu za vas, bez obzira na neke nesuglasice user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Moja mama i ja
26.9.2015 15:07:21   
jess021
Isi, ne znam sta bi rekla, verujem da je tesko, ali Hvala Bogu imas tatu koji je tu za tebe.
Ne mogu ti reci da se ne nerviras, jer to je nemoguce, ali probaj sto manje. Misli na svoju porodicu, na tatu i brata koji su tu za tebe.
user posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Moja mama i ja
6.4.2018 20:33:53   
Misha i Ljisha
Nego imate predlog za moju "dilemu" ne bih ovo nazvala problemom.Ne znam kako mojoj mami da kazem da prestane da pravi rucak user posted image Toliko je mrzi da kuva da sve otalja i sve mi je user posted image ali idemo redovno jer ona zeli sve da nas okupi i vidi. Matora je, umori se i otaljava. Mislim da cu poceti da joj govorim da se vidimo nedeljom NAKON rucka. Ja ne znam kako neko moze da ne ispohuje meso kako treba????Npr to pretprosli vikend. Prosli vikend sos od visanja je bio nejestiv, al kao jedemo ga user posted image danas riblja corba user posted image ma luk nije izdinstan, i tako plivaju kockice luka po corbi....fuuj...al kao jedemo jel, reda radi. Ma svaki put imam gorusicu. Cak ni ribu nije lepo ispekla. Ne nam kako da joj kazem. A isto je i sa sveki. Sveki sve zagori. Zamislite prosli rucak joj je zagoreo krompir od kog je htela da napravi pire. Znaci krompir u vodi joj je zagoreo. Toliko o tome. Malcice je bolji ukus svega ali takodje, mrzi je i sve na brzaka da otalja. Jesu i vase mame takve?

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Moja mama i ja
6.4.2018 20:51:09   
jess021
Ljiso, moja mama stvarno dobro kuva, ne mogu da se pozalim a i imamo takav odnos da mogu opusteno da joj kazem da je suprotno.
Ne znam da li bi se tvoja naljutila da joj otvoreno kazes ili da dolazite nakon rucka ili da se svi angazujete oko istog, iako ti sad neces bas imati vremena.
Ili probaj da se vadis na decuuser posted image
Kazi da D bas ne voli tako ili nesto sl.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Moja mama i ja
6.4.2018 20:57:24   
vonavoj
Ljisha..meni moja mama nije skuvala rucak ni kad sam se porodila..a da ne pricam da nas je pozvala na rucak od kad sam se udala..
Tata sprema rucakuser posted image
Mama je isto tako.kuvala..samo da smandrlja nesto..zato sto joj je sveki kuvala ceo zivot..a nije imala ni od kpga da nauci..

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Moja mama i ja
6.4.2018 21:00:55   
Sanjica26 RR
Moja mama divno kuva. Uvek sa puno ljubavi sprema. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Moja mama i ja
6.4.2018 21:20:41   
Misha i Ljisha
Ma ima.moja mama volju kako da kazem. Ona zeli sve nas name okupu.i zove nas redovno SVAKE nedelje. Mi svi idemo redovno svake nedelje (osim snajke-cesto ima snajka izgovor sad se mislim.mozda je bas zbog kuvanjauser posted image jer nema snajka nikakvih razmirica sa mamom). Danas sam pomislila bas to da se angazujem ja oko rucka. Bolje da sam ja skuvala riblju corbu. Mislim ne znam opet ne volim dve zene u kuhinji. To tek sto mrzim i sve mislim kako ne volim da se meni beko petlja tako se i ja drzim po strani. Npr ja kad mi dodje mama ja njoj nista ne dozvoljavam da radi. Dodje kod mene na kaficu i cast i to je to. Dok npr kod brata kuci ona tamo em sto cuva decu em im sprema usisava i td.
Ja sa tatom imam bolji odnos i tata i ja smo vec komentarisali mamino kuvanje. Medjutim ni tata ni ja joj nismo rekli nista. Ne bi se ona naljutila ali opet sve se mialim da se nista ne bi promenilo. A iz dobre namere bi ona svejedno rekla npr da ja hocu da skuvam rucak "nemoj Ljiljo odmori se ja cu". Kako da kazem. Ona nas zove jer zeli sve da nas vidi za tim stolom. Ali izdaje je snaga. Ona je dijabeticar. Noge je bole. Nema prst na jednoj nozi. Ima hronican umor i td. Ok ima masinu za pranje sudja pa makar nakpn rucka ne pere sve rucno da jos stoji za sudoperom.
A opet. Brat i snajka su specificni oni su sve na tajmingu uvek negde idu retko.kad tako otpadaju sa porodicom. I uglavnom su na rucku i odose negde. Dok.se mi uvek malo duze zadrzimo. Znaci ako se ne bi vidjali na rucku malo teze bi se vidjali ovako sa bratovom porodicom. Kazem prosto nemam pojma kako. Eto snajka je danas pravila salatu zena. Krompit salatu sa lukom i zelenu i ukrasila rotkvicama.i krastavcima. Sve se mislim da je to oravila da isto "ispravi" ukus rucka. No svi smo fini jer znamo da nas mama jako voli i da nas zeli videti na okupu

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Moja mama i ja
6.4.2018 21:27:37   
Sanjica26 RR
Onda je normalno sto rucak smandrlja kad je izdaje snaga. Ja joj ne bih rekla nista, nego bih se potrudila i napravila nesto i napomenula da to ne pravi. Tesko da mozes ti nju sad da ispravljas kad je u godinama i kad je losijeg zdravlja.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Moja mama i ja
6.4.2018 21:38:30   
Misha i Ljisha
Pa da. Tata pravi kolace npr. Super tata pravi kolace ili ja napravim pa ponesem. Danas je i snajka kolacw. Eto to uglavnom neko drugi a ne ona da jos ne bi bila u iskusenjuda olizuje serpe i lonce zbog visokog secera. Mm npr kad krene prolece cesto pravi kotlic ili rostilj. To svi volimo. Pa je tako "odmenimo". Izdaje je snaga a hoce. Prosli vikend smo bili kod sveki jer je njoj bio Uskrs i baba uvek obelezi. Njoj je zagoreo krompir za pire i zagoreo joj grasak. Inace nije toliko bolesna kao moja mama ali racunam i ona je matora.
Pre toga vikend sam rekla mami da bi mi prijalo da budem kuci ceo dan i da cu ja praviti rucak samo sto se nije naljutila. U fazonu jaoo kupili smo mesa racunali na vas. Kao da meso ne moze da ostavi u frizideru ili da zamrzne.
Moja mama pravi NAJBOLJU supu na svetu. Njena supa stvarno nema konkurenciju ali sve ostalo smandrlja.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Moja mama i ja
6.4.2018 21:55:12   
Misha i Ljisha
Sanjice napravila bih ja nesto za rucak pa ponela ali osim salata i eventualno priloga koji moze da se podgreje i kolaca ne mogu. Mislim ohladi se dok.mi dodjemo tamo..znaci bezveze da pravim.pa da nosim hladno za nedeljno rucak. Dok smo bili na salasu npr za badnje vece sam ja pravila veceru za sve. Ovde imam jako mali sto i nema sanse da svi stanemo i stvarno od kad smo se doselili nisam pravila rucam za sve nas.
D i ja smo u decembru bile na spavanju kod.mojih i mama je pravila pasulj. Mislim tu nema bas sta puno da pogresis sto ja kazem taj se rucak pravi sam. Tad je cak i ona prokomentarisala da joj nije lep. Ma tacno se vidi da ne mari za hranu vise a kazem ne dozvoljava bas da se ja sad tu nesto petljam. Mislim to sto ispecem krompir il nesto sitno je bezveze kad ona pravi glavno jelo. Koje svi jedemo kazem uredno iz postovanja. Ma i D ja teram da jede uvek i trubim "baka se trudila moras ruckati". Zao mi je. Secam se kad sam ja prvi put napravila supu. Bila je uzasna. Mama i tata su je jeliuser posted image i rekli da je odlicna za prvi put. E imam utisak da mi sad svi tako iz kulture sve jedemo i iz neke podrske. Al ubi me zeludac svaki put

E da stariji bratanac je danas cak pljunuo ribu,mladji uopste nije hteo da jede a D sam terala da jede i kad je pojela recimo vise od pola parceta ribe rekla sam joj da je dosta ako ne zeli vise. I tata kaze da im uvek ostane puno ostataka od rucka. Cak mama insistira da nam zapakuje i iz kulture ponesem ostatke jer navaljuje (da ja kao ne moram sutra da pravim rucak) i kad dodjem kuci najcesci scenario je da dam psu sve.

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 6.4.2018 22:02:24 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Moja mama i ja
6.4.2018 22:34:57   
madre
Ljiso, prosto sam bez saveta i predloga i u neku ruku mi je smesno sve sto si napisala user posted image kazi mi, majku mu, pa sta to ona kuva za te ruckove? I jel uvek tako kuvala ili se sad iskvarila? user posted image

< Poruku je uredio madre -- 6.4.2018 22:36:38 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Moja mama i ja
6.4.2018 22:36:45   
Duškić
IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Nego imate predlog za moju "dilemu" ne bih ovo nazvala problemom.Ne znam kako mojoj mami da kazem da prestane da pravi rucak user posted image Toliko je mrzi da kuva da sve otalja i sve mi je user posted image ali idemo redovno jer ona zeli sve da nas okupi i vidi. Matora je, umori se i otaljava. Mislim da cu poceti da joj govorim da se vidimo nedeljom NAKON rucka. Ja ne znam kako neko moze da ne ispohuje meso kako treba????Npr to pretprosli vikend. Prosli vikend sos od visanja je bio nejestiv, al kao jedemo ga user posted image danas riblja corba user posted image ma luk nije izdinstan, i tako plivaju kockice luka po corbi....fuuj...al kao jedemo jel, reda radi. Ma svaki put imam gorusicu. Cak ni ribu nije lepo ispekla. Ne nam kako da joj kazem. A isto je i sa sveki. Sveki sve zagori. Zamislite prosli rucak joj je zagoreo krompir od kog je htela da napravi pire. Znaci krompir u vodi joj je zagoreo. Toliko o tome. Malcice je bolji ukus svega ali takodje, mrzi je i sve na brzaka da otalja. Jesu i vase mame takve?


Moja stvarno mama fantasticno kuva, a lomi se sve da nas ugosti uveeek.
Kod sveki baaas sve zagori, obozava svoj tel.i tako se sve spece i zagori. Ili kad pravi nesto, stedi i uradi zamenu sastojaka pa je to skroz bljak.



< Poruku je uredio Duškić -- 6.4.2018 22:37:11 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here