|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
13.9.2014 18:25:55   
vonavoj
BIce jos tumbanja,ali za sada dok je samo Tika tu,njene stvari su u prvom planu..a u onim fijokama,prva je bebina,a druga T! To su stvari koje se redje nose..tipa farmerkica,beba ima 5 pari farmerkica,62-68..sve sam dobila,pa mi nije bilo tesko da operem i slozim..pa makar i jednom obukla!
A donjih delova ima u tri reda,vi vidite samo prvi..poredjala sam po velicini,nazad su 68..

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
13.9.2014 18:29:30   
branki*
super su ti te gajbice!ja mislila da uzmem one velike ukrasne kutije,ali mi bas nisu ni jeftine......

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
13.9.2014 18:31:19   
vonavoj
gajbice,koje su u prvom redu,su starije..ranije sam kupila,i nema ih vise..ima vece,ali su 300din..
a te dole ciklama i zelena su 200din..neke cinije,ali sta ima veze!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
13.9.2014 19:55:20   
anita
Von mislim da nije bitno da li je gajbica ili neka posuda user posted image bitno je da sluzi.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
13.9.2014 20:06:00   
vonavoj
bas tako,radi posao!

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
14.9.2014 0:02:13   
Anoniman
Von super su gajbice, bas mi se svidja kako si uredila.user posted image za idejuuser posted image

(odgovor članu anita)
  Direktna veza do poruke: 306
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
14.9.2014 0:04:31   
Torbica
E svaka ti cast, gajbice su pun pogodak! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
24.10.2014 20:00:06   
Njica
Drage moje, gledam kako ste prelepo uredili bebeci kutak i po jednoj slici vidim - znaci u redu je ako je krevetac blizu prozora? I ako je radijator pored kreveca? Hvala na odgovorimauser posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
24.10.2014 20:53:13   
branki*
imam i ja dilemu gde cu krevetac da stavim...ako nema druge mogucnosti,onda tako,ali ipak je mozda bolje da ne bude bas krevetac ni pored radijatora,ni pored prozora odmah.ume da vuce od prozora ili zna da bude mnogo svetlosti ili sunca...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Njica)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
24.10.2014 21:05:38   
isidora88
meni je krevetac ispod prozora i radijatora bio, radijator sam smanjila na minimum jer mi je u stanu bilo toplo, pa nije bilo ni potrebe za grejanjem u toj sobi, na prozoru su bile stalno spustene roletne, nije mi bilo mracno u sobi jer sam imala i izlaz na terasu u toj sobi tako je je bilo svetlosti sasvim dovoljno.

< Poruku je uredio isidora88 -- 24.10.2014 21:06:09 >


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
24.10.2014 21:17:42   
Didy
Ne bih nikako stavila dečji krevetac pored radijatora, radije bih gurnula bračni pod radijator, a dečji s druge strane ako ima mesta. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
24.10.2014 21:56:15   
dijana1*
Slazem se sa Didi , mislim da beba ne treba da spava pored radijatora ili prozora..

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
24.10.2014 22:51:28   
isidora88
kod nas drugi raspored nije mogao, da sam stavila bracni do radijatora ne bih mogla da pridjem ni prozoru ni terasi.
meni su prozori pvc, dobro dihtuju tako da niti duva, niti sunce smeta, niti radijator greje, tako da kao da je stojao do zidauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
24.10.2014 22:54:18   
Didy
Meni prozor ne bi smetao, ja nemam te tripaove od duvanja i promaje, ali od suvog vazduha imam. E, sad, ako je radijator stalno isključen, onda je to ok.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
12.7.2015 7:20:05   
Maraj
Ne nadjoh temu pa cu pisati ovde...

mi cemo imati sobu za bebu. Dakle neće biti sa nama u sobi vec u sobi pored. Treba u potpunosti da je opremimo.
Zanimaju me one komode u kojima se nalazi kadica za kupanje. Da li je to zgodno ili da gledam posebno kadicu?
Dakle cela soba je prazna i planiramo skroz da je opremimo za bekana.
al sad nesto razmisljam da l necemo isprskati zid ako bebu kupamo u toj komodi sa kadicom?

< Poruku je uredio Maraj -- 12.7.2015 7:21:18 >

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
12.7.2015 7:35:47   
milicicak
Maraj, sve moje drugarice koje su kupile komodu sa kadicom su se pokajale. Ne zbog prskanja zida nego zato sto ta kadica zauzima puno skladisnog prostora i obicno bude jako mala, beba u njoj moze da se kupa par meseci..
Mi smo za mini bubu pravili komodicu i na nju je isla podloga za presvlacenje. A kupili smo nosac za kadicu i kadicu odvojeno u Aksi (kadicu jos koristimo user posted image )

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
12.7.2015 7:43:18   
Maraj
Da pa jeste mala....juce sam gledala.... al ne znam sta da radim.... nama prostor nije problem
Imamo dosta prostora i u stanu i u toj sobi koju smo namenili za bebu.
juce bili u Aksi i gledali onaj namestaj sto ide uz krevetac, pa se mislimo sta bi mogli da uzmemo od tog namestaja.... Opet kazem mi moramo nesto uzeti jer je soba velika a potpuno prazna. Dakle uz kreverac bi svakako jos nesto uzeli al ne znam koliko mi je prakticna ta komoda sa kadicom. Prodaje se jos i onaj ormar uz krevetac i visoke fioke bez te kadice

< Poruku je uredio Maraj -- 12.7.2015 7:44:06 >

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
12.7.2015 7:48:30   
degu
Nije problem što ti komodica oduzima prostor, već kadica oduzima prostor komodici user posted image a kadica je jako mala, bolje da uzmete komodu sa postoljem za presvlačenje, bez kadice. Obične komode su praktične user posted image možeš i ormarić da uzmeš.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
12.7.2015 7:49:19   
milicicak
Maraj, mi smo sav namestaj pravili :) za pocetak ce ti trebati komoda, krevetac i mozda orman a kako bebac bude rastao sobica ce se napuniti igrackama, knjigama, stolom i stolicama... Za pocetak gledaj krevetac i namestaj za odlaganje stvari :)
A ta komoda sa kadicom definitivno nije prakticna

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
12.7.2015 8:03:38   
Frcokla
I mi ćemo da napravimo bebi kutak u našoj sobi za početak! Za neke dve nedelje ja mislim. Jedva čekam ! user posted image
Kontam da bude sa nama u sobi tih nekih mesec-dva, u svom krevetcu naravno, da je pri ruci dok se ne oporavim malo. A isto tako i da izbegnemo bake, koje će verovatno koristiti svaku priliku da bebu nosaju, čim se mama "izgubi" iz sobe. user posted image user posted image

Inače imamo sređenu pripremljenu sobicu samo za njega!

_____________________________

Malo magije. I malo vise strpljenja.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
12.7.2015 9:06:32   
jess021
I nasa beba ce od pocetka imati svoju dobu, bar je tako plan.
Videcete kad za 2-3 dana dovucem krevetac u spavacuuser posted image
Maraj i ja mislim da te kadice nisu prakticne, ja cu kupiti plasticno korito za kupanje bebe, a komodu cemo praviti po meri. Sve sto sam videla mi je nesto malo, ovako napravim kako mi odgovara.


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Frcokla)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
12.7.2015 9:17:00   
bebilule
Ma raj, ja bih odmah uzela ormar kad vec kupujes ili pravis. U njega mozes odlagati bebece stvari od rodjenja do 18 god :). Eventualno jednu komodu za odlaganje starcica na pocetku. Tako je i kod mene nekim sticajem okolnosti. Beba ce imati svoju sobu do nas, ona je sad opremljena kao djecija, ima i ormar. Za pocetak cu krevetac ubaciti kod nas i posto upravo pravimo garderober napravicu i jednu komodu ladicar na koju mogu staviti podlogu za presvlacenje. Tu ce mi biti bebeca garderobica a i u ormar cu poceti odlagati kako se toga bude skupljalo. Kasnije planiram samo prebaciti krevetac u djeciju sobu i to je to.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
12.7.2015 9:32:35   
Maraj
http://urbanline.rs/ponude/deciji-namestaj/cilek/safari-natura/

kako vam izgleda ova sobica? Mm i ja smo se zaljubili u nju al ja mislim da je ovo mnogo skupo.... otici ce mm ovih dana pa ce da vidi za cenu.... al svakako ako ne uzmemo ovaj krevetac onda cu onaj obican beli i najverovatnije i komodu i orman

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
12.7.2015 9:34:01   
bebilule
Koliko para?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Kako pripremiti kutak za bebu, u vašoj sobi?
12.7.2015 9:36:34   
branki*
maraj,meni je lepo.mada,ovo moze da napravi svaki stolar po meri tvojoj i da zalepis neki stiker na to.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Lepe vesti iz najvećeg privatnog porodiliš...
U najsavremenijem privatnom porodilištu u našoj zemlji, koje je deo vodećeg privatnog zdravstvenog sistema MediGroup, ov...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

ljubav
jabudic

Da li ste zadovoljne paznjom koju vam muz poklanja?

Da (43%)

Ne (20%)

Kako kad (20%)

Moglo bi i bolje (17%)


Ukupan broj glasova: 116

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here