|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ja - u mojim ocima
22.2.2009 22:30:01   
Laura
Davno sam procitala da ako zelis upoznati neku osobu,
trebas je pustiti da prica,a ti samo trebas nauciti dobro
da slusas!

Onog momenta kad ostanete same sa sobom
u svojoj cutnji, priznate li sebi onu drugu stranu svog
unutrasnjeg JA?
Kakvi ste u komunikaciji sa drugima?
Kako vidite sebe u svojim ocima,
bez skromnosti i pretvaranja?

_____________________________

Snovi nikad ne umiru, umiru samo sanjari ...
Direktna veza do poruke: 1
   [Obrisana poruka]
22.2.2009 22:34:06   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Laura)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Ja - u mojim ocima
22.2.2009 22:34:11   
eugenija
Kada sve utihne, i ja ostanem u kontaktu sa nekim dubokim unutrašnjim svetom, svaki put osetim isto... Ono što vidim jeste malu preplašenu devojčicu koja ima neodoljivu želju da odleti kod mame po one dve igračke što su joj ostale od detinjstva u sobi.. da ih zgrabi, sakrije se ispod stola i stisne što može jače...

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Laura)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Ja - u mojim ocima
22.2.2009 22:35:58   
Verus
Trudim se da budem objektivna kada ostanem sama sa sobom, da priznam sebi svoje mane i cenim vrline, pa da pokusam da popravim ono sto ne valja.. Mislim da sam dosta dobra u komunikaciji, volim puno da pricam, ali umem jako dobro da slusam, budem tu, posavetujem.  Mislim da sam dobra osoba, da nisam "lazna" i da se ne pretvaram u vezi stvari...neki ljudi koji me cak i ne znaju dobro kazu da "nosim srce na rukavu"  tj. otvoreno se vidi sta mislim i osecam....e to bas ne volim...ne zasluzuje svako da zna kako mi je....

Laura kafica sreco?

(odgovor članu Laura)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Ja - u mojim ocima
22.2.2009 22:46:45   
Laura
Gagi,napisala si bas ono sto ja ponekad osetim, kad ostanem sama
sa svojim mislima,ponekad se osecam bas kao preplasena devojcica,
koja bi potrcala u mamin zastitnicki zagrljaj, jer znam da bi ona sve
to resila na svoj nacin, a ja bih se osecala,kao u dobra stara vremena,
zasticeno i bezbrizno user posted image


_____________________________

Snovi nikad ne umiru, umiru samo sanjari ...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Ja - u mojim ocima
23.2.2009 11:32:55   
Anoniman
"...Outside it's now raining

And tears are falling from my eyes

Why did it have to happen

Why did it all have to end

I'm a big big girl

In a big big world
..."

Ovo je bila pesma koja me je držala u životu dok sam živela sama u inostranstvu. Osećala sam se toliko sitnom, toliko uplašenom, a opet, sve sam radila kao svako odrastao, snagu sam crpila iz neke neverovatne dubine. Da, jesam teška sam, namćor sam, ali JA MOGU SVE! To mi je nedavno rekla jedna osoba, i tada sam bila užasno ponosna, i sada uvek kada posustanem, uvek kada nisam sigurna zašto nešto radim, ma u milion situacija, samo se setim tih reči "Ti možeš sve!"... Zahvalna sam na toj izjavi, koja je verovatno od strane te osobe ustvari bila skroz besvesna koliki je to uticaj imalo na mene. user posted image

(odgovor članu Laura)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Ja - u mojim ocima
23.2.2009 15:22:21   
Lu
Ja u ogledalu vidim emotivno iscrpljenu djevojčicu koja ide iz krajnosti u krajnost.
Ponekad me sitnice rastuže i povrijede a ponekad sam tvrda ko kamen,posljedica potiskivanja ružnih doživljaja valjdauser posted image
iskrena potpuno,predana,vjerna i ponekad dosadna sama sebiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Ja - u mojim ocima
23.2.2009 15:32:32   
Anoniman
"...niko niko kao ja ..."user posted image

sala mala ... mada mislim da sam nekad zena zmaj, i ako me jako znaju povrijediti neke stvari pa cak i sitnice... ali mislim da sam jaka kao licnost, dajem sve i trazim sve od prijateljstva do ljubavi... ne volim polovicne stvari...

u kratkim crtama žena, majka i borac!!!


< Poruku je uredio Tasha RR -- 24.2.2009 8:45:02 >

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Ja - u mojim ocima
23.2.2009 16:02:45   
Jacaca
IZVORNA PORUKA: Tasha RR



JA MOGU SVE! To mi je nedavno rekla jedna osoba, i tada sam bila užasno ponosna, i sada uvek kada posustanem, uvek kada nisam sigurna zašto nešto radim, ma u milion situacija, samo se setim tih reči "Ti možeš sve!"... Zahvalna sam na toj izjavi, koja je verovatno od strane te osobe ustvari bila skroz besvesna koliki je to uticaj imalo na mene. user posted image



Tako mene ljudi vide, svasta sam prezivela i izdrzala, uspela i opstala, to je cinjenica. Medjutim, ja se ne osecam bas tako i nekada se iznerviram sto kada sam ja u pitanju i moj problem, svi kazu ZA TEBE SE NI MALO NE BRINEMuser posted image  Nisam ja nesalomiva, cak naprotivuser posted image , ali to definitivno niko ne prihvata nego me svi tovare kao magarca da resim umesto njih, jer kao ja cu to levom rukom.user posted image Pa nije tako!user posted image Nasmejana sam uvek, takvog sam lika da i kada se ne smejem imam izrazene jagodice pa ljudi misle da sam nasmejana, umem i ja da poludim i sve bi ih prebila, ali me to jako brzo prodje, pa sve istolerisem. Opet, kada razmislim, bolje tako nego  da me zale. Hvala Bogu imam predivnog muza koji se stvarno trudi da me sto vise razmazi, jer i meni je to potrebno.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Ja - u mojim ocima
23.2.2009 16:42:38   
kumara

IZVORNA PORUKA: lu

Ja u ogledalu vidim emotivno iscrpljenu djevojčicu koja ide iz krajnosti u krajnost.
Ponekad me sitnice rastuže i povrijede a ponekad sam tvrda ko kamen,posljedica potiskivanja ružnih doživljaja valjdauser posted image


E ovo i za mene vazi! Lu srce moje!!! user posted image
Takodje sam nekad jako teska, a sa druge strane se cesto pravim heroj i cekam da neko vidi da mi nije sve oko u dusi, pa kad niko ne vidi onda budem besna, umesto lepo da kazem sve sto mislim (ali se nekako uvek trudim da nikog ne uvredim, osim mame kojoj uvek sve sve kazem i sta mislim i sta ne mislim, pa mi posle bude krivo).

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Ja - u mojim ocima
23.2.2009 18:33:42   
Modessty
Imam jednu veeeeliku manu: KAŽEM ONO ŠTO MISLIM i ne umem da sakrijem osećanja.
Možda je to nekad dobro ali više je slučajeva kad nije dobro.
Mrzim nepravdu.


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Ja - u mojim ocima
23.2.2009 19:31:31   
Ana RR
Pocela sam da volim sebe onog trenutka kada sam u ocima svog dragog videla svoj odraz. U jednoj pesmi Matija Beckovic je rekao :

I zato sto si me ti volela, ja sam voleo sebe!
 
I ja kazem, zato sto imam nekog ko misli da mnogo vredim, ko kaze da sam sjajna onda kad to mozda i nisam, ko me zeli i kad sama sebi nisam lepa ali njemu sam najlepsa.., zato sto imam nekog ko me voli vise od zivota i onda kada to ne zasluzujem, cija sam jedina porodica, zato je i moj odraz mnogo, mnogo lepsi..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Ja - u mojim ocima
23.2.2009 19:46:29   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: Modessty

Imam jednu veeeeliku manu: KAŽEM ONO ŠTO MISLIM i ne umem da sakrijem osećanja.
Možda je to nekad dobro ali više je slučajeva kad nije dobro.
Mrzim nepravdu.




I ja sam ista takva! Koliko sam samo imala problema zbog iskrenosti i ja opet isto, ali nekako sam ja sama mirnija kad kažem kako jeste...

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Ja - u mojim ocima
23.2.2009 19:53:32   
Laura
Najteze je coveku da spozna sam sebe.

Znam ponekad biti izuzetno teska, nepodnosljiva sama sebi,
isto tako znam da se drzim nekih svojih principa i da udaram glavom o zid,
iako znam da nisam u pravu.
Veliki sam borac i neposustajem lako,ali isto tako pazim
da u toj borbi ne povredim nekog.
Pazljiva sam i nisam sebicna, nudim srce na dlanu, kome
smatram da mogu dati i kad volim - volim za citav zivot.
Moja najveca mana, koja mi se obila o glavu je moj jezik.
Ne govorim iza ledja, sve kazem u lice i ocekujem da se i meni kaze,
ne znam da trepcem okicama da bi meni bilo bolje i ne znam
da se ulizujem.Takva sam, kakva sam user posted image vazno je da sam svesna sebe!



_____________________________

Snovi nikad ne umiru, umiru samo sanjari ...

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Ja - u mojim ocima
23.2.2009 21:03:44   
NadaR
 
IZVORNA PORUKA: Laura

Najteze je coveku da spozna sam sebe.

Znam ponekad biti izuzetno teska, nepodnosljiva sama sebi,
isto tako znam da se drzim nekih svojih principa i da udaram glavom o zid,
iako znam da nisam u pravu.
Veliki sam borac i neposustajem lako,ali isto tako pazim
da u toj borbi ne povredim nekog.
Pazljiva sam i nisam sebicna, nudim srce na dlanu, kome
smatram da mogu dati i kad volim - volim za citav zivot.
Moja najveca mana, koja mi se obila o glavu je moj jezik.
Ne govorim iza ledja, sve kazem u lice i ocekujem da se i meni kaze,
ne znam da trepcem okicama da bi meni bilo bolje i ne znam
da se ulizujem.Takva sam, kakva sam user posted image vazno je da sam svesna sebe!



od rijeci do rijeciuser posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Laura)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Ja - u mojim ocima
23.2.2009 22:43:13   
maša
Ja sam jedna obična alapača...obožavam da ogovaram, a ako nemam materijala za to ja izmislim neku gadost...Ne umem da slušam druge...stalno upadam u reč i samo vičem:"JA,JA,JA!!!!"...Emotivno sam jako ružna...ne umem da volim, a svaku pažnju usmerenu ka meni uzimam zdravo za gotovo...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Ja - u mojim ocima
23.2.2009 22:57:44   
jelana9
Tipicna Vodolija-tipicna glupaca!!!Mnogo sam,bre naivna.A sto je jos gore-iznova i iznova lupam glavom o isti zid.
Neznam da drzim jezik za zubima,sve kazem dok drugi mudro cute.
Kasno se "budim",a mozda i nekada i ne zelim da se user posted image "probudim".Najbolje je biti u nekom svom svetu i misliti da su svi ljudi dobriuser posted image -nego se suociti sa stvarnoscu,jer stvarnost ume da bude veoooma bolna...

Moj suprug,ume da bude surov kada je istina u pitanju.On kaze,da ljudi jedva cekaju da vide neku kao ja-da zeznu.I ja sam se uverila u to...
Kao da mi na celu pise "naivka",da ne kazem drugacije...Primer za to je,vise puta sam sa drugaricom sedela u nekoj letnjoj basti ili kafeu,prosjaci obilaze ali nikome ne prilaze-a onda,pravo ka meni.Drugaricu i ne pogledaju...
Cak me je i drugarica zezala,da mi "pise" na celu...

(odgovor članu maša)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Ja - u mojim ocima
23.2.2009 23:23:32   
Jacaca

IZVORNA PORUKA: maša

Ja sam jedna obična alapača...obožavam da ogovaram, a ako nemam materijala za to ja izmislim neku gadost...Ne umem da slušam druge...stalno upadam u reč i samo vičem:"JA,JA,JA!!!!"...Emotivno sam jako ružna...ne umem da volim, a svaku pažnju usmerenu ka meni uzimam zdravo za gotovo...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Salis seuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maša)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Ja - u mojim ocima
23.2.2009 23:59:49   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Jacaca

nekada se iznerviram sto kada sam ja u pitanju i moj problem, svi kazu ZA TEBE SE NI MALO NE BRINEMuser posted image  Nisam ja nesalomiva, cak naprotivuser posted image , ali to definitivno niko ne prihvata nego me svi tovare kao magarca da resim umesto njih, jer kao ja cu to levom rukom.user posted image Pa nije tako!user posted image Nasmejana sam uvek, takvog sam lika da i kada se ne smejem imam izrazene jagodice pa ljudi misle da sam nasmejana, umem i ja da poludim i sve bi ih prebila, ali me to jako brzo prodje, pa sve istolerisem. Opet, kada razmislim, bolje tako nego  da me zale. Hvala Bogu imam predivnog muza koji se stvarno trudi da me sto vise razmazi, jer i meni je to potrebno.user posted image


Skoro pa isto user posted image
ja, od kada znam za sebe, stalno uvaljujem sebi da pomažem celoj familiji i svima oko mene. Večito tovarim sebi gomilu obaveza, a svoje nikada ne uvaljujem drugome. Ali, takav sam lik valjda. Često mi jedna bliska osoba kaže "prestani da glumiš majku Terezu, ne možeš ti pomoći baš svima". A kada shvatim da fizički i psihički ne mogu da postignem onda se totalno sjebuser posted image
Inače sam vrlo nežne prirode, vrlo emotivna, ali nimalo razmažena (srednje dete user posted image ), nasmejana, volim da se šalim sa sebi dragim ljudima posebno. Romantik. Kad patim patim dugo i tiho, u samoći. Kad sam nadrndana, sklanjaj mi se sa puta user posted image  na licu mi se vidi svaka emocija. Ko me poznaje može da me čita kao knjigu. Vrlo sam nepoverljiva prema ljudima. Moram ih prvo upoznati pa tek onda pustiti u svoj život (ali to je posledica nekih povređivanja od nekada dragih ljudi). Kad se radujem onda za mene važi ona "nikada nećeš odrasti, mali veseljače" user posted image  

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Ja - u mojim ocima
24.2.2009 0:15:28   
kumara

IZVORNA PORUKA: Jeca RR
Kad se radujem onda za mene važi ona "nikada nećeš odrasti, mali veseljače" user posted image  


Jeco... user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Ja - u mojim ocima
24.2.2009 1:14:31   
Anoniman
Ja sam osoba koju je zivot naterao da odmah odraste, tako da sada kada sam odrasla, resila sam da budem dete. Stalno pokusavam da "ofarbam celo nebo u zeleno" i da "piskim uz vetar a da ostanem neupisana", i nikome ne verujem kada mi kazu da je to nemoguce. U svemu sto je negativno ja nadjem nesto pozitivno... Svemu sto mi tera suze na oci ja prkosim iskrenim osmehom... Svaki problem je za mene samo trenutna situacija koju trebam resiti jer sigurno ima resenja... Svaka zavidna i losa osoba je za mene samo jedna sitna dusa koje mi je najiskrenije zao sto nije spoznala radost zivota i iskrenog osmeha... Radujem se svakom osmehu i prijateljskoj ruci... Verujem u samo jednu pravu ljubav u zivotu... Uzivam da se ususkam na njegovom ramenu gde mi niko nista ne moze... Moja sreca je dom i porodica iz koje izbija ljubav dok zamisljam kako cemo vikende provoditi u igri sa decom... I tako ja verujem da mogu sve kada cvrsto resim pa tako i da ofarbam "nebo u zeleno" uz osmeh koji nikada ne napusta moje lice... Eto to sam ja - jedno veliko odraslo dete user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Ja - u mojim ocima
24.2.2009 2:12:17   
Verus
Nisam mogla bolje napisati-lepa si dusa katjice, uvek imam tvoju sliku u glavi sto si postovala na "kako zamisljamo forumasice" nisam te mogla bolje zamisliti, slatku, nasmejanu i veselu.  Samo ti misli i zeli sve i na kraju ce ti se i desiti.  Laku noc drage moje forumasice, iako sve vec spavate-teze vas sve nadjem zbog vremenske razlike, ali verujem i nadam se da cu bar neke od vas sresti i uzivo! 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Ja - u mojim ocima
24.2.2009 2:15:50   
Verus
I ja se nadam da se masa saliuser posted image
IZVORNA PORUKA: maša

Ja sam jedna obična alapača...obožavam da ogovaram, a ako nemam materijala za to ja izmislim neku gadost...Ne umem da slušam druge...stalno upadam u reč i samo vičem:"JA,JA,JA!!!!"...Emotivno sam jako ružna...ne umem da volim, a svaku pažnju usmerenu ka meni uzimam zdravo za gotovo...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maša)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Ja - u mojim ocima
24.2.2009 8:49:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maša

Ja sam jedna obična alapača...obožavam da ogovaram, a ako nemam materijala za to ja izmislim neku gadost...Ne umem da slušam druge...stalno upadam u reč i samo vičem:"JA,JA,JA!!!!"...Emotivno sam jako ružna...ne umem da volim, a svaku pažnju usmerenu ka meni uzimam zdravo za gotovo...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maša)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Ja - u mojim ocima
24.2.2009 15:36:44   
eugenija
IZVORNA PORUKA: maša
.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ali ovi smajlići... Hehehehehehehe


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu maša)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

depilacija da ili ne
mtajcica83

da li cesto idete na depilaciju tokom trudnoce i da li se ona uopste i preporucuje u tom periodu???Molila bih i za komentar

ne, ne idem na depilaciju (32%)

naravno da idem, zasto da ne (30%)

nisam isla ni prije trudnoce pa ne idem ni sada (38%)


Ukupan broj glasova: 87

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here