|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: AVENT grejač flašice
25.2.2012 18:00:45   
Sanchy
Nemam nameru ni vodu da prokuvavam ima sada da se kupi odmenjska voda za bebe takodje obe snaje su tu vodu koristile i bile zadovoljneuser posted image citala sam da ima u Merkatoru da se kupi inace je ovako po radnjama ne vidim

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: AVENT grejač flašice
25.2.2012 18:02:16   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: ribizla

Ma i to sto kazes , sad iz straha da cu se zatrpati obavezama trazim sve rekvizite koji olaksavaju zivot user posted image

user posted image isti slucaj...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: AVENT grejač flašice
25.2.2012 18:07:28   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Nemam nameru ni vodu da prokuvavam ima sada da se kupi odmenjska voda za bebe takodje obe snaje su tu vodu koristile i bile zadovoljneuser posted image citala sam da ima u Merkatoru da se kupi inace je ovako po radnjama ne vidim


Ima po svim većim radnjama. Ja je nisam koristila, a u zavisnosti koliko trošiš, i ona se prokuvava ako stoji otvorena duže od 48 sati. Ja sam prva tri meseca prokuvavala Rosu a onda počela da je dajem tako neprokuvanu, osim što sam kuvala za termos, ne zbog kuvanja nego da mi bude lakše, jednom dnevno sipam u termos i ne mislim naredna 24 sata niti šta grejem niti kuvam imam za sve obroke spremnu vodu.

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: AVENT grejač flašice
5.3.2012 9:14:03   
smeskicTB
joooj GG ovo zvuci kao najprakticnije resenje..
Dobila sam grejac..dobih savet da flasicu sa vodom drzim u grejacu, pa za nocno hranjenje da mi bude spremno...
Ali termos mi deluje najprakticnije..prokuvam vodu, odredim koja je temp odgovarajuca(u to cu se uhodati) i sipam u termos..mama ima od litar i kaze da dobro drzi..

Za slucaj da treba da kupim, koji si ti GG nabavila?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: AVENT grejač flašice
5.3.2012 10:22:37   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: smeskicTB

joooj GG ovo zvuci kao najprakticnije resenje..
Dobila sam grejac..dobih savet da flasicu sa vodom drzim u grejacu, pa za nocno hranjenje da mi bude spremno...
Ali termos mi deluje najprakticnije..prokuvam vodu, odredim koja je temp odgovarajuca(u to cu se uhodati) i sipam u termos..mama ima od litar i kaze da dobro drzi..

Za slucaj da treba da kupim, koji si ti GG nabavila?


Ja sam to radika ovako: uveče prokuvam vodu i onako vrelu sipam u termos, onda prokuvam još jednu turu i ostavim u lončetu da se hladi. Kad dođe vreme za noćni obrok, sipam malo vruće iz termosa i malo hladne iz lončeta i smućkam mleko. Naš termos zahvata 0,7l i tako nam je za jednu bebu to bilo dovoljno za 24 h. Kako se vremenom hladi voda u termosu sipam više nje a manje hladne da bi mi za mleko pred spavanje narednog dana u termosu ostalo taman toliko mlake vode da sa njom smućkam. Kad je uspavam prokuvam sledeću turu i opet mirna do sledeće večeri. Pošto su 2 bebe, moraćete naći drugačiju dinamiku. Tako sam radila prva 3 meseca (kuvala Rosu) a sa puna 3 sam prestala, pa prokuvam jednu turu za termos da bude vruća a hladnu sipam direkt iz flaše.

Meni je mama kušpila termos u Rodiću, nije metalni unutra i ne smrdi kad se otvori.

user posted image

(odgovor članu smeskicTB)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: AVENT grejač flašice
5.3.2012 10:29:20   
smeskicTB
GG hvalaaalaa! Tvoja objasnjenja me uvek oduseve!
Za pocetak bi tako i ja, jer ce Sergej izaci prvo..pa bi vec videli za dinamiku kasnije...

Znas li da su mi rekli da bebama sa cesme kuvaju, pa da i ja tako radim..

Inace, mi imamo neki termos u kome kafa mirise..a bio je neki fensi..a mamin je star, ruski...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: AVENT grejač flašice
5.3.2012 10:33:34   
Anoniman
Možda bih i ja kuvala česmovaču, ali kod nas je instalacija u zgradi iz 1939. a ona koja ide do zgrade i starija pa ni mi ne pijemo vodu sa česme.

(odgovor članu smeskicTB)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: AVENT grejač flašice
5.3.2012 11:02:30   
smeskicTB
secam se da su moji u sarajevskoj kuvali cesmovacu..ali su oni bebi od petog poceli ad mleko davati...
Videcu jos...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: AVENT grejač flašice
8.3.2012 11:52:25   
lanica82

IZVORNA PORUKA: mihi

Ja za 30 sek ugrejem vodu u mikrotalasnoj tako da sam za taj grejač bacila pare, sad kuvam slano Luki tako da ne grejem više ni teglice sa Hippovom hranom tako da mi baš ne treba.


A jel može flašica u mikrotalasnu?

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: AVENT grejač flašice
8.3.2012 12:21:51   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: lanica82


IZVORNA PORUKA: mihi

Ja za 30 sek ugrejem vodu u mikrotalasnoj tako da sam za taj grejač bacila pare, sad kuvam slano Luki tako da ne grejem više ni teglice sa Hippovom hranom tako da mi baš ne treba.


A jel može flašica u mikrotalasnu?


Neka može neka ne. Zavisi od materijala.

(odgovor članu lanica82)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: AVENT grejač flašice
6.4.2012 18:56:38   
LunaLu
U potpunosti se slazem sa metodom koju je primenila GG, jer sam ja koristila identican postupak, i uvek sam imala spremnu vodu za mleko, jer se moja Tea drala kao luda kad je gladna i moralo je mleko u 30 sec, narocito nocu. Istina je da sam kupila Chicco-ov grejac za flasice, ali kad sam ga proucila, zamenila sam ga u radnji za nesto drugo, a jer sam termos imala u kuci. Posle nam je tata iz Nemacke doneo jedan specijalno za tu namenu, pa ga sad cuvam nadam se za sledecu bebu.

_____________________________

Nije strašno ako padneš - strašno je ako ne ustaneš.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: AVENT grejač flašice
6.4.2012 19:08:37   
LunaLu
U potpunosti se slazem sa metodom koju je primenila GG, jer sam ja koristila identican postupak, i uvek sam imala spremnu vodu za mleko, jer se moja Tea drala kao luda kad je gladna i moralo je mleko u 30 sec, narocito nocu. Istina je da sam kupila Chicco-ov grejac za flasice, ali kad sam ga proucila, zamenila sam ga u radnji za nesto drugo, a jer sam termos imala u kuci. Posle nam je tata iz Nemacke doneo jedan specijalno za tu namenu, pa ga sad cuvam nadam se za sledecu bebu.

_____________________________

Nije strašno ako padneš - strašno je ako ne ustaneš.

(odgovor članu LunaLu)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: AVENT grejač flašice
31.1.2013 18:40:21   
Sesilija 83
imama jedno pitanje za mame koje koriste ili su koristile grejac...
inace kupili smo reer grejac za auto i kucu,pa me zanima jeste li i koliko ostavljali mleko u njemu,moja beba nocu pije kravicu tj oko 5-6 ujutru ali toliko vtisti dok se ne zagreje da probudi celo naselj,pa me zanima posto ja ustajem nocu mislila sam oko 1 da joj ostavim u grejacu pa da joj bude mlako kad god da se probudi,ja sam juce probala preko dana ostavila sam ga u grejacu nekih 8-9 sati i kad sam probala bilo je ok mlako i nije se ukiselilo...e sad sta mislite????user posted image

(odgovor članu LunaLu)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: AVENT grejač flašice
31.1.2013 18:47:02   
Sanchy
Hmm,jaa imam taj grejac ali nocu koristim reerov termos,zagrejem vodu da bude bas vruca,sipam i ujutru oko pola sedam bude taman,topla,taj grejac sam kupila samo zbog puta,super mi je posluzio sad u decembru kada smo putovali za C.G.a kuci ga koristim ako grejem teglicu hippovu ili koju vec,,eto i za to mi je ok a ovako nisam probala,mozda bi mogla da ostavis vodu u njemu pa onda dodas formulu,nesto bas da toliko dugo drzis mleko ,ne znam.. i samo da dodam,neko je gore pisao da greje mleko u mikrotalasnoj,to je ok ako je flasica staklena a ako je plasticna,plastika pusta pod uticajem tih mikrotalasa dioksin u mleko ili vodu svejedno ,to je otrov i kancerogen je...pa ne bih preporucila...

< Poruku je uredio Sanchy -- 31.1.2013 18:48:58 >

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: AVENT grejač flašice
31.1.2013 20:35:37   
Sesilija 83
OK za vodu,ali moja K nece formulu nikako,nema sanse da joj uvalim i ni na prevaru,a kravicu hoce,i zato ja imam problem,pa pitam za mleko...
Ali Sanchu hvala ti u svakom slucajuuser posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: AVENT grejač flašice
31.1.2013 20:54:01   
Sanchy
Probaj Novalac ako nisi,user posted image ,mada sada vidim da ima 11 meseci pa onda je ok i kravica ali sto kazes problem sa zagrevanjem,bzv..

< Poruku je uredio Sanchy -- 31.1.2013 20:55:04 >

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: AVENT grejač flašice
31.1.2013 22:08:33   
Sesilija 83
Probali Aptamil,Nan i Novalac... isto je odbila sve,a Kravicu popila iz prve punu flasicu...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: AVENT grejač flašice
3.7.2013 17:00:42   
Modessty
znate li koje su sada cene za grelace i gde je jeftinije. Aksa, Merkator...
Vidim na sajtu da je u aksi oko 4600. Ne sećam se da sam ovaj naš pre tri godine toliko platila! Treba da kupim drugarici koja se porodila pa da znam gde da idem

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: AVENT grejač flašice
23.7.2013 14:08:56   
Sesilija 83
http://www.juniorshop.rs/sitna/pribor-za-hranu-i-pice/64.html

Mod sad sam naisla na grejac pa ako nisi kupila baci pogled ovde...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: AVENT grejač flašice
28.5.2018 18:09:11   
Maraj
Da li su prakticni ovi grejaci flasica? Sa prvim detetom nisam imala. Kuvala sam vodu i stavljala u termos. Da imam za noc. Komsinica mi je hvalila te grejace flasica
Ja ne znam ni kako se koriste

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: AVENT grejač flašice
28.5.2018 18:28:30   
Ana RR
Ja nisam koristila, vodu sam grejala u mikrotalasnoj.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: AVENT grejač flašice
28.5.2018 18:47:35   
IvanaSK RR
Ni ja nisam koristila, bilo mi bacanje parauser posted image
Isto sam grejala vodu uvece pa u termos.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: AVENT grejač flašice
28.5.2018 19:14:49   
Sanjica26 RR
Nisam ni ja nikad imala. Zgrejem, pa u termos.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 98
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here