|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.3.2012 14:38:21   
Anoniman
Jel zaba sad stoji gg ?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.3.2012 14:40:19   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: gae_gr

Ja neću sa uloškom. Znam komplikovana sam ali šta da se radi. Odlučili smo se za bosonogo prohodavanje bez čvrstih pipela i anatomskih uložaka. Pediped nam je bio savršeno rešenje i sad kad se Baby Chic zatvara ne znam šta ću...



Vidi Chicco cipele. Patofne su im bile premekane, ja sam mogla da ih savijem skroz naskroz u ruci, a nemaju anatomski uložak.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.3.2012 14:41:15   
Anoniman
Stoji, čak i korača kad ima za šta da se drži. Sad vežba da se pusti, pokušava da stoji bez oslonca. Počela je da se podiže da stoji sa 7 meseci. Ludo dete. Digla se u sedeći sa 4.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.3.2012 14:42:26   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Jedni fizioterapeuti će ti reći obavezno što dublje cipele sa anatomskim uloškom, a drugi da ide boso. A teći će ti reći i jedno i drugo user posted image


Sećam se da je jednom neko zvao dok smo bili na vežbama i čula sam kada je rekla kako bebe ne nose cipele sa anatomskim uloškom. Možda je u toj rečenici spomenula i cipele za prohodavanje ali ne sećam se, nisam obraćala pažnju. U utorak idemo na vežbe pa ću pričati sa njom o ovoj temi.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.3.2012 14:42:38   
Anoniman
Pa zasto joj sad ne kupis , koliko sam skapirala jos uvek radi prodavnica user posted image
Nije ona luda , i P je poranila

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.3.2012 14:43:24   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: *Alexx*


IZVORNA PORUKA: gae_gr

Ja neću sa uloškom. Znam komplikovana sam ali šta da se radi. Odlučili smo se za bosonogo prohodavanje bez čvrstih pipela i anatomskih uložaka. Pediped nam je bio savršeno rešenje i sad kad se Baby Chic zatvara ne znam šta ću...



Vidi Chicco cipele. Patofne su im bile premekane, ja sam mogla da ih savijem skroz naskroz u ruci, a nemaju anatomski uložak.


Hvala. Prošetaću do njih.

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.3.2012 14:44:22   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: ribizla

Bili smo danas i kod fizijatra , mogu vam reci da su oni mahom svi idotski nastrojeni , puni sujete i frustracija . Odlucila sam da slusam samo jednog pa sta bude .
Puno gluposti se mi kao roditelji naslusamo , previse


Zato sam ja odabrala da dete vodim kod privatnog fizioterapeuta i mogu vam reći da je žena genijalna.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.3.2012 14:46:28   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: ribizla

Pa zasto joj sad ne kupis , koliko sam skapirala jos uvek radi prodavnica user posted image
Nije ona luda , i P je poranila


Pa kao sad je još hladno da bismo po polju šetali bez kolica a čini mi seda dok dovoljno otopli biće joj tesne. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.3.2012 14:47:18   
Anoniman
Ma ja sam se zeznula sto sam posle ortopeda gubila vreme al necu vise user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.3.2012 14:48:31   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: gae_gr


IZVORNA PORUKA: ribizla

Pa zasto joj sad ne kupis , koliko sam skapirala jos uvek radi prodavnica user posted image
Nije ona luda , i P je poranila


Pa kao sad je još hladno da bismo po polju šetali bez kolica a čini mi seda dok dovoljno otopli biće joj tesne. user posted image

Ti jednostavno uzmi broj vece user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.3.2012 14:48:34   
pepeljuga

IZVORNA PORUKA: gae_gr

Stoji, čak i korača kad ima za šta da se drži. Sad vežba da se pusti, pokušava da stoji bez oslonca. Počela je da se podiže da stoji sa 7 meseci. Ludo dete. Digla se u sedeći sa 4.


E moje dete je isto ovako, prohodao je sa 11 meseci, za prvi rodjendan je vec lepo hodao, na moru sa 13 meseci je trckarao po pesku. Hodao je bos po kuci, jer nam je tako savetovala fizijatrica, ona zena koja je gost-lekar u Vodicu za roditelje. Ona smatra da je najispravnije da prohodavaju bosi, koliko je god moguce. Napolju je naravno bio u cipelicama za prohodavanje, kad je lepo prohodao presli smo na patike.


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.3.2012 14:54:01   
Ana RR
Koliko znam, patike se ne preporučuju deci mlađoj od 3 ili 4 godine, nisam sigurna. Patike se prave po uzoru na modele za odrasle (za već formirano stopalo) a to ne važi za decu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.3.2012 14:54:41   
branki*
boza je prve korake samostalno napravio sa 11 meseci.u duplim carapama.nama fizijatar kaze da mu obuvam cipelice kad hoda.ja nisam,delom sto je on stalno na nogama,pa bi onda bio stalno obuven,a delom jer ne voli obuvanje,pa se ziva preznojimdok ga obujem.nakon 3 nedelje je vec solidno hodao bos.kad sam mu obula cipele,nije umeo da hoda,stalno se saplitao.nakon par dana i u cipelicama lepo hoda.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.3.2012 14:57:06   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Koliko znam, patike se ne preporučuju deci mlađoj od 3 ili 4 godine, nisam sigurna. Patike se prave po uzoru na modele za odrasle (za već formirano stopalo) a to ne važi za decu.


Vala, i to je kako koga pitaš. Ja sam dobijala razne savete. Leti nosi sandale, ali u nekom međuperiodu nosi Geox patike. Jednom smo kupili neke Nike - krš patike, noga se skuva u njima, smrde - užas.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.3.2012 15:00:55   
Anoniman
Moja deca nose patike i to starke , isti onaj doktor nam je rekao da obuca ustvari ne utice na formiranje stopala ukoliko nije rodjena sa nekim problemom na kome treba raditi . U kuci hoda ne po tepihu nego po etisonu isto po njegovoj preporuci ..

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.3.2012 15:02:58   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: ribizla

Moja deca nose patike i to starke , isti onaj doktor nam je rekao da obuca ustvari ne utice na formiranje stopala ukoliko nije rodjena sa nekim problemom na kome treba raditi . U kuci hoda ne po tepihu nego po etisonu isto po njegovoj preporuci ..


Do ovog zaključka sam i ja došla, čitajući svašta nešto.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.3.2012 15:04:16   
Jeca*
ja sam protivnik cipela za prohodavanje, samo ako je dete bas napolju

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.3.2012 15:07:37   
Anoniman
Jeco, koje si cipele kupovala za napolje?

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.3.2012 15:07:42   
Ana RR
Sa sajta naše fiziot. KLIK

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.3.2012 15:09:20   
Jeca*
Pediped user posted image
moje iskustvo kaze ili pediped ili neke mekse patike, ciciban ne jer su krute i tvrde.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.3.2012 15:14:04   
Anoniman
AAAAAA! pediped otpada jer se zatvara radnja jedinog uvoznika... Back to the drowing board. Moram videti šta nudi Chicco pa ćemo dalje. Kakav je ovo smor...

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.3.2012 15:15:40   
Jeca*
znam da se zatvaraju, ali moci ces preko njih da narucujes preko fejsa.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.3.2012 15:16:11   
Jeca*
chicco patofnice su divne.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.3.2012 15:16:58   
*Alexx*
Sviđa mi se tekst, jaaaakooo mi se ne sviđa sajt user posted image

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Sa sajta naše fiziot. KLIK



_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.3.2012 15:17:39   
Jeca*
gae

http://www.ringeraja.rs/forum/fb.asp?m=64295

user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Najpopularnija imena u 2023. godini
Koliko su se trendovi promenili, najbolje govori i činjenica da osim Milice nijedno popularno ime iz prethodnih dekada n...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here