|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
16.4.2015 22:54:52   
adulence
Sta su poofnice?

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
16.4.2015 23:16:15   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: adulence

Sta su poofnice?

I mene zanima.
Vuk je rodjen u maju a prohodao je sa 14 meseci. Sa 12 sam mu kupila ciciban sandalice. Vodala sam ga za ruku i nilo mi je ruzno da gradom ili parkom hoda bos a i stakla na sve strane.... ali u kuci je bio bos.
Kosti sam sa 11 meseci kupila ciciban patofne a sa 12 cipelice. Prohodao je sa 11.5 m.
Dete kada stane na noge i kada hoda uz namestaj mogu mu se kupiti cipelice. Bitno je da su iznad zgloba i da ga cvrsto drze i da su napred savitljive.


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
16.4.2015 23:32:15   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: adulence

Sta su poofnice?


user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
16.4.2015 23:33:22   
adulence
Jaooooo bas su slatkeee...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
16.4.2015 23:36:36   
dunja RR
Žene, meni S ne sedi, a kamoli da se diže i stoji. Tako da to bilo kakvog stajanja, prerašće on i pufnice koje ćemo uzeti broj-dva veće.
A jedna od najboljih dr.u Sokobanjskoj (fizijatar) mi kaže da je dete super, pravi precizni mehaničar, i ako sledeći put kažem da ne sedi sa 10 meseci, onako upitno, moraću da uradim 50 sklekova u ordinaciji user posted image



< Poruku je uredio dunja RR -- 16.4.2015 23:37:47 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
17.4.2015 18:28:26   
Mala Elena
Slatke su...
Nas fizijatar je savetovao da E iskljucivo hoda bosa, nikakve patofne i obuca sa anatomskim ne dolazi u obzir mada ona ima sve to za izlazak napolje. .
Ne znam da li sam se pohvalila , prohodala je , samo jos malo da ucvrsti user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
17.4.2015 20:34:10   
Valerie
mislim da za napolje stvarno moze i hodajuce i nehodajuce ako se jos ne oslanja svom tezinom. meni se vise svidjaju hodajuce za vece bebe, malo mi bezveze sa skoro godinu dana u bebecim mekanim cipelicama. ali mislim da se ne treba opterecivati, i broj i po vece uzeti, pa da ima vremena da prohoda. uzasno me nervira koliko naplacuju malekce cipelice, koji je to biznis. a i ono da nema nasledjivanja, pa anatomske... user posted image stvarno mislim da je vise u pitanju zarada nego dobrobit dece. moje dete nijedne nove nije ni razgazila a vec omale. nosili smo i ocuvane polovne. i patike i neanatomske razne.
meni su sve novo uzimali, i anatomske i sto cuda i opet imam ravne tabane i skoro uvek nosim uloske da bi mi setnja bila prijatna. mislim da na genetiku ne mozemo puno da uticemo. moje dete gosta gazi sa unutrasnje strane i od pozadi deluje malo nakrivo i valjda ce se ispraviti jacanjem muskulature i rastom. ali necu je gnjaviti vezbama i nekim specijalnim cipelama ako njoj ne smeta. mene udavise sa vezbama i cipeletinama, dzaba user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
17.4.2015 22:27:30   
mirkam
Valeri sve se slazem sa tobom.
Mi smo pape sa uloskom kupili kada je poceo da hoda uz namjestaj-sa nekih 10 mjeseci. Cipelice su mu takodje sve sa uloskom, ali sve vise mislim da to nema veze. Meni se strasno svidjuju Zarine cipelice i patikice, obicno imju fenomenalne modele, ali su bez uloska.

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
17.4.2015 23:16:49   
Maslacak15
znas kako Dunjice, moj mladji kako je seo, drugi dan je ustaouser posted image ozbiljna sam. Automatski je dosao na tu ideju da se povuce ka gore, cim je naucio da sam dodje u sedeci polozaj. A i kod starijeg je mozda bilo 3 nedelje maksimum razmaka izmedju prvog posedanja i prvog ustajanja u krevecuuser posted image Tako da nemoj da se iznenadis... Ali stvarno sto vise moze najbolje je bos. Kad smo vec kod toga, mene su za krstenje terali da ih izuvam ??!? Tako da ....user posted image

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
17.4.2015 23:25:53   
dunja RR
Jel mi predlažeš da ga vodim u čarapicama? user posted image
Nemoj dva put da mikažeš, ja uvek biram lakšu opcijuuser posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
17.4.2015 23:29:32   
Klarita
Bravo Maslachakuser posted image tacno bre, pa moraju biti bosi tokom cina krstenjauser posted image

Ja sam za bosonogo prohodavanje, ali ne po stanu, vec iskljucivo napolju. I bas po parketu laminatu plocicama kojoj god podlozi trebaju imati cipelice i nema te zene koja ce me ubediti u suprotno. Asfalt, trava, beton, pesak je vec prava stvar. K mi je prohodala sa 10m i tada je vec bila jesen, pred nama zima, tako da je imala Pediped obucu. N je prohodao, ali on je dobio ciciban cipelice, a ima hodajuce cipelice Zara od 9m jer je jos onda bio nogat i nismo mogli da mu nadkjemo nehodajuce velike, a ionako je uveliko stajao...nosio je i adidas patike Klarineuser posted image Musko dete mi je zivi eksperimentuser posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
17.4.2015 23:31:36   
Sanjica26 RR
Samo carapice. Sto vise bos u kuci ili u carapicama. Nama je fizijatar sa Rr kod koje je vodimo tako rekla.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
17.4.2015 23:35:24   
dunja RR
Sanjice jel ok samo čarapice za krštenje, znak pitanja ovde, ne mogu da ga lupim, m+S mi na sisi, i blokirao rukuuser posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
17.4.2015 23:45:15   
Klarita

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Samo carapice. Sto vise bos u kuci ili u carapicama. Nama je fizijatar sa Rr kod koje je vodimo tako rekla.

Sanjice, nema sanse da treba bos u kuciuser posted image po ravnoj podlozi nema nadrazaja nerava stopala...bla bla bla...100% je sigurno da treba bos napolju po neravnoj podlozi, a po kuci u cipelamauser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
17.4.2015 23:45:53   
Sanjica26 RR
Ma sto da ne. I ovako ce svestenik da mu ih izuje, jer treba da pomaze nogice svetim uljem.
E pa Klarita nas fizijatar nije takvig misljenja. Sto manje u cipelicama u kuci. Najzdravije je hodati u carapicama. Samo sto mi retko izuvamo carapice Sofiji, a trebalo bi makar na 15 minuta.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 17.4.2015 23:48:54 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
18.4.2015 0:23:57   
Maslacak15
Klarita znam da te necu ubediti ali ipak. Moj Stefan, motoricko cudo debelo, ljubi ga majka sa samo 7,5 meseci u videu ( rodjen 09 aprila, snimano krajem novembra)

https://www.youtube.com/watch?v=bwpXp5WRo9s

vidite dete u dzemperu a boso. Veruj mi daleko je najbolje bosonog. Bas zato sto je klizavo i glatko. Sa starijim sam SVE probala sve varijante patofni cipela itd. Kad su tako mali i kad krecu da eksperimentisu, njima su cipele samo zbunjujuce. Prvo moraju da shvate sta je ravnoteza a to se najbolje radi bosonog. Kod nas je bilo, ili ce glavu da razbije ili cu da ga pustim bosog. Ja sam se odlucila za ovo drugo. Pa mozda sam blesava, i svakakve sam komentare cula na temu dete u dzemperu a bosouser posted image Ali glavu nije razbio, to mi je vazno.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
18.4.2015 0:59:23   
Ana RR
Sanjice, pozdravi mi Snezanu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
18.4.2015 1:12:52   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Pisali su mi sada da mogu da urade 13.5, mislite da bi to bilo ok? :)


Biće sigurno ok user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
6.5.2015 16:03:17   
moja ciklama
Imate li iskustva sa Baldinijevim prvim cipelicama?
Zaljubila sam se u jedan model!


_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
6.5.2015 16:29:37   
degu
Ciklama koliko ja znam da je Baldini dobra marka, kao Polino i Pavle. Mi smo kupili prve sandalice za prohodavannje, nadam se da će stići prohodati u njima :D

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
7.5.2015 22:37:09   
Didy

IZVORNA PORUKA: moja ciklama

Imate li iskustva sa Baldinijevim prvim cipelicama?
Zaljubila sam se u jedan model!



Imala moja Sofija, bili smo bas zadovoljni.
I moji su prohodali bosi u kuci, napolju u cipelama, bosi su isli po nasoj travi u dvoristu i pesku na plazi.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
7.5.2015 22:47:10   
mila83
Moji su bosi prohodali , isto po kuci i na dvoristu,planiram tako i sa Teodorom, iako mi je pedijatrica vec sad rekla da mogu neke cipelice da joj obujem ! A ona ima 7,5 meseci ! Meni je to rano jos.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
7.5.2015 22:55:56   
dijana1*
Mi smo probali Ciciban i Frodo i najbolje su nam se pokazale. Pavle mi i nisu nesto.
Najbitnije je da obuca odgovara detetu. Mnogi modeli su lepi ali nisu dobri. Vodite racuna da su na zadnjem delu cipilece dobro ojacane i cvrste da bi lepo drzale zglob a prednji deo cipelice treba da bude savitljiv. Imate neke cipelice koje kada pokusate da savijete nema sanse, znajte da ta cipelica nije dobra za malenu nogicu.
Mila upravu si, i jeste rano.


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.5.2015 10:25:25   
moja ciklama
Cipelice Ciklamiceuser posted image
user posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.5.2015 10:31:26   
milicicak
Ciklama, mnogo su slatke :) mi smo imali jedne Baldini cipelice, bas sam bila zadovoljna :)

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here