|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.5.2015 10:42:48   
doktorkakristal
Dora je prohodala bosa,kad bi izlazili napolje bila je u kolicima dok nije postala bas stabilna sa hodanjem tek onda sam joj obuvala cipelice

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.5.2015 11:42:27   
mila83
joj sto su slatke! mi smo uglavnom uzimali Pavle,Baldini,Ciciban,i uvek smo gledali da budu malo dublje i da dobro drze zglob i da su dovoljno siroke da ne stiskaju prstice,mora stopalo da ima mesta.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.5.2015 12:11:38   
janabons
I JAna je prohodala bosa, tako mi je izgledala najstabilnije, a kad smo isli negde imala je Baldinove cipelice, posle jos i mnoge druge,jer se ja malo zanesemuser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.5.2015 14:13:27   
Didy
Ciklama mislim da su Sofijine bile identicne (samo bele) i bili smo bas zadovoljni. Jos uvek pristojno izgledaju, bas sam ih neki dan dala u nasledje jednoj bebi.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.5.2015 14:18:17   
Bibilib
Mi smo prohodali u carapicama,bez cipelica i patikica....mozda samo neke patofnice mekane....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.5.2015 14:30:16   
mila83
Mislim da je to i najbolje.Moja deca cak do 2.rodjendana nisu nosili ni zepice po kuci,samo deblje carapice. Tek posle smo poceli sa zepicama, mada ih i dan danas nisu neki ljubitelji.u vrticu ih nose.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.5.2015 15:35:28   
Mala Elena
U jaslicama i vrticima su obavezne patofne zbog inspekcije.
Ne znam kako to leti po vrucinama funkcionise ..
Ja narucila neke preko neta, bas mi bile slatke i zena mi rekla da obavezno premerim gaziste i da se ne vodim brojem. .uradim ja to ali eto velike joj za ceo broj .To i ne bi bio toliki problem posto ono ispupcenje na anatomskom ulosku dolazi bas gde treba, da nisu onoliko siroke .
I poklonila sam ih nekoj devojcici...A ona je tamo u sandalicama ..

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.5.2015 16:02:41   
Anarunika
Aki je letnje dete i u periodu kada je prohodavao bilo je toplo tako da je uglavnom išao bos. A Ika je morao da nosi cipelice kao što će morati i Živa. Ali se apsolutno slažem da je najbolje kada idu bosi. Akiju dugo nije smetalo po kom god terenu da se kreće. Ništa ga nije žuljalo,bockalo,nerviralo...jer je navikao da ide bos.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
10.5.2015 0:46:41   
bojana92
moj danilo je prohodao u cipelama za prohodavanje.Mada je poceo da ih nosi jos dok je bio u setalici.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.9.2015 13:41:05   
wivern
Nama uskoro dolaze na red i prve cipelice. Ne nameravam da ih kupim dok ne prohoda, nego pocinjem da skupljam informacije sta kupiti od obuce. Tj koje cipelice su najbolje za prohodavanje.. Nekad je bio samo nesrecni ciciban user posted image , sta mi sada predlazete?

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.9.2015 13:59:56   
choopa choops
Moje (tj. dječije user posted image )iskustvo je sledeće (uzmi u obzir da su to bile cipelice kad su bili mali, ne znam je li i dalje tako):

-ciciban-užasno nekvalitetna obuća, izdrljana nakon dva tri nošenja, ne previše udobna, modeli bezveze
-chicco-odličan što se tiče udobnosti, jako brzo se izdrlja (ima li neki drugi izraz user posted image ), modeli super
-pavle-nije loš omjer cijene i kvaliteta, za te pare dobra, modeli bezveze
-polino-isto kao pavle, možda malo tvrđe, ali moderniji modeli
-bambi-odlične, to su jedine cipele koje i dan danas kupujemo od tih skupljih (čak smo i držali butik sa tom obućom jedno vrijeme), po meni su najbolje, mada sada su se spojili sa Froddom za koga su govorili da je malo lošiji kvalitet, pa ne znam kakvo je stanje.

Geox nismo probali. Ove druge koje sad nose su sve No name user posted image

< Poruku je uredio choopa choops -- 8.9.2015 14:01:27 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.9.2015 14:13:05   
wivern
Izdrljati - kratko i jasno user posted image
Geox bih u Srbiji izbegla, a za ovo drugo primila k znanju.
Cipelice prve su poluduboke, jel?

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.9.2015 14:15:27   
Mariya
I mi smo kupili prve cipelice!! Pošto je zahladnelo i više ne može bosa, pa sad uči da hoda u cipelicama- Kupila sam ove:
user posted image Mislila sam da će ih uništiti čim smo ih prvi prošetale na betonu ali ne! Uopšte ih nije ni izgrebala a vuče ih po betonu a na cipelicama se ne vidi!!
L sam do 2. godine kupovala samo ciciban, ja sam prezadovoljna njima. Osim prvih sandalice koje su skroz izgrebane jer u njima još nije znala lepo da hoda, sve ostale izgledaju kao nove!! jedna žena mi je rekla da ih je čak i oprala u mašini i da im ništa ne faliuser posted image
Tako da je moja preporuka nesrećni cicibanuser posted image . One Elefanten u deichmannu su isto dobre.
ne uzimaj one Tracy, te su obično user posted image , da izvinete.
Budem li menjala ciciban, to će biti samo zbog cene, jer su preskupeuser posted image i kupovaću ili elefanten ili pavle.

Pa mislim da treba da budu poluduboke da bi držale zglob i stopalo.

< Poruku je uredio Mariya -- 8.9.2015 14:17:52 >

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.9.2015 14:18:02   
milicicak
Wiv, te prve su poluduboke.
Mi smo mini bubi kupili ciciban i cipele i malo kasnije kad je stvarno lepo prohodala patofne. Meni su bile ok i izgled i izdrzljivost al da su skupe skupe su.
Sad uglavnom nosi Pavle obucu i ima Grubin i Rider sandale. Al ona to izandja za dva nosenja pa se ne sekiram. Obicno joj kupim radne i paradne cipele i resim problem :) prosli put sam radne u Pavlu platila 500 din jer je jedna izbledela na suncu, posle dva dana se nije videla razlika user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.9.2015 14:25:15   
wivern
Zene obzirom da je u moje vreme bio samo ortopedski dizajn cipela, za te prve cipelice i ne biram dizajn.
E Mili svaka ti je ka' u Njegosa - radne i paradne user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.9.2015 14:37:19   
milicicak
Wiv, jes videla, susta inteligencija user posted image
E, sad, bez zezanja, ja mislim da je za te prve cipelice jako bitno da budu odgovarajuce velicine i da budu udobne detetu. Ciciban jedno vreme imao gostovanja fizijatra u svojim radnjama po nekom rasporedu pa smo mi vodili mini bubu tad da proba cipele.
A sto se radnog i paradnog tice, oba kupujem istog kvaliteta (ako radne ne kupujem i bolje jer ih cesce nosi) ali za paradne biram dizajn i kupim ih za broj vece a za radne biram izdrzljivost i kupijem ih da joj budu udobne i taman i da me bude bas briga kad ih izandja. A izandja ih jako brzo user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.9.2015 22:55:54   
cockic
Sinu smo prve uzeli polino i nisu nesto.posle njih smo baldino i nismo menjali sve dok je nosio cipele.a i patofne samo nosi njihove.sad i ceri uzimamo baldino.probali smo neke lumi line koje lice na baldino,ali su losije.ciciban nismo kupovali.sad razlika izmedju cicibana i baldina je mala sto se tice cene.i da sve njegove cipelice baldino su kao nove.a nosila ih je i cera.

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
8.9.2015 23:05:31   
janabons
Dajem glas <baldinu, sve cipelice i patofne ce nositi i sestrica, dok me je Ciciban malo razocarao, s obzirom kolika je cena

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
9.9.2015 9:34:21   
branki*
boka nece koristiti nikakve cipele za prohodavanje,nije ni boza koristio.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
16.12.2015 15:12:34   
eca89
Ženice, dođoh i ja do ove teme. Naime, A.se pušta da hoda i to svakodnevno, problem je kad odemo negdje ona neće nikako da sjedi, nego bi samo da hoda.
Kontam da li da joj kupim neke cizmice ili cipellice? Ne mogu je pustiti vani da hoda u ovi patofnicama, onim imitacijama cipela, jer sam joj to obuvala dosad kad idemo vani, jer je hladno, pomagajte?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
16.12.2015 16:16:18   
big mum

IZVORNA PORUKA: eca89

Ženice, dođoh i ja do ove teme. Naime, A.se pušta da hoda i to svakodnevno, problem je kad odemo negdje ona neće nikako da sjedi, nego bi samo da hoda.
Kontam da li da joj kupim neke cizmice ili cipellice? Ne mogu je pustiti vani da hoda u ovi patofnicama, onim imitacijama cipela, jer sam joj to obuvala dosad kad idemo vani, jer je hladno, pomagajte?



Kupi joj cipelice nema tu šta razmišljatiuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
16.12.2015 16:34:03   
emicaa
Eco samo gledaj da se lako obaju,T u tom periodu nije baš puno saradjivala kad je obuvanje u pitanju.Ali ja sam uzela čizmice jer je prohodavala zimi kao i tvoja A.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
16.12.2015 16:54:02   
Anarunika
Sad mi nije jasno, da li mislite na nošenje cipela po kući i u svakoj prilici ,ili mislite na cipelice koje moraju zimi svejedno da imaju na sebi. Cipelice ću joj svakako kupiti,prve,anatomske ,cerovatno Pavle jer su po ceni pristupačnije ali kada ne mora da ih nosi neće ih nositi. Nije mi jasno jel to postoje neke specijalne cipelice za prohodavanje ili? Bože ja kao da nisam majka troje deceuser posted image

Arunova prva obuća su bile patofne jer niušta drugo nije mogao da uđe.To je nosio od devetog meseca. A onda smo mu kupili čizme Ecco,koje čuvam i za Živu.

< Poruku je uredio Anarunika -- 16.12.2015 17:02:21 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
16.12.2015 16:59:57   
emicaa
Anarunika ja sam kupila normalne čizmice samo broj 19 ,nisu bile ni anatomske niti bilo kakve posebne.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
16.12.2015 17:42:51   
eca89
A, ha hvala ženice!
Emice, tako znači meni trebaju da može vani kad idemo, kad odemo u trgovinu, jer neće da sjedi!
Ja ne znam kakve se kupuju, zato sam pitala, dr mi je reka da je najbolje da joj noga bosa kad prohodava, ali sada je zima, pa joj obujem debele štramplice i preko čarapice malo deblje, one sa gumenim stopicama, da se ne kližu!

< Poruku je uredio eca89 -- 16.12.2015 17:43:33 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here