|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
5.9.2016 18:18:39   
branki*
Nase prve su bile neke Markos,a sa sinom todor.ok i jedne i druge,s tim sto su todor ostale kao nove,a Markos isto kao nove,ali je otisao rajsfeslus.

< Poruku je uredio branki RR -- 5.9.2016 18:19:02 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
2.10.2016 22:23:15   
Animsaj9
Posto D vec odavno hoda uz nasu pomoc, ne moze sam, od njegovog dekana dobio je prve cipelice, Ciciban, ja sam se zaprepastila cenom, izmerili mu nogicu i obuli mu koje su nam. se svidele, a on u cudu ne zna sta ga je snaslo i sta mu je to na nogama, jedva je krenuo da hoda, samo se gledao u noge.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
23.2.2017 11:20:24   
Anck Su Nmaun
Mi dqanas planiramo da odemo do grada da kupimo prve cipeline. Ide lepo vreme, izasli smo iz skafandera i bosonogi user posted image da kupujem neke gluposti nehodajuce il slicno bzvz onda bolje lepo odmah cipelice, taman do maja pa onda u sandale.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
23.2.2017 12:05:16   
IvanaSK RR
Mi koristimo nehodajuce kad smo negde, i tako cu sto duze. Po kuci deblje čarape.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
23.2.2017 12:12:25   
Sanjica26 RR
Ivana to je i najzdravije. Ja sam uvek za opciju deblje carapice.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
23.2.2017 12:20:26   
IvanaSK RR
Sanjice, ja sam i sinu bas kasno kupila hodajuce cipelice. I kad sam kupila, nosio je kad izlazimo iz kuce. U kuci deblje čarape. Tako cu i sa bebom.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
23.2.2017 12:24:15   
mati
Mi smo obojici uzimali cipelice za prohodavanje. To za napolje i za setnju, a ovako u carapicama sa onim gumenim da se ne klizaju. Mada je Matija rano krenuo u vrtic i nosio patofnice.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
23.2.2017 19:44:35   
Anck Su Nmaun
Meni je bzvz nositi cipelice po stanu, naravno treba da budu bosi sto vise, mislim carapice, ali kad smo napolju da, bebama je zanimljivo da gaze i po travi i betonu a za to mi je malo samo carape ili one nehodajuce.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 23.2.2017 19:45:10 >

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
2.3.2017 10:27:31   
Dragce86
Savet ortopeda je da se nista ne radi do neke 2-3 godine ( zaivis od slucaja do slucaja ), cak ni vezbice za stopala, ama bas nista, vec da se dete pusta da sto vise hoda bez obuce ( naravno po kuci ) da se sama stopala formiraju kako treba

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
22.10.2017 12:36:57   
MamaNecaVo
Moj A je bos.Tj u carapicama a preko patofne (nehodajuce).
Prohodao je u Nike patikama,potom smo uzeli adidas.
Ujedno i Pavle cipelice (jer su mi se estetski najvise svidjale).
Doktori iz sokobanjske su mi rekli da ne uzimam obicu za prohodavanje i nikakava anatomski ulozak,ali.

Bebi ipak treba cipela koja ce joj zglob stisnuti pri hodu.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
22.10.2017 13:06:21   
IvanaSK RR
Ja sam za bosu nogu koliko god moze.
Ni sinu ni bebi sada ne gledam da li imaju uložak, da li su cvrste.... Kupim sta mi se svidiuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
22.10.2017 13:10:42   
MamaNecaVo
I ja sam za to da sto vise idu bosi.
Mi smo uzeli nehodajuce cizme user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
22.10.2017 13:13:31   
mekanica
Dva para čarapica, zato što ih izuva pa bar jedna da ostane 😁 ona puzi, kreće se uz nameštaj ali cipelice ćemo tek kad se lepo pusti 😉

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
22.10.2017 13:15:46   
MamaNecaVo
Mi cipele obuvamo samo za napolje.
Probali smo patofne Disney i grdo se pokajali.
Bebe bas krive noge u njima.
Pa mame obratite paznju na onaj deo pozadi.Ojacane su samo po sredini.

(odgovor članu mekanica)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
22.10.2017 14:22:06   
madre
Nismo koristili cipelice... Dok je bilo toplo bio je skroz bos,a posle sam mu obuvala obicne carapice sa gumenim tackicama, da se ne kliza po parketu...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
22.10.2017 14:23:46   
MamaNecaVo
Kod nas se beba bas kliza sa tim carapicama. :)
Doduse mislim da veze ima kada se tackice potrose i izlizu.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
22.10.2017 14:42:57   
Maslacak15
Bosi bosi i samo bosiuser posted image iako sam morala da slusam kukanje rodbine iz beograda zasto su Mi deca gola da ce se prehladiti. Bili smo U potkrovlju, laminat topao. Sto se mene tice bolje ladne noge nego razbijena glava.a ni jedne carape Pa ni sa gumenim tackicama nisu ok za Bebu od 8 meseci koja pokusava da hoda. Probala i videla da ne Idee...Tek kad su bili stabilnibsa deset_ meseci pustala Sam ih napolju u pravim cipelama.
U novom stanu imamo i podno grejanje Pa nema dileme nastavljamo bosonogi tretman i za Nr 3user posted image


< Poruku je uredio Maslacak15 -- 22.10.2017 14:43:36 >

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
22.10.2017 15:53:56   
Mala Elena
Mi smo u stanu bili bosi tj.u carapicama sa gumenim tackicama odozdo i super su se pokazale. A za izlazak smo hodajuce cipelice.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
22.10.2017 16:22:05   
degu
Joj najbolje je da su bosi, al nama je hladan laminat, bude mi kao zabac Bogi. T je bila bosa, leto je bilo, s njim se borim s csrapama, sve skida, nijedne ne pasu kako treba, al spretan je, docekuje se na ruke user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
22.10.2017 16:31:48   
Sarav
Nemam pojma kako ću sad. Kad je Sofi prohodavala bilo je leto pa je bila bosa. Sad ću da probam čarape sa tačkica, mada i ove obične stalno izuva.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
22.10.2017 16:32:38   
Dragica Draga
I pedijatri savetuju najvise bosi da idu 😊

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
22.10.2017 18:01:34   
MamaNecaVo
Leti je izvodljivo ali zimi zaista tesko.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
22.10.2017 18:04:08   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: degu

Joj najbolje je da su bosi, al nama je hladan laminat, bude mi kao zabac Bogi. T je bila bosa, leto je bilo, s njim se borim s csrapama, sve skida, nijedne ne pasu kako treba, al spretan je, docekuje se na ruke user posted image

Degu, uzmi one zepice kad je zima.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
22.10.2017 18:06:53   
MamaNecaVo
Sanjice sta je to tacno?
Da li mislis na one kao patofnice nehodajuce?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Cipele za prohodavanje DA ili NE?
22.10.2017 21:02:05   
Maslacak15
hm neznam,

Carapice mogu ako postoje tepisi. Ja sam imala cist laminat na 80% stanbene povrsine. I moji decaci su bili jako specificni, uzasno su rano stali na noge. I kad su poceli da ustaju gotovo domah su poceli i da hodaju svugde uz namestaj. Sa starijim sam jos i probala par tih varijanti kojih ima na trzistu i zakljucila da je rizik ogroman da polomi glavu ili nesto jos gore. Sa mladjim uopste nisam eksperimentisala. Od tada samo bosi, dok nisu stegli sigurnost. A posle kozne patofne ultralagane sa gumom dole. to je ovako izgledalo:

pomalo blesavo gore dzemper dole gole noge 29. novembra priznajemuser posted image . Da napomenem dete ovde ima 7 meseci i 10 dana. I niko ne moze da me ubedi da mu carapice nebi smetale. Neka ga spputavaju i 5% u performansu, ja nisam htela da rizikujem:

https://www.youtube.com/watch?v=bwpXp5WRo9s&feature=youtu.be

Ali bilo je i relativno toplo. Temperatura u stanu nikad nije padala ispod 24-25 stepeni. Grejala sam do koske:):)

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...
Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here