|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beba bljucka posle podoja
18.5.2010 0:16:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jelena038

eeeee!!! super sto je uspelo! bravo za teu! user posted image user posted image user posted image


bravo za tebe..tei je svanulo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Beba bljucka posle podoja
18.5.2010 0:20:17   
jelena038
i mi smo nekad nosali po pola sata da podrigne, dok nismo ukapirali... user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Beba bljucka posle podoja
28.5.2010 13:52:21   
buhla
ovaj moj mali vec dva dana bljucka non stop... lepo podrigne posle podoja, ali kasnije dok se napreze da kaki on bljucne.. dal je moguce da od tog naprezanja on povraca tj bljucka? user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Beba bljucka posle podoja
28.5.2010 14:02:10   
LillyT
Priki, i ova moja i podrigne i bljucne, sta cu joj sada. Ja drzim da je to normalno jer vecina beba pljucka, bljucka, pa sta sada. A da li je od naprezanja ne znam. hehehe, on sto ne izbaci dole, vrati gore user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Beba bljucka posle podoja
28.5.2010 16:31:43   
Anck Su Nmaun
Moja bebana retko bljucka ali danas nesto bas cesto..moguce da joj nesto nije leglo mleko ili ????

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Beba bljucka posle podoja
28.5.2010 16:33:46   
Snelle
Moja beba bljucka kad se baš, baš prejede, a inače ne.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Beba bljucka posle podoja
28.5.2010 16:38:46   
Anck Su Nmaun
Danas se nije prejela  jer znam da je bila gladna a nije punoo sisala ,posle podoja je bas dosta bljucnula, ali sad bljucka po citav dan po malo user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Beba bljucka posle podoja
28.5.2010 17:01:17   
Snelle
Anck, možda joj želudac još uvek nije svario prethodno mleko pa zbog toga bljucka. Ne znam, jedino mi to pada na pamet kao logično objašnjenje. Plus, verujem da kada imaju grčeve organizam malko teže i sporije funkcioniše.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Beba bljucka posle podoja
28.5.2010 17:13:36   
Anoniman
Anck,moja beba je bluckala sve do nekog cetvrtog meseca,dok mu se taj "poklopac" na zelucu nije namestio kako treba.Nije to strasno dok ne povraca u mlazu ne daj Boze.Ne brini!Ja sam njemu staaaaaaaaaalno stavljala pelenu ispod glavice jer bi inace gde god ga stavim bilo ubljucavljeno...i eto prodje i to user posted image !

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Beba bljucka posle podoja
28.5.2010 17:34:14   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Jos malo pa mamica

Anck,moja beba je bluckala sve do nekog cetvrtog meseca,dok mu se taj "poklopac" na zelucu nije namestio kako treba.Nije to strasno dok ne povraca u mlazu ne daj Boze.Ne brini!Ja sam njemu staaaaaaaaaalno stavljala pelenu ispod glavice jer bi inace gde god ga stavim bilo ubljucavljeno...i eto prodje i to user posted image !


Kako mislis u mlazu???? Danas je malo vise bljucnula?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Beba bljucka posle podoja
28.5.2010 20:19:44   
Anoniman
Ne,ne,bas mlaz izlazi iz usta,dugacak pola metra,ali bukvalno mlaz!To se Stefanu samo jednom desilo,nije mu prijalo nesto,a nikada nisam skontala sta-nesto sto sam ja pojela posto se samo dojio tada!I ako malo vise bljucne nije strasno.Znam da brines,ali probaj malo da se opustis po tom pitanju user posted image !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Beba bljucka posle podoja
1.6.2010 16:30:12   
New Mom
I Lara i podrigne i ipak bljucka posle. Često i kad se napreže da kaki. Računam da će se stabilizovati kad malo odraste. Odeća mi je uvek uflekana, nekako uvek uspe da mi mimoiđe pelenu. user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Beba bljucka posle podoja
4.6.2010 17:13:28   
buhla
danas sam dr rekla da Pavle bljucka i to nekad dok siki, izbaci siku i bljucne! nekad podrigne pa bljucka X puta... dr mi je rekla da je to zato sto je halapljiv, brzo jede i naguta se vazduha. ugojio se za 3 nedelje 800gr, pa dr kaze da je mleko ok i jos ga je kritikovala da je preterao, a on joj je na to odgovorio tako sto je ispiskio!!! user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Beba bljucka posle podoja
4.6.2010 17:47:06   
lanajelena
user posted image user posted image user posted image bravo za Pavla i mi smo na pregledu dr ispiskili kad je rekla da se malo prorede obroci user posted image

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Beba bljucka posle podoja
4.6.2010 18:45:49   
buhla
meni nije jasno, da li bi ja sad trebala da kad on prvi put bljucne da ga skinem sa sike... da mu vise ne dajem? evo sada sam ga skinula, podrignuo je malo bljucnuo i sada place, a primetila sam da je jeo al da mu prija da bude na siki, jer ga ustvari muci stomak ne moze da kaki i prducka... nisam pametna! user posted image

< Poruku je uredio buhla -- 4.6.2010 18:55:47 >


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Beba bljucka posle podoja
4.6.2010 19:05:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: buhla

danas sam dr rekla da Pavle bljucka i to nekad dok siki, izbaci siku i bljucne! nekad podrigne pa bljucka X puta... dr mi je rekla da je to zato sto je halapljiv, brzo jede i naguta se vazduha. ugojio se za 3 nedelje 800gr, pa dr kaze da je mleko ok i jos ga je kritikovala da je preterao, a on joj je na to odgovorio tako sto je ispiskio!!! user posted image
user posted image user posted image user posted image
Buhlic,ja mislim da on bljucne prilikom izlaska tog vazduha kog se naguta.Ja sam Stefana vracala da siki...

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Beba bljucka posle podoja
4.6.2010 19:27:48   
buhla
uh, mislim da cu ga i ja vracati... evo mi ga u rukama, neurozan... nece ni u ljulju, za krevetac i da ne spominjem! jadnicak... izdrzacu da vidim kada ce da trazi opet da jede, pa cu bar znati jer sam ga ostavila gladnog il je samo teo da bude na siki.

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Beba bljucka posle podoja
5.6.2010 9:45:31   
Grejs
Moje dete je pocelo da bljucka od prekjuce vise nego obicno i bas sam se zabrinula.Zvala sam pedijatra i posto je on vec neko vreme na  vestackoj hrani pedijatar mi je rekla da predjemo na novalac protiv bljuckanja da mu obrok dam iz nekoliko puta (a on popije 150ml odjednomuser posted image ) da je to normalno kada deca pocnu da piju vecu kolicinu i da mu u krevetac stavim ispod duseka jednu knjigu da mu se malo podigne uzglavlje,savet za knjigu sam dobila i na halo bebi jer sam zvala i njih a da mu caj i vodu dajem iskljucivo izmedju obroka ili posle -sto sam radila i do sada.

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Beba bljucka posle podoja
29.6.2010 9:42:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: buhla

ovaj moj mali vec dva dana bljucka non stop... lepo podrigne posle podoja, ali kasnije dok se napreze da kaki on bljucne.. dal je moguce da od tog naprezanja on povraca tj bljucka? user posted image


Ovo se i meni deshava... Petra mi vetj dva dana posle vecine obroka bash bljucne...imam utisak da joj je svo mleko izashlo...user posted image Bash onako bljucne...kao kad bi mi popili vodu ali je ne bi progutali nego pljunuli...tako izgleda kad ona bljucne user posted image

Bash me brine.... i bash se tako napreze...mislim da ce kakiti...a ona povrati user posted image

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: Beba bljucka posle podoja
29.6.2010 11:30:53   
Markovicka
Meni je malecka puno bljuckala dok sam je dojila lezeci, od kad je dojim sedeci i blago je nagnem da joj glava bude vislje od guze, ne bljucka. Isto znala je da bljucne kad je naglo dignem da podrigne. Ovih dana kad pije vode pre podoja hoce malo da izbaci.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Beba bljucka posle podoja
29.6.2010 18:38:39   
Nensi*
I moj Vuk vec dva dana bas bljucka...Imam utisak da izbaci sve sto je pojeo user posted image
Ne znam sta da radim,bas sam se zabrinula...
Probacu da ga dojim sedeci,mozda pomogne,do sad sam ga dojila lezeci..

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Beba bljucka posle podoja
29.6.2010 18:43:29   
pepeljuga
I moj Vuk vec dva dana bas bljucka...Imam utisak da izbaci sve sto je pojeo


ista stvar kod mene, narocito u zadnjih par dana, a ja sve vreme dojim sedeci tako da nije do toga. mislim da pre ima veze sa halapljivoscu, meni je jos sestra u porodilistu rekla da pazim na bradavice jer je on jako halapljiv user posted image
ipak, i ja se brinem da tim bljuckanjem na kraju izbaci pola od onog sto je pojeo user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Beba bljucka posle podoja
29.6.2010 18:44:53   
jacikaci
Meni Vule ako je bljucnuo 2 puta dok je siskao,a ova mala sad...pa ta bljucne najmanje dva puta posle ručkanja! Ja se brinula da li izbaci sve što pojede,ali na merenju u savetovalištu vaga pokazuje da super napreduje, i dr mi rekla da ne brinem,da nije to ništa opasno,kao ni štuckanje nakon povraćanja tj. podrigivanja.
Normalno je da,kako beba raste, redje bljucka. Evo je sad počela i ona da proredjuje, vise ne bljucka baš nakon svakog obroka.user posted image
Biće bolje, ne brinite.user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Beba bljucka posle podoja
29.6.2010 18:46:11   
Nensi*
I Vuk je halapljiv,nekad toliko vuce da ostane bez vazduha,pa par sekundi napravi pauzu da se nadise,pa opet...Ne znam kako to da ispravim.user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Beba bljucka posle podoja
29.6.2010 18:47:34   
jacikaci
I zaboravih da dodam: dojimo se i lezeći, i sedeći... isto-kad je bio bas taj period redovnog bljuckanja,nije bilo bitno kako je dojila,uvek bi bljucnula.

(odgovor članu jacikaci)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here