RE: Pozoriste (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


dunja RR -> RE: Pozoriste (30.11.2018 15:42:45)

Potpuno su različite, nekako ne mogu ni da poredim Hipnozu i Korešpodenciju, jer je ova druga onako, ozbiljna tematika, sa primesama komedije, uz taj specifičan srpski jezik 19. veka. Ipak je to Pekić.
Hipnoza mi je onako za opuštanje, divna, romantična i poučna ♥
Hipnoza ima predivnu secenografiju dok je kod Korešpodencije scenografija u drugom planu, tj ne menja se, iako su kostimi zanimljivi, ali nema promena tokom predstave, akcenat je na dijalogu između članova porodice Njegovan.




Didy -> RE: Pozoriste (27.1.2020 1:20:26)



IZVORNA PORUKA: dunja RR

Drugarica me sada obradovala, javila da je uspela da nađe karte za Let iznad kukavičjeg gnezda u Beogradskom dramskom, krajem decembra. Sjajna ekipa glumaca, jedva čekam!

Još da je Manda poživeo :( ...Bog da mu dušu prosti.



Gledala sam je dok je Manda još bio živ. ❤️
Večeras sam odgledala "Kad su cvetale tikve", gostovala je predstava Beogradskog dramskog pozorišta u Srpskom narodnom pozorištu u Novom Sadu. Topla preporuka. Odlična glumačka ekipa, dinamična radnja, trajala je dva i po sata bez pauze, ni na momenat nisam skrenula pogled sa scene. 




dunja RR -> RE: Pozoriste (27.1.2020 15:31:55)

Volim tu knjigu, i planiram odavno da odem, nekad, ikad, na predstavu, Beogradsko dramsko mi je na 3 minuta od kuće, moj kraj.
A i Lekino brdo, gde se odvija radnja, sve je to naš kraj, tu mi je najbolja drugarica živela, sada je daleko ..
Mnogo volim tu knjigu ..




Sanjica26 RR -> RE: Pozoriste (27.1.2020 22:27:06)

U sredu idem sa grupom mojih kolega u Jugoslovensko dramsko pozorište na predstavu "Tartif".  Jedna komedija o licemerju. Javljam utiske. 





Didy -> RE: Pozoriste (24.2.2020 11:15:20)

Gledala sam sinoć u NSu gostovanje BDP-a s predstavom "Ko se boji Virdžinije Vulf" sa sjajnim Radetom Šerbedžijom. Ko bude u prilici, obavezno nek pogleda, odlični su!  





Didy -> RE: Pozoriste (31.3.2021 23:17:42)

Sinoć sam kupila preko onlajn blagajne karte za predstavu "Voz" (Zvezdara teatar) za 18. april. Igraju Voja Brajović i Sergej Trifunović. Mnogo sam srećna! Jedva čekam! Nedostaje mi pozorište u svemu ovome. 





dddaca -> RE: Pozoriste (1.4.2021 7:46:36)

Zar rade sad pozorista?




Milena18 -> RE: Pozoriste (1.4.2021 7:48:28)

Mislim da pozorišta nidu ni prestajala da rade sad u ovom poslednjem talasu. Tamo bar mogu da se ispoštuju mere. Mi smo dete vodili pre par nedelja da gleda Tri praset_a. 





mati -> RE: Pozoriste (1.4.2021 7:48:55)

Ja sam bila možda na par predstava, ali u dečije cesto idemo. Obojicu vodim bas od malena, i nikada nismo imali problema.




dddaca -> RE: Pozoriste (1.4.2021 7:53:08)

Bila sam ubedjena da ne rade




flamingos -> RE: Pozoriste (1.4.2021 8:35:52)

Da,rade,nisu ni prestajla sa radom.





dddaca -> RE: Pozoriste (2.4.2021 11:19:36)

Super, hvala vam na informaciji [sm=smiley1.gif], bila sam ubedjena da ne rade. Idemo u decije prvom prilikom. Bice to sjajno iznenadjenje za malenu [sm=smiley1.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Pozoriste (2.4.2021 12:05:37)



IZVORNA PORUKA: Didy

Sinoć sam kupila preko onlajn blagajne karte za predstavu "Voz" (Zvezdara teatar) za 18. april. Igraju Voja Brajović i Sergej Trifunović. Mnogo sam srećna! Jedva čekam! Nedostaje mi pozorište u svemu ovome. 





Давно сам гледала. Нешто нисам задовољна. 




Didy -> RE: Pozoriste (2.4.2021 14:26:05)

Zašto, Sanjice? Meni baš deluje zanimljivo.





Sanjica26 RR -> RE: Pozoriste (2.4.2021 15:28:18)

Ne volim te glumce. Možda zbog toga. Ali radnja je odlicna. 





Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]