|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
[Anketa]

Kupovne ili domace kasice


Domaće kašice
  100% (22)
Kupovne kašice
  0% (0)


Ukupno glasova: 22


(Poslednji glas : 27.6.2020 11:41:06)
(Glasanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupovne ili domace kasice
7.7.2015 9:03:02   
jeca87
I kupovne i domaće. Ima i mama dušu user posted image

Samo sam ja pogrešila što nisam više davala kupovne ,pa sada jede samo jednu, najsmrdljiviju hipp brokoli pirinač .
Ni jednu drugu neće, ni slanu ni slatku.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 851
   RE: Kupovne ili domace kasice
7.7.2015 9:11:51   
vikiveki
jeco upravu si.Ja sam sa dvojicom mlađih sinova napravila grešku,pa posle nisu hteli kupovne kašice ni da probaju.To mi je bio problem kada smo trebali negde na duži vremenski period da putujemo,jer trebalo je napraviti kašicu a da ostane sveža uz put kada budu trebali da je jedu

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu jeca87)
Direktna veza do poruke: 852
   RE: Kupovne ili domace kasice
7.7.2015 9:41:08   
Klarita
Tako sam ja napravila gresku sa K, pa sam sada sa N ispravilauser posted image Njega sam prvo naucila da jede kupovne, pa tek onda domace. Zaista sam bila u problemu ako treba da krenemo ne put, sada uzivamo svi i bez frke sedamo u auto i majemo gde god. I dan danas imam u rezervi kasiceuser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 853
   RE: Kupovne ili domace kasice
7.7.2015 14:09:47   
jeca87
Meni je sada malo frka zbog letovanja. Ima odmor da provedem u kuhinji.

Na greškama se uči, sa drugim ću drugačije. user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 854
   RE: Kupovne ili domace kasice
7.7.2015 14:19:36   
dunja RR
Mi uglavnom klopamo domaće, kupovnih smo do sada pojeli 4-5, mislim na one teglice.
Žitarice Nestle, a ranije Milupu, povremeno pojede za većeru, to baš voli, i to mi je spas, da bar uveče ne moram da kuvam.


Evo npr za doručak - oprala višnje, kasjije, kruške, stavila u sodu bikarbonu, kada je malo odstojalo, isprala, ogulila šta treba, iseckala, dodala i malo banane. Sve je poklopao, ali tek posle šetnje, jer nije hteo ranije.

U međuvremenu sam skuvala pahuljice (ražane i ječmene) koje sam sinoć potopila, pa ću mu to kasnije dati za užinicu sa još kojojm voćkicom, a ostatak mami za sutra za doručak, ohlađeno user posted image

Za ručak se upravo kuva kupus i junetina, to pravim dečku za dva dana.

A nama sam skuvala upravo posni pasulj, za tri dana :D

Od 11 u kuhinji, po ovoj vrućini, dobro nisam stalno u kuhinji, kuva se to samo što bi rekla moja dr. , al opet, izbija vrućina.




< Poruku je uredio dunja RR -- 7.7.2015 14:29:15 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jeca87)
Direktna veza do poruke: 855
   RE: Kupovne ili domace kasice
7.7.2015 14:33:02   
World
Dunja, ti to bas sve po ps-u user posted image



_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 856
   RE: Kupovne ili domace kasice
7.7.2015 14:37:12   
dunja RR
Pa od vas ovde sam naučila, krala ideje user posted image user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 857
   RE: Kupovne ili domace kasice
7.7.2015 14:40:15   
dunja RR
Malo ću off, ali prebaciću i gde treba - juče kupih himalajsku so, da krenem da mu solim kašice (još jede neslano) i popodne sam imala svoju kontrolu kod moje dr. Jelene, koja mi reče nikako himalajska so bebama, puna je joda, i dovodi do problema sa štitnom žlezdom. Onda je endokrinolog i amsovno joj dolaze žele obolele od štitne, a koriste him. so. Ići ću u DM da zamenim user posted image za morsku, nisam je načela.

Him so, kaže nije dobra ni za nas a pogotovu ne za bebe.

< Poruku je uredio dunja RR -- 7.7.2015 14:41:10 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 858
   RE: Kupovne ili domace kasice
7.7.2015 14:52:57   
vikiveki
Dunja ipak nema ništa bolje od domaćeguser posted image kuvaš se u kuhinji jedan dan a imaš onda ručka za 2 ili 3 danauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 859
   RE: Kupovne ili domace kasice
7.7.2015 22:24:27   
amdn
ja sam za domace ako se moze sto kaze Viki kuvvas jedan a imas za 2 dana, mi smo bili na domacim kasicama, doduse dobijali smo kupovne pa smo jeli i touser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 860
   RE: Kupovne ili domace kasice
9.7.2015 0:13:30   
Mariya
Joj,i ja imam tu muku sa h.da neće da jede kupovne kašiceuser posted image moraću i na letovanju da kuvam gospođici.ne znam kako to da izvedem...
a inače uvek glasam za domaće,ne može kasica sto ima rok trajanja 1-2godine da bude bolja od one koju Ja skuvam!!ali kad je frka,može da posluži.mada baš izbegavam da dajem kupovne,zato dam i sad u problemu!

< Poruku je uredio Mariya -- 9.7.2015 0:17:38 >

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 861
   RE: Kupovne ili domace kasice
9.7.2015 0:30:01   
jeca87
Ja da pohvalim moje dete. Danas je pojeo celu veliku kupovinu kašicu.
Sa jagnjetinom!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 862
   RE: Kupovne ili domace kasice
11.7.2015 15:35:28   
mila83
Mame ,ajd mi preporucite koje kupovne kasice su dobre i ukusne ?
T uglavnom jede sve domace,kuvam non stop.Planiramo na Zl za desetak dana..kuvacu i tamo,ali bih nesto kasica i ponela, da imam.Probali smo frutek breskva pirinac,ta je lepa i svidja joj se..i jednom smo probali juvitana visnja jabuka..i meni je bila bljak,i ona isto nije htela.
Kakve su te sa povrcem i mesom ? Danas sam gledala u ideji,nije neka razlika u ceni medju proizvodjacima...
i videla sam da ima povoljno neka Hipova velika teglica,kombinacija proso,kakao i mleko valjda,jel je neko probao?

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu jeca87)
Direktna veza do poruke: 863
   RE: Kupovne ili domace kasice
11.7.2015 15:36:17   
mila83

IZVORNA PORUKA: Mariya

Joj,i ja imam tu muku sa h.da neće da jede kupovne kašiceuser posted image moraću i na letovanju da kuvam gospođici.ne znam kako to da izvedem...
a inače uvek glasam za domaće,ne može kasica sto ima rok trajanja 1-2godine da bude bolja od one koju Ja skuvam!!ali kad je frka,može da posluži.mada baš izbegavam da dajem kupovne,zato dam i sad u problemu!


DA,potpuno te podrzavam i razumem...user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 864
   RE: Kupovne ili domace kasice
11.7.2015 16:17:45   
vikiveki
Maryia i ja sam sa trećim imala muke jer nije hteo da jede kupovne kašice,ppa kad negde krenemo muka živa,kako održati svežu domaću kašicuuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 865
   RE: Kupovne ili domace kasice
11.7.2015 17:49:02   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: mila83

Mame ,ajd mi preporucite koje kupovne kasice su dobre i ukusne ?



Ja sam kupila nekoliko Hippovih -riža, piletina i paradajz, da imamo za ne daj Bože, tj. kada moramo kod dr. recimo uvreme ručka ili sl, sada kada su vreli dani, pošto tada ne mogu poneti pravljenu kašicu. Do sada smo jednu pojeli, i dopala mu se. Probala sam i ja user posted image i ok je. U Lilly-ju je snižena sa 223 na 173 dinara, akcija. Rok trajanja do 2017 čini mi se (znači nije akcija zbog nekog kratkog roka).

Dobila sam od naše Olge RR, kada nam je bila, neku Hippovu goodnight sa keksom, i ona mu se dopala. I probao je par onih voćnih iz RR paketića, i to mu se dopalo. Retko jedemo te kupovne, ali voli i to, iako uglavnom jede ono što ja napravim.

Kuva se upravo junetina, šargarepa, tikvica, crni luk, krompir (dobili smo povrće od jedne drage Ringerajke, sve domaće user posted image )


< Poruku je uredio dunja RR -- 11.7.2015 18:22:15 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 866
   RE: Kupovne ili domace kasice
11.7.2015 18:01:09   
mila83
Hvala Dunja RR user posted image T nije puno tih kupovnih probala ni jela,valjda ce hteti..i meni je najvise zbog vrucine..
Ja kuvam,i imamo sve domace iz basta nasih bakauser posted image i ne mogu da zamislim kako majke koje nemaju od koga da nabave provereno neprskano voce i povrce.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 867
   RE: Kupovne ili domace kasice
29.1.2016 18:59:25   
IvanaSK RR
Moj sin je jeo i jedne i druge. Mislim, nikad nije bio nesto posebno zainteresovan za jelo, ali koliko je jeo, jeo je kupovne mesne, povrcne nije hteo, vocne poneku. Ali mi je to znacilo bas zbog odlaska negde ili kad je neka frka.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 868
   RE: Kupovne ili domace kasice
7.4.2016 7:52:59   
marinic
stalno sam spremala kasice, jer kupovne nije ni hteo da proba...nego je uvek bila i jos uvek je najbolja mamina kuhinja, hahaha user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 869
   RE: Kupovne ili domace kasice
10.10.2016 21:10:53   
Anck Su Nmaun
Pretezno kuvam, ali ponekad nesto i kupim, eto ako sam bila taj dan u frci pa nisam stigla ili na putu i sl.

(odgovor članu marinic)
Direktna veza do poruke: 870
   RE: Kupovne ili domace kasice
11.10.2016 7:56:43   
vocicana
Moj nece da lizne slane kupljene kasice, da lizne. Mozda dan...mozda novi ukusi, ali sam se vise puta kao sto vec znate nervirala, nema tu sta.
Smaranje je uvodjenje hrane, smaranje, ali mora tako. Obozavam nasu pedijatricu, kuila me je nekim stvarima kojim me je savetovala.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 871
   RE: Kupovne ili domace kasice
11.10.2016 8:38:41   
Mala Elena
Moja takodje slabo hoce kupovne, muka je bila na moru.
A kad skuvam ako je toplo , sveze skuvano ok, hoce a ako je juce kuvano pa zagrejano..nije to to...par kasicica.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 872
   RE: Kupovne ili domace kasice
11.10.2016 9:55:10   
isidora88
Jede i kupovne i domace, od slanih su mi najbolje juvitana jer su lepo kasate i bebac njih najradije jede, hipp nece jer su kao tvrdi puding, grozne su i meni

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu jeca87)
Direktna veza do poruke: 873
   RE: Kupovne ili domace kasice
21.10.2016 13:22:51   
Anck Su Nmaun
Valjda sam imala tu srecu da su moje beb tamanile sve i domace i kupovne i Juvitana...Hip.. sta god. Vidim i V obozava da rucka i ne bira user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 874
   RE: Kupovne ili domace kasice
21.10.2016 21:53:06   
IvanaSK RR
Ja sam juce prvi put dala kupovnu kasicu Andrei (mislim na one u teglici), bila je mesavina jabuke i sargarepe. Lepo je poruckala celu.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here