|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
[Anketa]

Kupovne ili domace kasice


Domaće kašice
  100% (22)
Kupovne kašice
  0% (0)


Ukupno glasova: 22


(Poslednji glas : 27.6.2020 11:41:06)
(Glasanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupovne ili domace kasice
22.10.2016 8:30:29   
branki*

IZVORNA PORUKA: Mala Elena


A kad skuvam ako je toplo , sveze skuvano ok, hoce a ako je juce kuvano pa zagrejano..nije to to...par kasicica.

ovako je bilo i kod moje.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 876
   RE: Kupovne ili domace kasice
22.10.2016 8:48:31   
Anck Su Nmaun
Moj ni ne primecuje takve stvari, mada ni meni nema razlike u ukusu. Vockice uglavnom skuvam za dva dana.
Stavim tri kruske taman bude pola pola, ma sve ponjupa.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 877
   RE: Kupovne ili domace kasice
22.10.2016 10:34:02   
MasnaMasnica
N voli i jedne i drugee, slatke. Dok slane samo domace.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 878
   RE: Kupovne ili domace kasice
22.10.2016 11:12:55   
wivern
'ladno sam procitala "kupovne ili domace KOBASICE" user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 879
   RE: Kupovne ili domace kasice
8.11.2016 12:49:03   
Ed83
Moj stariji sin nikako nije voleo kupovne, tako da sam mu uvek pravila... on cak ni vocne kupovne nije voleo...
Onda sam kupila od aventa 2u1 aparat koji kuva na pari sa jedne strane a kada se okrene na drugu, onda blenda... To mi je bila jedna od boljih investicija do sad, jer je u upotrebi za starijeg kad mumpravim povrce i meso a i sad za mladjeg, kad mu pravim kasice...Zbog toga, sa ovim mladjim, nisam ni pokusala kupljene da dam, jer mi uopste nije tesko da mu ih pravim.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 880
   RE: Kupovne ili domace kasice
8.11.2016 14:31:30   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: wivern RR

'ladno sam procitala "kupovne ili domace KOBASICE" user posted image


Što je babi milo, to joj se i snilo user posted image

I je voljela i kupovne i domaće, mada je ćčešće jela domaće. MAda, kad je recimo bolesna i nece nista drugo da jede, zna da pojede Hipp teletinu ili jagnjetinu bez problema user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 881
   RE: Kupovne ili domace kasice
28.11.2016 9:50:49   
Sanjalicaaa
Mi papamo domace kasice, ali kad negde idemo uvek sam za kupovne. Tako mi je lakse. Juce skitali po gradu, reko ajde u Veru da mu uzmem neku kasicu i frapiram se. Ceo red samo Hipp kasice, po koja Bebivita. A Hipp digao cene na 270-280din. Stvarno su bezobrazni.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 882
   RE: Kupovne ili domace kasice
19.2.2017 12:10:43   
emicaa
David uglavom samo domace.Nije do sad pojeo 5kupovnih kasica,za ova tri i po mjeseca od kad jede i cvrstu hranu.
Sa Dorom je bila druga prica,zato sad ovoliko forsiram domace.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 883
   RE: Kupovne ili domace kasice
19.2.2017 16:45:52   
Anck Su Nmaun
Od svo troje V najmanje jede kupovne. Imam vremena da ih muckam, ono za sta nije sezona nekad kupim ali vidim da nije odusevljen tim smekom. Pogotovo ove sa mesom , jake su. ali dobro, navika je cudo.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 884
   RE: Kupovne ili domace kasice
19.2.2017 17:08:32   
emicaa
Ni meni uopste nije problem da mu spremim,20 minuta i gotovo.Kad se sjetim kako su se Dori gadile domace mislila sam da Davidu necu nijednom dati kupovnu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 885
   RE: Kupovne ili domace kasice
19.2.2017 17:10:36   
Anck Su Nmaun
Ja moram priznati sa njima sam vise skitala pa sam im tako cesce davala te, ali ne jako cesto, samo cesce nego njemu. A i sad sam se ustosila i sto se tice spremanja i kombinacija, cak nekih koje njima nisam davala user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 886
   RE: Kupovne ili domace kasice
19.2.2017 17:28:05   
emicaa
Ja se cudim da on uopste hoce jesti sta mu sve spremam i kombinujem user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 887
   RE: Kupovne ili domace kasice
19.2.2017 18:46:39   
Mala Elena
Danas smo kupili bio dm jabuka-mango i super je. Pre neki dan jabuka-banana, isto sam zadovoljna i ona je lepo ruckala. user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 888
   RE: Kupovne ili domace kasice
19.2.2017 19:42:27   
Anck Su Nmaun
Jaoo mango, to jos nismo ruckali, erto dade mi dobro ideju user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 889
   RE: Kupovne ili domace kasice
19.2.2017 19:47:07   
IvanaSK RR
Emice, ni ja Andrei nisam dala mnogo kupovnih kasica do sada. Za ovih pet meseci sto jede kasice, pojela je deset kupovnih kasica (znam jer jos nisam bacila teglice, a i u njih joj stavim obrok pa ponesem). Jednu Hippovu je pojela, Bebivitu je pojela manje od pola, ostale su Juvitanine.
Ja se uopste ne opterećujem, kad god mogu spremicu joj, ako iz nekog razloga ne mogu dacu kupovnu i to je to.


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 890
   RE: Kupovne ili domace kasice
19.2.2017 19:51:49   
emicaa
Anck mango je super,David je super prihvatio.Ja aam se juce zeznula pa kupila upola zreo.Tek sam jutros skontala kad sam ga rasjekla.
Ivana David ne voli mesne kupovne,to sam mu jednom pokusala dati i odustala.Voli vocne,bar nesto

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 891
   RE: Kupovne ili domace kasice
19.2.2017 20:35:23   
Anck Su Nmaun
Pa to mesne su mnogo jake, skroz drugacije od domacih pa ako ih ne dajes bebi redovno teze naviknu. Ja samo u hitnim slucajevima.
Ja mesam mango i avokado, milim znam sta je sta nego ne znam sta smo probali , znam da je u jednom miksu voca bilo ali koje ne znam.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 892
   RE: Kupovne ili domace kasice
19.2.2017 20:47:28   
emicaa
Ja sam prvi htjela kupiti avokado i kad sam dosla kuci skontam da sam kupila mango user posted image


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 893
   RE: Kupovne ili domace kasice
19.2.2017 21:54:24   
Anck Su Nmaun
user posted image user posted image e dobra si

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 894
   RE: Kupovne ili domace kasice
19.2.2017 22:04:43   
Sanjica26 RR
Te mesne su i meni bljakic.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 895
   RE: Kupovne ili domace kasice
19.2.2017 22:11:38   
suzi kju
Mi smo kupovali vocne gotove iz razloga sto smo čvrstu hranu počeli da uvodimo februara a tada nema sezonskog voca.
Slane sam kupila par da imam ali nijednu nisu htele, svaku sam bacila.
Jesam za varijantu da pojedu slanu kupovnu kad ne stignem da spremim ili da im muž da kada nisam kod kuce ali džaba kad neće.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 896
   RE: Kupovne ili domace kasice
19.2.2017 23:06:52   
Maraj
Ja L kuvam. Ne dajem mu kupovne. Kupovne sla e sam mu davala prosle godine kada smo bili na moru. Tada je imao punih 9 meseci. Kupila sam za svaki dan po jednu. I jeo je. Inace mu kuvam. Sad vec jede skoro sve kao mi ( ima 16 i po meseci). Voc e sam mu davala. I na moru je voleo da jede nestlw vocne sa zitaricama. Te nema da se kupe kod nas.
Mislim da su te kupovne super kada nisi kod kuce i ne mozes da kuvas. Slatke su odlicne kao uzina kada ste napolju

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 897
   RE: Kupovne ili domace kasice
4.4.2017 17:44:20   
veselicaa
Za sada samo domace.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 898
   RE: Kupovne ili domace kasice
28.7.2017 14:40:09   
Anck Su Nmaun
Inace samo domace. Al.sam se.uzelela kupovnih. Volim da kupim kad nesto nemam u ponudi kao npr. Sad bundevu naci ...nemoguce. Pa je danas ruckao.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 899
   RE: Kupovne ili domace kasice
28.7.2017 14:45:53   
krin 40
Kada dodje vreme za to..i jedne i druge.Naravno da ću praviti domaće i dajem im prednost ali i kupovne su ok

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here