RE: Kupovne ili domace kasice (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Dohranjivanje gustom hranom

[Anketa]

Kupovne ili domace kasice


Domaće kašice
  100% (22)
Kupovne kašice
  0% (0)


Ukupno glasova: 22
(Poslednji glas : 27.6.2020 11:41:06)
(Glasanje traje do: -- )


Poruka


Srecko47E -> RE: Kupovne ili domace kasice (7.12.2017 0:08:04)

Domace uvek.




medamisko -> RE: Kupovne ili domace kasice (8.12.2017 21:54:51)

Domace, ali nisam ni protiv kupljenih. Kad ne stignem davala sam i kupovne.




mama Jo -> RE: Kupovne ili domace kasice (21.2.2018 21:53:47)

Davala sami jedne i druge, mada sam uvek preferirala da sama napravim jer od mojih imam sveze i provereno, 100% neprskano voce i povrce i sveze meso jer oni gaje




Srecko47E -> RE: Kupovne ili domace kasice (21.2.2018 23:57:20)

Posle brojnih afera ako nemam spremnu kasicu ne bih davala kupovnu.Mnogo sam nesigurna pa se bacimo na dojenje.




Dora89 -> RE: Kupovne ili domace kasice (4.3.2018 13:54:26)

Domaće kad god možemo, znači kod kuće ili kod babe i dede. Kupovne kad smo dugo van kuće. Pirinčanu i kukuruznu "Milupa" ili "Hipp", da ne bismo kuburili sa zrnevljem pred bebom.
Na ovoj temi želim da poručim svima da mrzim kad se baca hejt na žene u javnosti koje dete hrane kupovnom kašicom. Viđam puno žena koje se u parkiću, dok hrane bebu, pravdaju "ja inače spremam samo domaće kašice,samo sad zato što nismo kod kuće..." OK je i da neko daje detetu samo kupovne, stvarno!




Sarav -> RE: Kupovne ili domace kasice (4.3.2018 14:02:23)

Bolje i da daje gotove nego da kuva količinu za 2 ili više dana pa zamrzava i podgreva po potrebi[sm=zmeden.gif]




mama Jo -> RE: Kupovne ili domace kasice (4.3.2018 16:46:55)

Ja iskreno ne vidim.nista lose u kupovnim kasicama... pa one prolaze sve moguce analize...




Dragce86 -> RE: Kupovne ili domace kasice (30.3.2018 0:21:12)

Za sada sam pravila domace, ali kad budemo putovali u maju ponecu i nesto kupovnih da se nadje, HIPP je dobar :)




Tatjana.87 -> RE: Kupovne ili domace kasice (31.3.2018 17:37:39)

Za sada se hvalim sa mojim kulinarskim sposobnostima i glasam z domace[sm=jezicek.gif]
Jer sam jelte postala prava domacica [sm=smiley36.gif]
A kupovne ima vremena bice i njih.




jagodp -> RE: Kupovne ili domace kasice (28.4.2018 2:51:38)

Sažo one prve pirincane sto se sa vodom muckaju smo kupovali, posle kuvali sve sami!




MimaKos -> RE: Kupovne ili domace kasice (28.4.2018 9:28:57)

Ja sam spremala, te pirincane nismo ni uzimali, nego tek one za 6+ meseci, ali vrlo retko!




IvanaSK RR -> RE: Kupovne ili domace kasice (28.4.2018 10:01:31)

Koristila i pirincane i cokolino i kupovne Juvitanu i sama pravila.




mama Jo -> RE: Kupovne ili domace kasice (28.4.2018 10:14:16)

I jedne i druge koristili. Uopste nisam protiv kupovnih




veselicaa -> RE: Kupovne ili domace kasice (23.3.2019 14:50:32)


IZVORNA PORUKA: Maraj

[sm=bravo.gif] von
I mi smo malo malo prehladjeni. Al ona jede. Jedino nece kupovne kasice[sm=hudicek1.gif] mislila sam da bar jedan obrok ima "kupovni". Ko sta radi ja sam u kuhinji i nesto kuvam i perem serpice.
Al eto nece S da mi olaksa....
Cekam kontrolu da vidim kako dobija na kilazi...




veselicaa -> RE: Kupovne ili domace kasice (23.3.2019 14:51:19)

IZVORNA PORUKA: lesli

Ni moja nece kupovne. Pljuje ih. Ali budimo realni grozne su, ja kada to isto spremim kod kuce ima neki ukus...
Meni realno ne treba da mi kod kuce jede to, za nju ionako sve bude gotovo za cas posla, a masina pere i serpice i delove blendera , ali bi mi znacilo da mozemo da mrdnemo negde u prirodu (kao sto smo pokusali prethodna dva vikenda) i da ona ima sta (konkretno) da jede





veselicaa -> RE: Kupovne ili domace kasice (23.3.2019 14:52:27)


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ja skuvam i stavim u ciniju i jede napolje. Nisu vrucine,a nismo napolju 12h.[sm=smiley36.gif]
Off: moja drugarica dajr samo kupovne,jer joj beba ima atopijski dermatitis,pa je to sigurno provereno...ni palentu mu nije dala,ne zna koja je dobra,pa je bolje instant kasica..ja sam u soku ostala.. fakultetski obrazovana..[sm=smiley1.gif]



IZVORNA PORUKA: lesli

Von i prvi deo posta je off 😂
A meni bas trebalo da budemo 12h napolju. Ok mozda ne 12, ali 7-8. Probacemo jos malo sa kupovnim, ako ne razmisljam o opciji rucni frizider + elementi za hladjenje. I kada treba da jede samo izvaditi da se smlaci...

IZVORNA PORUKA: vonavoj

I prvo je off[sm=smiley36.gif]
Imas one rashladne torbice,isto kao i termos za flasicu.
Moj hoce kupovne[sm=jezicek.gif]ali mu je mala ta od 190g.pa imam problem[sm=smiley1.gif]





veselicaa -> RE: Kupovne ili domace kasice (23.3.2019 14:54:41)

IZVORNA PORUKA: Maraj

Les nije tema...ali ....sterilises teglicu. Napunis je vrelom kasom. Zatvoris. Ona se vakumira. I moze ti tako stajati dugo napolju. Kad treba da jede zamolis u npr nekom objektu da ti podgreju teglicu u posudi sa toplom vodom...
Nisam ja S do sad davala kupovne teglice vec ono tipa 7 corn (instant)




Sanidej -> RE: Kupovne ili domace kasice (23.3.2019 15:14:59)

Domace, kupovne kad idemo u skitnju.




Maraj -> RE: Kupovne ili domace kasice (23.3.2019 15:19:20)

Kupila sam danas u Liliyu te Naturino da probam. Instant
Trebaju mi za veceru ponekad. Bila je kombinacija pirincana, kukuruzna i banana, pa uzeh tu. Valjda ce hteti. Stvarno mi se ruke vise raspadaju. Ko sta radi ja sam u kuhinji i prčkam po serpicama...




Sanidej -> RE: Kupovne ili domace kasice (23.3.2019 15:26:18)

Kupila sam par vocnih (breskva, kajsija) dok ne stignu sveze..




vocicana -> RE: Kupovne ili domace kasice (23.3.2019 16:14:27)

Uopste nemam problem sa kasicama, bilo je varijanti kada se kupovalo, ne stalno naravno, ali domace na prvom mestu.




mirana1 -> RE: Kupovne ili domace kasice (23.3.2019 16:22:08)

Misljenja sam bas kao i Vocicana.




bubulence -> RE: Kupovne ili domace kasice (23.3.2019 16:48:57)



IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Uopste nemam problem sa kasicama, bilo je varijanti kada se kupovalo, ne stalno naravno, ali domace na prvom mestu.


Isto, i tako ce biti i sa bebom. Kada smo kod kuce uvek sam kuvala, volim da jede domace, ali nikakav problem da pojede kupovnu ako negde idemo. Kada smo isli na more kupila sam kupovne za svih 10 dana. Nista joj nije falilo 




veselicaa -> RE: Kupovne ili domace kasice (23.3.2019 20:19:33)

Nina je pojela jednu kupovnu u teglici [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] Ove instant zitarice je jela,ali cim je pocela da ima obrok sa mesom i povrcem vise joj se nisu svidjale.




mama Jo -> RE: Kupovne ili domace kasice (23.3.2019 20:51:32)

Evo U je mozda samo 3 puta pojela neku kupovnu, J je mnogo vise od nje jela kupovne. Nije da ih nije prihvatala, prosto joj nismo davali ne znam ni ja zasto...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>