RE: Psiha utice na plodnost? (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


emicaa -> RE: Psiha utice na plodnost? (24.1.2016 21:58:26)

Sigurna sam da za šta god da te muči ima neka ženica koja ti može dati pametan savjet [sm=smiley1.gif]




jekicaa -> RE: Psiha utice na plodnost? (24.1.2016 22:03:01)

bas ti hvala i ja sam kao i ostale zene opterecena da li cu zatrudneti ne mogu da ne razmislajm o tome. Vec imam hvala Bogu sina iz prvog braka ima 9god.Sad sam u drugom braku i zelim imati bebu ali sam zabrinuta posto sam pre 7god imala operaciju al.creva koje je puklo i satrulelo stomak mi je bio pun gnoja koji je sve zahvatio ali na moju srecu zbog opne koje se stvorila nije se razlilo dalje. E sad zanimam me da li je neko imao slican problem i da li to utice na zatrudnjivanje??




jekicaa -> RE: Psiha utice na plodnost? (24.1.2016 22:08:53)

pardon slepog creva to sam htela da napisem [sm=smiley1.gif]




emicaa -> RE: Psiha utice na plodnost? (24.1.2016 22:10:29)

Ja sa tim stvarno nemam iskustva ali sigurno ima neko ko zna više o tome od mene pa će se javiti [sm=smiley1.gif]
U svakom slučaju želim ti da što prije ugledaš svoje dvije crtice




jekicaa -> RE: Psiha utice na plodnost? (24.1.2016 22:13:17)

Nadam se da ce biti tako i hvala ti [sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: Psiha utice na plodnost? (25.1.2016 1:45:45)

Jekice,dobrodosla na forum,vidi ovde,mozda ima nesto Klik




jekicaa -> RE: Psiha utice na plodnost? (25.1.2016 21:51:46)

branki od srca ti hvala na dobrodoslici [sm=smiley36.gif]




jekicaa -> RE: Psiha utice na plodnost? (25.1.2016 21:52:57)

i mnogo ti hvala pronasla sam to sto si mi poslala




Skakljiva -> RE: Psiha utice na plodnost? (1.12.2016 9:12:51)

Nova sma i evo pronađoh još jednu temu za sebe. Ja se KAO nisam opteretila, ali zapravo brojim dane do ovulacije, pratim smjene dragog i moja sluižbena putovanja pa da vidimo hoćemo li moći uhvatiti vrijeme za "druženje" u doba O. Nekih 5 mjeseci radimo na bebi, i od prvog se tome radujem i jedva čekam. Mislim da to jedvačekanje i ta želja nas sputava da zatrudnimo. Vjerujem da je tako, psiha je čudo.. Ali se nadam da, evo idu praznici, da ćemo se malo češće opuštiati uz neko vino i hranu, te da će me to opustiti dovoljno da nam dođu konačno [sm=modricrtici.gif]
Srećno svima i da sve čekalice ubrzo vidimo svoje dvije crtice! [sm=smiley31.gif]




Sarav -> RE: Psiha utice na plodnost? (18.4.2017 18:41:40)

Ja ipak mislim da smo zbog stresa moj muž i ja pravili prvu bebu skoro dve godine, a drugu oko godinu i po. Svakog meseca sam očekivala dve crtice, a stres se povećavao iz ciklusa u ciklus. Inače je sve ok, radila sam i hormone i briseve i nema razloga da ne dođe do začeća, ali sam u okolini imala više slučajeva gde se parovi godinama bore za dve crtice i nekako sam to projektovanja na sebe. Još kad mi neko kaže da se opustim, pa kao da ja treba samo da pritisnem dugme i rešen problem. Pozdrav za sve čekalice, da što pre dođete do bebicu! [sm=bravo.gif]




Dora89 -> RE: Psiha utice na plodnost? (16.6.2017 8:25:29)

Evo jednog teksta na tu temu:
https://nemajka.rs/2017/03/02/ne-ostajes-trudna-jer-previse-mislis-o-tome/

O, da, verujte mi! Muž i ja smo planirali dete, ja sam izračunala plodne dane, i dogovorimo se da baš tih dana poradimo na tome. Nije moglo da omane. Ali sam ipak tog meseca dobila. Posle toga, odlučila sam da više ne računam plodne dane, nego da uživam i samo da beležim početak menstruacije u kalendar. Posle toga nisam imala šta da zabeležim. [sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]