|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Psiha utice na plodnost?
24.1.2016 21:58:26   
emicaa
Sigurna sam da za šta god da te muči ima neka ženica koja ti može dati pametan savjet user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jekicaa)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Psiha utice na plodnost?
24.1.2016 22:03:01   
jekicaa
bas ti hvala i ja sam kao i ostale zene opterecena da li cu zatrudneti ne mogu da ne razmislajm o tome. Vec imam hvala Bogu sina iz prvog braka ima 9god.Sad sam u drugom braku i zelim imati bebu ali sam zabrinuta posto sam pre 7god imala operaciju al.creva koje je puklo i satrulelo stomak mi je bio pun gnoja koji je sve zahvatio ali na moju srecu zbog opne koje se stvorila nije se razlilo dalje. E sad zanimam me da li je neko imao slican problem i da li to utice na zatrudnjivanje??

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Psiha utice na plodnost?
24.1.2016 22:08:53   
jekicaa
pardon slepog creva to sam htela da napisem user posted image

(odgovor članu jekicaa)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Psiha utice na plodnost?
24.1.2016 22:10:29   
emicaa
Ja sa tim stvarno nemam iskustva ali sigurno ima neko ko zna više o tome od mene pa će se javiti user posted image
U svakom slučaju želim ti da što prije ugledaš svoje dvije crtice

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jekicaa)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Psiha utice na plodnost?
24.1.2016 22:13:17   
jekicaa
Nadam se da ce biti tako i hvala ti user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Psiha utice na plodnost?
25.1.2016 1:45:45   
branki*
Jekice,dobrodosla na forum,vidi ovde,mozda ima nesto Klik

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jekicaa)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Psiha utice na plodnost?
25.1.2016 21:51:46   
jekicaa
branki od srca ti hvala na dobrodoslici user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Psiha utice na plodnost?
25.1.2016 21:52:57   
jekicaa
i mnogo ti hvala pronasla sam to sto si mi poslala

(odgovor članu jekicaa)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Psiha utice na plodnost?
1.12.2016 9:12:51   
Skakljiva
Nova sma i evo pronađoh još jednu temu za sebe. Ja se KAO nisam opteretila, ali zapravo brojim dane do ovulacije, pratim smjene dragog i moja sluižbena putovanja pa da vidimo hoćemo li moći uhvatiti vrijeme za "druženje" u doba O. Nekih 5 mjeseci radimo na bebi, i od prvog se tome radujem i jedva čekam. Mislim da to jedvačekanje i ta želja nas sputava da zatrudnimo. Vjerujem da je tako, psiha je čudo.. Ali se nadam da, evo idu praznici, da ćemo se malo češće opuštiati uz neko vino i hranu, te da će me to opustiti dovoljno da nam dođu konačno user posted image
Srećno svima i da sve čekalice ubrzo vidimo svoje dvije crtice! user posted image

(odgovor članu jekicaa)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Psiha utice na plodnost?
18.4.2017 18:41:40   
Sarav
Ja ipak mislim da smo zbog stresa moj muž i ja pravili prvu bebu skoro dve godine, a drugu oko godinu i po. Svakog meseca sam očekivala dve crtice, a stres se povećavao iz ciklusa u ciklus. Inače je sve ok, radila sam i hormone i briseve i nema razloga da ne dođe do začeća, ali sam u okolini imala više slučajeva gde se parovi godinama bore za dve crtice i nekako sam to projektovanja na sebe. Još kad mi neko kaže da se opustim, pa kao da ja treba samo da pritisnem dugme i rešen problem. Pozdrav za sve čekalice, da što pre dođete do bebicu! user posted image

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Psiha utice na plodnost?
16.6.2017 8:25:29   
Dora89
Evo jednog teksta na tu temu:
https://nemajka.rs/2017/03/02/ne-ostajes-trudna-jer-previse-mislis-o-tome/

O, da, verujte mi! Muž i ja smo planirali dete, ja sam izračunala plodne dane, i dogovorimo se da baš tih dana poradimo na tome. Nije moglo da omane. Ali sam ipak tog meseca dobila. Posle toga, odlučila sam da više ne računam plodne dane, nego da uživam i samo da beležim početak menstruacije u kalendar. Posle toga nisam imala šta da zabeležim. user posted image

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 136
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here