|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dlakave trudnice :D
1.2.2010 20:04:44   
Modessty
E sad mi je stvarno lakše kad vidim koliko nas ima user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Dlakave trudnice :D
1.2.2010 20:51:56   
LillyT
A i ovde ima neki spisak za dlakave trudnice. Pa da se prijavim i ja. Ja sam lillyt i dlakava sam.

Ali...tokom trudnoce su se malo proredile, sporije mi rastu, a kaze mi kozmeticarka da se i lepse skidaju. Ali to ne umanjuje moju maljavost. E sada, taj famozni donji deo stomaka i ne vidim, a kada pitam momka, on kaze da nema (njemu dlake ne smetaju, vise mu smeta sto se izlazem stalno cerupanju).


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Dlakave trudnice :D
20.2.2010 20:49:35   
She Ra
Jaoooo, blesave ste user posted image

Meni se nisu pojacale dlake.. A ako i budu do porodjaja, depiliracu ih posle user posted image


_____________________________

"Deca se prave od mame
i ne prave se od rode..
Ne veruj. To su priče!
Prave se od gotovih beba
da sama na sebe liče."
M. Antić

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Dlakave trudnice :D
1.6.2010 17:55:53   
Anoniman
Ja sa XXV nedelja trudna, i za to vreme sam 3 puta izdepilirala noge (onim električnim depilatorom) jer prosto nije bilo potrebe da to radim. I ovo je bilo na silu, mogla sam i pincetom izvući tih par dlaka, ali reko ovako je brže. Uopšte mi ne rastu dlake, a kože meeeeeeeeeeeeekana!!! 

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Dlakave trudnice :D
1.6.2010 18:04:20   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: LillyT

(njemu dlake ne smetaju, vise mu smeta sto se izlazem stalno cerupanju).



Hahahaha , Lilly T i sa mojim je ista priča, izgleda da su veterinari isti po tom pitanju, možda zato moj i tvoj rade sa dlakavim životinjkamauser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio dunja -- 1.6.2010 18:08:46 >

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Dlakave trudnice :D
2.6.2010 8:02:07   
strelitzia
meni je rano da mi počnu rasti dlake na stomaku ali sam primijetila da postaju malo deblje i duže i još uvjek su svijetle ali ko zna šta će biti user posted image
nego, većina vas kaže da vam dlake na drugim mjestima rastu sporije.blago vama! meni rastu, čini mi se i malo više i brže user posted image
a depilacija boooliiiii. koristim epilator godinama, a sad mi treba psihički da se pripremim svaki put kad se usudim da se depiliram!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Dlakave trudnice :D
2.6.2010 10:50:06   
stasha77
evo i ja da se prijavim user posted image  medju ove sa dlakavim stomakom, a ostatak dlaka raste slabije
ja resila da ih ne diram, pa ako ne otpadnu posle porodjaja unistavacemo nekakouser posted image

(odgovor članu strelitzia)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Dlakave trudnice :D
2.6.2010 11:08:44   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: stasha77

evo i ja da se prijavim user posted image  medju ove sa dlakavim stomakom, a ostatak dlaka raste slabije


a jel si ranije imala imalo dlakavi stomak ili ne?

(odgovor članu stasha77)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Dlakave trudnice :D
2.6.2010 11:12:36   
cicko
I ja sam primetila da su mi u trudnoci sporije rasle. Cak i sad sporo rastu, a i to sto naraste, bas kako kazes, mozes izvuci pincetom.



IZVORNA PORUKA: Tashke

Ja sa XXV nedelja trudna, i za to vreme sam 3 puta izdepilirala noge (onim električnim depilatorom) jer prosto nije bilo potrebe da to radim. I ovo je bilo na silu, mogla sam i pincetom izvući tih par dlaka, ali reko ovako je brže. Uopšte mi ne rastu dlake, a kože meeeeeeeeeeeeekana!!! 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Dlakave trudnice :D
2.6.2010 11:14:12   
LillyT
Dunja user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Dlakave trudnice :D
2.6.2010 12:03:34   
strelitzia
jao Bože, blago vama sa sporijim rastom.....
ja bih još samo da spomenem da mi raste nova kosa, a pošto mi je kosa frčkava i suva, onda možete zamisliti koji mi je užas na glavi sa malim frčkavim antenama! nema šanse da ih smirim, zaližem ili slično, koliko god kreme stavila! i kosa mi je užas, promijenila se u trudnoći....
možda i kosa nije tema ali sam morala malo da kukam...izvinite...

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Dlakave trudnice :D
3.6.2010 9:50:05   
stasha77
imala sam poneku dlaku ispod pupka, ali bas tanke, maltene neprimetne. depilirala sam ih samo pred polazak na more kad sam onako bela bela. ali sad.. ceo stomak mi je odlakavio i jos vuku malo na crvenkasto cini mi se.. nisu one tako jake ali ih ima koliko hoces.. opet, ne mogu da zamislim osecaj da ih cupam.. tako da neka stoje i nadam se da ce otpasti. a tamo negde u 6 mesecu mi se pojavila i ona tamna linija.. a imam i flekice po stomaku.. ma pravi cirkus..
mm naaravnoo nista to ne primecuje i kaze da preterujem, ali znam ja svoj stomak user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Dlakave trudnice :D
3.6.2010 14:52:25   
mirks
i meni odlakavio stomak oko pupka najvise a nikad nisam imala dlake po stomaku...i to prva 3 meseca rasle i to sve neke dugacke....sacuvaj Boze pletenice da pletem pa da kazem da je to sad nova trudnicka modauser posted image user posted image user posted image ...mada sam se u pocetku bas uplasila da ce sve vreme da rastu ali sad tako stojiuser posted image  

(odgovor članu stasha77)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Dlakave trudnice :D
27.6.2010 23:14:20   
Nensi*
I meni je stomak postao dlakav u trudnoci,a nikad tu nisam imala dlake,i bas me nerviraju jer jos stoje...Da li ce ikada otpasti??? Kako je kod vas koje ste se porodile pre mene? Jel su vam otpale ili jos stoje?
A inace svuda su mi mnogo sporije rasle u toku trudnoce,noge sam depilirala jednom u 2 meseca...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu mirks)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Dlakave trudnice :D
27.6.2010 23:33:08   
isidora88
i meni raste neko cudno krzno po stomaku user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Dlakave trudnice :D
27.6.2010 23:42:17   
cipiripi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

dobrodosla u klub user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Dlakave trudnice :D
27.6.2010 23:44:33   
Mishica 77
Šta je, cipi, nik'o tepih za bebu? user posted image

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Dlakave trudnice :D
27.6.2010 23:44:59   
Mishica 77

IZVORNA PORUKA: isidora88

i meni raste neko cudno krzno po stomaku user posted image


Ti si luda! user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Dlakave trudnice :D
27.6.2010 23:45:55   
cipiripi
IZVORNA PORUKA: Mishica 77

Šta je, cipi, nik'o tepih za bebu? user posted image


aha , persijski user posted image user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Dlakave trudnice :D
27.6.2010 23:48:49   
isidora88
mm me zeza stalno za stomak,pita me zasto uzgajam toliko krzno kad necemo dobiti mladunce vec bebu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Dlakave trudnice :D
28.6.2010 9:04:25   
pepino
Meni su bile pocele rasti,nisu bile bas jake i tamne,onako....
Ali nakon spontanog su mi opale,ja tek poslije mijesec-dva primjetila...
Mozda ce i tebi Nensi odprilike tada da nestanu,ne znam,nema pravila....

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Dlakave trudnice :D
28.6.2010 10:38:42   
pepeljuga
meni su se dlacice proredile u trudnoci bas bas, mogla sam da se depiliram jednom u mesec dana i to vise reda radi...  kad bi tako i ostalo user posted image

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Dlakave trudnice :D
12.8.2010 6:19:41   
vukosava
user posted image pozdrav iz dzungle hehehehe, i meni su se pojavile neke dlake ispod pupka uzass user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Dlakave trudnice :D
28.8.2010 23:51:55   
choopa choops
O evo i mene da se prijavim user posted image

Muko moja predji na drugoga user posted image

Imam dlaka na izvoz, pa ako nekome treba nek se javi na pp user posted image . A po stomkau su mi se isto pojavile (samo mi je jos to falilo user posted image ) i onda kad odem na UZV, pa me uljepi sa onim gelom, treba mi pola sata da obrisem. Ali kazu da ih ne treba dirati, jer same otpadnu...to cu da vam javim naknadno user posted image




_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Dlakave trudnice :D
29.8.2010 11:14:02   
Nensi*
Evo ja da se javim da posle skoro tri meseca,jos uvek stoje user posted image user posted image user posted image
A skroz nisko gde me brijala za carski,tu nista nije poraslo...Tako bi ih skunula,ali se plasim da ne napravim jos vece sruser posted image e

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Lepse ime?
Pretty78

Koje ime Vam je lepše, ne mozemo da se odlučimo izneđu ova dva

David (63%)

Damjan (37%)


Ukupan broj glasova: 171

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here