RE: Dlakave trudnice :D (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


isidora88 -> RE: Dlakave trudnice :D (29.8.2010 16:30:05)

moj stomak je svakim danom sve dlakaviji [sm=smiley19.gif] imam vise dlaka od mm [sm=smiley36.gif]
po nogama jedva da imam 3 dlacice ali zato po stomaku crnih i dugackih dlaka na izvoz [sm=smiley19.gif]




bojanica7 -> RE: Dlakave trudnice :D (2.9.2010 12:35:03)

pa i ja. nisma dosad primetila,ali sam onda videla na snimmku dok sam gledala bebine pokrete. kaze mm da je to samo ugao. ma kakav ugao... dlake... al to mi je jos posle operacije zucne kese, posto su mi obrijali ceo stomak... uzas. samo stos e sad jos pogorsalo.jbga




New Mom -> RE: Dlakave trudnice :D (1.11.2011 10:04:18)

Koliko se obradujem trudnoći (mogu tada na prste da nabrojim koliko puta depiliram nogu), toliko mi pozli kad vidim stomak. Fuj!
Sreća pa sam trudna zimi, da ne moram da ga i pokazujem.




Kata90 -> RE: Dlakave trudnice :D (4.12.2014 16:10:40)

ja sam primetila samo da mi poprilicno brze rastu dlake na predelima gde se brijemo....nisam bas tako dlakava kako tema pise[sm=smiley36.gif]




Baffy -> RE: Dlakave trudnice :D (9.1.2015 18:39:32)

Spadam u cupave trudnice [sm=smiley36.gif]
Sama dr mi je na pregledu rekla da se ne depiliram i ne brijem (bar dole) do pred porodjaj.
Kaze bol koji nastaje pri depilaciji oseca i beba i to trganje cimanje, posle crvenilo , osipi ojedi, da to nije ok da se radi u trudnoci. tako da se drzim njenog saveta pa visak koliko mogu secem makazicama :D




cetvrtko -> RE: Dlakave trudnice :D (9.1.2015 18:45:05)

uuuh ovo je tema za mene [sm=jezicek.gif] . meni bas odlakavio stomak od negdje 4,5 mjeseca . bas sam se upravo vratila sa depilacije pa vise nisam kuce [sm=jezicek.gif]




Trcosava -> RE: Dlakave trudnice :D (9.1.2015 18:46:31)

Baffy izvini, ali po meni to je nebuloza.

Ok, verujem da je šok da žena se xy godina brija, pa nađe u trudnoći da se depilira - prvi put je katastrofa bol, ali već sledeći put je lagano.

Ja se depiliram već ohoho i niko mi nikad nije rekao da se ne depiliram. Stomak jedino ne diram jer idem na depilaciju sa toplim voskom, ali sve ostalo leti s mene




choopa choops -> RE: Dlakave trudnice :D (9.1.2015 19:11:18)


IZVORNA PORUKA: Baffy

Spadam u cupave trudnice [sm=smiley36.gif]
Sama dr mi je na pregledu rekla da se ne depiliram i ne brijem (bar dole) do pred porodjaj.
Kaze bol koji nastaje pri depilaciji oseca i beba i to trganje cimanje, posle crvenilo , osipi ojedi, da to nije ok da se radi u trudnoci. tako da se drzim njenog saveta pa visak koliko mogu secem makazicama :D

Što bih ja voljela da i meni dr ovo kaže. Meni dlake na preponama i inače urastaju, ali valjda sad još više, pa taman kad se obrijem za jednu kontrolu i unakazim se, dok mi se stanje alo oporavi dođe sledeća kontrola i Jovo nanovo [sm=smiley13.gif]

A po stomaku nemam i nadam se da ih neće ni bit. Kad pročitah neki dan kako su ženama brijali stomak zaa CR i nakon toga im počele raast dlake po stomaku imala sam se šlogirat [sm=smiley29.gif] Upravo se to meni desilo sa "zadnjom regijom", nikad tu nisam imala dlaka dok me nije babica na prvom porođaju tu dohvatila brijačem i od tada je haos [sm=smiley13.gif] Ja tabane i dlanove da dohvatim brijačem, tu bi mi počele rast dlake![sm=zz_banghead.gif]




Baffy -> RE: Dlakave trudnice :D (9.1.2015 21:29:13)

Meni je dr tako rekla. I kada sam rekla da me stid da pustim tako ona kaze nama doktorima je svejedno jesul ti dlake do kolena ili ne, mi ne gledamo to ali bitna si ti i tvoja koza i beba pa mozes i bez toga narednih par meseci




Klarita -> RE: Dlakave trudnice :D (10.1.2015 17:30:07)

Ja da se nisam depilirala, ne znam kako bi dr uspeo da provuce sondu za UZ ili ruke za vaginalni pregled[sm=jezicek.gif]
Mislim da je skroz normalno depilirati se u trudnoci i nebuloza je da ne treba.




choopa choops -> RE: Dlakave trudnice :D (10.1.2015 17:33:03)


IZVORNA PORUKA: Klarita

Ja da se nisam depilirala, ne znam kako bi dr uspeo da provuce sondu za UZ ili ruke za vaginalni pregled[sm=jezicek.gif]



Šta, pa svežeš pletenicu prije pregleda [sm=jezicek.gif]




Klarita -> RE: Dlakave trudnice :D (10.1.2015 17:40:54)


IZVORNA PORUKA: choopa choops


IZVORNA PORUKA: Klarita

Ja da se nisam depilirala, ne znam kako bi dr uspeo da provuce sondu za UZ ili ruke za vaginalni pregled[sm=jezicek.gif]



Šta, pa svežeš pletenicu prije pregleda [sm=jezicek.gif]


Mislis vise pletenica[sm=smiley36.gif]




choopa choops -> RE: Dlakave trudnice :D (10.1.2015 17:54:07)

KLIK

[sm=jezicek.gif]




Trcosava -> RE: Dlakave trudnice :D (10.1.2015 18:28:29)


IZVORNA PORUKA: Baffy

Meni je dr tako rekla. I kada sam rekla da me stid da pustim tako ona kaze nama doktorima je svejedno jesul ti dlake do kolena ili ne, mi ne gledamo to ali bitna si ti i tvoja koza i beba pa mozes i bez toga narednih par meseci

I opet nebuloza!!! A kad te oni brijaju na porođaju i kad krenu čekinje da rastu a ti sa epiziotomijom??? Ma idi begaj!




branki* -> RE: Dlakave trudnice :D (10.1.2015 19:05:38)

joj,sad me nasmeja choopa i njena zadnja regija[sm=smiley36.gif]
elem,ja nisam se depilirala u trudnoci,odrzavam uredno makazicama i brijacem,sad pred porodjaj cu se izglancati,a posle porodjaja depilacija komplet kao i obicno.




isidora88 -> RE: Dlakave trudnice :D (25.7.2015 18:36:13)

da se "pohvalim" opet imam krzno na stomaku, nemam pojma kako ovako rano, ali eto opet mi je dlakav stomak, ionako mi je vruce, sad jos i ovo krzno da me greje, divota[sm=jezicek.gif]




Frcokla -> RE: Dlakave trudnice :D (25.7.2015 20:28:11)

E zaboga, zar postoji i ova tema! [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]