|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dlakave trudnice :D
29.8.2010 16:30:05   
isidora88
moj stomak je svakim danom sve dlakaviji user posted image imam vise dlaka od mm user posted image
po nogama jedva da imam 3 dlacice ali zato po stomaku crnih i dugackih dlaka na izvoz user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Dlakave trudnice :D
2.9.2010 12:35:03   
bojanica7
pa i ja. nisma dosad primetila,ali sam onda videla na snimmku dok sam gledala bebine pokrete. kaze mm da je to samo ugao. ma kakav ugao... dlake... al to mi je jos posle operacije zucne kese, posto su mi obrijali ceo stomak... uzas. samo stos e sad jos pogorsalo.jbga

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Dlakave trudnice :D
1.11.2011 10:04:18   
New Mom
Koliko se obradujem trudnoći (mogu tada na prste da nabrojim koliko puta depiliram nogu), toliko mi pozli kad vidim stomak. Fuj!
Sreća pa sam trudna zimi, da ne moram da ga i pokazujem.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Dlakave trudnice :D
4.12.2014 16:10:40   
Kata90
ja sam primetila samo da mi poprilicno brze rastu dlake na predelima gde se brijemo....nisam bas tako dlakava kako tema piseuser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Dlakave trudnice :D
9.1.2015 18:39:32   
Baffy
Spadam u cupave trudnice user posted image
Sama dr mi je na pregledu rekla da se ne depiliram i ne brijem (bar dole) do pred porodjaj.
Kaze bol koji nastaje pri depilaciji oseca i beba i to trganje cimanje, posle crvenilo , osipi ojedi, da to nije ok da se radi u trudnoci. tako da se drzim njenog saveta pa visak koliko mogu secem makazicama :D

_____________________________

Za pravu ljubav i prijateljstvo prepreke ne postoje! Ljubav je zivot a to znaci ziveti!

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Dlakave trudnice :D
9.1.2015 18:45:05   
cetvrtko
uuuh ovo je tema za mene user posted image . meni bas odlakavio stomak od negdje 4,5 mjeseca . bas sam se upravo vratila sa depilacije pa vise nisam kuce user posted image

(odgovor članu Baffy)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Dlakave trudnice :D
9.1.2015 18:46:31   
Trcosava
Baffy izvini, ali po meni to je nebuloza.

Ok, verujem da je šok da žena se xy godina brija, pa nađe u trudnoći da se depilira - prvi put je katastrofa bol, ali već sledeći put je lagano.

Ja se depiliram već ohoho i niko mi nikad nije rekao da se ne depiliram. Stomak jedino ne diram jer idem na depilaciju sa toplim voskom, ali sve ostalo leti s mene

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Baffy)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Dlakave trudnice :D
9.1.2015 19:11:18   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Baffy

Spadam u cupave trudnice user posted image
Sama dr mi je na pregledu rekla da se ne depiliram i ne brijem (bar dole) do pred porodjaj.
Kaze bol koji nastaje pri depilaciji oseca i beba i to trganje cimanje, posle crvenilo , osipi ojedi, da to nije ok da se radi u trudnoci. tako da se drzim njenog saveta pa visak koliko mogu secem makazicama :D

Što bih ja voljela da i meni dr ovo kaže. Meni dlake na preponama i inače urastaju, ali valjda sad još više, pa taman kad se obrijem za jednu kontrolu i unakazim se, dok mi se stanje alo oporavi dođe sledeća kontrola i Jovo nanovo user posted image

A po stomaku nemam i nadam se da ih neće ni bit. Kad pročitah neki dan kako su ženama brijali stomak zaa CR i nakon toga im počele raast dlake po stomaku imala sam se šlogirat user posted image Upravo se to meni desilo sa "zadnjom regijom", nikad tu nisam imala dlaka dok me nije babica na prvom porođaju tu dohvatila brijačem i od tada je haos user posted image Ja tabane i dlanove da dohvatim brijačem, tu bi mi počele rast dlake!user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Baffy)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Dlakave trudnice :D
9.1.2015 21:29:13   
Baffy
Meni je dr tako rekla. I kada sam rekla da me stid da pustim tako ona kaze nama doktorima je svejedno jesul ti dlake do kolena ili ne, mi ne gledamo to ali bitna si ti i tvoja koza i beba pa mozes i bez toga narednih par meseci

_____________________________

Za pravu ljubav i prijateljstvo prepreke ne postoje! Ljubav je zivot a to znaci ziveti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Dlakave trudnice :D
10.1.2015 17:30:07   
Klarita
Ja da se nisam depilirala, ne znam kako bi dr uspeo da provuce sondu za UZ ili ruke za vaginalni pregleduser posted image
Mislim da je skroz normalno depilirati se u trudnoci i nebuloza je da ne treba.

(odgovor članu Baffy)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Dlakave trudnice :D
10.1.2015 17:33:03   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Klarita

Ja da se nisam depilirala, ne znam kako bi dr uspeo da provuce sondu za UZ ili ruke za vaginalni pregleduser posted image



Šta, pa svežeš pletenicu prije pregleda user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Dlakave trudnice :D
10.1.2015 17:40:54   
Klarita

IZVORNA PORUKA: choopa choops


IZVORNA PORUKA: Klarita

Ja da se nisam depilirala, ne znam kako bi dr uspeo da provuce sondu za UZ ili ruke za vaginalni pregleduser posted image



Šta, pa svežeš pletenicu prije pregleda user posted image


Mislis vise pletenicauser posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Dlakave trudnice :D
10.1.2015 17:54:07   
choopa choops
KLIK

user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Dlakave trudnice :D
10.1.2015 18:28:29   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Baffy

Meni je dr tako rekla. I kada sam rekla da me stid da pustim tako ona kaze nama doktorima je svejedno jesul ti dlake do kolena ili ne, mi ne gledamo to ali bitna si ti i tvoja koza i beba pa mozes i bez toga narednih par meseci

I opet nebuloza!!! A kad te oni brijaju na porođaju i kad krenu čekinje da rastu a ti sa epiziotomijom??? Ma idi begaj!

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Baffy)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Dlakave trudnice :D
10.1.2015 19:05:38   
branki*
joj,sad me nasmeja choopa i njena zadnja regijauser posted image
elem,ja nisam se depilirala u trudnoci,odrzavam uredno makazicama i brijacem,sad pred porodjaj cu se izglancati,a posle porodjaja depilacija komplet kao i obicno.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Dlakave trudnice :D
25.7.2015 18:36:13   
isidora88
da se "pohvalim" opet imam krzno na stomaku, nemam pojma kako ovako rano, ali eto opet mi je dlakav stomak, ionako mi je vruce, sad jos i ovo krzno da me greje, divotauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Dlakave trudnice :D
25.7.2015 20:28:11   
Frcokla
E zaboga, zar postoji i ova tema! user posted image


_____________________________

Malo magije. I malo vise strpljenja.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 67
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here